MINI JUNGLEČOKOLÁDOVÉ COOKIES 100 g -ANIA

161,99 Kč

1 472,64 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

út 6. – čt 8. října

Dostupná množstevní sleva:

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Herbatniki kruche Be-Be 16 g
Herbatniki kruche Be-Be 16 g
19 115,00 Kč/1kg
382,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Křupavé sušenky Oreo
Křupavé sušenky Oreo
623,82 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
68,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka ChocoMoo
Milka ChocoMoo
512,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
102,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mini sušenky 110g
Mini sušenky 110g
626,27 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
68,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MINI JUNGLECOCAOBE COOKIES 100 g -ANIA
MINI JUNGLECOCAOBE COOKIES 100 g -ANIA
1 619,90 Kč/1kg
161,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Leibniz Zoo Original 125g
Leibniz Zoo Original 125g
580,00 Kč/1kg
72,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MINI JUNGLECOOKIES 100 g -ANIA
MINI JUNGLECOOKIES 100 g -ANIA
1 569,90 Kč/1kg
156,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Choco Mini Stars 5x37g
Choco Mini Stars 5x37g
2 350,43 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
434,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Schoko Cookies 175g
Schoko Cookies 175g
837,14 Kč/1kg
146,50 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Biobis - Choco 320g
Biobis - Choco 320g
243,59 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hafer Cookies 175g
Hafer Cookies 175g
527,37 Kč/1kg
92,29 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sušenky Leibniz Minis Choco 100 g
Sušenky Leibniz Minis Choco 100 g
347,75 Kč/1kg
41,73 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Familienkeks - Schoko 200g
Familienkeks - Schoko 200g
321,95 Kč/1kg
64,39 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Holle 157404, 100 g
Holle 157404, 100 g
815,20 Kč/1kg
81,52 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Leibniz máslové sušenky 50 g
Leibniz máslové sušenky 50 g
409,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
20,49 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Sušenky do tiramisu Den 500 g
Sušenky do tiramisu Den 500 g
308 230,77 Kč/1kg
178,38 Kč
-18,10 Kč
160,28 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Sušenky Nutella (28 x 41 g)
Sušenky Nutella (28 x 41 g)
389,32 Kč/1kg
451,30 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Leibniz Mini sušenky s čokoládou a karamelem 125 g
Leibniz Mini sušenky s čokoládou a karamelem 125 g
1 911,20 Kč/1kg
238,90 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Mini speculoos - mléčná čokoláda 150g
Mini speculoos - mléčná čokoláda 150g
867,33 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Mini kakaové sušenky s vanilkovým krémem 114 G
Mini kakaové sušenky s vanilkovým krémem 114 G
747 363,63 Kč/1kg
118,87 Kč
-36,66 Kč
82,21 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Mini čokoládové sušenky Jungle100g

Mini sušenky ve tvaru zvířátek jsou nejen chutnou, ale i výživnou svačinkou, která jistě zaujme nejen děti.

VÝŽIVOVÁ HODNOTAna 100 g:

Energetická hodnota - 1983 kJ / 472 kcal

Tuk - 17 g

včetně nasycených kyselin - 13 g

Sacharidy - 70 g

z toho cukry - 16 g

Bílkoviny - 9,7 g

Sůl - 0,4 g

Složení:

složení: SEED mouka*, třtinový cukr*, kokosový tuk*, čokoláda* 2,6 % (třtinový cukr*, kakaová dřeň*, kakaový tuk*), sůl (*certifikovanásložka)

Skladování: Složení: 1:

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah zdrojů tepla.

Informace o alergenech:

Tento výrobek může obsahovat MLÉKO, VEJCE, SEMÍNKA, OŘECHY, SÓJU.









SLOŽENÍ PŠENIČNÁ MOUKA*, třtinový cukr*, kokosový tuk*, čokoláda* (1 %), sůl (*složka z ho ho zemědělství) VÝŽIVOVÉ HODNOTYVE 100 g Energetická hodnota - 1924 kJ / 457 kcal Tuky - 14,1 g včetně nasycených kyselin - 6,






3 g Sacharidy - 74,5 g včetně cukru - 21,8 g Bílkoviny - 9,7 g Sůl - 0,25 gINFORMACE PROALERGIKY Výrobek může obsahovat MLÉKO, VEJCE, SEMÍNKA, OŘECHY, SÓJOVÉ BOBY.


DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah zdrojů tepla.
Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah zdrojů tepla.
Seznam přísad
Zahrnuto v popisu
Deklarovaná nutriční hodnota
Zahrnuto v popisu.
Hmotnost
110 g
Potravinářský podnik
Ania
Prodejní název
MINI JUNGLE ČOKOLÁDOVÉ COOKIES 100 g - ANIA
Výrobce
BIOPLANET
Označení množství
szt
Kód EAN
5903453005408

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah zdrojů tepla.
Seznam přísad
Zahrnuto v popisu
Deklarovaná nutriční hodnota
Zahrnuto v popisu.
Hmotnost
110 g
Potravinářský podnik
Ania
Prodejní název
MINI JUNGLE ČOKOLÁDOVÉ COOKIES 100 g - ANIA
Výrobce
BIOPLANET
Označení množství
szt
Kód EAN
5903453005408
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro MINI JUNGLECOCAOBE COOKIES 100 g -ANIA
MINI JUNGLECOCAOBE COOKIES 100 g -ANIA
1 619,90 Kč/1kg
161,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
457,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MINI JUNGLECOOKIES 100 g -ANIA
MINI JUNGLECOOKIES 100 g -ANIA
1 569,90 Kč/1kg
156,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Přírodní ořechová polévka bez přidaného cukru,120 g -ANIA
Přírodní ořechová polévka bez přidaného cukru,120 g -ANIA
569,25 Kč/1kg
68,31 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
674,40 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
674,40 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Leibniz Zoo Original 125g
Leibniz Zoo Original 125g
580,00 Kč/1kg
72,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
HERBATNIKI PROSTOKĄTNE BIO 100 g - BIO ANIA
RECHTECKIGEBAKES 100 g -ANIA
5 109,80 Kč/1kg
510,98 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Máslové sušenky Mini, bez lepku a laktózy, sáček
LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Máslové sušenky Mini, bez lepku a laktózy, sáček
1 210,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1220
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics
Obrázek produktu pro Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
472,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
94,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bahlsen ABC Russian Bread křupavé sušenky s čokoládou 100g
Bahlsen ABC Russian Bread křupavé sušenky s čokoládou 100g
575,60 Kč/1kg
57,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Plnotučné mléko Choco Duo 150g
Plnotučné mléko Choco Duo 150g
693,47 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Masážní přístroj na nohy s vyhříváním
Masážní přístroj na nohy s vyhříváním
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 42
1 349,00 Kč
Prodejce: Dareknaklik
Obrázek produktu pro Coppenrath Mini máslo Spekulatius bez cukru a laktózy 150g
Coppenrath Mini máslo Spekulatius bez cukru a laktózy 150g
573,87 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
86,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jules Destrooper tradiční belgické vafle s jemným máslem 100g
Jules Destrooper tradiční belgické vafle s jemným máslem 100g
773,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
77,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Bananas, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Banánový, Žlutá, 1603 kJ, 377 kcal
Haribo Bananas, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Banánový, Žlutá, 1603 kJ, 377 kcal
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 12
483,92 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ülker Biskrem 100 g
Ülker Biskrem 100 g
688,00 Kč/1kg
68,80 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Role princů Cremys
Role princů Cremys
413,60 Kč/1kg
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KuchenMeister mini muffiny mramorový piškot s nízkotučným kakaem 255g
KuchenMeister mini muffiny mramorový piškot s nízkotučným kakaem 255g
310,00 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
79,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bezdrátový strojek na psí srst Strihacie strojčeky pre psov Zastřihovač srsti domácích zvířat Zastřihovač srsti pro ovce Psi Kočky Hair Clipper Retoo
Bezdrátový strojek na psí srst Strihacie strojčeky pre psov Zastřihovač srsti domácích zvířat Zastřihovač srsti pro ovce Psi Kočky Hair Clipper Retoo
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 219
801,59 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Philips Daily Collection HD2581/90 Toaster, 2 krajíců, Černá, Plast, Otočné, 830 W, 220-240 V
Philips Daily Collection HD2581/90 Toaster, 2 krajíců, Černá, Plast, Otočné, 830 W, 220-240 V
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 182
1 084,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro LEIBNIZ  13600 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLKORN“, 125 g
LEIBNIZ 13600 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLKORN“, 125 g
810,88 Kč/1kg
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLMILCH“, 125 g
LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLMILCH“, 125 g
3 249,04 Kč/1kg
406,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Coppenrath Classic Grazer Ringe chlebové kroužky 400g
Coppenrath Classic Grazer Ringe chlebové kroužky 400g
182,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
496,56 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
268,42 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 9
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro TESA 05418-00004-02, Dveře, Bez rámečku, Pod dveře, Bílá, 0,95 m, 25 mm
TESA 05418-00004-02, Dveře, Bez rámečku, Pod dveře, Bílá, 0,95 m, 25 mm
1 148,64 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 091,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro heimtexland ® super silná manšestrová útulná deka s huňatým kožíškem sherpa obývací deka 200x150 deka typ767 antracitová
heimtexland ® super silná manšestrová útulná deka s huňatým kožíškem sherpa obývací deka 200x150 deka typ767 antracitová
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 53
604,96 Kč
Prodejce: Heimtexland
Obrázek produktu pro Adler AD 2823, 35 W, 570 g, 20 x 6 x 27 mm, 750 g
Adler AD 2823, 35 W, 570 g, 20 x 6 x 27 mm, 750 g
1 158,82 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 30
778,02 Kč
-117,49 Kč
660,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SevenKraft
Obrázek produktu pro Malinové plátky - s veganskou čokoládou 90g
Malinové plátky - s veganskou čokoládou 90g
1 083,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
97,52 Kč
Prodejce: taleoo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI
WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g
Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,56 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schulte jablečný crumble thaler 2500g
Schulte jablečný crumble thaler 2500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g
Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 Kč
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein pikantní perníkové oříšky s bílou polevou 300g
Wicklein pikantní perníkové oříšky s bílou polevou 300g
110,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
345,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g
Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg