Už jen 3 ks za tuto cenu
Alce Nero 362100, Pestová omáčka, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
112,50 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
107,52 Kč-4,98Kč
827,08 Kč / 1l
plus 364,38 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů597,26 Kč/1kg
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pesto alla Genovese bazalková omáčka klasická italská 500 g581,62 Kč/1kg
481,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Tigullio Pesto Alla Genovese Pesto mit Nüssen (500ml Glas)503,68 Kč/1l
251,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Didden Pesto Dressing s olivovým olejem Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml463,92 Kč/1l
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pesto - Divoký česnek bez sýra 125ml
932,00 Kč/1l
116,50 Kč
Prodejce: taleoo

Bazalkové pesto podle starého receptu Bartolomea Venturina 180 g
622,22 Kč/1kg
112,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Pesto - Bazalka s pecorinem 130g
650,92 Kč/1kg
84,62 Kč
Prodejce: taleoo

Mutti Pesto Giallo 180 g italské pesto rajčata olivy ricotta a kešu ořechy
918,39 Kč/1l
165,31 Kč
Prodejce: Katomix

Rapunzel 1203365, Pestová omáčka, 120 g, 1697 kJ, 411 kcal, 4,75 g, 12,3 g
747,23 Kč/1l
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Pesto Genueser, 130 g - Ranise
1 993,85 Kč/1l
259,20 Kč
Prodejce: italia-genuss

Monini Veganské pesto Genovese 190 g
362,26 Kč/1kg
126,79 Kč
Prodejce: Katomix

PPURA 379864, Pestová omáčka, 120 g, Itálie, Sklenice
748,58 Kč/1kg
89,83 Kč
Prodejce: taleoo

Bertolli Pesto all'Arrabbiata 135g - Pikantní italské chilli pesto
1 101,85 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Barilla 8076809581868, Pestová omáčka, 190 g, Itálie, 1963 kJ, 476 kcal, 2,9 g
402,26 Kč/1l
76,43 Kč
Prodejce: foodperium

Cremigé pesto calabrese, 125 g | BYODO
718,64 Kč/1kg
89,83 Kč
Prodejce: taleoo

Pesto - olivy bez sýra 125ml
675,92 Kč/1l
84,49 Kč
Prodejce: taleoo

LaSelva LS_0328, Pesto, 130 g, 154 kcal, 635 kJ, 14 g, 0,12 g
744,23 Kč/1kg
96,75 Kč
Prodejce: taleoo

Pesto s citronem, 130g | LA SELVA
747,23 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Pestová omáčka
- Obsah:
- 130 g
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 467 kJ
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 192 kcal
- Obsah soli (na 100 g):
- 2,7 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 5,1 g
- Obsah vlákniny (na 100 g):
- 1 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 2,7 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 47 g
- Nasycený obsah tuku (na 100 g):
- 6,7 g
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 4,2 g
- Typ balení:
- Sklenice
- Skladování a použití
- Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 3-4 dnů.
- Objem
- 130 ml
- Seznam přísad
- v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Alcenero Bio
- Prodejní název
- Pesto alla genovese 130g - Alcenero
- Výrobce
- Alce Nero
- Označení množství
- szt
- Číslo produktu
- 362100
- Kód EAN
- 8009004850200
- Skladování a použití
- Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 3-4 dnů.
- Objem
- 130 ml
- Seznam přísad
- v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Alcenero Bio
- Prodejní název
- Pesto alla genovese 130g - Alcenero
- Výrobce
- Alce Nero
- Označení množství
- szt
- Číslo produktu
- 362100
- Kód EAN
- 8009004850200
K tomu se hodí také

Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g
567,40 Kč/1kg
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Pesto Giallo 180 g italské pesto rajčata olivy ricotta a kešu ořechy
918,39 Kč/1l
165,31 Kč
Prodejce: Katomix

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
597,26 Kč/1kg
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pesto - Divoký česnek bez sýra 125ml
932,00 Kč/1l
116,50 Kč
Prodejce: taleoo

Bazalkové pesto podle starého receptu Bartolomea Venturina 180 g
622,22 Kč/1kg
112,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Tigullio Pesto ricotta s lanýži a pepřem 185 g
439,24 Kč/1l
81,26 Kč
Prodejce: foodperium

Bazalkové pesto bez česneku podle starého receptu Bartolomea Venturina 180g
622,22 Kč/1kg
112,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Tigullio Pomodori Secchi e Pistacchi, Pestová omáčka, 185 g, Ořechy, Gluten, Sklenice
363,53 Kč/1l
69,07 Kč
Prodejce: foodperium

Pesto - Bazalka s pecorinem 130g
650,92 Kč/1kg
84,62 Kč
Prodejce: taleoo

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Anfossi Janovské pesto v extra panenském olivovém oleji bez česneku, 185 g
737,84 Kč/1kg
136,50 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Wild West Beef Jerky Original 60 g
4 344,67 Kč/1kg
260,68 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sos pesto z bazylią 190 g
594,74 Kč/1kg
113,00 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Janovské pesto v extra panenském olivovém oleji Anfossi 185 g
737,84 Kč/1kg
136,50 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Polévkové kostky z humra Langbein
713,00 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Křehké filety ze sledě s rajčaty a kari pikantní rafinované 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Bami Goreng
253,10 Kč/1kg
101,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,26 Kč/1kg
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koření na lososa Flame - prémiová směs koření na skandinávského lososa upraveného na ohni, lososa na dřevěném prkénku, ryby - finský styl - bez glutamátu - 125g
2 053,36 Kč/1kg
256,67 Kč
Prodejce: allerFeinst

Huertas - Dušené fazole / Fabada Asturiana - 415g
210,55 Kč/1kg
87,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gusto Etna Pesto di Pistacchio 190 g italské pistáciové pesto 60 %
969,68 Kč/1l
184,24 Kč
Prodejce: foodperium

Ligurijská pesta, 130 g - Ranise
1 993,85 Kč/1l
259,20 Kč
Prodejce: italia-genuss

Rapunzel 217070, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 354 kcal, 1497 kJ, 3,1 g
291,16 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
115,62 Kč
-4,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,69 Kč
Prodejce: Katomix
Vyžaduje se ověření věku
Potvrďte svůj věk v zákaznickém účtu v části „Moje údaje“.
Sexuální stroj, šukací stroj s přísavkami, 400 přírazů za minutu, jednoduchý
1 810,18 Kč
Prodejce: Ballon-InselDE

Barilla Pesto Rustico Verdure 200 g italské pesto ze zeleniny
449,90 Kč/1l
89,98 Kč
Prodejce: foodperium

Fazole Gigantes v rajčatové omáčce 190g
544,74 Kč/1kg
103,50 Kč
Prodejce: taleoo
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Didden Pesto Dressing s olivovým olejem Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Rukojeť postřikovače spouštěcí pistole Zemědělské postřikovače Příslušenství Součást Zahradní kontrola plevelů #1
394,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Barilla Pesto Rosso, 200 g, CE, Plechovka, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
114,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
600,42 Kč/1kg

Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
567,40 Kč/1kg

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
597,26 Kč/1kg

Oro di Parma Sugo typická italská rajčatová omáčka bylinky 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
171,55 Kč/1kg

Pesto alla Genovese bazalková omáčka klasická italská 500 g
481,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
581,62 Kč/1kg

Casa Rinaldi Pesto Genovese s olivovým olejem silně ochucené čerstvé 180g
218,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
625,54 Kč/1kg

Tigullio Pesto Alla Genovese Pesto mit Nüssen (500ml Glas)
251,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
503,68 Kč/1l