5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Slunečnicový olej 1000ml - OLVITA681,38 Kč/1l
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Albaöl Air Fryer Spray 2 x 190 ml - olej ve spreji s avokádovým olejem pro smažení, fritování a grilování s nízkým obsahem tuku - nízkokalorický a ideální pro horkovzdušné fritézy1 926,11 Kč/1l
365,96 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop

Další informace o reklamě
OLVITA Slunečnicový olej lisovaný za studena 500 ml298,00 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Olej - Slunečnicový nativní 500ml
492,72 Kč/1l
246,36 Kč
Prodejce: taleoo

100W kabel pro rychlé nabíjení smartphonů, notebooků a tabletů, magnetický nabíjecí kabel 3 v 1, USB-C, Lightning, Micro USB, adaptér USB na USB-C, 1 metr, červený
346,74 Kč/1l
333,00 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
319,00 Kč
Prodejce: SOONTEC

Slunečnicové oleje v balení – přírodní, 3 litry |PLANETE
154,10 Kč/1l
462,31 Kč
Prodejce: taleoo

Slunečnicový olej kuchař, 10L PET studená a teplá kuchyně občerstvení restaurace veganské
358,35 Kč/1l
3 583,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Byodo 471630, Olej ze slunečnicových semínek, 750 ml, Plastová láhev, 830 kcal, 3415 kJ, 92 g
186,67 Kč/1l
140,00 Kč
Prodejce: taleoo

Moritz organický slunečnicový olej přírodní oříškový jemný 500ml
315,70 Kč/1l
157,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fritovací olej - vysoce výhřevný 500ml
315,98 Kč/1l
157,99 Kč
Prodejce: taleoo

Slunečnicový olej Reddy 1000 ml – za studena lisovaný čistý rostlinný olej na vaření a smažení
191,39 Kč/1kg
191,39 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sonnenblumenöl nativ 500ml | NATURATA
316,00 Kč/1l
158,00 Kč
Prodejce: taleoo

Green - organický slunečnicový olej panenský - 750ml
106,77 Kč/1l
80,08 Kč
Prodejce: taleoo

Sonnenblumenöl nativ - 750ml
224,56 Kč/1l
168,42 Kč
Prodejce: taleoo

Slunečnicový olej - panenský lisovaný za studena 750ml
458,49 Kč/1l
343,87 Kč
Prodejce: taleoo

Slunečnicová olej – 1 litr | SUNFLOWERFAMILY GMBH
194,52 Kč/1l
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Slunečnicový olej - panenský 5 litrů
255,46 Kč/1l
1 277,29 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel,slunečnicové oleje, jemné (6 x 5 litrů)
179,04 Kč/1l
5 371,07 Kč
Prodejce: taleoo

Slunečnicový olej panenský DEMETER - kanystr 10l
284,16 Kč/1l
2 841,64 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nečekejte, objednejte si slunečnicový olej Bartek ještě dnes! Přidejte do košíku a vychutnejte si chutná jídla!
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- 100% rafinovaný slunečnicový olej
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 950 g
- Potravinářský podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Prodejní název
- Bartek Slunečnicový olej 1 l
- Výrobce
- Sonstige
- Kód EAN
- 5900311000209
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- 100% rafinovaný slunečnicový olej
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 950 g
- Potravinářský podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Prodejní název
- Bartek Slunečnicový olej 1 l
- Výrobce
- Sonstige
- Kód EAN
- 5900311000209
K tomu se hodí také

BASIA Tortowa Extra pšeničná mouka typ 405 10x 1kg
3,88 Kč/1kg
38,76 Kč
Prodejce: Katomix

Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
100,70 Kč/1l
109,33 Kč
-8,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

100W kabel pro rychlé nabíjení smartphonů, notebooků a tabletů, magnetický nabíjecí kabel 3 v 1, USB-C, Lightning, Micro USB, adaptér USB na USB-C, 1 metr, červený
346,74 Kč/1l
333,00 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
319,00 Kč
Prodejce: SOONTEC

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Euroelectronics

Rapso čistý řepkový olej z kontrolovaného pěstování v Rakousku 750ml
682,48 Kč/1kg
170,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olej - Slunečnicový nativní 500ml
492,72 Kč/1l
246,36 Kč
Prodejce: taleoo

Voděodolný chránič matrace 90 x 200 - bezpečná ochrana matrace
859,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schlaftroll-Matratzen

2x Samsung Galaxy Nabíjecí kabel USB typu C Datový kabel Rychlonabíječka pro S9 S10 A50 White
149,99 Kč/1m
179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Shiatsu masážní přístroj na krk a ramena
970,48 Kč
Prodejce: LineUp24

Fritovací olej F+ Supreme Long Life 1 x 7,5 litrová PET láhev
562,76 Kč/1l
4 220,70 Kč
Prodejce: Store-Germany

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Pšeničná Mouka Extra Tort Typ 405 Basia 1 Kg
49,72 Kč/1kg
52,61 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,22 Kč
Prodejce: Katomix

Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
265,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky 27111, kočičí strom s jeskyní, dutinou, plošinami a sisalem, šedé, výška: 118 cm
1 489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Sada dětského nábytku: stůl + 2 židle, barva bílá, Kesper
1 233,14 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

ProfiCook 8910155, Role pro vakuové balení, Translusent, 2 kusů, 6 m, 28 cm, 28 cm
450,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

APPLE AirPods (3. generace)
3 200,00 Kč
-81,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 118,54 Kč
Prodejce: evomag

Přenosný vařič, větruodolný vařič, nerezový vařič, vařič na líh
411,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Tefal Uno FF203130, Fritéza, 1,8 l, 1 kg, 1,8 l, Kov, 150 °C
1 638,32 Kč
Prodejce: Landema

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

PLANETpražená pohanka 1 kg
411,43 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt.
Kvalita velmi dobrá, není příliš tekutý jako levné oleje, pěkná žlutá barva...jasné doporučení.raději koupit zde než v ALDI za 5 tEur.delivery do 3-4 pracovních dnů.
Ohodnoceno dne 15. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání, levný olej na dnešní dobu.
Je neuvěřitelně drahý v porovnání se stavem před 3 měsíci - ale na dnešní dobu levný. Dodání následující pracovní den, velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 5. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Slunečnicový olej
Super produkt není na co si stěžovat velmi dobrý olej
Ohodnoceno dne 13. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 2. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Albaöl Air Fryer Spray 2 x 190 ml - olej ve spreji s avokádovým olejem pro smažení, fritování a grilování s nízkým obsahem tuku - nízkokalorický a ideální pro horkovzdušné fritézy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
365,96 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop
1 926,11 Kč/1l

OLVITA Slunečnicový olej lisovaný za studena 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
298,00 Kč/1l