KuchenMeister piškotový základ na různé dorty 300g
75,17 Kč
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 1011292 554,90 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Cukrová poleva, kruhy, 10 gramů486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Delecta Velký plech čokoládového těsta 670 g626 176,47 Kč/1kg
425,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
165,00 Kč/1kg
165,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker Ciasto Kruche 400 g
182,07 Kč/1kg
101,10 Kč
-26,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,65 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Schoko Wolke směs na piškotový dort 455g
288,70 Kč/1kg
132,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový citronový dort RUF
166,04 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
1 767,75 Kč/1kg
353,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení - Palačinky a vafle 350g
90 180,00 Kč/1l
139,78 Kč
-49,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,18 Kč
Prodejce: taleoo

FunCakes Směs na pečení pro dort Red Velvet 1kg
247,00 Kč/1kg
247,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Směs na pečení - Tarte flambée bez lepku 2x200g
290,82 Kč/1kg
116,33 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Oetker dortový krém Sýrový krém s cukrem na zdobení
128,27 Kč/1kg
57,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dort Dr. Oetker s 30 % pudinkového krému 512g
241,62 Kč/1kg
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs bezlepková na makronky 300g
466 666,64 Kč/1kg
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Směs pro čokoládový piškotový dort 1 kg
172,00 Kč/1kg
172,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Betty Crocker – směs na lákavý čokoládový dort, 425 g
343,11 Kč/1kg
145,82 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Dr. Oetker vánoční směs na pečení sněhových vloček 357g
139,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
KuchenMeister piškotový základ na různé dorty 300g
Piškotový základ KuchenMeister je ideální jako základ pro dorty s ovocem, pudinkem nebo krémem. Jemný skus a nejlepší chuť.
KuchenMeister GmbHCoesterweg 31
59494 Soest
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, VEJCE, PŠENIČNÝ škrob, glukózo-fruktózový sirup, řepkový olej, Sladký pšeničný prášek, zvlhčující látky: sorbitol, glycerol; škrob, přírodní aroma, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin; kypřící látky: difosforečnany, uhličitany sodné; sůl, regulátor kyselosti: octany sodné. Může obsahovat stopy DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1518 kJ / 359 kcal Tuky 6,2 g nasycené mastné kyseliny 1,1 g sacharidy 69 g, z toho cukr 38 g bílkoviny 6,9 g sůl 0,75 g
- Potravinářský podnik
- KuchenMeister GmbHCoesterweg 31 59494 Soest
- Prodejní název
- Houbový základ
- Výrobce
- Kuchenmeister
- Číslo produktu
- 832226
- Kód EAN
- 4101540739330
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, VEJCE, PŠENIČNÝ škrob, glukózo-fruktózový sirup, řepkový olej, Sladký pšeničný prášek, zvlhčující látky: sorbitol, glycerol; škrob, přírodní aroma, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin; kypřící látky: difosforečnany, uhličitany sodné; sůl, regulátor kyselosti: octany sodné. Může obsahovat stopy DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1518 kJ / 359 kcal Tuky 6,2 g nasycené mastné kyseliny 1,1 g sacharidy 69 g, z toho cukr 38 g bílkoviny 6,9 g sůl 0,75 g
- Potravinářský podnik
- KuchenMeister GmbHCoesterweg 31 59494 Soest
- Prodejní název
- Houbový základ
- Výrobce
- Kuchenmeister
- Číslo produktu
- 832226
- Kód EAN
- 4101540739330
K tomu se hodí také

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňské koláčky Coppenrath
574,70 Kč/1kg
57,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 219,60 Kč/1kg
121,96 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schär Pausa Ciok bezlepkový plněný piškotový řez (35g), 33081
372 609,98 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sáček instantní asijské nudlové polévky YumYum s kachní příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

KuchenMeister Vídeňské základy tmavé tři samostatné základy vzdušné 400g
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Bonomi Salviardi originální italské dámské prsty na čaj 400g
246,72 Kč/1kg
98,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Cake Cream Vanilla je jistě úspěšný a pevný na krájení 140g
67,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Křehké sušenky Coppenrath
239,32 Kč/1kg
59,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
165,00 Kč/1kg
165,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Směs bezlepková na makronky 300g
466 666,64 Kč/1kg
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

MARLENKA® Medový dort s vlašskými ořechy - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
444,19 Kč/1kg
355,35 Kč
Prodejce: eMarlenka

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový citronový dort RUF
166,04 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Arm & Hammer Soda bikarbona 454g
1 319,65 Kč/1kg
599,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Ruský tvarohový koláč Ruf
131,36 Kč/1kg
91,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

roba spací pytel, 90 cm, celoroční dětský spací pytel, prodyšná bavlna, kolekce "Heartbreaker
916,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kidtini_GmbH

Hmoždíř pro lepší drcení: Ideální na koření a pesto
192,77 Kč
Prodejce: Modadeti

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení - Tarte flambée bez lepku 2x200g
290,82 Kč/1kg
116,33 Kč
Prodejce: taleoo

SodaStream 1741260410, Lahev na sycení CO2, Černá, Průhledná, 1 l, 2 kusů, 170 mm, 85 mm
483,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

KuchenMeister Vídeňské základy lehké tři samostatné základy vzdušné 400g
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks














Doprava zdarma

RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
366,36 Kč
Prodejce: PolleoSport
732,72 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka na špecle Aurora, 1 kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
67,72 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

Ruf směsi na pečení Eggnog dort



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,29 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
292,93 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 464,65 Kč/1kg

KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
364,27 Kč/1kg