5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
RIZIKOVÁ TYČINKA MLÉČNÁ ČOKOLÁDA BEZ LEPKU 18 g27 035,00 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PROTEINOVÉ PYRAMIDOVÉ KRISPSY S OMÁČKOU A BAZALKOU, BEZ LEPKU 60 g - POPCROP4 991,50 Kč/1kg
299,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Datlová tyčinka s kokosem a mandlemi 40g3 371,86 Kč/1kg
144,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Baton Warszawski - Blondie, 50 g709,09 Kč/1kg
39,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

POWERBAR Protein Plus s nízkým obsahem cukru, čokoládový brownie, 16 tyčinek po 35 g
3 981,11 Kč/1kg
2 229,42 Kč
Prodejce: Store-Germany

Taste of Naturearašídy 40 g
5 937,50 Kč/1kg
237,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Taste of Naturetřešně 40 g
5 937,50 Kč/1kg
237,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Pentha Pro - 40 g, vanilka
89,28 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Caffeine, 90 cps
2 199,78 Kč/1l
197,98 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kollagenriegel Brownie (12 ks)
1 104,53 Kč/1kg
728,99 Kč
Prodejce: JARMINO

KŘUPAVÁ PROTEINOVÁ TYČINKA (15×60 g)
2 387 927,14 Kč/1kg
2 292,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Lekkerland 150363, Mléčná čokoláda, 40 g, 1 kusů
1 689,00 Kč/1kg
67,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lifebar - Kokos, 40g | LIFEFOOD
1 166,50 Kč/1kg
46,66 Kč
Prodejce: taleoo

Bioherba | Vodní kapsle
1 738,20 Kč/1l
173,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Proteinová tyčinka Čokoládová 44 g
872,90 Kč/1kg
92,87 Kč
-6%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,29 Kč
Prodejce: Katomix

M&M´s HiProtein Bar - 51 g, arašídy
79,00 Kč
-6%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,01 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Rhabarber Proteineis Pulver 333 g
1 449,07 Kč/1kg
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

GymBeam – Protein PureBar, 12 x 60 g, Cookies & Creme
1 103,06 Kč/1kg
794,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Apfel Proteineis Pulver 333 g
1 448,05 Kč/1kg
482,20 Kč
Prodejce: Crownseller
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
POPIS
Organické tofu připravené ke konzumaci. Lze použít jako náhradu masa, mléčných výrobků a vajec. Před použitím sceďte.
SLOŽENÍ
Voda, sójové boby * (26 %), zpevňující látka: Nigari (chlorid hořečnatý).
* Složení z kontrolovaného ho zemědělství
VÝŽIVOVÁ HODNOTA NA 100 g
Energetická hodnota (kj / kcal): 268 kJ / 64 kcal
Bílkoviny (g): 6,8
Sacharidy (g): 1,9
z toho cukr (g): 1,3
Tuk (g): 3
z toho nasycené mastné kyseliny (g): 0,6
Vláknina (g): 1,1
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření ponořte do vody ve vzduchotěsné nádobě a spotřebujte do 2 dnů.
Alergeny: Sója
BEZ LEPKU: ANO
: ANO
Organické tofu připravené ke konzumaci. Lze použít jako náhradu masa, mléčných výrobků a vajec. Před použitím sceďte.
SLOŽENÍ
Voda, sójové boby * (26 %), zpevňující látka: Nigari (chlorid hořečnatý).
* Složení z kontrolovaného ho zemědělství
VÝŽIVOVÁ HODNOTA NA 100 g
Energetická hodnota (kj / kcal): 268 kJ / 64 kcal
Bílkoviny (g): 6,8
Sacharidy (g): 1,9
z toho cukr (g): 1,3
Tuk (g): 3
z toho nasycené mastné kyseliny (g): 0,6
Vláknina (g): 1,1
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření ponořte do vody ve vzduchotěsné nádobě a spotřebujte do 2 dnů.
Alergeny: Sója
BEZ LEPKU: ANO
: ANO
- Výrobce
- Clearspring
- Model
- 300 g
- Hmotnost
- 1 g
- Počet kusů
- 1
- Objem
- 300 ml
- Seznam přísad
- žádné informace
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Prohlášení o výživové hodnotě v popisu
- Doporučená spotřeba
- Vhodné pro osoby s veganskou a bezlepkovou dietou.
- Potravinářský podnik
- keine Angaben
- Prodejní název
- žádné informace
- Kód EAN
- 5021554987710
- Alergeny
- Může obsahovat: sójové boby a výrobky z nich
- Výrobce
- Clearspring
- Model
- 300 g
- Hmotnost
- 1 g
- Počet kusů
- 1
- Objem
- 300 ml
- Seznam přísad
- žádné informace
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Prohlášení o výživové hodnotě v popisu
- Doporučená spotřeba
- Vhodné pro osoby s veganskou a bezlepkovou dietou.
- Potravinářský podnik
- keine Angaben
- Prodejní název
- žádné informace
- Kód EAN
- 5021554987710
- Alergeny
- Může obsahovat: sójové boby a výrobky z nich
K tomu se hodí také

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

SEMPIO Chilli pasta Hot Gochujang Ideální k namáčení a dochucování 500g
357,20 Kč/1l
178,60 Kč
Prodejce: LAVONIO

SoBuy noční stolek úzký, noční stolek s 1 zásuvkou a 2 policemi, moderní noční stolek, úložná skříňka Noční stolek Š39xH39xV65 cm FBT49-W
1 457,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy

Royal Tiger Rýže na sushi prémiové kvality (1000g), 102801
126,26 Kč/1kg
126,26 Kč
Prodejce: LAVONIO

JH Foods Yaki Nori mořská řasa zelená pražená 10 listů mořské řasy 25g
4 280,00 Kč/1kg
107,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
115,62 Kč
-4,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,69 Kč
Prodejce: Katomix

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
183,23 Kč/1kg
124,42 Kč
-3,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
120,93 Kč
Prodejce: Katomix

Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
114,20 Kč
-5,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,99 Kč
Prodejce: Katomix

Pickerd favourite sprinkles pop konfety 110g
3 294,55 Kč/1kg
362,40 Kč
Prodejce: Store-Germany

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky Amy 27027, kočičí strom s jeskyněmi, ložnými plochami, žebříky a sisalovými kmeny, stabilní, šedé, 170 cm
1 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
114,60 Kč/1l
72,01 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
68,76 Kč
Prodejce: Katomix

Bormioli Rocco 8004360008005, 110 mm, 110 mm, 220 mm, 940 g, 1 kusů, 320 mm
310,98 Kč
Prodejce: Modadeti

Hikari Miso pasta bílá (400g), 103677
318,57 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bio mangové broskve, 1 kg
919,24 Kč/1kg
919,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Instantní polévka Miso 4x10g
3 200,25 Kč/1kg
128,01 Kč
Prodejce: taleoo

Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,93 Kč/1kg
313,75 Kč
-14,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,66 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

ProfiCare PC-HAS 3132, Kadeřnický kartáč, Teplé, Černá, Růžové zlato, Stříbrná, 1000 W, AC, 220-240 V
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Frießinger Mühle proso zrna loupané proso s velkým množstvím železa 1000g
83,42 Kč/1kg
83,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Samyang Hot Chicken Cheese Ramen 140g sáček
667,00 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Katomix

Yum Yum instantní nudle vegetariánské 30 x 60g
714,56 Kč/1kg
1 286,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Samyang 8801073211667, Instantní nudle ramen, 80 g, Kuřecí maso, Spicy, Mléko, Sója, Pšenice, 330 kcal, 12 g
846,50 Kč/1kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Power Granola - Ořechy a semínka 350g
676,54 Kč/1kg
236,79 Kč
Prodejce: taleoo

Tufoco Rýžový papír (400g), 54725
398,52 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml
540,00 Kč/1l
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PROTEINOVÉ PYRAMIDOVÉ KRISPSY S OMÁČKOU A BAZALKOU, BEZ LEPKU 60 g - POPCROP



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
299,49 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 991,50 Kč/1kg

Polleo Sport 50% Protein Bar, 50 g - Choco Crisp
60,99 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 219,80 Kč/1kg

Polleo Sport 31% Protein Bar, 35 g - Kokos
36,60 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 045,71 Kč/1kg

AllStars Whey Crisp white Chocolate Cookie Crunch Proteinriegel 50g
69,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 390,40 Kč/1l

Baton Warszawski - Blondie, 50 g
39,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
709,09 Kč/1kg

Baton s bílkovinami a karamelem, Arasidovo-karamelová tyčinka, 49g
36,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Proteinová tyčinka Sweet Yummy Protein Bar Caramel Activlab
40,99 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

BE KIND Ořechová tyčinka s praženými ořechy a mořskou solí bez lepku 40g
67,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 685,25 Kč/1kg

Proteinová sušenka Frank&Oli se slaným karamelem, 50 g
29,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
483,33 Kč/1kg

OstroVit | Rýžový krém | Výživná rýžová kaše Vanilka s kiwi
310,64 Kč
Prodejce: FIT1EU
310,64 Kč/1l

OstroVit | The Bar / Protein Bar Strawberry
49,18 Kč
Prodejce: FIT1EU
819,67 Kč/1l