Nejdůležitější informace v kostce

  • Speciálně vyvinuto pro dospělé jorkšírské teriéry od 10 měsíců.
  • Podporuje zdraví a lesk dlouhé srsti díky unikátní receptuře.
  • Uspokojí i ty nejvybíravější jedlíky díky výjimečné kombinaci chutí.
  • Přispívá k ústní hygieně a pomáhá snižovat tvorbu zubního kamene.
  • Pomáhá udržovat vitalitu a zdravé stárnutí vašeho psa.
Generováno umělou inteligencí na základě údajů o produktu

Royal Canin 3182550799768, Dospělý jedinec, Drůbež, 3 kg

754,42 Kč

251,47 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 1. – pá 2. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Royal Canin Medium Adult 7+, Senior, Střední (11 - 25kg), Drůbež, Rýže, 15 kg
Royal Canin Medium Adult 7+, Senior, Střední (11 - 25kg), Drůbež, Rýže, 15 kg
223,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 347,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Royal Canin Neutered Adult Large, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, 12 kg
Royal Canin Neutered Adult Large, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, 12 kg
273,93 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
3 287,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
247,77 Kč/1kg
2 973,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
160,45 Kč/1kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Royal Canin Renal, Dospělý jedinec, 2 kg
Royal Canin Renal, Dospělý jedinec, 2 kg
288,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
576,50 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin 3182550747820, Dospělý jedinec, Čivava, 3 kg
Royal Canin 3182550747820, Dospělý jedinec, Čivava, 3 kg
227,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
729,59 Kč
-48,03 Kč
681,56 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Mini Adult (8+) 8 kg
Royal Canin Mini Adult (8+) 8 kg
179,51 Kč/1kg
1 436,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera JosiDog 15 kg dospělá drůbež
Josera JosiDog 15 kg dospělá drůbež
73,02 Kč/1kg
1 095,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Optiness, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12,5 kg
Josera Optiness, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12,5 kg
262,96 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
3 287,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Josera 200062, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200062, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
194,50 Kč/1kg
2 431,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Royal Canin Ragdoll Adult, Dospělý jedinec, Ragdoll, 2 kg
Royal Canin Ragdoll Adult, Dospělý jedinec, Ragdoll, 2 kg
371,46 Kč/1kg
742,92 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Josera 200044, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200044, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
111,32 Kč/1kg
1 391,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 12 kg
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 12 kg
366,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
4 398,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Josera 200059, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200059, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
108,64 Kč/1kg
1 357,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera 4032254770657, Dospělý jedinec, 15 kg, Bezlepkový
Josera 4032254770657, Dospělý jedinec, 15 kg, Bezlepkový
97,37 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 460,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Bozita 41232, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 12 kg
Bozita 41232, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 12 kg
73,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
882,55 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Pomeranian Adult, Dospělý jedinec, Pomeranian, 1,5 kg
Royal Canin Pomeranian Adult, Dospělý jedinec, Pomeranian, 1,5 kg
519,17 Kč/1kg
778,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera 200 041, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200 041, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
169,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 120,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Royal Canin Mini Dermacomfort, Dospělý jedinec, Hovězí, Zeleninová, 3 kg
Royal Canin Mini Dermacomfort, Dospělý jedinec, Hovězí, Zeleninová, 3 kg
221,40 Kč/1kg
664,20 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Josera 200071, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200071, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
200,26 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 503,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Royal Canin BHN Yorkshire Terrier Adult 3kg suché krmivo pro dospělé psy
Plemena Yorkshire Terrier do 8 let

- Zdraví srsti

- Uspokojí i vybíravé jedlíky

- Udržuje vitalitu

- Speciálně vyvinuté granule - ústní hygiena

Jorkshirský teriér je velmi energický, aktivní a inteligentní pes. Každé plemeno má své jedinečné potřeby, proto byla pro podporu zdraví čistokrevných psů vytvořena řada specializovaných krmiv.

Řada ROYAL CANIN® Breed Health Nutrition pokrývá specifické nutriční potřeby každého plemene.

Krmivo ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult, určené pro jorkšírské teriéry starší 10 měsíců, bylo speciálně vyvinuto tak, aby splňovalo potřeby vašeho dospělého psa.

Nejvýraznějším rysem yorkshirského teriéra je jeho působivá srst. Jeho velmi jemná a dlouhá srst neustále roste, je křehká, snadno se necuchá a její správný růst vyžaduje řadu živin.

Krmivo ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult pomáhá udržovat zdraví dlouhé srsti yorkshirských teriérů.

Yorkshirští teriéři mohou být často vybíraví jedlíci a odmítají jíst, proto je nezbytné vysoce chutné krmivo. Díky své jedinečné kombinaci chutí uspokojí krmivo ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult i ty nejvybíravější psy.

Psi tohoto plemene se dožívají mimořádně vysokého věku, v průměru se dožívají 15 let, což znamená, že jsou po 10. roce věku vysoce náchylní k účinkům stárnutí. Krmivo ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult obsahuje živiny, které pomáhají udržovat vitalitu a zdraví starších psů.

Dobrá ústní hygiena je obzvláště důležitá při výběru krmiva pro vašeho psa. Granule ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult pomáhají snižovat tvorbu zubního kamene díky přítomnosti sloučenin vázajících vápník.

Abychom vyhověli individuálním preferencím psů, je krmivo ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult k dispozici také ve vlhké formě, což je jemná, velmi chutná paštika. Pokud chcete pro svého psa míchat suché a mokré krmivo, použijte naše krmné tabulky, abyste se ujistili, že používáte správné poměry obou druhů krmiva pro optimální zdravotní přínosy.

Ve společnosti ROYAL CANIN® usilovně pracujeme na tom, abychom poskytovali nutriční řešení přizpůsobená potřebám vašeho mazlíčka. Všechny naše produkty procházejí důkladným procesem kontroly kvality, abychom zajistili krmivo nejvyšší kvality a úplné pokrytí nutričních potřeb, přizpůsobených životnímu stylu vašeho psa. To znamená, že krmením svého psa krmivem ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult mu poskytujete kompletní a dokonale vyváženou stravu.

Složení: sušený drůbeží protein, kukuřičná mouka, rýže, živočišné tuky, pšeničný lepek*, pšenice, kukuřice, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, řepné řízky, minerály (včetně trifosforečnanu pentasodného (0,35 %)), rybí olej, sójový olej, kvasnicové produkty, fruktooligosacharidy, kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů), olej z brutnáku lékařského (0,1 %), kvasnicová moučka z měsíčku lékařského, glukosamin získaný fermentací, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu).
*L.I.P.: protein vybraný pro svou velmi vysokou stravitelnost.

Přísady (na 1 kg krmiva): Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 29500 UI, Vitamín D3: 800 UI, Vitamín C: 300 mg, Železo (3b103): 43 mg, Jód (3b201, 3b202): 4,3 mg, Měď (3b405, 3b406): 13 mg, Mangan (3b502, 3b504): 56 mg, Zinek (3b603, 3b605, 3b606): 139 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,09 mg - Technologické doplňkové látky: Klinoptilolit přírodního původu. Obsah tuku: 10 g - Konzervační látky - Antioxidanty.

Analytické složky: Hrubý protein: 28,0 % - Hrubá vláknina: 2,8 % - Hrubé oleje a tuky: 18,0 % - Hrubý popel: 5,1 % - Omega-3 mastné kyseliny: 0,7 % - Omega-6 mastné kyseliny: 3,4 % - EPA/DHA: 0,3 % - Biotin: 3,1 mg/kg.

Návod k použití:viz tabulka. Minimální trvanlivost do: viz datum expirace. Datum expirace, číslo šarže a registrační číslo závodu jsou uvedeny na zadní straně obalu. Skladujte na chladném a suchém místě.



  • D&iacute,ky jedinečn&eacute, receptuře přisp&iacute,v&aacute, ke zdrav&iacute, dlouh&eacute, srsti york&scaron,&iacute,rsk&eacute,ho teri&eacute,ra. Obohaceno o omega 3 mastn&eacute, kyseliny (EPA & DHA), omega 6 mastn&eacute, kyseliny, olej z brutn&aacute,ku l&eacute,kařsk&eacute,ho a biotin.
  • Tvar a textura granul&iacute, jsou navrženy tak, aby podporovaly psa ke žv&yacute,k&aacute,n&iacute,, což pom&aacute,h&aacute, tak elimitovat tvorbu mezizubn&iacute,ho plaku. Obsahuje polyfosforečnan sodn&yacute,, kter&yacute, přisp&iacute,v&aacute, k zdrav&iacute, zubů.
  • V&yacute,jimečn&aacute, kombinace vybran&yacute,ch př&iacute,rodn&iacute,ch ochucovadel uspokoj&iacute, i ty nejvyb&iacute,ravěj&scaron,&iacute, chutě.
  • Složen&iacute, dod&aacute,v&aacute, v&yacute,běr živin, kter&eacute, pom&aacute,haj&iacute, udržovat zdrav&iacute, star&scaron,&iacute,ch psů.

Složen&iacute,
Dehydratovan&eacute, kuřec&iacute, proteiny, kukuřičn&aacute, moučka, r&yacute,že, živoči&scaron,n&eacute, tuky, izol&aacute,t rostlinn&yacute,ch proteinů*, kukuřice, kukuřičn&yacute, gluten, hydrolyzovan&eacute, živoči&scaron,n&eacute, proteiny, rostlinn&aacute, vl&aacute,knina, řepn&eacute, ř&iacute,zky, miner&aacute,ln&iacute, l&aacute,tky, ryb&iacute, tuk, kvasnice, sojov&yacute, olej, frukto-oligosacharidy, hydrolyz&aacute,t drožd&iacute, (zdroj manno-oligosacharidů), olej z brutn&aacute,ku l&eacute,kařsk&eacute,ho (0,1%), v&yacute,tažek z zelen&eacute,ho čaje a hroznů (zdroj polyfenolů), v&yacute,tažek z měs&iacute,čku l&eacute,kařsk&eacute,ho (zdroj luteinu), hydrolyzovan&iacute, kor&yacute,&scaron,i (zdroj glukosaminu), hydrolyzovan&aacute, chrupavka (zdroj chondroitinu).

DOPLŇKOV&Eacute, L&Aacute,TKY (v 1 kg):
Nutričn&iacute, doplňkov&eacute, l&aacute,tky: Vitam&iacute,n A: 29500 mj., Vitam&iacute,n D3: 800 mj., Biotin: 3,07 mg, E1 (Železo): 47 mg, E2 (J&oacute,d): 4,7 mg, E4 (Měď): 9 mg, E5 (Mangan): 61 mg, E6 (Zinek): 183 mg, E8 (Selen): 0,1 mg - Technologick&eacute, doplňkov&eacute, l&aacute,tky: Trifosforečnan pentasodn&yacute,: 3,5 g - Konzervanty - Antioxidanty.

ANALYTICK&Eacute, SLOŽKY:
Protein: 28% - Obsah tuku: 18% - Hrub&yacute, popel: 5% - Hrub&aacute, vl&aacute,knina: 3,1% - V 1 kg: Omega 3 mastn&eacute, kyseliny: 6,8 g včetně EPA & DHA: 3 g - Omega 6 mastn&eacute, kyseliny: 33,7 g. *L.I.P.: vysoce straviteln&eacute, b&iacute,lkoviny.



Fáze života zvířete:
Dospělý jedinec
Příchuť krmiva:
Drůbež
Hmotnost:
3 kg
Obsahuje vitamíny:
Vitamín A, Vitamín D3
Počet kusů v balení:
1 kusů
Bílkoviny:
29%
Obsah tuku:
18%
Hrubý popel:
5,1%
Hrubá vláknina:
2,8%
Obsah vitamínu A:
29500 IU/kg
Obsah vitamínu D3:
800 IU/kg


Kompletní krmivo pro dospělé psy od 10 měsíců. Kombinace brutnákového oleje a biotinu posiluje měkkost a lesk srsti. Patentovaná receptura „intensive colour“ umocňuje její barvu. Stavba srsti je zajištěna díky optimálnímu obsahu sirnatých aminokyselin, které hrají zásadní roli v syntéze keratinu. DENTÁLNÍ ZDRAVÍ Pomáhá omezit tvorbu zubního kamene díky polyfosfátům sodíku, které zachycují vápník přítomný ve slinách a díky na míru vyrobené struktuře granulí, které mechanicky očišťují chrup. VÝBORNÁ CHUŤ: Uspokojuje vybíravou chuť i těch nejmlsnějších chorkšírských teriérů pomocí vybraných přírodních ochucovadel a na míru vytvořené velikosti a tvaru granule. Longevity programme KOMPLEX PRO ZDRAVÉ STÁRNUTÍ Pomáhá udržet vitalitu yorkšírského teriéra, který je známý pro svou vysokou dlouhověkost. SLOŽENÍ: dehydrovaný drůbeží protein, kukuřičná mouka, rýže, živočišné tuky, rostlinný proteinový izolát*, kukuřice, kukuřičný gluten, hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, sušená řepná dužina, minerální látky, rybí tuk, kvasnice, kvasnice (zdroj manano-oligosacharidů), brutnákový olej (0,1 %), extrakt ze zeleného čaje a hroznů (zdroj polyfenolů), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzovaná chrupavka (hydrolyzovaná chrupavka). DOPLŇKOVÉ LÁTKY (na 1 kg): Výživné doplňkové látky: Vitamin A: 29500 IU, Vitamin D3: 800 IU, Biotin: 3,07 mg, E1 (Železo): 47 mg, E2 (Jód): 4,7 mg, E4 (Měď): 9 mg, E5 (Mangán): 61 mg, E6 (Zinek): 183 mg, E8 (Selen): 0,1 mg - Technologické doplňkové látky: Trifosfát pentasodní: 3,5 g - Konzervační látky - Antioxidanty. ANALYTICKÉ SLOŽKY: N-látky: 28 % - Oleje a tuky: 18 % - Popel: 5 % - Vláknina: 3,1 % - Na 1 kg: Mastné kyseliny omega 3: 6,8 g včetně mastných kyselin EPA & DHA: 3 g - Mastné kyseliny omega 6: 33,7g. *L.I.P.: proteiny selektované pro svou vysokou stravitelnost.

Granule pro psy - pro malá plemena dospělého věku s normální aktivitou, drůbeží příchuť, hmotnost balení 3 kg, suché, hrubý protein 28 %, tuky (rybí), specifikace složení s antioxidanty - 190 Kč/1 kg
Hmotnost
3000 g
Obsah vlhkosti
NA
Druh krmiva
Suché krmivo
Doplňkové látky
Žádné
Počet kusů
1
Kód EAN
3182550799768
Číslo produktu
NEW-418
Výrobce
Schvalovací číslo
NA

Hmotnost
3000 g
Obsah vlhkosti
NA
Druh krmiva
Suché krmivo
Doplňkové látky
Žádné
Počet kusů
1
Kód EAN
3182550799768
Číslo produktu
NEW-418
Výrobce
Schvalovací číslo
NA
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1106
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dospělý jedinec, Jorkšírský teriér, Extra malý (<4 kg), 1,5 kg
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dospělý jedinec, Jorkšírský teriér, Extra malý (<4 kg), 1,5 kg
291,95 Kč/1kg
437,92 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Rösle pravostranná rotační škrabka RO12732
Rösle pravostranná rotační škrabka RO12732
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
556,15 Kč
Prodejce: NeuertsShop
Obrázek produktu pro Hailo 7106-007 Alu-Leiter 6 Sprossen
Hailo 7106-007 Alu-Leiter 6 Sprossen
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
5 163,63 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Obrázek produktu pro Einhell TC-DW 225, 600 ot/min, 1500 ot/min, AC, 230-240 V, 4 m, 215 mm
Einhell TC-DW 225, 600 ot/min, 1500 ot/min, AC, 230-240 V, 4 m, 215 mm
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
4 384,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Joseph Joseph Sada kuchyňských pomůcek Elevate 6dílná kolotočová sada
Joseph Joseph Sada kuchyňských pomůcek Elevate 6dílná kolotočová sada
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 977,73 Kč
Prodejce: egenta-shop
Obrázek produktu pro wolfcraft GmbH 5467000, Samostarný, Vrtačka, Sádrokarton, Neželezité kovy, Plast, Překližka, Ocel, Dřevo, Červená, Bimetalový, Vysokorychlostní ocel (HSS)
wolfcraft GmbH 5467000, Samostarný, Vrtačka, Sádrokarton, Neželezité kovy, Plast, Překližka, Ocel, Dřevo, Červená, Bimetalový, Vysokorychlostní ocel (HSS)
401,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: omtools
Obrázek produktu pro Elektrokolo Zündapp Z810, trekové kolo, 28 palců, barva antique white, velikost 50 cm
Elektrokolo Zündapp Z810, trekové kolo, 28 palců, barva antique white, velikost 50 cm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 163
35 520,78 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX
Obrázek produktu pro 245PremiumContact™ 6 (245/45 R20 103V XL EVc)
245PremiumContact™ 6 (245/45 R20 103V XL EVc)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
5 026,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TASY
Třída palivové účinnosti produktu je A.
Obrázek produktu pro Proxxon 28840, 2 cm, Stříbrná, Kov
Proxxon 28840, 2 cm, Stříbrná, Kov
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
332,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Gedore 2297302, 60 mm, 40 mm, 81 g
Gedore 2297302, 60 mm, 40 mm, 81 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
695,81 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf
Obrázek produktu pro ABUS BORDO 6200K/120, Skládací zámek, Černá, Červená, Ocel, Klíč, 85,5 mm, 1,63 kg
ABUS BORDO 6200K/120, Skládací zámek, Černá, Červená, Ocel, Klíč, 85,5 mm, 1,63 kg
3 163,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Müller-Licht 20000097
Müller-Licht 20000097
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 408,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro Gloria Haus und Garten 000058.0000 Pro 1300 Backpack sprayer 13 l
Gloria Haus und Garten 000058.0000 Pro 1300 Backpack sprayer 13 l
5 865,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro Kochtopf-Set Milano Color 4-tlg. LILA
Kochtopf-Set Milano Color 4-tlg. LILA
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
3 011,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro kwb 599100, Sada pilových vrtáků, Vrtačka, Plast, Dřevo, Nerezová ocel, 4 cm, 6,3 cm
kwb 599100, Sada pilových vrtáků, Vrtačka, Plast, Dřevo, Nerezová ocel, 4 cm, 6,3 cm
3 022,78 Kč/1m
544,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro EGLO Chester, Černá, Měděná, Ložnice, Obývací pokoj, Ocel, IP20, II, ENEC
EGLO Chester, Černá, Měděná, Ložnice, Obývací pokoj, Ocel, IP20, II, ENEC
2 659,27 Kč
Prodejce: JOGISEsvietidla
Obrázek produktu pro tesa 40234-00000-00 tesa Ekkro Handtuchhalter
tesa 40234-00000-00 tesa Ekkro Handtuchhalter
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 951,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro WMF 1280026040, 25 mm, 215 mm, 155 mm, 270 g
WMF 1280026040, 25 mm, 215 mm, 155 mm, 270 g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
804,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
A turquoise ceramic storage jar with a wooden lid, placed on a white background with some ingredients like basil, garlic, spaghetti, and tomatoes.
Úložná nádoba s dřevěným víkem keramická tyrkysová úložná nádoba keramická nádoba plechová
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
319,99 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH
Obrázek produktu pro Paulmann URail LED Schienenspot Circle Einzelspot
Paulmann URail LED Schienenspot Circle Einzelspot
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
1 118,41 Kč
Prodejce: KupZarovky
Obrázek produktu pro fischer Duopower 10 x 50 S se šroubem, balení po 25 ks.
fischer Duopower 10 x 50 S se šroubem, balení po 25 ks.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
232,03 Kč
Prodejce: muxx-io
Obrázek produktu pro Laufenn GAN car-tyres G Fit 4S LH71 ( 14 )
Laufenn GAN car-tyres G Fit 4S LH71 ( 14 )
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 465,34 Kč
Prodejce: Pneushop
Třída palivové účinnosti produktu je D.
Obrázek produktu pro WENKO WC kartáč držák WC sada FLAKON černé keramické láhve Koupelna
WENKO WC kartáč držák WC sada FLAKON černé keramické láhve Koupelna
2,8Průměrné hodnocení: 2,8 z 5Počet hodnocení: 4
719,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz
Obrázek produktu pro Stanley 0-42-130, 0,8 m, Žlutá, Syntetický, 139,7 mm, 20,3 mm, 114,3 mm
Stanley 0-42-130, 0,8 m, Žlutá, Syntetický, 139,7 mm, 20,3 mm, 114,3 mm
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
320,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro SOLA | AZB – profilová hliníková vodováha s libelami FOCUS (+20 %)
SOLA | AZB – profilová hliníková vodováha s libelami FOCUS (+20 %)
1 061,00 Kč
Prodejce: NaradiPraha
Obrázek produktu pro Brennenstuhl 1161800, 5 m, 2.5 A
Brennenstuhl 1161800, 5 m, 2.5 A
56,53 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
282,64 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Kübler Activiq Shorts anthrazit Gr. 56
Kübler Activiq Shorts anthrazit Gr. 56
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 066,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá bílá, 2,5 l
Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá bílá, 2,5 l
463,97 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
Obrázek produktu pro WENKO Bambusový box Terra S s víkem Organizér pro ukládání Koupelna Host WC Kuchyně
WENKO Bambusový box Terra S s víkem Organizér pro ukládání Koupelna Host WC Kuchyně
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
359,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Krmivo pro psy
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg
Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
3 195,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
2 822,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
194,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Master Mix
Josera 15kg JosiDog Master Mix
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
2 117,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 776,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
148,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 777,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
148,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop