4,9



Na základě 7 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cizrna 25kg92,76 Kč/1kg
2 319,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Jeera celá 1kg376,04 Kč/1kg
436,27 Kč
-60,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
376,04 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Chia Semínka250g652,00 Kč/1kg
163,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Další informace o reklamě
černé fazole 500 g -PLANETA411,98 Kč/1kg
205,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Cizrna 500g
195,80 Kč/1kg
97,90 Kč
Prodejce: taleoo

Cizrna 500g
208,04 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Cizrna - plechovka 400g
102,85 Kč/1kg
41,14 Kč
Prodejce: taleoo

Cizrna 500g
80,08 Kč/1kg
41,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Sójové boby 400g
194,87 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Govindačervená řepová moučka (6 x 200 g)
1 150,30 Kč/1kg
1 380,36 Kč
Prodejce: taleoo

Fazolky, 500g
156,82 Kč/1kg
78,41 Kč
Prodejce: CasteloStore

Marcipánové brambory vkvalitě 100g
1 040,20 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Cizrna25 kg PROBIO
97,28 Kč/1kg
2 432,00 Kč
Prodejce: Covitar

Bílé fazole 400g
102,85 Kč/1kg
41,14 Kč
Prodejce: taleoo

Toping s příchutí jahoda 1 x 200 g
249,50 Kč/1kg
49,90 Kč
Prodejce: Labeta

Hirse 500g
116,12 Kč/1kg
58,06 Kč
Prodejce: taleoo

Žito - celé 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Černé fazole 500g
157,46 Kč/1kg
78,73 Kč
Prodejce: taleoo

Cizrna500 g PROBIO
116,00 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: Covitar

Sójové boby 1kg (2x500g)
59,41 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Předpřipravené kousky sóji lze jednoduše změkčit ve vodě nebo vývaru a použít je jako alternativu masa.
Jsou vynikající do polévek nebo omáček. Lze z nich také připravit jakési masové kuličky.
Veganské, vegetariánské. 500 g.
- EAN:5017689080723
- Složení:bílkovinný výrobek ze sójových bobů
Výživové údaje á 100 g nebo 100 ml
Kalorická hodnota: 1406kJ/336kcal
Obsah tuku: 9,8 g
z toho nasycený: 3,1 g
Sacharidy: 37 g
z toho cukr: 0 g
Bílkoviny: 52 g
Sůl: 0 g
Informace pro alergiky: Obsahuje sóju. je společnost, která pracuje s luštěninami, různými druhy ořechů a kořením. Proto nevylučujeme kontakt s ([oves, ječmen, pšenice,] lepek, vejce, ryby, arašídy, mléko, sója, ořechy, celer, hořčice, sezam, oxid siřičitý, lupina).
* Tento výrobek se skládá ze složek, které jsou přirozeně bezlepkové. Protože však výrobce výslovně neoznačil tento výrobek jako bezlepkový, nemůžeme vyloučit, že stopy lepku mohou být stále přítomny v důsledku postupů plnění a balení prováděných výrobcem. Žádáme vás, abyste na to při používání výrobku pamatovali.
Čisté množství: 0,5 kg
Skladování: v chladu a suchu
Použití: K vaření
Dovozce: Heuschen&Schrouff Valkweg 9, Landgraaf, 6374 AE, Nizozemsko
Země původu: Indie
Sójové kousky se skvěle hodí k přípravě bezmasých variant mletého masa. Po namočení lze směs dobře dochutit kořením a následně s ní pracovat jako s mletým masem. Dokonce i karbanátky se podaří na jedničku.
Skladujte v chladu a suchu.
Složení: 100 % sójová mouka.
Může obsahovat stopy: arašídů, ořechů, sezamových semínek, obilovin obsahujících lepek, mléka, celeru, sóji, hořčice a siřičnanů.
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz popis
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- TRS
- Prodejní název
- Sójové kousky
- Výrobce
- TRS
- Kód EAN
- 5017689080723
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz popis
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- TRS
- Prodejní název
- Sójové kousky
- Výrobce
- TRS
- Kód EAN
- 5017689080723
K tomu se hodí také

sójové plátky slané, bohaté na bílkoviny, všestranně chutné 150g
550,00 Kč/1l
82,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorázové
377,72 Kč/1kg
94,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mayo - veganské 250ml
344,12 Kč/1l
86,03 Kč
Prodejce: taleoo

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
243,98 Kč/1l
121,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
593,21 Kč/1l
255,08 Kč
Prodejce: somnia24

Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
114,20 Kč
-5,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,99 Kč
Prodejce: Katomix

Červené čočkové lusky, značka TRS, 500 g
174,84 Kč/1kg
87,42 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

TRS, hnědé cizrna, 1 kg
88,06 Kč/1kg
88,06 Kč
Prodejce: CasteloStore

Sójové mleté maso 250g
286,16 Kč/1kg
71,54 Kč
Prodejce: CasteloStore

Rotho Fresh Butter dish Bílá/Transparentní
64,00 Kč
Prodejce: Eoshop

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
361,67 Kč/1l
164,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Xiaomi PYV4007GL household fan White
6 513,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

E-Bike E Mountainbike 26 Zoll Pedelec 170 - 190 cm MTB E Bike
24 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Mandelový nápoj – neslazený, 1 litr | NATUMIJednorázové
77,66 Kč/1l
77,66 Kč
Prodejce: taleoo

Alpro sójový nápoj s vanilkou Bohatý na rostlinné bílkoviny 1000mlJednorázové
80,30 Kč/1l
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hrách na pečení Leimer 200g
184,30 Kč/1kg
38,64 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čaj 300 sáčků 300 g
426,64 Kč/1kg
371,18 Kč
Prodejce: CasteloStore

alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 lJednorázové
117,21 Kč/1l
937,67 Kč
Prodejce: somnia24

TRS - loupaná cizrna 500gr
82,54 Kč/1kg
48,49 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,27 Kč
Prodejce: CasteloStore

Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g
271,52 Kč/1kg
814,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

1. Levandule 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, pravá levandule, vytrvalá vonná rostlina vhodná do zahrady, na balkon a do květináčů
36,51 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Teisseire Nápojový sirup Mojito 0% 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
607,76 Kč/1kg
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
411,30 Kč/1kg
411,30 Kč
Prodejce: somnia24

Květináč Crown - Antracit - Pp-Dcro600A
185,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Rám postele VASAGLE 140 x 200 cm, s čelem, kovová postel, rám postele
2 436,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Vavřín 'Novita' 30-50 cm - 1 rostlina - Prunus laurocerasus 'Novita' - Topfgewachsen
41,14 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Cena výkon kvalita
Rychlé dodání, super balení, dobrá kvalita, poměr cena-výkon-kvalita je super
Ohodnoceno dne 19. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Vše v pořádku děkuji
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cizrna 25kg
2 319,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
92,76 Kč/1kg

Mapei Kerapoxy 112 2Kg
860,27 Kč
Prodejce: MasterBau
430,14 Kč/1kg

Jeera celá 1kg
436,27 Kč
-60,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
376,04 Kč
Prodejce: CasteloStore
376,04 Kč/1kg

Tofu czosnkowe naturalne 250 g
495,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 981,96 Kč/1kg

Pohanka 5kg Brat.pl
432,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
85,45 Kč/1kg

Hořčičné semínko bílé 1kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
80,00 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
65,82 Kč/1kg

TRS Chana Dal 2 kg
170,50 Kč
Prodejce: CasteloStore
85,25 Kč/1kg

TRS Žlutý dělený hrách 2 kg
169,51 Kč
-24,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
145,17 Kč
Prodejce: CasteloStore
72,59 Kč/1kg

TRS Mung Dal 2Kg
265,60 Kč
Prodejce: CasteloStore
132,80 Kč/1kg

Sójové boby 5kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
229,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,54 Kč/1kg

Müllers Mühle cizrnová mouka na vaření, pečení a zjemnění 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TRS Chickpeas 2 Kg
242,50 Kč
Prodejce: CasteloStore
121,25 Kč/1kg

Sójové kousky, 500 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
101,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
203,98 Kč/1kg

PLANETzelená čočka 1kg
229,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
229,00 Kč/1kg

Hořčičné semínko bílé 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
51,00 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
89,46 Kč/1kg

černé fazole 500 g -PLANETA
205,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
411,98 Kč/1kg

Pohankové kroupy 1kg Brat.pl
206,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
203,73 Kč/1kg

Chlebové tyčinky s rýžovým olejem -truffle-
578,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 509,03 Kč/1kg

Čočka Müller's Mühle talířová, 500 g
61,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
122,28 Kč/1kg

Müllers Mühle Bulgur medium ideální příloha rychlá příprava 500g
69,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
138,70 Kč/1kg