Nerezový membránový zásobník 24 lpro čerpadla a domácí vodárny Nerezová ocel, 24 litrů, membrána z přírodního kaučuku
24litrová náhradní nerezová nádrž pro použití v sanitárních zařízeních na studenou a teplou vodu je vhodná pro téměř všechna domácí vodní čerpadla, solární a tlakové systémy a zahradní čerpadla. Tento tlakový zásobník se dodává včetně membrány a má objem 24 litrů. Nádrž je dimenzována na maximální tlak 5,4 bar a je dodávána v ležícím (horizontálním) provedení. Je vybaven 1palcovým (cca 33 mm) připojením pro čerpadlo. Kromě toho je tlaková nádoba vybavena integrovaným ventilem pro nafukování membrány. Tato náhradní nádoba je vyrobena z kvalitních nerezových plechů a je vybavena membránou z vysoce kvalitního přírodního kaučuku odolnou proti stárnutí.
Výhody produktu: - nerezová tlaková nádoba o objemu 24 litrů - s membránou z přírodního kaučuku - včetně držáku pro čerpadlo - pro vyrovnávání tlakových rázů a poklesů tlaku - ke snížení četnosti spouštění čerpadel - vhodný pro...
VA nerezová membránová nádrž 24L Nádrž pro domácí vodárny 44330 Nádrž Tlaková nádoba
Hydrofor Membránová Nádrž Hydroforová 24L Pro Vodní Čerpadlo Ocel Uhlíková Horizontálni
35,38 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(31)Počet hodnocení: 31
849,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ALUVRA
Další informace o reklamě
Vícestupňové odstředivé čerpadlo Wiltec 9000l/h 2200W výtlačná výška 105m, sací výška 9m, 2850 ot/min, vodní čerpadlo pro domácí vodárny, dům a zahradu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(17)Počet hodnocení: 17
6 893,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Další informace o reklamě
Sada Hydrofor Vodní Nádrž 50L + Čerpadlo WZP 750 750W 3000L/H + Příslušenství + Hadice
4 465,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ALUVRA
Další informace o reklamě
KRAFT&DELE | Hydroforové čerpadlo, 1200W, 3600l/h, nádrž, 24L, zahradní čerpadlo, vodní čerpadlo, domácí vodárny, odstředivé čerpadlo
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(23)Počet hodnocení: 23
4 065,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Domácí Vodárna Hww 2100 G
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(34)Počet hodnocení: 34
13 922,63 Kč
Prodejce: T3S_Shop
Sada Hydrofor Vodní Nádrž 100L + Čerpadlo MH 1300 1300W 5520L/H + Příslušenství + Hadice
73,02 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 302,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ALUVRA
T.I.P Pumpen 30958 Druckkessel Hauswasserwerk 50 l 33.25 mm 1" AG Edelstahl
12 369,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
220V vodní čerpadlo domácí vody Booster čerpadlo automatické solární ohřívač vody tlakové čerpadlo 100W
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE
1300W odstředivé čerpadlo Head Domácí vodárny 4000 L/H 146m artenpumpe Zavlažovací čerpadla Tlakový spínač s manometrem Pádla z nerezové oceli Automatický spínací systém
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 218,60 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-127,45 Kč
3 091,15 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021
Domácí Vodní Automat Hwa 1100.1 Vf
26,76 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(28)Počet hodnocení: 28
3 478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: trade-solution
Wiltec domácí vodárna 600W 2800l/h zahradní čerpadlo s tlakovým spínačem a manometrem vodní čerpadlo tlaková nádoba tlaková nádrž zavlažovací čerpadlo čerpadlo na užitkovou vodu čerpadlo na dešťovou vodu vodárna
284,43 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
8 154,79 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-1 561,80 Kč
6 592,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: omtools
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nerezový membránový zásobník 24 lpro čerpadla a domácí vodárny Nerezová ocel, 24 litrů, membrána z přírodního kaučuku
24litrová náhradní nerezová nádrž pro použití v sanitárních zařízeních na studenou a teplou vodu je vhodná pro téměř všechna domácí vodní čerpadla, solární a tlakové systémy a zahradní čerpadla. Tento tlakový zásobník se dodává včetně membrány a má objem 24 litrů. Nádrž je dimenzována na maximální tlak 5,4 bar a je dodávána v ležícím (horizontálním) provedení. Je vybaven 1palcovým (cca 33 mm) připojením pro čerpadlo. Kromě toho je tlaková nádoba vybavena integrovaným ventilem pro nafukování membrány. Tato náhradní nádoba je vyrobena z kvalitních nerezových plechů a je vybavena membránou z vysoce kvalitního přírodního kaučuku odolnou proti stárnutí.
Výhody produktu: - nerezová tlaková nádoba o objemu 24 litrů - s membránou z přírodního kaučuku - včetně držáku pro čerpadlo - pro vyrovnávání tlakových rázů a poklesů tlaku - ke snížení četnosti spouštění čerpadel - vhodný pro všechny běžné typy čerpadel a domácí vodárny
Technické údaje: Připojení: 1" vnější závit (33 mm) Max. tlak: 6 bar - Objem: 24 l Membrána: membrána z přírodního kaučuku, vyměnitelná Rozměry (V x Š): 280 x 440 mm Provozní teplota: max. 90 °C Materiál: nerezová ocel Předtlak vzduchu cca: 1,5 bar Deska čerpadla: 165 x 190 mm Podélné otvory desky čerpadla 10 mm Rozteče otvorů pro upevňovací nohy (d x š) cca: 215 x 235 mm, (otvor 8 mm) Celkové rozměry (d x š x v) cca: 460 x 270 x 290 mm Hmotnost cca: 4 kg
Obsah dodávky: 1 ks, nerezový membránový kotel 24 l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 098,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY
Bordura de gradina Nature, caramiziu, 0,15x10 m
111,54 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 115,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark
Držák balkonové elektrárny Solární držák 114 cm pro plochou střechu Volně stojící solární modul Výška 45 palců Nastavitelný úhel PV modulu 0-90 stupňů
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(229)Počet hodnocení: 229
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH
Dětská autosedačka Lionelo Bastiaan i-Size od narození do 12 let, od 0 kg do 36 kg, i-Size, 0-36 kg, Isofix + Top Tether - černa
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(101)Počet hodnocení: 101
3 299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo
Baterie pro elektrokola 48V 10,4Ah 499,2Wh lithium-iontová rámová baterie Hailong včetně BMS a nabíječky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 318,92 Kč
Prodejce: akkushop24
Pár motocyklových sedlových tašek na nářadí boční zavazadlové tašky z umělé kůže CS
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(21)Počet hodnocení: 21
826,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop
Wolketon Sawhorse Řetězová pila Skládací kovový pilový kůň na dřevo 150KG Zubaté dřevěné pracovní koně
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(202)Počet hodnocení: 202
1 595,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Wiltec náhradní díl pro membránovou nádrž 20-24 l membrána z butylové pryže, vyrovnávací nádrž pro domácí vodárny s tlakovou nádobou
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(71)Počet hodnocení: 71
395,99 Kč
4% od 2 ks
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: WilTec
pískový filtrační systém tillvex bazén 10 m³/h včetně 800g filtračních kuliček modré barvy | filtrační systém 7cestný ventil a adaptér 2v1 Ø32mm - 38mm | bazénová filtrace s indikátorem tlaku | písková filtrace pro bazény
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(166)Počet hodnocení: 166
3 529,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company
HDMI zástrčka na 3 RCA AV SCART kabel Audio Video adaptér HDTV vysílač Prodloužení TV DVD převodník 1,5 m metr černý Retoo
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(67)Počet hodnocení: 67
194,93 Kč
Prodejce: Retoo
Expanzní nádoba Wiltec 24 litrů, membránová nádoba pro domácí vodárny a systémy zvyšování tlaku s membránou EPDM
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(210)Počet hodnocení: 210
1 092,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Pokládání vlnitých trubek v zemi Prázdná trubka Elektrická trubka Země Pomocná trubka 50 mm 50 m
38,80 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(207)Počet hodnocení: 207
1 940,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBH
vhbw Netzteil kompatibel mit Flymo EasiLife 500 (2020), 800 (2020), Go 500, Go 200, Go 250, 200 (2020), 350 (2020) Mähroboter - 10,1 cm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 370,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
TecTake 401801, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(253)Počet hodnocení: 253
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(80)Počet hodnocení: 80
206,04 Kč
Prodejce: TR8
2 x lithiová knoflíková baterie CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, průměr 24 mm, tloušťka 5,0 mm, typ DL2450
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(1874)Počet hodnocení: 1874
723,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Nerezová expanzní nádrž Wiltec 24 litrů, membránová nádrž pro domácí vodárny a systémy zvyšování tlaku s membránou EPDM
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(210)Počet hodnocení: 210
1 724,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: WilTec
Wiltec domácí vodárna 1200W 3400l/h automatické domácí čerpadlo na vodu s tlakovým spínačem a membránovou nádrží 19l tlaková nádrž zahradní čerpadlo čerpadlo na vodu servisní čerpadlo na vodu čerpadlo na dešťovou vodu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(43)Počet hodnocení: 43
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zatím v pořádku
Produkt splňuje nízká očekávání za tuto cenu. Svůj účel však plní. Tlakovou nádobu používám pro automatické zalévání balkonových a terasových truhlíků na automatické čerpadlo. Čerpadlo se nyní zapíná mnohem méně. Nenápadné umístění je jistě výhodou.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nedostatek
Původní obalová krabice byla několikrát přelepená nebo roztržená, ale přesto nepůsobila dojmem, že by vypadla z regálu.
Bez další ochrany zmačkanými novinami, dřevotřískou nebo bublinkovou fólií byla konvice v odpovídajícím sáčku z "tenké fólie".
Povrchová úprava konvice je poměrně dobrá, seříznuté hrany svařovaných plechů jsou poměrně dobře odřeny; nad přírubou je pouze promáčklina za 2 €, ale žádné viditelné poškození vnějšího obalu.
Na přírubovém plechu však byly nápadné 2 nebo 3 šrouby, které seděly šikmo; další důvod, proč jsem to odšrouboval, abych zkontroloval vnitřek kotle. Na třech z "bouchnutých" šroubů byly po demontáži vidět zbytky závitu matice, neboŅ závit byl nejen poškozený, ale i ustřižený v průběhu asi 3 otáček - již nepoužitelný!
Po sejmutí víka unikl dovnitř vzduch, což se ukázalo alespoň jako užitečná těsnost.
Po prohlídce byl kotel uvnitř v dobrém stavu, bez otřepů, bez cizích těles (jak jsem již zjistil u jiných kotlů).
Abych jej nemusel posílat zpět, pečlivě jsem přeřízl závity matic a pro opětovnou montáž použil alespoň 5 odpovídajících šroubů z nerezové oceli.
Po zkoušce těsnosti stlačeným vzduchem a následném uvedení do provozu podle určení kotel nyní těsní již 18 hodin.
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Odstředivé čerpadlo Pedrollo FG 100/160C s volným hřídelem
42 314,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
Náhradní díl Wiltec pro membránovou nádrž do 100 l EPDM membrána pro tlakovou nádrž, vyrovnávací nádrž pro domácí vodárny s tlakovou nádrží
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(71)Počet hodnocení: 71
1 383,99 Kč
Doprava zdarma9% od 2 ks
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: WilTec
Invertorové čerpadlo SMART HOME 2 (550 W, 4500 l/h, max. výtlak 45 m) Inteligentní vodní čerpadlo Inverter Hydrophore Inverter
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 529,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ALUVRA
Pedrollo CPm 200-ST4 - Jednofázové elektrické odstředivé čerpadlo z nerezové oceli AISI 304
11 992,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
Zahradní čerpadlo ALPINOX PRO 750 (550W, 4200l/h, max. výtlak 47m) INOX PREMIUM pro domácí zavlažování zahrady
5 409,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ALUVRA
Sada Hydrofor Vodní Nádrž 50L + Čerpadlo WZP 750 750W 3000L/H + Příslušenství + Hadice
4 465,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ALUVRA
Nejprodávanější
Hydrofor Membránová Nádrž Hydroforová 24L Pro Vodní Čerpadlo Ocel Uhlíková Horizontálni
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(31)Počet hodnocení: 31
849,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ALUVRA
35,38 Kč/1l
Sada Hydrofor Vodní Nádrž 24L + Čerpadlo WZP 750 750W 3000L/H + Příslušenství + Hadice
3 642,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ALUVRA
Vícestupňové odstředivé čerpadlo XPOtool 8700l/h 1100W výtlačný výkon 52m, sací výkon 8m, 2850 ot/min, vodní čerpadlo pro domácí vodárny, dům a zahradu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(17)Počet hodnocení: 17
5 709,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Jednorázová láhev s CO2 600 g – vysoká kvalita – – pro domácí i průmyslové sycovače – perlivá voda přímo u vás doma.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 411,64 Kč
Prodejce: Bellerofonte
Vícestupňové odstředivé čerpadlo XPOtool 10200l/h 1650W výtlačný výkon 65m, sací výkon 8m, 2850 ot/min, vodní čerpadlo pro domácí vodárny, dům a zahradu
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Vícestupňové odstředivé čerpadlo Wiltec 9000l/h 2200W výtlačná výška 105m, sací výška 9m, 2850 ot/min, vodní čerpadlo pro domácí vodárny, dům a zahradu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(17)Počet hodnocení: 17
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(23)Počet hodnocení: 23
4 065,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Sada Hydrofor Vodní Nádrž 50L + Čerpadlo QB 60 370W 2100L/H + Příslušenství + Hadice
3 569,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ALUVRA
Vícestupňové odstředivé čerpadlo Wiltec 6600l/h 900W výtlačný výkon 55m, sací výkon 9m, 2850 ot/min, vodní čerpadlo pro domácí vodárny, dům a zahradu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(17)Počet hodnocení: 17
4 794,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: WilTec
Hydroforové Vodní Čerpadlo WZP 750 Na Vodu 3000L/H 750W 230V Výška Zdvihu 55M Povrchové Zahradní Zavlažovací Čerpadlo S Příslušenstvím
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 443,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ALUVRA
Zahradní čerpadlo / domácí vodárna s nádrží Kraft&Dele KD743, 1300 W
2 799,43 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
KRAFT&DELE | Hydroforové čerpadlo, 1200W, 3600l/h, nádrž, 24L, zahradní čerpadlo, vodní čerpadlo, domácí vodárny, odstředivé čerpadlo
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 434,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom
Vícestupňové odstředivé čerpadlo Wiltec 6000l/h 550W výtlačná výška 35m, sací výška 9m, 2850 ot/min, vodní čerpadlo pro domácí vodárny, dům a zahradu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(17)Počet hodnocení: 17
3 920,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Domácí vodárna Wiltec s membránovým bojlerem 24 l, automatickým čerpadlem na užitkovou vodu 5000 l/h s tlakovým spínačem a předfiltrem, zahradním čerpadlem s výtlačným hrdlem 50 m, vodním čerpadlem se sací hloubkou 8 m