Továrna na konzervy Chancerelle byla založena v Douarnenez v roce 1853. Dnes je to nejstarší stále fungující konzervárna sardinek na světě. Znalosti o rybách se zde předávají z generace na generaci - při výrobě se kombinují tradiční metody s moderními postupy.
Pokyny pro manipulaci a skladování Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do dvou dnů.
Sardinky -olivový olej 135g
124,19 Kč
919,93 Kč / 1kg
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
pá 2. – st 7. října
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
3 156,16 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
Filety z tuňáka ve sklenici v olivovém oleji – 6 x 200 g
607,32 Kč/1kg
728,78 Kč
Prodejce: BioCare
Tuňák – volivovém oleji, 120g | PAN DO MAR
789,17 Kč/1kg
94,70 Kč
Prodejce: taleoo
Filety z tresky (Cernia) v olivovém oleji, 200 g
1 995,00 Kč/1kg
399,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Filety z tresky (branzino) v olivovém oleji, 200 g
1 995,00 Kč/1kg
399,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Továrna na konzervy Chancerelle byla založena v Douarnenez v roce 1853. Dnes je to nejstarší stále fungující konzervárna sardinek na světě. Znalosti o rybách se zde předávají z generace na generaci - při výrobě se kombinují tradiční metody s moderními postupy.
Pokyny pro manipulaci a skladování Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do dvou dnů.
Seznam přísad
Sardinky, extra panenský olivový olej*19 %, sůl.obsahuje tyto alergenní složky: *organické složky z certifikovaného ekologického zemědělství 19 %.****z volně žijících úlovků
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 929 kJ / 223 kcalTuky: 15 gz toho nasycené mastné kyseliny: 3,3 gSacharidy: 0,0 gz toho cukr: 0,0 gBílkoviny: 22 gSůl: 1,0 g
Hmotnost
135 g
Potravinářský podnik
PHARE D'ECKMÜHL
Prodejní název
Sardinky - olivový olej 135g
Výrobce
Phare d Eckmühl
Kód EAN
3263670001181
Seznam přísad
Sardinky, extra panenský olivový olej*19 %, sůl.obsahuje tyto alergenní složky: *organické složky z certifikovaného ekologického zemědělství 19 %.****z volně žijících úlovků
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 929 kJ / 223 kcalTuky: 15 gz toho nasycené mastné kyseliny: 3,3 gSacharidy: 0,0 gz toho cukr: 0,0 gBílkoviny: 22 gSůl: 1,0 g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(128)Počet hodnocení: 128
2 459,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Filety sardinek, 740 g - Demetra
1 814,23 Kč/1kg
1 342,53 Kč
Prodejce: italia-genuss
Ninja AF300, Horkovzdušná fritéza, 7,6 l, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Dvojitý
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(345)Počet hodnocení: 345
3 846,81 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution
Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
260,46 Kč
Prodejce: taleoo
Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(46)Počet hodnocení: 46
312,84 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-15,62 Kč
297,22 Kč
Prodejce: Katomix
OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml
540,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(69)Počet hodnocení: 69
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Parní čistič multifunkční 2000W Podlahový mop Čistič čalounění MalTec Ruční parní čistič s příslušenstvím Bílý
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(72)Počet hodnocení: 72
1 634,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-360,00 Kč
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS
Fritovací trouba Airfryer o objemu 12 litrů s dvojitou komorou a průhledným okénkem, 2 oddělené koše, funkce Dual Cook a Sync-Finish, fritování bez oleje, výkon 2600 W, digitální ovládání, úspora času
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(249)Počet hodnocení: 249
2 743,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-54,88 Kč
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH
Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Černá, Titanová
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(548)Počet hodnocení: 548
Zrepasovaný
17 682,33 Kč
Prodejce: NESATEC
Limetovník „Lima Verde“ (limetka na caipirinhu) 70–100 cm – aromatické plody, citrusová rostlina na balkon, terasu a zimní zahradu
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(71)Počet hodnocení: 71
803,38 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(42)Počet hodnocení: 42
23 610,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime
Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(61)Počet hodnocení: 61
353,88 Kč
Prodejce: MANADA
ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(205)Počet hodnocení: 205
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Keř kafírové limetky, výška 70–100 cm – Citrus Hystrix, kafírová limetka, Combava, Papeda – exotická limetková rostlina do kuchyně, na balkon a terasu
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(93)Počet hodnocení: 93
727,91 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg
WADAKYU Bonito Flocken 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1