Filety ze sardinek - přírodní 100g

114,42 Kč

1 144,20 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 3. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
3 156,16 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
2 808,48 Kč/1kg
351,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Anchovies fillets in oil 45 g
Anchovies fillets in oil 45 g
9 534,22 Kč/1kg
429,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Jablečná kocovina v rajčatové omáčce s okurkami a cibulí 200g
Jablečná kocovina v rajčatové omáčce s okurkami a cibulí 200g
268,70 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
53,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Filety ze sardelí z Kantaberského moře, 50 g
Filety ze sardelí z Kantaberského moře, 50 g
3 100,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
155,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
ANCHOIS (SARDELE) FILETY W BIO OLIWIE Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 50 g (30 g) - PAN DO MAR
Sardelové filety vextra panenském olivovém oleji 50 g (30 g) - PAN DO MAR
3 026,00 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
151,30 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sardinky v slunečnicovém oleji, 125 g
Sardinky v slunečnicovém oleji, 125 g
552,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro FANGST: Faerské lososy. Faerské ostrovy. Losos grilovaný v kvalitním řepkovém oleji z Dánska
FANGST: Faerské lososy. Faerské ostrovy. Losos grilovaný v kvalitním řepkovém oleji z Dánska
1 518,00 Kč/1kg
166,98 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Pikantní sardinky v olivovém oleji s chilli 100 gr. - Pollastrini
Pikantní sardinky v olivovém oleji s chilli 100 gr. - Pollastrini
1 661,50 Kč/1kg
166,15 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Filety z makrely bez kůže - slunečnicový olej 125g
Filety z makrely bez kůže - slunečnicový olej 125g
832,16 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro GymBeam - Kalifornský tuňákový salát 12 x 175 g
GymBeam - Kalifornský tuňákový salát 12 x 175 g
462,06 Kč/1kg
80,86 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro GymBeam - Filety z tuňáka v olivovém oleji 110 g
GymBeam - Filety z tuňáka v olivovém oleji 110 g
753,91 Kč/1l
127,21 Kč
-44,28 Kč
82,93 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Zarotti filety z sardeli anchois włoskie 140g
Zarotti filety z sardeli anchois włoskie 140g
518,24 Kč/1kg
129,56 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
269,17 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
80,75 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Filety sardinek, 740 g - Demetra
Filety sardinek, 740 g - Demetra
1 814,23 Kč/1kg
1 342,53 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Filet z łososia po sułtańsku Evra 170 g
Filet z łososia po sułtańsku Evra 170 g
503,75 Kč/1kg
100,75 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Filety z makreli w sosie pomidorowym 160 g
Filety z makreli w sosie pomidorowym 160 g
420,81 Kč/1kg
67,33 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Šprot v rajčatové omáčce 170 g Fisherking
Šprot v rajčatové omáčce 170 g Fisherking
178,25 Kč/1kg
75,82 Kč
-52%
35,65 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Przysmak Staropolski bezglutenowy Olewnik 260g
Przysmak Staropolski bezglutenowy Olewnik 260g
165,16 Kč/1kg
129,81 Kč
-45,58 Kč
84,23 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Továrna na konzervy Chancerelle byla založena v Douarnenez v roce 1853. Dnes je to nejstarší stále fungující konzervárna sardinek na světě. Znalosti o rybách se zde předávají z generace na generaci - při výrobě se kombinují tradiční metody s moderními postupy.

Pokyny pro manipulaci a skladování
Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do dvou dnů.

Seznam přísad
Filety ze sardinek, voda, sůl.
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 703 kJ / 168 kcal Tuky: 8,9 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2,8 g Bílkoviny: 22 g Sůl: 1 g
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
PHARE D'ECKMÜHL
Prodejní název
Filety ze sardinek - přírodní 100g
Výrobce
Phare d Eckmühl
Kód EAN
3263670003017

Seznam přísad
Filety ze sardinek, voda, sůl.
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 703 kJ / 168 kcal Tuky: 8,9 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2,8 g Bílkoviny: 22 g Sůl: 1 g
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
PHARE D'ECKMÜHL
Prodejní název
Filety ze sardinek - přírodní 100g
Výrobce
Phare d Eckmühl
Kód EAN
3263670003017
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
3 156,16 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Sardinky - marináda bez oleje s citronem 115g
Sardinky - marináda bez oleje s citronem 115g
973,22 Kč/1kg
111,92 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sardinky - přírodní 135g
Sardinky - přírodní 135g
884,22 Kč/1kg
119,37 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro GymBeam - Mexický tuňákový salát 12 x 175 g
GymBeam - Mexický tuňákový salát 12 x 175 g
462,06 Kč/1kg
80,86 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Appel Wellness Harmonie filety ze sledě s mangem a kari 200g
Appel Wellness Harmonie filety ze sledě s mangem a kari 200g
271,05 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
54,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Appel Křehké filety ze sledě s rajčaty a kari pikantní rafinované 200g
Appel Křehké filety ze sledě s rajčaty a kari pikantní rafinované 200g
333,85 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Light&Cross Crispbread Vital
Light&Cross Crispbread Vital
339,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
2 808,48 Kč/1kg
351,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Sardinky -olivový olej 135g
Sardinky -olivový olej 135g
919,85 Kč/1kg
124,18 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Filety ze sardelí z Kantaberského moře, 50 g
Filety ze sardelí z Kantaberského moře, 50 g
3 100,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
155,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
ANCHOIS (SARDELE) FILETY W BIO OLIWIE Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 50 g (30 g) - PAN DO MAR
Sardelové filety vextra panenském olivovém oleji 50 g (30 g) - PAN DO MAR
3 026,00 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
151,30 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,36 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 46
312,84 Kč
-15,45 Kč
297,39 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Sardinky v slunečnicovém oleji, 125 g
Sardinky v slunečnicovém oleji, 125 g
552,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
180,78 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pikantní sardinky v olivovém oleji s chilli 100 gr. - Pollastrini
Pikantní sardinky v olivovém oleji s chilli 100 gr. - Pollastrini
1 661,50 Kč/1kg
166,15 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST (subtropická), 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Bílá
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST (subtropická), 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Bílá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 40
9 335,57 Kč
-411,88 Kč
8 923,69 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro GymBeam - Kalifornský tuňákový salát 12 x 175 g
GymBeam - Kalifornský tuňákový salát 12 x 175 g
462,06 Kč/1kg
80,86 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro FANGST: Faerské lososy. Faerské ostrovy. Losos grilovaný v kvalitním řepkovém oleji z Dánska
FANGST: Faerské lososy. Faerské ostrovy. Losos grilovaný v kvalitním řepkovém oleji z Dánska
1 518,00 Kč/1kg
166,98 Kč
Prodejce: artbook-service
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dubajská čokoláda ELIT - 90g
Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 26
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 194
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: ScorpionElektro
Obrázek produktu pro Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g
Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g
945,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
179,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1723
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Obrázek produktu pro Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 652
4 852,07 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: evomag
Obrázek produktu pro Celé sušené jikry mořských cejnů, cca 50 g Bottarga di Muggine
Celé sušené jikry mořských cejnů, cca 50 g Bottarga di Muggine
4 500,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
225,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2881
669,00 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect
Obrázek produktu pro Hengstenberg Mildessa jemné kysané zelí v praktickém sáčku 400g
Hengstenberg Mildessa jemné kysané zelí v praktickém sáčku 400g
205,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 453
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Filety ze sardinek -olivový olej 100g
Filety ze sardinek -olivový olej 100g
1 244,00 Kč/1kg
124,40 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
597,26 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro WADAKYU Bonito Flocken 500g
WADAKYU Bonito Flocken 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 522,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v
Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Profi Pasztet z Papryką 250g
Profi Pasztet z Papryką 250g
415,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 663,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
432,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 200,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Anchovies fillets in oil 45 g
Anchovies fillets in oil 45 g
429,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
9 534,22 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g
Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
182,69 Kč
-40,45 Kč
142,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
218,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g
Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
138,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g
Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
168,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce
Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 9
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Saupiquet Tuňáková pomazánka Classic Resealable 115g
Saupiquet Tuňáková pomazánka Classic Resealable 115g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
984,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g
Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg