4,9



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MARY KAY Sprchový gel pro intenzivní mytí vlasů a těla Sprchový gel a šampon176 ml4 857,22 Kč/1l
854,87 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Další informace o reklamě
Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml527,47 Kč/1l
210,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Linola sprchový a mycí gel, 500 ml gel1 144,22 Kč/1l
572,11 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Treaclemoon 101001128, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť517,98 Kč/1l
258,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Brut Silver Sport - Osvežující Sprchový Gel s Vůní 500ml
377,74 Kč/1l
188,87 Kč
Prodejce: Tersorte

Sprchový gel Brut Original 600 ml
454,38 Kč/1l
272,63 Kč
Prodejce: somnia24

LACTOVIT ORIGINAL vyživující sprchový gel 750 ml
289,65 Kč/1l
217,24 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Sanicur Sprchový gel Original (1000 ml)
632,40 Kč/1l
876,10 Kč
-243,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Xaxx Shower Intensive ONE sprchový gelový koncentrát 1:6, 200 ml
2 065,00 Kč/1l
413,00 Kč
Prodejce: Versand-Richter

Gel pro tělo a vlasy SVR Spirial 200ml
2 319,75 Kč/1l
463,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

GERMISDIN ORIGINAL Sprchový gel 100 ml
3 169,10 Kč/1l
316,91 Kč
Prodejce: somnia24

Sprchový gel na vlasy i tělo Solaire (Nourishing Shower Gel) 200 ml
2 364,80 Kč/1l
472,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Sebamed sprchový krém, 200 ml Péče o tělo
713,95 Kč/1kg
173,49 Kč
Prodejce: apohealth

Dermolaval Sprchový gel + šampon, 200 ml
400,33 Kč
Prodejce: apohealth

Bulharsk re Duschgel Rose Original, 200 ml
1 495,70 Kč/1l
299,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Carolina Herrera Chic pro muže gel na vlasy a tělo / sprchový gel 200 ml
5 212,55 Kč/1l
1 042,51 Kč
Prodejce: Rareparfum

Porsche Design 180 Black šampon na vlasy a tělo (200 ml)
2 203,15 Kč/1l
440,63 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Bottega Veneta Essence Aromatique Perfumed Shower Gel 200 ml
8 355,20 Kč/1l
1 671,04 Kč
Prodejce: Rareparfum

Sprchový gel Hermes Rocabar 200 ml
10 805,50 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Jemný hydratační sprchový gel ORIGINAL 720 ml
405,50 Kč/1l
291,96 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
[b]Vůně:[/b] zelená, kořeněná[br][br][br]Sprchový gel All in One pro muže Brut Original je sprchový gel 3 v 1, který je vhodný pro mytí vlasů, obličeje a těla. Sprchový gel vám dodá příjemný pocit a chrání pokožku před nepříjemným tělesným pachem. br][br][br][br][b]Obsah:[/b][br][br]- 3 x 500 ml Brut Original All in One sprchový gel na vlasy a tělo Sprchový gel Sprchový gel na vlasy a tělo
- Model
- Original
- Verze
- Originál
- Hmotnost
- 1680 g
- Objem
- 1500 ml
- Složení
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Lactate, Benzophenone-4, Cl 42051, Cl 19140, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Linalool
- Výrobce
- Brut
- Kód EAN
- 4260700637142
- Číslo produktu
- CGBRU081
- Model
- Original
- Verze
- Originál
- Hmotnost
- 1680 g
- Objem
- 1500 ml
- Složení
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Lactate, Benzophenone-4, Cl 42051, Cl 19140, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Linalool
- Výrobce
- Brut
- Kód EAN
- 4260700637142
- Číslo produktu
- CGBRU081
K tomu se hodí také

Holicí voda Brut Originální 100ml
2 509,00 Kč/1l
250,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

BRUT Original, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, 1 kusů
2 380,00 Kč/1l
238,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Brut Attraction Totale Dezodorant w sprayu, 200ml
1 478 450,04 Kč/1kg
295,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

BRUT Original All-In-One sprchový gel na vlasy a tělo 500ml
436,22 Kč/1l
218,11 Kč
Prodejce: HyKos

Brut Moschus voda po holení, 100 ml
1 594,30 Kč/1l
159,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

Brut Sport Style Dezodorant v spreji, 200 ml -> Sportovní deodorant Brut v spreji, 200 ml
920,65 Kč/1l
184,13 Kč
Prodejce: PolisElectro

3 x Brut Original EDT je 100 ml rozprašovač pro muže Eau De Toilette
2 418,90 Kč/1l
725,67 Kč
Prodejce: HyKos

Afnan - 9 pm EDP 100ml
7 800,00 Kč/1l
780,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Aramis Eau de Toilette Spray 110ml
7 528,91 Kč/1l
828,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Aramis Aramis Woda toaletowa, 240 ml
7 237,92 Kč/1l
1 737,10 Kč
Prodejce: somnia24

Vánoční stromek - španělská jedle - elegantní a tradiční tvar - kovový stojan - 2,20 m
303,39 Kč/1kg
3 155,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lattafa Asad, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Brut Silver Sport - Osvežující Sprchový Gel s Vůní 500ml
377,74 Kč/1l
188,87 Kč
Prodejce: Tersorte

Bentley for Men Intense - toaletní voda ve spreji 100 ml
8 449,80 Kč/1l
844,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
17 999,90 Kč/1l
1 799,99 Kč
Prodejce: motivoo

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
9 356,50 Kč/1l
935,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pril Kraft Gel Ultra Plus odstraňuje mastnotu a zbytky mastnoty 450ml
213,58 Kč/1l
96,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Pánské, 100 ml, Elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové dřevo, Sprej
7 072,50 Kč/1l
707,25 Kč
Prodejce: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 588,50 Kč/1l
858,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Visconti Di Modrone Acqua Di Selva kolínská voda ve spreji 100 ml
5 635,40 Kč/1l
563,54 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
527,47 Kč/1l
210,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
10 179,33 Kč/1l
763,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Malizia Uomo, Stříbrný dezodorant, 150 ml
533,93 Kč/1l
210,39 Kč
-130,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,09 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

Kolínská voda Brut 147 ml
2 652,99 Kč/1l
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Brut | Voda po holení 147 ml
2 435,31 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nákup a dodání
Tipy na nákup. Nikde jinde ji neseženete. Vždycky si ho objednám tady v kauflandu. Vždy fungoval dobře. Jsem spokojen
Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem naprosto spokojený
Skvělý produkt, velmi příjemný, už dlouho jsem si ho chtěl koupit, rád si ho pořídím znovu.
Ohodnoceno dne 24. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita
Dobrá kvalita, cena je také doporučitelná
Ohodnoceno dne 14. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moje nová pánská řada
Velmi dobrá hodnota, protože v balení po třech kusech
Ohodnoceno dne 14. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
158,81 Kč
Prodejce: apohealth
317,62 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
371,04 Kč
-16,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
354,31 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 771,55 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 367,68 Kč
-35,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 332,26 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 661,30 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l

Gucci Guilty, Sprchový gel, 150 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
803,51 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 356,73 Kč/1l

Sisley Soir de Lune sprchový gel pro ženy 200 ml
1 352,27 Kč
-34,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 317,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 391,53 Kč/1kg

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

Bioderma Atoderm Sprchový gel, 1l - Čistý a jemný sprchový gel pro citlivou pokožku, hydratuje a chrání. Navržen dermatology, vhodný i pro dětskou pokožku.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
448,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
448,00 Kč/1l

Dior Fahrenheit, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 116,00 Kč
-49,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 066,23 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 331,15 Kč/1l