4,8



Na základě 4 hodnocení
100 tyček na cukrovou vatu 40 cm z borového dřeva 4 × 4 mm čtyřhranné tyčky
167,38 Kč
581,18 Kč / 1kg
plus 95,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
24m 48s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mrazem sušené maliny15 817,50 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti2 278,29 Kč/1kg
398,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ovocné želé Fresh&Fruity Waw 1 kg526,12 Kč/1kg
541,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g2 602,39 Kč/1kg
424,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

AHA cukrová vata ve 4 barvách, 20 g kelímků | balení po 12 kusech
1 329,38 Kč/1kg
319,05 Kč
Prodejce: Euroshare

Mycryo® - Kakaové máslo v prášku 600g
1 706,67 Kč/1kg
1 024,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Kůra Hershey's s mandlemi a solenými preclíky (12 x 87 g)
1 801,38 Kč/1kg
156,72 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Tyčinky na nanuky "Ovoce" 10 cm 100 kusů.
1 818,69 Kč/1kg
290,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sušenky bez cukru s ořechy 135g BOGUTTI
182,35 Kč/1kg
31,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Iorgos Pistáciová halva 250 g, bez cukru, s xylitolem
1 071,96 Kč/1kg
418,75 Kč
-150,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
267,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Rootzz Of Nature Jackfruit Original1000 g – veganský, bezlepkový, přírodní
666,24 Kč/1kg
666,24 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

MaitreTruffout Mozartovy tyčinky 200 g
245,50 Kč/1kg
98,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ovocná tyčinka - Banánová mandlová 40g
645,25 Kč/1kg
25,81 Kč
Prodejce: taleoo

MARLENKA® Medový dortík s vlašskými ořechy 16 x 100 g
472,00 Kč/1kg
944,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Triopack Medové Snacky 3 x 50 g
660,00 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Orangeat gewürfelt 100g | LECKER'S
484,50 Kč/1kg
48,45 Kč
Prodejce: taleoo

Vanilková halva Odra 50 g
609,80 Kč/1kg
30,49 Kč
Prodejce: Katomix

Preclíky Haribo s lékořicí (150 kusů)
451,31 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rosengarten Osterhase, Vollmilch Milchcreme, 25g (12)
2 716,90 Kč/1kg
815,07 Kč
Prodejce: taleoo

UPSS2 Ovocné bonbony 200g
2 433,15 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Kvalitní tyčinky na cukrovou vatu z přírodního borovicového dřeva určené pro výrobu cukrové vaty.
S délkou 40 cm a pevným čtvercovým profilem 4 × 4 mm poskytují ideální základ pro rovnoměrné navíjení cukrové vaty.
Borovicové dřevo s nízkou tvorbou třísek se pohodlně drží v ruce a umožňuje snadné otáčení během výroby.
Tyčinky jsou vhodné pro styk s potravinami a hodí se pro soukromé i profesionální použití.
Lze je také využít pro kreativní tvoření a mnoho dalších aplikací.
Hlavní vlastnosti
- Přírodní borovicové dřevo
- Délka 40 cm
- Pevný čtvercový profil 4 × 4 mm
- Optimální přilnavost cukrové vaty
- Nízká tvorba třísek
- Vhodné pro styk s potravinami
- Bez špičatých konců
- Německo
- Ideální pro gastronomii, catering, akce a pouťové provozy
- Vhodné také pro kreativní tvoření
Použití
Pro co nejlepší přilnavost doporučujeme tyčinku před použitím lehce navlhčit vodou.
Během výroby ji rovnoměrně otáčejte po okraji stroje na cukrovou vatu a postupně zachytávejte vznikající cukrová vlákna.
Čtvercový profil podporuje rovnoměrné navíjení vláken a usnadňuje vytvoření objemné cukrové vaty.
Balení a obsah
100 tyčinek na cukrovou vatu balených ve fólii.
Materiál: borovicové dřevo.
Délka: 40 cm.
Průřez: čtvercový profil 4 × 4 mm.
Země původu
Německo.
Upozornění na AI
Texty a obrázky mohou být zcela nebo částečně vytvořeny pomocí AI.
- Seznam přísad
- Žádné
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Žádné
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 288 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Tyčinky z cukrové vaty
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Počet kusů
- 100
- Kód EAN
- 7426995153287
- Seznam přísad
- Žádné
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Žádné
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 288 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Tyčinky z cukrové vaty
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Počet kusů
- 100
- Kód EAN
- 7426995153287
K tomu se hodí také

Aromatický cukr na cukrovou vatu borůvková příchuť bez AZO 1 kg sáček
240,98 Kč/1kg
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Aromatický cukr na cukrovou vatu jahodová příchuť 1 kg sáček
240,98 Kč/1kg
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Aromatický cukr na cukrovou vatu příchuť cola bez AZO 230 g plastová láhev
419,57 Kč/1kg
96,50 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Gourmetmaxx 07329, Červená, Bílá, Plast, Nerezová ocel, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
1 095,01 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Aromatický cukr na cukrovou vatu jablečná příchuť 1 kg sáček
240,98 Kč/1kg
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

MIX Barevný ochucený cukr do cukrové vaty SET 8x 400g
6 760,00 Kč/1kg
676,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Aromatický cukr na cukrovou vatu třešňová příchuť 1 kg sáček
243,15 Kč/1kg
243,15 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

100 tyček na cukrovou vatu 30 cm z borového dřeva 4 × 4 mm čtyřhranné tyčky
705,86 Kč/1kg
143,29 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Aromatický cukr na cukrovou vatu borůvková příchuť 230 g bez AZO plastová láhev
419,57 Kč/1kg
96,50 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Dřevěné tyčinky, 600 kusů dřevěných tyčinek na lízátka, hladké umělecké tyčinky, ideální pro ruční práce
352,77 Kč
-7,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
345,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Aromatický cukr na cukrovou vatu příchuť cola bez AZO 1 kg sáček
240,98 Kč/1kg
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Aromatický cukr na cukrovou vatu vanilková příchuť 230 g plastová láhev
419,57 Kč/1kg
96,50 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Aromatický cukr na cukrovou vatu jahodová příchuť 230 g plastová láhev
419,57 Kč/1kg
96,50 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Clatronic ZWM 3478, Bílá, 500 W, 230 V
1 325,51 Kč
Prodejce: GaladorEU

Intex Cozy Kidz, Jednolůžková matrace, Obdélník, Vnitřní a venkovní
306,00 Kč
Prodejce: Sedco

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Černá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 408,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bluetooth Multimediální reproduktor Subwoofer Dálkové ovládání Osvětlený PMPO 280W AUX USB Bluetooth SD karta Rádio LED Mp3
670,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

HI Igloo stan Kempingový stan 205x150x105 cm pro 2 osoby 62259
699,00 Kč
Prodejce: Tradior

Ochranná fólie na fotoaparát iPhone 12 Pro Skleněná fólie Fólie Pancierová fólie Ochranné sklo 2 kusy
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Tritart Sada ttc 25 kus - Sada syntetickch ttc - Akrylov ttce Akvarel - Sada ttc Akrylov barvy - Sada akrylovch ttc Olejomalba
364,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Bavlna Candy Machine Bavlna Candy Machine s 10 tyčinkami Bavlna Candy Maker 500W Sugar Scoop Bavlna Candy Machin Kids Birthday Retoo
633,99 Kč
Prodejce: Retoo

Outright Games PAW PATROL : EN MISSION, E (bez omezení)
Použité
619,06 Kč
Prodejce: better-used

Jasmín hvězdnatý 30-50 cm - stálezelený, voňavý a odolný Trachelospermum jasminoides
111,98 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

ROYAL Catering Stroj na cukrovou vatu - 52 cm - 1 200 W - ochranný kryt
5 713,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH

288 ks papírových sáčků na popcorn, kino doplňky, na filmový večer a dětskou oslavu, retro sáčky na popcorn, červeno-bílé
978,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Aga SPORT PRO Trampolína 430 cm Tmavě zelená + ochranná síť + žebřík + kapsa na obuv
5 499,00 Kč
-900,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Aga24

GOURMETmaxx Bavlna Candy Machine pro domácnost s příslušenstvím Retro Bavlna Candy Machine Nostalgie Bavlna Candy Sticks Odměrka Bavlna Candy Kids Party
948,97 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodáno velmi rychle a podle očekávání
Počet kusů 100Hmotnost 0,288 kg
Jako na obrázku super
Ohodnoceno dne 4. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 50Hmotnost 0,124 kg
Ohodnoceno dne 3. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 100Hmotnost 0,288 kg
Ohodnoceno dne 5. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 100Hmotnost 0,288 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BAKO Italské kornoutky na zmrzlinu "Tulipán" | Polosladké wafle ve tvaru kornoutků, 12,6 cm / 4,9 cm | 546 kusů | Křupavé kornoutky na zmrzlinu, vhodné pro měkkou zmrzlinu a gelato



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 541,95 Kč
Prodejce: Bazko
5 139,83 Kč/1kg

Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
846,28 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 763,08 Kč/1kg

Öz-yufka Kadayif těsto - (10x 400g)
2 399,88 Kč
-359,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 040,30 Kč
Prodejce: AllYouNeed
8 161,20 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - pomeranč (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - citrón (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - tropical (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - limeta (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - jahoda (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Display Komplett Seaworld Dolphin 12x Jelly Beans mit Licht und Sound



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
477,89 Kč/1kg

Przysnacki Chicken seasoning with sea salt 125 g
447,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg

Kracie Black-Ne Grape 23g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
24 851,49 Kč/1kg

Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
424,19 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 602,39 Kč/1kg

Riegelein Vánoční smíšený sáček lahodné mléčné čokolády 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
640,60 Kč/1kg

Ručně balená mléčná čokoláda Lindt Father Christmas 1000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 433,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 433,69 Kč/1kg

WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
399,95 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 499,69 Kč/1kg

WEEKSY Máslové sušenky 120g BOGUTTI



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
399,95 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 499,69 Kč/1kg

Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
398,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 278,29 Kč/1kg

Baileys Chocolate Collection Original Irish Cream Pralinen 227g
864,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 810,26 Kč/1kg

Henry Lambertz směs sušenek plechovka Tři dárky Klasické sušenky 785g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
898,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 137,86 Kč/1kg