5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml1 155,70 Kč/1kg
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, 500 ml2 449,40 Kč/1l
1 224,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Série Expert Liss Unlimited Mask uhlazující maska pro nepoddajné vlasy 500 ml
2 600,00 Kč/1l
1 300,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Omega 9 Professional Mask 250 ml
2 246,52 Kč/1l
561,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Pro Longer maska na vlasy Professional Mask pro ženy 500 - L'Oréal Professionnel
1 192,00 Kč/1l
596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 250 ml
2 020,00 Kč/1l
505,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

L'Oreal Serie Expert péče o vlasy 250 ml
3 134,00 Kč/1l
783,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oreal Professionnel Serie Expert Metal Detox Mask 250 ml - Neu
24 613,83 Kč/1l
1 476,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 433,66 Kč/1l
716,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 250 ml
1 396,40 Kč/1l
378,85 Kč
-29,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
349,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Mask 150 ml
3 165,33 Kč/1l
474,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Mask 250 ml
1 554,16 Kč/1l
417,44 Kč
-28,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
388,54 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Mask 250 ml
2 108,00 Kč/1l
527,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
1 342,00 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Professional Mask 500 ml
1 566,00 Kč/1l
783,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola Nourishing Restructuring Mask 500 ml
514,00 Kč/1l
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Professional Mask 250 ml
3 575,00 Kč/1l
893,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Professional Rich Mask 250 ml
2 536,00 Kč/1l
634,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
L'orealLiss Unlimited | Vyhlazující maska 250 ml
Loreal Liss Unlimited Mask je uhlazující maska pro krepaté a nepoddajné vlasy. Hustá krémová hmota okamžitě uhlazuje strukturu pramenů, uzavírá vlasové kutikuly, vlasy leskne a zjemňuje. Po ošetření se prameny okamžitě nádherně snadno rozčesávají, jsou hebké, příjemné na dotek a lesklé. Za vyživující a zkrášlující vlastnosti jsou zodpovědné olivový olej, olej z pupalky dvouleté, olej z ořechů kukui a pšeničné proteiny. Tyto složky dodávají žíznivým vlasům intenzivní hydrataci a živiny, uzavírají kutikulu a činí účes hladkým jako vodní hladina.3 skutečné účinky masky Loreal Liss Unlimited:- vyhlazení; - posílení; - ochrana.obsah250 ml
- naneste 1-2 dávky masky na vlasy.
- Jemně vmasírujte a nechte na vlasech působit 5 minut.
- Napěňte přidáním malého množství vody a důkladně opláchněte.
L'Oréal Professionnel Serie Expert Liss Unlimited Professional Mask 250 ml je hloubkově vyhlazující maska určená pro nepoddajné, krepaté a hrubé vlasy, která poskytuje dlouhotrvající uhlazení, hydrataci a ochranu před vlhkostí. Díky bohatému složení s pro-keratinem, olejem z pupalky dvouleté a výtažkem z kukui ořechu maska intenzivně vyživuje, zjemňuje a zanechává vlasy lesklé, hladké a poddajné.Klíčové benefityVyhlazuje a kontroluje krepatění vlasůPosiluje a regeneruje vlasová vláknaZajišťuje dlouhodobou hebkost a leskChrání před vlhkostí a vnějšími agresoryUsnadňuje rozčesávání a stylingVlastnostiObsahuje pro-keratin pro posílení struktury vlasuOlej z pupalky a kukui ořechu pro výživu a ochranuIdeální pro nepoddajné, suché a silné vlasyKrémová textura, která se snadno nanáší a oplachujeProfesionální péče s viditelným efektem již po prvním použitíPoužitíPo umytí šamponem naneste masku na ručníkem vysušené vlasyNechte působit 3–5 minutDůkladně opláchnětePoužívejte 1–2x týdně pro dlouhodobý vyhlazující efekt
L'Oreal Professionnel Vyhlazující maska Liss Unlimited je ideální volbou pro ty, kteří touží po dokonalé hladkosti svých vlasů. Tato maska je vyvinuta pro dlouhotrvající efekt a intenzivní hydrataci, která dodá vašim vlasům potřebnou vitálnost a lesk. S obsahem aktivních složek, které bojují proti krepatění vlasů a neposlušným pramínkům, budou vaše vlasy po každém použití hladké, jemné a snadno upravitelné. S objemem 250 ml bude tato maska dlouho dostačovat pro pravidelnou péči o vaše vlasy.
Maska na vlasy L'Oréal Professionnel Série Expert Taming Hair Mask je vhodná pro nepoddajné vlasy a pro dámy. Obsah 250 ml.
Loreal Liss Unlimited Mask je uhlazující maska pro krepaté a nepoddajné vlasy. Hustá krémová hmota okamžitě uhlazuje strukturu pramenů, uzavírá vlasové kutikuly, vlasy leskne a zjemňuje. Po ošetření se prameny okamžitě nádherně snadno rozčesávají, jsou hebké, příjemné na dotek a lesklé. Za vyživující a zkrášlující vlastnosti jsou zodpovědné olivový olej, olej z pupalky dvouleté, olej z ořechů kukui a pšeničné proteiny. Tyto složky dodávají žíznivým vlasům intenzivní hydrataci a živiny, uzavírají kutikulu a činí účes hladkým jako vodní hladina.3 skutečné účinky masky Loreal Liss Unlimited:- vyhlazení; - posílení; - ochrana.obsah250 ml
- naneste 1-2 dávky masky na vlasy.
- Jemně vmasírujte a nechte na vlasech působit 5 minut.
- Napěňte přidáním malého množství vody a důkladně opláchněte.
L'Oréal Professionnel Serie Expert Liss Unlimited Professional Mask 250 ml je hloubkově vyhlazující maska určená pro nepoddajné, krepaté a hrubé vlasy, která poskytuje dlouhotrvající uhlazení, hydrataci a ochranu před vlhkostí. Díky bohatému složení s pro-keratinem, olejem z pupalky dvouleté a výtažkem z kukui ořechu maska intenzivně vyživuje, zjemňuje a zanechává vlasy lesklé, hladké a poddajné.Klíčové benefityVyhlazuje a kontroluje krepatění vlasůPosiluje a regeneruje vlasová vláknaZajišťuje dlouhodobou hebkost a leskChrání před vlhkostí a vnějšími agresoryUsnadňuje rozčesávání a stylingVlastnostiObsahuje pro-keratin pro posílení struktury vlasuOlej z pupalky a kukui ořechu pro výživu a ochranuIdeální pro nepoddajné, suché a silné vlasyKrémová textura, která se snadno nanáší a oplachujeProfesionální péče s viditelným efektem již po prvním použitíPoužitíPo umytí šamponem naneste masku na ručníkem vysušené vlasyNechte působit 3–5 minutDůkladně opláchnětePoužívejte 1–2x týdně pro dlouhodobý vyhlazující efekt
L'Oreal Professionnel Vyhlazující maska Liss Unlimited je ideální volbou pro ty, kteří touží po dokonalé hladkosti svých vlasů. Tato maska je vyvinuta pro dlouhotrvající efekt a intenzivní hydrataci, která dodá vašim vlasům potřebnou vitálnost a lesk. S obsahem aktivních složek, které bojují proti krepatění vlasů a neposlušným pramínkům, budou vaše vlasy po každém použití hladké, jemné a snadno upravitelné. S objemem 250 ml bude tato maska dlouho dostačovat pro pravidelnou péči o vaše vlasy.
Maska na vlasy L'Oréal Professionnel Série Expert Taming Hair Mask je vhodná pro nepoddajné vlasy a pro dámy. Obsah 250 ml.
- Model
- Serie Expert Liss Unlimited
- Hmotnost
- 295 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL/OLIVE FRUIT OIL, PEG-180, DIMETHICONE, CETYL ESTERS, ISOPROPYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN, MICA, AMODIMETHICONE, OENOTHERA BIENNIS OIL/EVENING PRIMROSE OIL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CITRIC ACID, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, HEXYL CINNAMAL, ARGININE, GLUTAMIC ACID, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, LIMONENE, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, SERINE, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, CITRONELLOL, POTASSIUM HYDROXIDE, DILAURYL THIODIPROPIONATE, 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL, PARFUM/FRAGRANCE.
- Výrobce
- L'Oréal
- Kód EAN
- 3474636975990
- Model
- Serie Expert Liss Unlimited
- Hmotnost
- 295 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL/OLIVE FRUIT OIL, PEG-180, DIMETHICONE, CETYL ESTERS, ISOPROPYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN, MICA, AMODIMETHICONE, OENOTHERA BIENNIS OIL/EVENING PRIMROSE OIL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CITRIC ACID, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, HEXYL CINNAMAL, ARGININE, GLUTAMIC ACID, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, LIMONENE, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, SERINE, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, CITRONELLOL, POTASSIUM HYDROXIDE, DILAURYL THIODIPROPIONATE, 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL, PARFUM/FRAGRANCE.
- Výrobce
- L'Oréal
- Kód EAN
- 3474636975990
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml
3 608,00 Kč/1l
451,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel Série Expert Liss Unlimited Mask uhlazující maska pro nepoddajné vlasy 500 ml
2 600,00 Kč/1l
1 300,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Liss Unlimited Professionnal Mask 250 ml
2 552,00 Kč/1l
638,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Shampoo, For Smoothening, 1500 ml
8 422,30 Kč/1kg
4 211,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Série Expert Liss Unlimited Shampoo uhlazující šampon pro hrubé a nepoddajné vlasy 300 ml
1 694,22 Kč/1kg
586,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Omega 9 Professional Mask 250 ml
2 246,52 Kč/1l
561,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L'Oreal Serie Expert Vyhlazující Šampon pro Hladké a Lesklé Vlasy 500 ml
1 639,50 Kč/1l
819,75 Kč
Prodejce: Katomix

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pro Longer maska na vlasy Professional Mask pro ženy 500 - L'Oréal Professionnel
1 192,00 Kč/1l
596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Mask 500 ml
1 368,00 Kč/1l
684,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Omega 9 Mask 500 ml
1 047,80 Kč/1l
523,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Mask 250 ml
1 554,16 Kč/1l
417,44 Kč
-28,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
388,54 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Liss Unlimited Prokeratin Professional Shampoo 300 ml
1 383,33 Kč/1l
415,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 433,66 Kč/1l
716,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
2 547,72 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Serie Expert Metal Detox Mask 250 ml - Neu
24 613,83 Kč/1l
1 476,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 1500 ml
565,33 Kč/1l
848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal DX Professional Mask čistící maska pro lesk a ochranu barvených vlasů 500 ml
1 328,69 Kč/1kg
783,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml
1 155,70 Kč/1kg
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
1 357,86 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer - Vlasová maska pro prodloužení a zlepšení vzhledu, 250ml
476,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 500 ml
1 142,00 Kč/1l
571,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l