5,0



Na základě 3 hodnocení
Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 152,60 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 041,60 Kč-111Kč
1 488,00 Kč / 1l
Produkt vyžaduje
ověření věku
Před platbou vás přesměrujeme na ověření věku.
plus 349,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Grey Goose + GB5 261,51 Kč/1l
23 676,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Absolut Vodka Original, prémiová vodka, pálenka, lihoviny, alkohol, láhev, 40 %, 3 l, 70403500604,91 Kč/1l
2 008,13 Kč
-193,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 814,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Grey Goose Vodka 40% obj. 1500ml1 784,70 Kč/1l
2 677,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vodka Belvedere Pure 700 ml v balení
3 100,74 Kč/1l
2 170,52 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka Miniaturflasche 40% vol. 0,05 L
1 587,20 Kč/1l
79,36 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Mamont Vodka 40% obj.
6 821,53 Kč/1l
4 775,07 Kč
Prodejce: Store-Germany

Crystal Head Vodka | 40 % vol | 0,7 l
6 821,53 Kč/1l
4 775,07 Kč
Prodejce: Store-Germany

Vodka "Military" Premium, 500 ml
2 382,02 Kč/1l
1 191,01 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Smirnoff Vodka Red Label 37,5% obj. 700ml
579,20 Kč/1l
405,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

9 Mile Vodka 37,5% obj. 700ml
670,30 Kč/1l
469,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuhns-onlineshop Debowa Vodka polní láhev 0,7L, ALC. 40 % obj., Vodka Polsko, Standardní
2 685,27 Kč/1l
1 879,69 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Lubelski Geist, objem 500 ml
1 742,46 Kč/1l
871,23 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Ciroc Vodka 40%0,7
2 268,00 Kč/1l
1 587,60 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Debowa Vodka Military 70 Premium 40% obj. 0,7l
2 091,74 Kč/1l
1 464,22 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Absolut 70070420, 0,7 l, 40%, Švédsko, Raspberry, 70 kcal, 78 kcal
2 054,34 Kč/1l
1 438,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Finlandia Vodka 40% 700ml
960,44 Kč/1l
672,31 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Chopin Wheat Vodka 700 ml
2 651,10 Kč/1l
1 855,77 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Grey Goose Vodka Original 40% 700ml
V každé láhvi se projevují ty nejlepší francouzské produkty: jemná ozimá pšenice z Pikardie a sousedních regionů a čistá pramenitá voda z Gensacu u Cognacu. Od pěstování až po stáčení do lahví probíhá speciální výrobní proces, jehož cílem je zdůraznit, oddělit a zachovat zvláštní vlastnosti ingrediencí. A náš Maître de Chai dohlíží na každý krok výrobního procesu se svými odbornými znalostmi a vášnivým nasazením. Čirá vodka světlé barvy, která vyzařuje elegantní květinovou jarní vůni doprovázenou jemným citrusovým akcentem. Dojem lehké, jemné sladkosti vede k dlouhému a naplňujícímu závěru s chuťovými nuancemi připomínajícími jemné francouzské mandlové sušenky.
GREY GOOSE VODKA Route du Laubaret 11, 16130 Gensac-la-PallueVodka Grey Goose se vyrábí z nejlepší francouzské pšenice pěstované v oblíbené oblasti "La Beauce" a z nejčistší řemeslné studniční vody. Filtruje se šampaňským vápencem a pečlivě se destiluje podle tradičních kánonů francouzské oblasti Cognac. Její destilace je založena na patentovaném pětistupňovém destilačním procesu, který přeměňuje francouzskou pšenici a čistou vodu v nejlepší vodku na světě.
Každá šarže se přísně řídí nejpřísnějšími standardy Françoise Thibaulta, Maître de Chai (sklepmistra), což zajišťuje její jedinečnou svěžest, průzračnost a bezkonkurenční hladkost. Grey Goose je vodka, která se zcela liší od všech ostatních vodek vyráběných na světě.
Pečeť kvality tohoto úžasného nápoje je patrná z atraktivního designu jeho láhve, zakončené korkem a reliéfním uzávěrem.
Prohlášení z ochutnávky vodky Grey Goose
Pohled:
Křišťálově čistá průzračnost.
Vůně:
Čirá, svěží a elegantní, vyniká lehce květinová vůně.
Chuť:
Chuť je jemná a vyvážená, dlouhotrvající, zanechává tóny připomínající jemný mandlový krém. Prodloužený závěr.
Máte-li jakékoli ohledně lihoviny Grey Goose 0,7l, francouzského výrobce vodky Grey Goose nebo ohledně objednávání, nákupu či zpracování obecně, napište nám. Pokud nám to čas dovolí, odpovíme vám ještě týž den. Váš specializovaný prodejce pro přepravu lihovin.
Tato výjimečná vodka se vyrábí z nejlepších francouzských surovin: měkké zimní pšenice z Pikardie a čisté pramenité vody z Gensacu v oblasti Cognac.
Chuť: jemná, delikátní, s tóny mandlí a ořechů
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Grey Goose Wodka Original 40% 700ml
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1500 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Bacardi GmbHHindenburgstraße 49, 22297 Hamburg
- Prodejní název
- Grey Goose Wodka Original 40% 700ml
- Výrobce
- Grey Goose
- Země původu
- Francie
- Číslo produktu
- 802103
- Kód EAN
- 5010677850100
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Grey Goose Wodka Original 40% 700ml
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1500 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Bacardi GmbHHindenburgstraße 49, 22297 Hamburg
- Prodejní název
- Grey Goose Wodka Original 40% 700ml
- Výrobce
- Grey Goose
- Země původu
- Francie
- Číslo produktu
- 802103
- Kód EAN
- 5010677850100
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Mamont Vodka 40% obj.
6 821,53 Kč/1l
4 775,07 Kč
Prodejce: Store-Germany

Moet und Chandon Ice Imperial Demi Sec Champagner halbtrocken 750ml
1 572,14 Kč/1kg
2 358,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka Miniaturflasche 40% vol. 0,05 L
1 587,20 Kč/1l
79,36 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Don Papa Baroko Rum tmavé jemné ovocné chuti 40 obj.
1 923,01 Kč/1l
1 346,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Lubelski Geist, objem 500 ml
1 742,46 Kč/1l
871,23 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
2 051,71 Kč/1l
1 436,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Blue Label, 0,7 l, Skotsko, 40%
6 862,30 Kč/1l
5 098,61 Kč
-295,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 803,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Crystal Head Vodka | 40 % vol | 0,7 l
6 821,53 Kč/1l
4 775,07 Kč
Prodejce: Store-Germany

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
1 645,70 Kč/1l
1 151,99 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chivas Regal Regal 18, 0,7 l, Single malt, 18 rok/roky, 40%
4 827,37 Kč/1l
3 379,16 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Debowa Vodka Military 70 Premium 40% obj. 0,7l
2 091,74 Kč/1l
1 464,22 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Chivas Regal Regal 12, 0,7 l, Míchaná, 12 rok/roky, 40%
1 417,50 Kč/1l
992,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky 12 let 700ml
1 360,44 Kč/1l
952,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka Original, prémiová vodka, pálenka, lihoviny, alkohol, láhev, 40 %, 3 l, 70403500
604,91 Kč/1l
2 008,13 Kč
-193,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 814,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 621,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Chivas Regal 12 Years Old Blended Scotch Whisky 40% obj. 1l v Geschenkboxu
1 912,42 Kč/1l
1 912,42 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Matrace 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
5 999,99 Kč
Prodejce: hatservice

PlayStation 5 Digital Edition Sony PS5 Gaming Console
14 151,38 Kč
Prodejce: DL_Ventures

Elektrická vzduchová pumpa Vzduchová matrace 3 vzduchové trysky Přenosná elektrická pumpa 2 v 1 Nafouknout vyfouknout kompresor Matrace Pohovka Bazén Plovoucí kroužek Kempování 230V Retoo
1 290,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

roba přebalovací podložka 'Heartbreaker' 85 x 75 cm, měkká přebalovací podložka, potažená PU, šedá barva
751,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kidtini_GmbH

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40% obj. 0,7l
3 407,91 Kč/1l
2 385,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Dřevěné bedny 50 x 40 x 30 cm, druhá jakost, rustikální a vintage
412,48 Kč
Prodejce: Teramico

Intex Skimmer Pool Cleaning Set vysavač dna, stěrka, teleskopická tyč 28002, sada 3 kusů, teleskopická rukojeť 2,39 m
543,12 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Velmi dobrá kvalita!
Ohodnoceno dne 23. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Grey Goose + GB
23 676,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 261,51 Kč/1l

Grey Goose LA VANILLE Vodka s příchutí vanilky 40,0 % 0,70 l.
6 412,41 Kč
-960,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 451,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
7 788,09 Kč/1l

Grey Goose Vodka Night Vision 4 Limited Edition + LED osvětlení 40,0 % 1,50 l
12 206,12 Kč
-1 828,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 377,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 918,47 Kč/1l

Vodka Grey Goose 40,00 % 1,50 litru
9 829,43 Kč
-1 472,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 356,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 571,27 Kč/1l

EIKO Vodka 40 % 0,70 l.
5 757,17 Kč
-862,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 894,71 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 992,44 Kč/1l

Absolut Vodka MIAMI Limited Edition 40,00 % 1,00 litr
7 621,56 Kč
-1 141,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 479,76 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 479,76 Kč/1l

David Vodka 40 % 0,70 l
5 185,93 Kč
-776,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 409,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 298,70 Kč/1l

Absolut Vodka ANDY WARHOL Limitovaná edice 40,00 % 1,00 litr
6 268,40 Kč
-938,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 329,47 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 329,47 Kč/1l

Cîroc SNAP FROST Vodka 40 % 1,75 litru
8 844,84 Kč
-5 514,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 330,72 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 903,27 Kč/1l

Grey Goose LA POIRE Vodka s příchutí hrušky 40 % 1,00 l.
6 287,34 Kč
-941,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 345,38 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 345,38 Kč/1l

Vodka Tom of Finland 40 % 0,50 litru
3 678,37 Kč
-551,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 127,21 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 254,42 Kč/1l

NEFT Vodka Black Barrel 40,00 % 0,70 litru
4 526,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 466,03 Kč/1l

Balkan 176° Vodka 88 % 0,70 l
5 236,07 Kč
-784,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 451,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 359,30 Kč/1l

Grey Goose LE CITRON Vodka s příchutí citronu 40,00 % 0,70 l.
4 930,72 Kč
-738,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 191,95 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 988,50 Kč/1l

Absolut Kurant Vodka 1L (40% obj.)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 597,83 Kč
-539,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 058,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 058,77 Kč/1l

Danzka Vodka Fifty Premium destilovaná 50,00 % 1,00 litr
3 396,48 Kč
-508,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 887,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 887,66 Kč/1l

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 029,33 Kč/1l

Absolut Mango Flavored Vodka 40 % 0,70 litru



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 023,12 Kč
-452,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 570,26 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 671,80 Kč/1l

Absolut Juice STRAWBERRY Edition 35 % 0,50 l.
3 005,52 Kč
-450,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 555,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 110,64 Kč/1l

Absolut Pears ochucená vodka 40 % 0,70 litru
2 883,12 Kč
-431,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 451,21 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 501,73 Kč/1l