Už jen 1 ks za tuto cenu
Bauckhof,ovesné vločky, jemné, Demeter - 1 balení
130,10 Kč
130,10 Kč / 1kg
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Köllnvícezrnné vločky jemné, 500g768,78 Kč/1kg
384,39 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Kölln– 5-zrnná celozrnná ovesná kaše, balení 250 g363,04 Kč/1kg
90,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovesné vločky - malé listové bezlepkové 1kg
108,20 Kč/1kg
108,20 Kč
Prodejce: taleoo

Bauck Mühle 301038, Ovesná kaše, 425 g, Matice
161,34 Kč/1kg
68,57 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
1 121,02 Kč/1kg
560,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
554,58 Kč/1kg
277,29 Kč
Prodejce: somnia24

HotHafer - Základní kaše 400g
200,25 Kč/1kg
80,10 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné vločky velké listové 2,5 kg
104,18 Kč/1kg
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné vločky malé listové bezlepkové 475g
202,67 Kč/1kg
96,27 Kč
Prodejce: taleoo

Emmer celozrnná mouka 500g
225,28 Kč/1kg
112,64 Kč
Prodejce: taleoo

HotHafer - Ovesná kaše s čokoládou, 400g | BAUCKHOF
291,52 Kč/1kg
116,61 Kč
Prodejce: taleoo

3Bears 7000627 Granola - Hafer-Crunch Sarah Harrison Müsli 325,0 g
953,45 Kč/1kg
309,87 Kč
Prodejce: somnia24

Jemné špaldové vločky 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné křupky - bobule 300g balení po 2 kusech
493,37 Kč/1kg
148,01 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldové vločky 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné vločky, hrubé, s jádřinci, 500 g | KORNKREIS
135,84 Kč/1kg
77,95 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,92 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné vločky jemně mleté, bezlepkové, 375 g | SPIELBERGER MÜHLE
148,13 Kč/1kg
70,36 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné müsli – ovoce a vločky, neobsahující přidaný cukr, 425 g | BAUCK MÜHLE
1 339,98 Kč/1kg
569,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

Ovesné vločky malé listové demeter 500g
136,62 Kč/1kg
68,31 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné müsli - Ovoce bez lepku Demeter 425g
374,35 Kč/1kg
159,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Společnost Bauck GmbH byla založena v roce 1969 s cílem propagovat a prodávata Demeter produkty z regionu. Dodnes je podpora ho a biodynamického zemědělství jedním z hlavních cílů tohoto výrobce přírodní potravin.
Společnost Bauck GmbH dnes nabízí pod značkou Bauck Mühle zhruba 150 produktů, včetně kvalitních müsli, vybraných mouk, směsí na pečení šťavnatých dortů, koláčů a chlebů, výživných kaší a chutných vegetariánských směsí, často bez lepku, pšenice a vhodné pro vegany – vždy s heslem: Z lásky k budoucnosti.“
Bauck Mühle se vyznačuje inovativními recepturami, které využívají výhradněa Demeter suroviny a jsou snadno připravitelné. Od roku 2005 se mlýn specializuje také na produkty bez lepku, které chutnají celé rodině. K tomu přispívá vlastní mlýn pro výrobu bezlepkových produktů, bezlepkové směšovací linky a vlastní laboratoř pro testování bezlepkových výrobků.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Celozrnné ovesné vločky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Velikost porce: 100 gramů Energie (kcal): 372,84 kcal Tuky: 6,7 gramů z toho: - nasycené mastné kyseliny: 1,1 gramů Sacharidy: 60 gramů z toho: - cukry: 0,8 gramů Bílkoviny: 13 gramů Sůl: 0 gramů
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Bauck GmbH - Naturkost aus der Heide; Duhenweitz; 29571 Rosche
- Prodejní název
- Bauckhof, ovesné vločky, jemné, certifikace Demeter - 1 balení
- Výrobce
- BAUCK MÜHLE
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- NZ-AULY-8Z9R
- Kód EAN
- 4015637006451
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Celozrnné ovesné vločky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Velikost porce: 100 gramů Energie (kcal): 372,84 kcal Tuky: 6,7 gramů z toho: - nasycené mastné kyseliny: 1,1 gramů Sacharidy: 60 gramů z toho: - cukry: 0,8 gramů Bílkoviny: 13 gramů Sůl: 0 gramů
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Bauck GmbH - Naturkost aus der Heide; Duhenweitz; 29571 Rosche
- Prodejní název
- Bauckhof, ovesné vločky, jemné, certifikace Demeter - 1 balení
- Výrobce
- BAUCK MÜHLE
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- NZ-AULY-8Z9R
- Kód EAN
- 4015637006451
K tomu se hodí také

Celozrnná prosná krupice - bezlepková 250g
395,64 Kč/1kg
98,91 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné vločky - malé listové bezlepkové 1kg
108,20 Kč/1kg
108,20 Kč
Prodejce: taleoo

Emmer celozrnná mouka 500g
225,28 Kč/1kg
112,64 Kč
Prodejce: taleoo

Bauck Mühle 301038, Ovesná kaše, 425 g, Matice
161,34 Kč/1kg
68,57 Kč
Prodejce: taleoo

HotHafer - Ovesná kaše s čokoládou, 400g | BAUCKHOF
291,52 Kč/1kg
116,61 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
1 121,02 Kč/1kg
560,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
554,58 Kč/1kg
277,29 Kč
Prodejce: somnia24

HotHafer - Základní kaše 400g
200,25 Kč/1kg
80,10 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné vločky velké listové 2,5 kg
104,18 Kč/1kg
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Otruby - ovesné vločky 300g
327,93 Kč/1kg
98,38 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
483,26 Kč/1kg
241,63 Kč
Prodejce: somnia24

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Základní müsli - Tender Kilo 1kg
110,28 Kč/1kg
110,28 Kč
Prodejce: taleoo

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Barnhouse 136241, Ovesná kaše, 600 g
184,23 Kč/1kg
110,54 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné vločky jemné, Demeter, 375g | SPIELBERGER MÜHLE
142,19 Kč/1kg
53,32 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné vločky malé listové bezlepkové 475g
202,67 Kč/1kg
96,27 Kč
Prodejce: taleoo

PLANETovesné vločky 1kg
93,00 Kč/1kg
93,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ovesné müsli - Protein neslazené 425g
241,51 Kč/1kg
159,10 Kč
-56,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
102,64 Kč
Prodejce: taleoo

3Bears 7000627 Granola - Hafer-Crunch Sarah Harrison Müsli 325,0 g
953,45 Kč/1kg
309,87 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 11108 Kölln Balance Haferkleie Haferflocken 250,0 g
953,96 Kč/1kg
238,49 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE 375 g, 1 St.
697,41 Kč/1kg
261,53 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln Crispy Oatmeal Classic 72% celozrnné 375g
290,43 Kč/1kg
108,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tchibo Cafissimo box na skladování kávových kapslí Caffè Crema, 96 kusů (káva, vyvážená a plná), udržitelný a spravedlivý obchod
1 208,25 Kč/1kg
882,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Espresso - Minero Bohne 1kg
634,86 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Dětská sedací souprava Baby Vivo s multifunkčním stolem a 2 židlemi ze dřeva - Moritz
1 921,86 Kč
-122,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 799,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MA-Trading

Dvojitá srdcová žehlička +C 30ks
592,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Płatki owsiane bezglutenowe ekologiczne 1 kg
399,53 Kč/1kg
399,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Rýžové vločky 500g
145,34 Kč/1kg
72,67 Kč
Prodejce: taleoo
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg

Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg

GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg

Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg

Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg

KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg

SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg

Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg

Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg

Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg

Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg

Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg

Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg

Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg

Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg