Už jen 3 ks za tuto cenu
BOLL UNIVERSAL Spachtelmasse 250 g
63,00 Kč
252,00 Kč / 1kg
plus 95,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
5h 36m 07s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg2 117,83 Kč/1kg
52 945,74 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack1 879,56 Kč/1kg
46 988,90 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg86,57 Kč/1kg
2 164,27 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg84,81 Kč/1kg
2 120,18 Kč
Prodejce: bauschnell

Presto Plastic Filler Polyesterový plnič s velmi dobrou přilnavostí 250g
57,96 Kč/1kg
241,53 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

NIGRIN Performance Fein-Spachtel, 250 g
316,00 Kč/1kg
79,00 Kč
Prodejce: SupportGroup

Kombinovaná výplň 100g
2 181,50 Kč/1kg
218,15 Kč
Prodejce: KOKA

Plnicí tmel s tužidlem 250g
1 056,28 Kč/1kg
264,07 Kč
Prodejce: KOKA

UNIVERSALSPACHTEL Boll 750 g AUTOSPACHTEL
196,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Presto Multispachtel 1000g - Prestolith Pro
304 959,99 Kč/1kg
304,96 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

HLINÍKOVÁ SPACHTELMASSE Boll 750 g
206,67 Kč/1kg
155,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg
58,46 Kč/1kg
1 461,38 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX K 39 Microtec Bodenspachtelmasse 25kg
44,74 Kč/1kg
1 118,55 Kč
Prodejce: bauschnell

Dewepro 104690
46,90 Kč/1kg
938,00 Kč
Prodejce: MasterBau

ARDEX R 4 RAPID Universal Schnellspachtel 2,5kg
320,37 Kč/1kg
800,92 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX A 828 Wandspachtel 5kg
87,37 Kč/1kg
436,86 Kč
Prodejce: bauschnell

Univerzální tmel Modulan 100 360 g
441,67 Kč/1kg
159,00 Kč
Prodejce: Hornbach

SANDROPLAST Bitumen Spachtelmasse 5kg
170,13 Kč/1kg
850,66 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Goldband Fertigputzgips 30 kg
12,13 Kč/1kg
363,86 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX AM 100 Ausgleichsmörtel 25kg
56,43 Kč/1kg
1 410,81 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
BOLL UNIVERSAL-SPACHTEL 250 g
VLASTNOSTI
- Univerzální polyesterový plnič se používá k vyplňování velkých i malých defektů. Ideální pro strojní i ruční broušení. Má dostatečnou pružnost a velmi dobrou přilnavost k různým typům základních i nezákladních povrchů. FYZIKÁLNÍ VLASTNOSTI
- Hustota při 20 °C: 1,78 - 1,88 g/cm3 Bod varu: 130-150 °C
Bod vzplanutí (pro styren): 32 °C
- Teplota samovznícení: 490 °C Mezní hodnoty výbušnosti (pro styren): Horní: 6,1 % objemových / Dolní: 0,9 % objemových
- Rozpustnost ve vodě: velmi špatná Viskozita: 320 000 - 450 000 mPas
- Obsah těkavých organických látek: 206 g/l (přípustné: 250 g/l)
- Hmotnost
- 0.25 kg
- Model
- UNIVERSAL-SPACHTEL
- Obsah balení
- BOLL UNIVERSAL Spachtelmasse 250 g
- Kód EAN
- 5907588403849
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.25 kg
- Model
- UNIVERSAL-SPACHTEL
- Obsah balení
- BOLL UNIVERSAL Spachtelmasse 250 g
- Kód EAN
- 5907588403849
- Výrobce
K tomu se hodí také

Kombinovaná výplň 100g
2 181,50 Kč/1kg
218,15 Kč
Prodejce: KOKA

NIGRIN Performance Fein-Spachtel, 250 g
316,00 Kč/1kg
79,00 Kč
Prodejce: SupportGroup

Presto Plastic Filler Polyesterový plnič s velmi dobrou přilnavostí 250g
57,96 Kč/1kg
241,53 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

Plnicí tmel s tužidlem 250g
1 056,28 Kč/1kg
264,07 Kč
Prodejce: KOKA

UNIVERSALSPACHTEL Boll 750 g AUTOSPACHTEL
196,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

XMaster leštící bruska 700W, leštička na auta, leštící stroj, leštící sada, plynulá regulace otáček, multifunkční vosk na kovy
786,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
282,70 Kč/1l
1 413,49 Kč
Prodejce: MroAuto

Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Turistický stan pro 2-4 osoby. Montana 23481
825,00 Kč
Prodejce: Dareknaklik

20M 200 LED pohádkové světlo barevné 8 světelných režimů vodotěsné party zahrada vnitřní dekorace vánoční světla
567,99 Kč
-11,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
556,19 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: lapamax

Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Leštička aut Einhell CC-PO 90
1 141,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Diagnostické zařízení OBD2 ELM327 Bluetooth 5.0/4.0/3.0 iOS Android PC Car Scanner Tool Interface App Torque Reading and Recording Live Data Retoo
228,85 Kč
-101,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
127,59 Kč
Prodejce: Retoo

Sendvičovač Bestron XL, sendvičovač s nepřilnavým povrchem pro 2 sendviče, včetně cool-touch rukojeti s uzamykací sponou, 900 W, barva: měděná
1 659,60 Kč
-661,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
997,76 Kč
Prodejce: TR8

Creative Deco 30 x A3 MDF Desky | 420 x 300 x 3 mm | Tenké Dřevěné Desky | Ideální pro Laser, CNC Router, Modelování, Sochařství, Frézování
102,04 Kč/1kg
949,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CreativeBrandsEU

AFERIY P310 Powerstation Host 3840Wh LiFePO4 – 3600W AC, Rozšiřitelná
38 909,00 Kč
-5 051,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33 858,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Syncory

alca® Mini kompresor do auta AeroPressor, nouzové použití, 12 V, 120 W, 17 bar, mobilní, s konektorem
559,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: autoplus360

TRESKO 1400dílná sada nářadí, antracitová, kufr na nářadí, bedna na nářadí, vozík
2 288,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Liqui Moly Rychlý odstraňovač rzi, 400 ml, řada LM Profi
187,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Kemper | Gas Stove Camping | S2009 | 1200 W
850,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Presto výplňový plnič Snadné broušení rychlá aplikace 500g
595,28 Kč/1kg
297,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada na opravu pneumatik automobilů Sada na opravu přívěsů Sada na opravu pneumatik v nouzi 9 ks.
283,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: paymali

Scheppach bezolejový kompresor HC 30 OX
4 089,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sedací souprava do U KORNELIE - černá / béžová
16 150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mirjan24_SKCZ

VELECO ZT15 Elektrický skútr - 3kolový skútr - Elektromagnetická brzda - Sestavený a připravený k jízdě - Seniorský skútr - Alarm - 800W (modrý)
35 849,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lauftech

Nemrznoucí směs do chladiče ZIVELA G12 až do -35° - 5 litrů | chladicí kapalina G12+ | chladicí kapalina do auta | chladicí kapalina do auta G12 | připravená k použití | dlouhotrvající ochrana
105,47 Kč/1l
634,70 Kč
-107,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
527,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Kanwod prací vysavač Superwash 1400 W, vysavač na koberce a čalouněný nábytek, univerzální vysavač na mokré a suché vysávání koberců s 20litrovou nádrží
2 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5L
256,01 Kč/1l
1 280,03 Kč
Prodejce: MroAuto

Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
54 497,61 Kč
Prodejce: bauschnell
10 899,52 Kč/1kg

ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg
52 945,74 Kč
Prodejce: bauschnell
2 117,83 Kč/1kg

BAUMIT Nivelliermasse Nivello 50 25kg Ausgleich bis 50mm



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
680,68 Kč
Prodejce: bauschnell
27,23 Kč/1kg

ARDEX F 11 Fassadenspachtel 5 kg
12 473,24 Kč
Prodejce: bauschnell
2 494,65 Kč/1kg

Systém rychlých sádrových profilových sponek 100 ks.
362,59 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
725,18 Kč/1kg

ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg
2 164,27 Kč
Prodejce: bauschnell
86,57 Kč/1kg

ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg
2 120,18 Kč
Prodejce: bauschnell
84,81 Kč/1kg

ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46 988,90 Kč
Prodejce: bauschnell
1 879,56 Kč/1kg

Knauf AQUAPANEL SkyLite tmel na spáry a vyrovnávací hmota 15 kg
2 440,66 Kč
Prodejce: MasterBau
162,71 Kč/1kg

ARDEX A 950 Flexspachtel grau 25kg - schnelltrocknend und einfach zu verarbeiten
1 556,49 Kč
Prodejce: bauschnell
62,26 Kč/1kg

ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 461,38 Kč
Prodejce: bauschnell
58,46 Kč/1kg

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
1 218,63 Kč
Prodejce: bauschnell
48,75 Kč/1kg

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 240,47 Kč
Prodejce: bauschnell
49,62 Kč/1kg

Silikonová omítka pro vnější fasády, šedá, 1,5 mm, Premium, 25 kg
2 142,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
79,33 Kč/1kg

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 070,19 Kč
Prodejce: bauschnell
53,51 Kč/1kg

ARDEX K 39 Microtec Bodenspachtelmasse 25kg
1 118,55 Kč
Prodejce: bauschnell
44,74 Kč/1kg

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
996,84 Kč
Prodejce: bauschnell
39,87 Kč/1kg

Silikonová omítka na fasády, světle béžová, 15 kg
1 655,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
97,36 Kč/1kg

Hnědá mozaiková omítka z umělé pryskyřice, třída 1, mrazuvzdorná, 12,5 kg
1 557,77 Kč
Prodejce: SuperMerchant
111,27 Kč/1kg

Schönox FPL Plus Bodenspachtelmasse 25kg
851,11 Kč
Prodejce: bauschnell
34,04 Kč/1kg