5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mýdlo na holení Proraso Červené mýdlo na holení v misce2 425,67 Kč/1l
363,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Gillette Sensitive Foam pěna na holení 200 ml1 581,10 Kč/1l
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Cestovní osvěžující pěna na holení Green Eukalyptus (Shaving Foam) 50 ml3 204,57 Kč/1kg
224,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Proraso Refresh Eucalyptus Krem do golenia w tubie, 150 ml1 173,33 Kč/1l
176,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Schiuma Da Barba Rinfrescante Pianka do golenia z eukaliptusem, 100ml
622,50 Kč/1l
62,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Proraso Schiuma Da Barba Rinfrenscante E Tonificante Osvěžující a tonizující pěna na holení, 300 ml
643,33 Kč/1l
193,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Protective Pianka do golenia, 300 ml
606 250,02 Kč/1kg
194,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Green pěna na holení Shaving Foam pro muže 400 - PRORASO
2 651,90 Kč/1l
1 060,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Proraso Sandalwood Pianka do golenia, 300 ml
623,33 Kč/1l
187,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vyživující pěna na holení Proraso 400 ml
437,50 Kč/1l
175,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Creme Red krém na holení Tutte Le Barbe
1 609,00 Kč/1kg
321,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Proraso Refreshing Razor Cut Repair Gel 10 ml
13 900,00 Kč/1l
139,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml
938 888,87 Kč/1kg
169,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso pěna na holení sensitive pelli sensibili 300ml
320,10 Kč/1l
104,37 Kč
-8,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
96,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Proraso krém na holení zelený krém na holení Tutte Le Barbe
750,00 Kč/1kg
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mýdlo na holení, Pánské, Univerzální pleť, 150 ml, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Dávkovač
1 133,33 Kč/1l
170,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Green Line Mýdlo Na Holení Ve Skleničce 150Ml
1 234,67 Kč/1l
185,20 Kč
Prodejce: Inaris_International

Avène Pěna na holení 50ml
6 940,00 Kč/1l
347,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Acca Kappa Rasierschaum Acca Kappa 1869 Pěna na holení
7 757,20 Kč/1l
387,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Soaphoria Pěna na holení Žena 50 ml
3 900,00 Kč/1l
195,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Shiuma Barba Verde pěna na holení 400ml - Proraso
Pěna na holení Shiuma Barba Verde 400ml - Proraso je vysoce účinná a profesionální pěna na holení, která vám poskytne jedinečný zážitek při každodenní péči o tělo. Tato pěna na holení, speciálně vyvinutá renomovanou značkou Proraso, nabízí dokonalé výsledky při každém použití.
Díky svému jedinečnému složení poskytuje pěna na holení Shiuma Barba Verde 400 ml - Proraso dokonale hladké a důkladné oholení. Je bohatá na přírodní složky, jako je výtažek ze zeleného čaje a aloe vera, hydratuje a vyživuje pokožku a udržuje ji jemnou a pružnou. Pěna navíc vytváří hustou a nadýchanou pěnu, která usnadňuje klouzání holicího strojku po pokožce a minimalizuje riziko podráždění a pořezání.
Tato pěna na holení se také snadno používá a je šetrná k pokožce. K vytvoření vydatné pěny, která pokryje celou oblast holení, stačí jen malé množství přípravku. Díky svému zvláčňujícímu složení pěna hydratuje pokožku a vytváří ochrannou bariéru, která ji chrání před podrážděním a vysušením. Díky šetrnému složení je navíc vhodná pro všechny typy pleti, včetně těch s citlivou pokožkou.
Vynikající výsledky a vynikající kvalita jsou tím, co pěnu na holení Shiuma Barba Verde 400 ml - Proraso odlišuje od ostatních výrobků na trhu. Její skvělé recenze a oblíbenost mezi mužskou komunitou jsou důkazem její jedinečnosti. Zařaďte tuto vysoce kvalitní pěnu na holení do své péče o tělo a užijte si pohodlí při holení a hladkou pokožku s dokonalými výsledky.
Pánská pěna na holení
Kupte si Proraso Pěna na holení Proraso Zelená pěna na holení Tuttle Le Barbe nyní v Beauty Plaza.
PRORASO dávkovač pěny na holení s eukalyptovým olejem a mentolem 400ml
- Hmotnost
- 480 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 8004395009459
- Číslo produktu
- 400188
- Hmotnost
- 480 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 8004395009459
- Číslo produktu
- 400188
K tomu se hodí také

Proraso Schiuma Da Barba Rinfrescante Pianka do golenia z eukaliptusem, 100ml
622,50 Kč/1l
62,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Cestovní osvěžující pěna na holení Green Eukalyptus (Shaving Foam) 50 ml
3 204,57 Kč/1kg
224,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Proraso 8004395001064, Voda po holení, Univerzální, 100 ml
2 580,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Refreshing Professional After Shave Lotion 400 ml
1 249,37 Kč/1l
499,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Proraso Lotion Proraso Zelená voda po holení
2 148,30 Kč/1l
229,00 Kč
-14,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,83 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store
![Obrázek produktu pro [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
206,04 Kč
Prodejce: TR8

Proraso Protective Pianka do golenia, 300 ml
606 250,02 Kč/1kg
194,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Schiuma Da Barba Rinfrenscante E Tonificante Osvěžující a tonizující pěna na holení, 300 ml
643,33 Kč/1l
193,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Green pěna na holení Shaving Foam pro muže 400 - PRORASO
2 651,90 Kč/1l
1 060,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Proraso Sensitive & Anti-Irritation After Shave Balm zklidňující balzám po holení 100 ml
1 833,30 Kč/1l
203,74 Kč
-20,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Osvěžující pěna na holení Green Eukalyptus (Shaving Foam) 100 ml
2 930,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Vyživující voda po holení Santalové dřevo 400 ml
676,25 Kč/1kg
541,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Mýdlo na holení PRORASO s eukalyptovým olejem a mentolem 150 ml
933 333,32 Kč/1kg
168,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Creme Red krém na holení Tutte Le Barbe
1 609,00 Kč/1kg
321,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Proraso pěna na holení sensitive pelli sensibili 300ml
320,10 Kč/1l
104,37 Kč
-8,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
96,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Proraso Lotion Refreshing, Voda po holení, Univerzální pleť, 400 ml, Osvěžující, Tónování, Láhev, Eukalyptus, Mentol
1 537,32 Kč/1l
614,93 Kč
Prodejce: somnia24

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Vyživující pěna na holení Proraso 400 ml
437,50 Kč/1l
175,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Proraso Sandalwood Pianka do golenia, 300 ml
623,33 Kč/1l
187,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
150,41 Kč
-15,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml
938 888,87 Kč/1kg
169,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Refreshing Razor Cut Repair Gel 10 ml
13 900,00 Kč/1l
139,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mýdlo na holení, Pánské, Univerzální pleť, 150 ml, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Dávkovač
1 133,33 Kč/1l
170,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,80 Kč/1l
72,45 Kč
Prodejce: Katomix

Tesori d'Oriente Patyczki zapachowe Ayurveda, 200 ml
924,35 Kč/1l
184,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Malizia Uomo, Divine musk deodorant ve spreji, 150ml
533,93 Kč/1l
210,39 Kč
-130,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,09 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá pěna, šetrná k pokožce a příjemně voní.
Velmi dobrá pěna, šetrná k pokožce a příjemně voní. Žiletky po pokožce kloužou a vydrží věčně!
Ohodnoceno dne 1. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Proraso
Velká plechovka, mimořádně osvěžující a velmi šetrná k pokožce.
Ohodnoceno dne 11. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Speick 176, Holicí krém, Pánské, Normální pokožka, 200 ml, Hydratující, Vyživující, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
198,22 Kč
Prodejce: apohealth

Proraso dárková sada Wood And Spice Metal Box Beard Care 200 ml + 100 ml + 30 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
759,06 Kč
Prodejce: Serica
759,06 Kč/1kg

Mýdlo na holení Proraso Sensitive Skin Oatmeal & Green Tea 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
394,52 Kč
Prodejce: Serica
2 630,13 Kč/1l

Dior Sauvage Żel do golenia, 125 ml
1 415,66 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 325,28 Kč/1l

Gillette Sensitive Foam pěna na holení 200 ml
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 581,10 Kč/1l

Lierac pěna na holení Mousse de Rasage Anti - Irritations Assouplit & Hydrate 150 ml
370,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
370 989,98 Kč/1kg

Pěna na holení Proraso Zelená pěna na holení Tuttle Le Barbe



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
239,87 Kč
Prodejce: Serica
599,67 Kč/1l

Mýdlo na holení Proraso Červené mýdlo na holení v misce
363,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 425,67 Kč/1l

Balzám na holení s aloem - Osvežující hydratační péče pro dokonalý zážitek ze holení 150 ml.
362,14 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 414,27 Kč/1l

Cestovní osvěžující pěna na holení Green Eukalyptus (Shaving Foam) 50 ml
224,32 Kč
Prodejce: Serica
3 204,57 Kč/1kg

Floris No. 89 krém na holení 100 ml
956,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders
9 567,10 Kč/1l

Nivea Men, Gel na holení pro ochranu pokožky, 200 ml
309,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 549,95 Kč/1l

Šetné Mýdlo v Tubě Bílá 150 ml Proraso šetné mýdlo



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
89,22 Kč
-13%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
512,87 Kč/1l

Gillette Sensitive Pianka do golenia, 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
155,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
673 913,03 Kč/1kg

Nivea Men Sensitive Recovery, Regenerująca pianka do golenia, 200 ml
276,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 107 959,95 Kč/1kg

Nivea Citlivá Mužská Pleť Osvěžující Krém 100ml
264,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 649,90 Kč/1l

Proraso Sandalwood Pianka do golenia, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
187,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
623,33 Kč/1l

Proraso Refresh Eucalyptus Krem do golenia w tubie, 150 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
176,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 173,33 Kč/1l

INTESA POUR HOMME Devit pna na holen pro tvrd vousy 300ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
582,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 943,30 Kč/1l

Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
169,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
938 888,87 Kč/1kg