5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Don Julio 70 Cristalino, 40%, Mexiko3 910 271,57 Kč/1l
2 737,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kuracjusz Beskidzki Sport Neperlivá voda 0,5 lJednorázové781,00 Kč/1l
390,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kuracjusz Beskidzki – neperlivá voda 0,5 lJednorázové775,56 Kč/1l
387,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sierra Tequila Añejo Imported Mexico 40%, 700ml1 760,46 Kč/1l
1 232,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kah Tequila Blanco 40% obj. 0,7l
3 618 728,70 Kč/1l
2 533,11 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Tequila Clase Azul, extra dlouhodobě zrálá.
106 157,33 Kč/1l
79 618,00 Kč
Prodejce: artbook-service

Clase Azul Tequila REPOSADO 40% Vol. 0,7l v dárkovém balení
7 916 857,43 Kč/1l
5 541,80 Kč
Prodejce: artbook-service

Sierra Tequila Reposado (1 x 0,7 l)
596,99 Kč/1l
462,43 Kč
-44,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Cuervo Especial Reposado Spirituosen (1 x 0,7 l)
870,87 Kč/1l
609,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jose Cuervo Especial Tequila Silver 38 Prozent Flasche 700ml
871,21 Kč/1l
609,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Don Julio Blanco Tequila, Spirituose, Flasche, Alkohol, 38 %, 700 ml, 768155
1 892,61 Kč/1l
1 324,83 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Don Julio Tequila Reposado 100% Agave 38% obj. 0,7l
2 108,59 Kč/1l
1 476,01 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Casamigos Reposado Premium Tequila, 40% obj., 700ml Einzelflasch
5 541,40 Kč/1l
3 878,98 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Volcan de Mi Tierra Tequila REPOSADO 40% obj. 0,7l
4 577 357,31 Kč/1l
3 204,15 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Volcan de Mi Tierra Tequila REPOSADO CRISTALINO 40 % obj. alkoholu, 0,7 l
5 687,09 Kč/1l
3 980,96 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Rooster Rojo AÑEJO Tequila 100% Agave 38% obj. 0,7l
2 853,73 Kč/1l
2 140,30 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Volcan de Mi Tierra Tequila WHITE 40% obj. 0,7l
3 676 285,85 Kč/1l
2 573,40 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Herradura Reposado Tequila | 40 % obj. | 0,7 l
3 856,14 Kč/1l
2 699,30 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Olmeca Tequila Gold 35 % ABV 0,7 l
1 543,17 Kč/1l
1 080,22 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Tequila Jose Cuervo 1800 Reposado 0,7 litru 38%
2 410 085,80 Kč/1l
1 687,06 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tequila KAH Reposado je výrazná prémiová tequila z Mexika, která se vyznačuje nejen svou chutí, ale i svým nápadným designem. Je vyrobena ze 100 % modré agáve Weber v regionu Jalisco a zraje několik měsíců v amerických dubových sudech, což jí dodává harmonickou rovnováhu mezi svěžestí agáve a dřevitou zralostí. Tradiční výroba, využívající pomalé kvašení a dvakrát destilovaná pálenka v kotlových destilérkách, zaručuje čistý, plný charakter s autentickým odkazem na terroir.
Zrání v dubu dodává tequile KAH Reposado kromě svěží agávové noty i náznaky vanilky, karamelu a jemného koření. Její zlatá barva vzniká výhradně kontaktem s dřevem – bez použití přísad nebo barviv. S obsahem alkoholu 40 % obj. je lahvována do umělecky zpracované keramické láhve o objemu 0,7 litru, která je inspirována mexickým svátkem Día de los Muertos (Den mrtvých). Každá láhev je unikátní a ručně malovaná, což z této tequily činí skutečný sběratelský kousek.
Barva: Světlé zlato.
Vůně: Čerstvá agáve, vanilka, jemné dubové tóny a nádech skořice.
Chuť: Jemná a plná s náznaky karamelu, praženého dřeva, sladké agáve a koření.
Závěr: Středně dlouhý, teplý a vyvážený s nasládle-kořeněným dozvukem.
Tequila KAH Reposado se skvěle hodí k čistému pití – ideálně při pokojové teplotě nebo mírně vychlazená v poháru tumbler. Její dřevitá komplexnost se také skvěle uplatní v klasických tequile koktejlech, jako je Paloma, Reposado Margarita nebo Tequila Old Fashioned. Jako kulinářský doplněk se hodí k grilovanému masu, pikantní salsě nebo hořké čokoládě. Umělecky zpracovaná láhev z ní navíc činí výjimečný dárek pro milovníky destilátů i fanoušky designu.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.001 l
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1470 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Reisenhofer Getränke GmbH Nöstlstraße 2 8160 Krottendorf AT
- Prodejní název
- Kah Tequila
- Výrobce
- kah
- Země původu
- Mexiko
- Kód EAN
- 7503023613231
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.001 l
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1470 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Reisenhofer Getränke GmbH Nöstlstraße 2 8160 Krottendorf AT
- Prodejní název
- Kah Tequila
- Výrobce
- kah
- Země původu
- Mexiko
- Kód EAN
- 7503023613231
K tomu se hodí také

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kah Tequila Blanco 40% obj. 0,7l
3 618 728,70 Kč/1l
2 533,11 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Kah Tequila Añejo 40% obj. 0,7l
4 892 114,46 Kč/1l
3 424,48 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Tequila Clase Azul, extra dlouhodobě zrálá.
106 157,33 Kč/1l
79 618,00 Kč
Prodejce: artbook-service

Clase Azul Tequila REPOSADO 40% Vol. 0,7l v dárkovém balení
7 916 857,43 Kč/1l
5 541,80 Kč
Prodejce: artbook-service

Corralejo Tequila Reposado | 38 % obj. | 0,7 l
1 922,23 Kč/1l
1 345,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sierra Tequila Reposado (1 x 0,7 l)
596,99 Kč/1l
462,43 Kč
-44,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 488,00 Kč/1l
1 152,60 Kč
-111,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 041,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Don Julio Blanco Tequila, Spirituose, Flasche, Alkohol, 38 %, 700 ml, 768155
1 892,61 Kč/1l
1 324,83 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Cuervo Especial Reposado Spirituosen (1 x 0,7 l)
870,87 Kč/1l
609,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Don Julio Tequila Reposado 100% Agave 38% obj. 0,7l
2 108,59 Kč/1l
1 476,01 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Sierra Tequila Añejo Imported Mexico 40%, 700ml
1 760,46 Kč/1l
1 232,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jose Cuervo Especial Tequila Silver 38 Prozent Flasche 700ml
871,21 Kč/1l
609,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister 33% 700 MLT
757,60 Kč/1l
530,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister Orange s příchutí sicilských pomerančů láhev 1000 ml
751,13 Kč/1l
751,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hendricks Gin destilovaný a lahvovaný ve Skotsku | 44 % obj. | 0,7 l
1 343,53 Kč/1l
940,47 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40% obj. 0,7l
3 407,91 Kč/1l
2 385,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jose Cuervo Especial Silver 38 % obj.
763,97 Kč/1l
763,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Don Julio 70 Cristalino, 40%, Mexiko
3 910 271,57 Kč/1l
2 737,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Havana Club Añejo 7 Años | 40 % obj. | 0,7 l
1 689,06 Kč/1l
1 308,35 Kč
-126,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 182,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bols Apricot Brandy 24%
517,19 Kč/1l
362,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SeaWolf Wodka 37,5 % obj.
1 103,92 Kč/1l
551,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cognac Hennessy X.O.
11 127,56 Kč/1l
7 789,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister Winter Edition bylinný likér s vanilkou a skořicí 700ml
760,36 Kč/1l
532,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SeaWolf Spiced Rum 35% obj.
1 355,82 Kč/1l
677,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Baroko Rum tmavé jemné ovocné chuti 40 obj.
1 923,01 Kč/1l
1 346,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

O'Donnell Moonshine Hard Nut 25% obj. (1x0,7l láhev)
3 407 914,41 Kč/1l
2 385,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

XO Rum Seasoning 0,7l, alk. 40 % obj., barbadoský rum
2 758,50 Kč/1l
1 930,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Herradura Reposado Tequila | 40 % obj. | 0,7 l
3 856,14 Kč/1l
2 699,30 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Gin Sul Dry Gin Saudade destilovaný v Hamburku Grapefruit Zitrone 500 ml
2 306,46 Kč/1l
1 153,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Příchuť
Velmi dobrý
Ohodnoceno dne 4. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Don Julio 70 Cristalino, 40%, Mexiko
2 737,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 910 271,57 Kč/1l

Corralejo Tequila Reposado | 38 % obj. | 0,7 l



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 345,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 922,23 Kč/1l

Sierra Tequila Añejo Imported Mexico 40%, 700ml
1 232,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 760,46 Kč/1l

Cuervo Especial Reposado Spirituosen (1 x 0,7 l)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
609,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
870,87 Kč/1l

Jose Cuervo Especial Silver 38 % obj.
763,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
763,97 Kč/1l

Salitos Tequila Silver Mexiko | 38 % obj. | 0,7 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
543,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
775,96 Kč/1l

Salitos Tequila Gold Mexiko | 38 % obj. | 0,7 litru



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
543,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
775,96 Kč/1l

Jose Cuervo Especial Tequila Silver 38 Prozent Flasche 700ml
609,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
871,21 Kč/1l

Agavita Tequila Blanco svěží a ovocná tequila 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
608,10 Kč/1l