5,0



Na základě 1 hodnocení
Počet kusů:
2- 2
- 13Zobrazit dostupné možnosti
- 25Zobrazit dostupné možnosti
Vzor:
- Zobrazit dostupné možnosti
Podobné produkty

Bibs Boheme, Klasický dětský dudlík, Anatomický, Latex, Chlapec/děvče
364,20 Kč
-50,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
313,80 Kč
Prodejce: SvetCumlikov

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks vel. 2 Vanilla / Blush
679,40 Kč
-389,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
289,46 Kč
Prodejce: SvetCumlikov

Baby Nova dudlík, uklidňující dudlík, latexový, kulatý, ve tvaru třešně, balení po 2 ks (jadeitově žlutý)
118,02 Kč
Prodejce: Hanashop

Bibs Colour, Klasický dětský dudlík, Kulatý, Latex
318,45 Kč
-28,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
289,46 Kč
Prodejce: SvetCumlikov

Bryndáky dudlík 2-pack Boheme - přírodní kaučuk
313,80 Kč
Prodejce: SvetCumlikov

BIBS Dudlík Hevea Rubber Natural Shape 6-12 Mocha
138,65 Kč
-4,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,61 Kč
Prodejce: Fabrykawafelkow

Bibs Boheme, Klasický dětský dudlík, Anatomický, Latex, Chlapec/děvče
313,80 Kč
Prodejce: SvetCumlikov

Bibs Colour, Klasický dětský dudlík, Anatomický, Latex, Chlapec/děvče
766,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Bibs Colour, Klasický dětský dudlík, Anatomický, Latex, Chlapec/děvče
313,80 Kč
Prodejce: SvetCumlikov

Bibs Colour, Klasický dětský dudlík, Anatomický, Latex
748,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Bibs Supreme, Klasický dětský dudlík, Symetrický, Latex, Chlapec/děvče
289,46 Kč
Prodejce: SvetCumlikov

Bibs Colour, Klasický dětský dudlík, Symetrický, Latex, Chlapec/děvče
313,80 Kč
Prodejce: SvetCumlikov

Bibs Colour, Klasický dětský dudlík, Symetrický, Latex, Chlapec/děvče
750,99 Kč
-437,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
313,80 Kč
Prodejce: SvetCumlikov

Bibs Colour, Klasický dětský dudlík, Kulatý, Latex
289,46 Kč
Prodejce: SvetCumlikov

Bibs Colour, Klasický dětský dudlík, Kulatý, Latex
748,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Bibs Dudlík Zklidňující Hevea 0+ S Meruňka
127,09 Kč
-3,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,39 Kč
Prodejce: Fabrykawafelkow

Bibs STUDIO, Klasický dětský dudlík, Kulatý, Latex, Chlapec/děvče
624,95 Kč
-311,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
313,80 Kč
Prodejce: SvetCumlikov

Bibs Colour, Klasický dětský dudlík, Kulatý, Latex
1 360,45 Kč
-1 070,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
289,46 Kč
Prodejce: SvetCumlikov

Bibs Colour, Klasický dětský dudlík, Symetrický, Latex
284,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bibs STUDIO, Klasický dětský dudlík, Kulatý, Latex, Chlapec/děvče
945,05 Kč
-655,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
289,46 Kč
Prodejce: SvetCumlikov
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
BIBS je oblíbená dánská značka s tradicí výroby ikonických dudlíků od roku 1978. Minimalistický skandinávský design, kvalita a široké barevné provedení jsou pro BIBS dudlíky typické. Kromě jedinečného designu dbá značka BIBS také na to, aby byly dudlíky zdravotně nezávadné a napomáhaly přirozenému vývoji dětí. Všechny BIBS produkty jsou garancí nejvyšší kvality dětského sortimentu.
BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný...
Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí.
Proč děti oblibují dudlíky BIBS?
- Extra lehký.
- Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon.
- Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku.
Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS?
- Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea.
- Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění.
- Stylový design v krásných barevných provedeních.
- EU.
Složení:
- Sací část: 100% přírodní kaučuk
- Ostatní části: polypropylen (PP)
- Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek.
Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2.
Velikosti:
BIBS Boheme jsou k dispozici ve 2 velikostech.
Velikost 1: 0-6 měsíců
Velikost 2: 6+ měsíců
Před každým použitím zkontrolujte. Nepoužívejte v případě poškození. Používejte pouze pod dozorem dospělé osoby.
Adresa dodavatele: BIBS DENMARK ApS, Høgevej 19, 3400 Hillerød, Denmark, [email protected], bibsworld.com, +45 70 23 40 02
- Model:
- Klasický dětský dudlík
- Tvar savičky:
- Anatomický
- Materiál savičky:
- Latex
- Barva:
- Šeříková, Růžová
- Doporučené pohlaví:
- Chlapec/děvče
- Doporučený minimální věk:
- 0 měsíc/ů
- Systém bezpečnostního kroužku:
- Ano
- Země původu:
- Dánsko
- Počet kusů v balení:
- 2 kusů
- Neobsahuje:
- Bisfenol A
Bryndáky Boheme latexové ve tvaru třešně - nová série 2022
Pastelové bryndáky ve tvaru třešně s přidržovacím kroužkem a skvělým vzorem otvorů - k dispozici ve 2 velikostech a mnoha barevných kombinacích - 0-6 měsíců nebo 6-18 měsíců
- Kulatý tvar třešně
- Latexový dudlík
- Neobsahuje BPA
- 0-6 měsíců, 6-18 měsíců
- 2 kusy v blistrovém balení
Dudlík BIBS Boheme má romantický a umělecký tvar inspirovaný přírodou. Klasická kulatá štítka s kulatým savičkem z přírodního latexu uklidní vaše dítě bezpečným a přirozeným způsobem. Doporučeno porodními asistentkami na podporu přirozeného kojení. 100 % bez BPA, PVC a ftalátů. Certifikováno podle normy EN1400+A2.
- Doporučený věk
- od 0 let
- Hmotnost
- 0.043 kg
- Počet kusů
- 2
- Číslo produktu
- 4010.8014.11
- Materiál
- Dřevo
- Výrobce
- Barva
- Světle růžová
- Cílové skupiny
- Děti
- Kód EAN
- 5713795229185
- Doporučený věk
- od 0 let
- Hmotnost
- 0.043 kg
- Počet kusů
- 2
- Číslo produktu
- 4010.8014.11
- Materiál
- Dřevo
- Výrobce
- Barva
- Světle růžová
- Cílové skupiny
- Děti
- Kód EAN
- 5713795229185
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Univerzální kojicí polštář s mikroperličkami - šedý
680,47 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Babynest kokon novorozenec 90 x 50 cm - Ručně vyrobené hnízdečko na mazlení hnízdečko z bavlněných sov světle šedé
2 530,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Lionelo Timon Skládací postýlka s matrací Dětská kolébka Cestovní postýlka
5 977,33 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Parní čistič multifunkční 2000W Podlahový mop Čistič čalounění MalTec Ruční parní čistič s příslušenstvím Bílý
1 634,99 Kč
-360,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Babynest kokon novorozenec 90 x 50 cm - ručně vyráběné plyšové hnízdečko hnízdečko z bavlněných hvězdiček šedo-bílé
1 162,66 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Kosmetické zrcadlo Puluomis Hollywood, 15 LED diod, 58x45 cm, 3 barvy, stmívatelné, zrcadlo s osvětlením pro líčení, USB, Type-C, 10x zvětšení, nástěnné zrcadlo, bílá barva
1 249,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Puluomis

PIMKO květinové hnízdečko s volánky hnízdečko pro miminko plyšové hnízdečko dětský kokon pro miminka a novorozence 100% bavlněný kokon dětský polštář vhodný pro domácnost nebo jako polohovací polštář 55 x 90 cm
2 879,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kočárek VESKA® 3 v 1 včetně autosedačky, kočárku, joggeru s přebalovací taškou, moskytiérou, pláštěnkou, hracím pultem, nánožníkem na autosedačku, QuickFold, hliníkový rám - stříbrný - antracitový/šedý
5 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Lionelo Aurora 3v1 - společné spaní, kolébka, volně stojící postýlka - s matrací, s přenosnou postýlkou, plynulé nastavení výšky - do 9 kg - béžová barva
6 408,31 Kč
Prodejce: Dragtek-com

VeggieBurger mix - SpeltNut 150g
354,53 Kč/1kg
53,18 Kč
Prodejce: taleoo

strohhalmbecher mio 300 ml - sailors bay
511,41 Kč
Prodejce: Luxentu

Hydratační kondicionér pro všechny typy vlasů s Ibiškem 385 ml
829,87 Kč/1l
494,15 Kč
-174,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
319,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Mepal learning disc mio - sailors bay 108002065244
341,00 Kč
Prodejce: MATFEL

Hydratační šampon pro všechny typy vlasů s Ibiškem 385 ml
829,87 Kč/1l
494,15 Kč
-174,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
319,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Rozjasňující make-up Fit Me Luminous + Smooth SPF 18 (Foundation) 30 ml, 110 Porcelain
9 010,33 Kč/1l
270,31 Kč
Prodejce: Katomix

SodaStream Terra bílá hodnotné balení 3 lahví
5 141,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Mepal Brotdose campus - auta
724,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

GUM Soft-Picks Comfort Flex, Szczoteczki międzyzębowe Cool Mint M, 40 sztuk
1 620 800,04 Kč/1kg
162,08 Kč
Prodejce: MANADA

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Fluid, 40 ml
12 353 400,31 Kč/1kg
617,67 Kč
Prodejce: somnia24

Bibs Boheme, Klasický dětský dudlík, Anatomický, Latex, Chlapec/děvče
364,20 Kč
-50,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
313,80 Kč
Prodejce: SvetCumlikov

WOLFSBLUT Široké granule pro dospělé koně/sladké brambory 12,5 kg
229,79 Kč/1kg
2 872,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mepal set babygeschirr mio 3-teilig - tmavě růžová 108040078400
706,70 Kč
Prodejce: Luxentu

BIG Baby-Potty Grau 800054801 - BIG 800054801 - (Spielwaren / Spielzeug)
405,72 Kč
Prodejce: Nejhracka

Sunstar Gum Bi-Direction Szczoteczki międzyzębowe dwukierunkowy walec 0,7mm, 6 sztuk
11 055 500,28 Kč/1kg
221,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Suchá strava Wolfsblut Pro dospělého Slatký brambor 12,5 kg
2 495,26 Kč
Prodejce: velmontask

Bell Hypoallergenic Precise Brow Contour No. 03 Brunette 1ks
4 436 999,88 Kč/1kg
310,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Bell HypoAllergenic Konturovací Tužka - 06 Mauve, 0,3g
30 693 000,78 Kč/1kg
306,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks vel. 2 Vanilla / Blush
679,40 Kč
-389,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
289,46 Kč
Prodejce: SvetCumlikov

Bell HypoAllergenic Długotrwała konturówka w sztyfcie 01 Pink Nude, 0,3g
30 661 000,77 Kč/1kg
306,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi krásné
Barva a design je velmi krásný.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chicco PhysioForma silikonový dudlík (16-36 m), sada 4 ks
442,41 Kč
Prodejce: FANTASTYCZNEZAKUPY

Tommee Tippee Smoczek uspokajajcy Night Time 6-18m, 2 sztuki



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
481,30 Kč
Prodejce: Phonmatic

Silikonový dudlík na láhve Boa Nipple 2P Step 3 Soft Touch 6+ měsíců 2 ks. Bez BPA Měkká špička
279,00 Kč
Prodejce: RESTEQ

Dudlík pro koťata, štěňata, silikonový, dudlík, domácí zvířata, divoká zvířata, různé velikosti
522,30 Kč
Prodejce: Ladenza

Dudlíky na ovoce pro kojence, 2 kusy, vhodné od 3 měsíců, bez BPA, zelená a žlutá barva, silikonové dudlíky, 3 velikosti
1 252,25 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Dudlíky na ovoce pro kojence, 2 kusy, vhodné od 3 měsíců, bez BPA, zelená + modrá barva, silikonové
1 252,25 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Dudlíky na láhně pro kojence, 2 kusy, vhodné od 3 měsíců, bez BPA, růžové a modré, 8 kusů silikonových dudlíků
1 252,25 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Medela Specialneeds náhradní dudlík 1 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
484,56 Kč
Prodejce: apohealth

Kaučukový dudlík, BIBS 0 - 6 m, mořská
335,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dudlík Lansinoh NaturalWave® L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
210,18 Kč
Prodejce: apohealth

Selbsthaftender Teller mit abfallendem Boden (Babyartikel - Teller und Besteck)
380,00 Kč
Prodejce: MATFEL

MAM dudlík Love & Affection 6+, silikon červená
149,00 Kč
Prodejce: LOGOMATY

Elastický bryndák s kapsičkou, růžový – Chicco
432,58 Kč
-133,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,00 Kč
Prodejce: MATFEL