PLANETbezlepkové proso 1kg

202,99 Kč

202,99 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

út 6. – čt 8. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Nepražená pohanková krupice 25 kg
Nepražená pohanková krupice 25 kg
72,52 Kč/1kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Pohanka 25 kg
Pohanka 25 kg
72,52 Kč/1kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
535 319,97 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
RYŻ BASMATI BIAŁY BEZGLUTENOWY BIO 1 kg - BIO PLANET
Bílá rýže BASMATI,1 kg -PLANET
460,49 Kč/1kg
460,49 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Naturreis Mittelkorn 1kg
Naturreis Mittelkorn 1kg
77,66 Kč/1kg
77,66 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Basmatireis - natur 5kg
Basmatireis - natur 5kg
172,03 Kč/1kg
860,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Černá rýže 500g
Černá rýže 500g
312,34 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pohanka 1kg (2x500g)
Pohanka 1kg (2x500g)
59,41 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Kulatozrnná rýže - celozrnná 1kg
Kulatozrnná rýže - celozrnná 1kg
126,19 Kč/1kg
126,19 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Langkornreis parboiled 1kg
Langkornreis parboiled 1kg
87,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
87,58 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Špaldový bulgur 500g
Špaldový bulgur 500g
194,58 Kč/1kg
97,29 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dlouhozrnná rýže - bílá 1kg
Dlouhozrnná rýže - bílá 1kg
156,17 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rýže - celozrnná dlouhozrnná 1kg
Rýže - celozrnná dlouhozrnná 1kg
142,09 Kč/1kg
142,09 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rýže dlouhozrnná bílá500 g PROBIO
Rýže dlouhozrnná bílá500 g PROBIO
106,00 Kč/1kg
56,00 Kč
-5%
53,00 Kč
Prodejce: Covitar
Obrázek produktu pro Rýže jasmínová500 g PROBIO
Rýže jasmínová500 g PROBIO
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Covitar
Obrázek produktu pro Kasza bulgur 1kg (2x500g)
Kasza bulgur 1kg (2x500g)
71,57 Kč/1kg
73,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Černá rýže 1kg (2x500g)
Černá rýže 1kg (2x500g)
273,52 Kč/1kg
278,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Jasmínová rýže 1kg
Jasmínová rýže 1kg
72,20 Kč/1kg
74,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Černá rýže 1kg Brat.pl
Černá rýže 1kg Brat.pl
131,71 Kč/1kg
135,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Parboiled Reis 5kg
Parboiled Reis 5kg
151,17 Kč/1kg
755,84 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

SLOŽENÍ
Proso* 100 % (*certifikovaná složka) z ho zemědělství)

POPIS
proso vyrobené z loupaného prosa Proso. Ideální k snídani se sušeným ovocem. Slanou verzi lze podávat s dušenou zeleninou a čerstvými bylinkami.

ZPŮSOB PŘÍPRAVY
Předem propláchnuté kroupy uvařte v osolené vodě Vařte v osolené vodě v poměru 1:3 (1 porce krupice ve 3 porcích vody) na mírném ohni přibližně 20 min přibližně 20 min.

DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte na suchém a chladném místě na chladném místě .



Bezlepková prosná krupice1kg

NUTRIČNÍ HODNOTA ve 100 g:

Energetická hodnota - 1514 kJ / 358 kcal

Tuk - 3,9 g

včetně nasycených mastných kyselin - 0,9 g

Sacharidy - 69 g

z toho cukry - 1,4 g

Bílkoviny - 9,8 g

Sůl - 0 g

Složení: pohanková krupice* 100 %

*certifikovaná ekologická složka

Způsob přípravy:

Předem propláchnuté kroupy vařte v osolené vodě v poměru 1:3 (1 porce krup na 3 porce vody) na mírném ohni asi 20 minut.

Skladování:

Skladujte na suchém a chladném místě.



Ekologická proso je skvělým doplňkem slaných pokrmů, hodí se jako přísada do polévek, náplně do pečených zelenin nebo jako základ pro přípravu kaszotto. Je také vynikajícím základem pro proso vařené v MLÉKU nebo rostlinném nápoji, pudink s ovocem či koláče a dezerty.
Skladování a použití
Skladujte na suchém a chladném místě.
Seznam přísad
100 % ekologická prosná krupice.
Deklarovaná nutriční hodnota
na 100 g Energetická hodnota 1498 kJ/354 kcal Tuky 3,4 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g Sacharidy 70 g z toho cukry 1,6 g Vláknina 3,0 g Bílkoviny 9,3 g Sůl 0 g Vitamíny a minerální látky Thiamin 0,73 mg (66 %*) Vitamin B6 0,75 mg (54 %*) Fosfor 240 mg (34 %*) Železo 4,8 mg (34 %*) Zinek 3,4 mg (34 %*) Měď 0,78 mg (78 %*) Mangan 1,61 mg (81 %*) *denní referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek (pro dospělého)
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
BIOPLANET
Prodejní název
Proso
Výrobce
BIOPLANET
Kód EAN
5907814664563

Skladování a použití
Skladujte na suchém a chladném místě.
Seznam přísad
100 % ekologická prosná krupice.
Deklarovaná nutriční hodnota
na 100 g Energetická hodnota 1498 kJ/354 kcal Tuky 3,4 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g Sacharidy 70 g z toho cukry 1,6 g Vláknina 3,0 g Bílkoviny 9,3 g Sůl 0 g Vitamíny a minerální látky Thiamin 0,73 mg (66 %*) Vitamin B6 0,75 mg (54 %*) Fosfor 240 mg (34 %*) Železo 4,8 mg (34 %*) Zinek 3,4 mg (34 %*) Měď 0,78 mg (78 %*) Mangan 1,61 mg (81 %*) *denní referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek (pro dospělého)
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
BIOPLANET
Prodejní název
Proso
Výrobce
BIOPLANET
Kód EAN
5907814664563
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Celozrnná prosná krupice - bezlepková 250g
Celozrnná prosná krupice - bezlepková 250g
395,64 Kč/1kg
98,91 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bezlepková prosná krupice500g BIOPLANET
Bezlepková prosná krupice500g BIOPLANET
98,00 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
97,34 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Frießinger Mühle proso zrna loupané proso s velkým množstvím železa 1000g
Frießinger Mühle proso zrna loupané proso s velkým množstvím železa 1000g
83,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
83,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sezam 1kg Brat.pl
Sezam 1kg Brat.pl
99,12 Kč/1kg
101,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva, Obrázek vytvořený pomocí AI
Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 27
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
KASZA JAGLANA BIO (POLSKA) 1 kg - BIO RAJ
HIRSE (POLEN) 1 kg -PARADIES
371,12 Kč/1kg
371,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva, Obrázek vytvořený pomocí AI
Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 21
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Merax rohová sedačka, sedačka ve tvaru L s podnožkou, držák na nápoje, 2 polštáře v balení, sedačka do obývacího pokoje, pohovka, sedací souprava, lněné plátno, světle šedá barva
Merax rohová sedačka, sedačka ve tvaru L s podnožkou, držák na nápoje, 2 polštáře v balení, sedačka do obývacího pokoje, pohovka, sedací souprava, lněné plátno, světle šedá barva
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
10 149,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX
Obrázek produktu pro Xiaomi PYV4007GL household fan White
Xiaomi PYV4007GL household fan White
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 121
3 406,81 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Hengstenberg Burger Gherkins chutné šťavnaté plátky ve sklenici 330g
Hengstenberg Burger Gherkins chutné šťavnaté plátky ve sklenici 330g
226,92 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
83,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro PLANET Nepražená bezlepková pohanková krupice500g
PLANET Nepražená bezlepková pohanková krupice500g
633,46 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
316,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Fritovací trouba Airfryer o objemu 12 litrů s dvojitou komorou a průhledným okénkem, 2 oddělené koše, funkce Dual Cook a Sync-Finish, fritování bez oleje, výkon 2600 W, digitální ovládání, úspora času
Fritovací trouba Airfryer o objemu 12 litrů s dvojitou komorou a průhledným okénkem, 2 oddělené koše, funkce Dual Cook a Sync-Finish, fritování bez oleje, výkon 2600 W, digitální ovládání, úspora času
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 250
2 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH
Obrázek produktu pro Merax modulární rohová pohovka Pohovka ve tvaru písmene L, 3-místná, čalouněná látka z bavlněného plátna, modulární pohovka s lehátkem, 85x118x82cm, šedá barva
Merax modulární rohová pohovka Pohovka ve tvaru písmene L, 3-místná, čalouněná látka z bavlněného plátna, modulární pohovka s lehátkem, 85x118x82cm, šedá barva
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
8 403,99 Kč
-1 769,00 Kč
6 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX
Obrázek produktu pro Čirý zeleninový vývar - bez tuku 162g
Čirý zeleninový vývar - bez tuku 162g
513,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
82,12 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bezlepkové a šťastné - ovesné a citronové kudrlinky 100g
Bezlepkové a šťastné - ovesné a citronové kudrlinky 100g
696,80 Kč/1kg
87,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Schär Pitas 150g
Schär Pitas 150g
121 989,99 Kč/1kg
189,09 Kč
-67,10 Kč
121,99 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G 8/256GB chytrý telefon Midnight Black
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G 8/256GB chytrý telefon Midnight Black
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 188
12 513,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 386
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy
Obrázek produktu pro HI - Skleněná a nerezová konvice s filtrem na čaj o objemu 1,2 litru
HI - Skleněná a nerezová konvice s filtrem na čaj o objemu 1,2 litru
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 81
349,00 Kč
Prodejce: Tradior
Obrázek produktu pro Chlebové kroupy 1kg (2x500g)
Chlebové kroupy 1kg (2x500g)
32,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
33,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Celozrnná rýžová krupice bez lepku Demeter 500g
Celozrnná rýžová krupice bez lepku Demeter 500g
256,96 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
128,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hovězí vývar v kostkách bez palmového oleje bez lepku66 g EkoWital
Hovězí vývar v kostkách bez palmového oleje bez lepku66 g EkoWital
43 670,00 Kč/1kg
43,67 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Bauck Mühle 413038, Vegan pizza, 339 kcal, 1436 kJ, 0,7 g, 3,5 g, 2,2 g
Bauck Mühle 413038, Vegan pizza, 339 kcal, 1436 kJ, 0,7 g, 3,5 g, 2,2 g
332,37 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
116,33 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tefal Duetto+ G719S735, Varná souprava, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Bez povlaku, Nerezová ocel, 250 °C
Tefal Duetto+ G719S735, Varná souprava, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Bez povlaku, Nerezová ocel, 250 °C
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 370
2 978,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Směs bezlepková na makronky 300g
Směs bezlepková na makronky 300g
466 666,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Rapunzel Sesamöl nativ 250ml
Rapunzel Sesamöl nativ 250ml
1 886,76 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
471,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Samsung Galaxy S25+ , 17 cm (6.7"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Námořnická modrá
Samsung Galaxy S25+ , 17 cm (6.7"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Námořnická modrá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 55
22 605,82 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: evomag
Obrázek produktu pro Sušák na prádlo, věž, 172 cm, s kolečky, skládací sušák, 3 úrovně, délka sušení 32 metrů, stojací sušák do 40 kg, úsporný design, věšák na oblečení, Retoo
Sušák na prádlo, věž, 172 cm, s kolečky, skládací sušák, 3 úrovně, délka sušení 32 metrů, stojací sušák do 40 kg, úsporný design, věšák na oblečení, Retoo
366,85 Kč/1m
3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5Počet hodnocení: 315
630,99 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Relaxdays 4052025449995, Úložný koš, Černá, Šedá, Růžová, Bílá, Kulatý, Bavlna, Obrázek, Dětský pokoj
Relaxdays 4052025449995, Úložný koš, Černá, Šedá, Růžová, Bílá, Kulatý, Bavlna, Obrázek, Dětský pokoj
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
539,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Watani Premium Basmati Rýže 10 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
Watani Premium Basmati Rýže 10 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
723,72 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Watani
72,37 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Watani Premium Basmati Rýže 5 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
Watani Premium Basmati Rýže 5 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
530,08 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Watani
106,02 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati, 10 kg + 1 kg = 11 kg
Rýže Tilda Basmati, 10 kg + 1 kg = 11 kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
1 049,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
10 490,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nepražená pohanková krupice 25 kg
Nepražená pohanková krupice 25 kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
72,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 678,01 Kč
Prodejce: CasteloStore
83,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bílá rýže 25kg
Bílá rýže 25kg
1 982,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
79,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hnědá rýže 25kg
Hnědá rýže 25kg
1 982,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
79,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pohanka 25 kg
Pohanka 25 kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
72,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 006,02 Kč
Prodejce: CasteloStore
100,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Akash Basmati 5 kg
Rýže Akash Basmati 5 kg
599,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
119,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thajská rýže Royal Thai Jasmin Longi 4,5 kg
Thajská rýže Royal Thai Jasmin Longi 4,5 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
386,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
86,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tilda Superior Basmati Brokens, 10 kg
Tilda Superior Basmati Brokens, 10 kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 7
506,15 Kč
Prodejce: CasteloStore
50,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Thai Broken Rice 4,5 kg
Royal Thai Broken Rice 4,5 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
290,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
64,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
535 319,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tilda Basmati Reis 2x 2kg
Tilda Basmati Reis 2x 2kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
499,60 Kč
Prodejce: CasteloStore
249,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati 5 kg
Rýže Tilda Basmati 5 kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
683,99 Kč
-130,72 Kč
553,27 Kč
Prodejce: CasteloStore
108,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
591,72 Kč
Prodejce: CasteloStore
118,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
521,15 Kč
-61,12 Kč
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore
92,01 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cenos Jasmínová rýže 400 G (4 sáčky)
Cenos Jasmínová rýže 400 G (4 sáčky)
429,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 074,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PLANET Bezlepková bílá jasmínová rýže1kg
PLANET Bezlepková bílá jasmínová rýže1kg
425,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
422,07 Kč/1kg