Hmotnost:
280 g- 250 g
- 280 g
Salvia (Šalvěj červenokořenná) miltiorrhiza kořenový řez (250 g)
475,78 Kč
1 699,21 Kč / 1kg
plus 125,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MycoMedica MycoSleep 90 g3 203,45 Kč/1kg
640,69 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
Verdin Complexx Krople Trawienne 40ml10 928,50 Kč/1l
437,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Bronze Pro 125g3 669,68 Kč/1l
458,71 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Další informace o reklamě
Acurmin Phytholistic - organická kurkuma, 60 kapslí4 210,00 Kč/1kg
690,44 Kč
Prodejce: apohealth

Salvia (Šalvěj červenokořenná) miltiorrhiza kořenový řez (100 g)
1 950,83 Kč/1kg
234,10 Kč
Prodejce: Lymeherbs

Tinktura šalvěje (Šalvěj červenokořenná) miltiorrhiza 1:5 (100 ml)
4 310,80 Kč/1l
431,08 Kč
Prodejce: Lymeherbs

Extrakt z plodů gravioly 10:1 250g
6 226,68 Kč/1kg
1 556,67 Kč
Prodejce: ERASVITAL

Nopálový prášek se semínky Chía 5:1 250g
2 314,16 Kč/1l
578,54 Kč
Prodejce: LaProve

BekunisIndické slupky psyllia, 500 g
754,41 Kč/1kg
395,31 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

prášek ze šípkové plodiny, 250 g | RAAB VITALFOOD
2 055,52 Kč/1kg
513,88 Kč
Prodejce: taleoo

Allcuraslupky z psyllia, 250 g slupek
888,42 Kč/1kg
235,43 Kč
Prodejce: apohealth

Oregano, 30 g
2 909,25 Kč/1kg
116,37 Kč
Prodejce: apohealth

ovesná kaše - 250g | HOLLE BABYFOOD
279,48 Kč/1kg
69,87 Kč
Prodejce: taleoo

Indické slupky psyllia, 250 g
757,37 Kč/1kg
224,94 Kč
Prodejce: apohealth

YaoMedica Skořicové pohlazení 50ml
290,00 Kč
Prodejce: MycoMedica

müsli – dětské müsli 250g | HOLLE BABYFOOD
388,56 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Freetox - Ječmen tráva-březinka 40kapslí
390,82 Kč
Prodejce: taleoo

Příchuť: Pomeranč
2 297,92 Kč/1kg
1 148,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Chlorella 150 g
4 124,53 Kč/1l
618,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

H&S Pelyněk, 20X1,5 g FBE
2 145,40 Kč/1kg
135,16 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Salvia (Šalvěj červenokořenná) miltiorrhiza kořenový řez (250 g)
Lymeherbs
Složení: Salvia miltiorrhiza, kořenový řez
Pokyny k použití (dospělí): 3 odměrky (3 gramy) sušené byliny vařte ve 250 ml vody 10-15 minut, poté sceďte a pijte jednou denně.
Čistá hmotnost: 250 g
Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí
- Seznam přísad
- Salvia miltiorrhiza, kořenový řez
- Hmotnost
- 280 g
- Potravinářský podnik
- HLife Vita Sp. z o.o., Wolnosci 101 str. 41-500, Chorzow, Polen
- Prodejní název
- Salvia (Šalvěj červenokořenná) miltiorrhiza kořenový řez (250 g)
- Výrobce
- Lymeherbs
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- 3 odměrky (3 gramy) sušené byliny vařte ve 250 ml vody 10-15 minut, poté sceďte a pijte jednou denně.
- Číslo produktu
- LMC05
- Kód EAN
- 5906395935581
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí
- Seznam přísad
- Salvia miltiorrhiza, kořenový řez
- Hmotnost
- 280 g
- Potravinářský podnik
- HLife Vita Sp. z o.o., Wolnosci 101 str. 41-500, Chorzow, Polen
- Prodejní název
- Salvia (Šalvěj červenokořenná) miltiorrhiza kořenový řez (250 g)
- Výrobce
- Lymeherbs
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- 3 odměrky (3 gramy) sušené byliny vařte ve 250 ml vody 10-15 minut, poté sceďte a pijte jednou denně.
- Číslo produktu
- LMC05
- Kód EAN
- 5906395935581
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Salvia (Šalvěj červenokořenná) miltiorrhiza root prášek (250 g)
1 673,07 Kč/1kg
468,46 Kč
Prodejce: Lymeherbs

Salvia (Šalvěj červenokořenná) miltiorrhiza kořenový řez (100 g)
1 950,83 Kč/1kg
234,10 Kč
Prodejce: Lymeherbs

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Tinktura šalvěje (Šalvěj červenokořenná) miltiorrhiza 1:5 (100 ml)
4 310,80 Kč/1l
431,08 Kč
Prodejce: Lymeherbs

Bylifestyl - Doplněk stravy VegeDAO, 60 tablet - Přírodní vegan doplněk stravy podporující trávení a vitalitu, 60 tablet
5 809 125,15 Kč/1kg
486,39 Kč
-21,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
464,73 Kč
Prodejce: Katomix

Ouzo Pilavas jemné a měkké chuti se sladkým závěrem 700ml
674,53 Kč/1l
472,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

6 kusů pravého šalvěje (Salvia officinalis) | květináč 9x9 cm
945,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: arborix_online_gartencenter

Bols Blue Curacao 21% vol. 0,5 L
1 750,68 Kč/1l
875,34 Kč
Prodejce: Store-Germany

Pachamama – Čaj GuayusaEnergie Guarana 500 g – citronová tráva, grapefruit – dlouhodobá energie, jemná chuť – Ekvádor
1 100,00 Kč/1kg
550,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Yerba maté čaj VAKAPI Membrillo 500g - paraguayské yerba maté s lesními plody - silné yerba maté sypané 0,5kg - veganské - bez lepku
243,60 Kč/1kg
121,80 Kč
Prodejce: Yerbamarket_

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

T.I.C. - Česnekový olej - 250 ml
882,04 Kč/1l
220,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dessert biscuits with sugar CN 180 g
196,32 Kč/1kg
37,30 Kč
Prodejce: Katomix

Orientální DÉJA-VU 17% obj.
625,27 Kč/1l
437,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bustella - Kapsle pro Zdraví a Vitalitu od NATURALNELEKI.cz
4 177,00 Kč/1l
250,62 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Stichpimpuli Bockforcelorum bylinný likér s jemnou třešňovou příchutí 700ml
709,79 Kč/1l
496,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WHITE OMEGA Kids Pure Omega-3 Fish Oil Capsules, 90 kapslí
9 898,16 Kč/1kg
485,01 Kč
Prodejce: apohealth

Licor 43 Creme Brulee 700ml
882,03 Kč/1l
617,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
367,33 Kč/1l
257,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yerba maté čaj VAKAPI Pera 500g - Yerba maté z Paraguaye s příchutí ovoce - silný maté-čaj sypaný 0,5kg - veganský, bezlepkový
365,40 Kč/1kg
182,70 Kč
Prodejce: Yerbamarket_

Maca 8000 Gold - 200 veganských kapslí - Vysoce dávkovaná: 24 000 mg prášku Maca na denní dávku - - TRUE NATURE®
13 337,79 Kč/1kg
1 267,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Šalvějový (Šalvěj červenokořenná) extrakt bez alkoholu (200 ml)
3 736,30 Kč/1l
747,26 Kč
Prodejce: Lymeherbs

BASILUR Fruit Infusions - Ovocný čaj bez kofeinu s přírodním aroma goji, limetky a citrusů, v sáčcích 20 x 2 g
3 149,88 Kč/1kg
251,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

2x KETO PROBIOTIX PROBIOTIC - doplněk stravy 120g
1 179 999,94 Kč/1l
1 300,00 Kč
-120,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 180,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

Mary Rose – Měsíček lékařský 10 g - květ měsíčku lékařského (okvětní lístky)
12 400,00 Kč/1kg
124,00 Kč
Prodejce: MateMundo

TEEKANNE 070276 TEEKANNE Zelený čaj 100 porcí
3 353,40 Kč/1kg
503,01 Kč
Prodejce: somnia24

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg