4,8



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml2 142,33 Kč/1l
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Goldwell Wygładzająca odżywka do włosów, 200ml1 609,65 Kč/1l
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Bezoplachové ošetření vlasů Ultimate Repair (Miracle Hair Rescue), 30 ml
23 757,00 Kč/1l
712,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Regenerační Sprej na Vlasy Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue 200ml
2 620,50 Kč/1l
524,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon Professional Restart Density Fortifying Weightless Conditioner 200 ml
1 330,00 Kč/1l
266,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér pro nepoddajné a krepaté vlasy BC Bonacure Frizz Away (Conditioner), 200 ml
1 375,00 Kč/1l
275,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Šampon Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick Shampoo, 1 l
560,90 Kč/1l
560,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Regenerační Sérum na Barvené Vlasy Schwarzkopf BC Bonacure Color Freeze, 150 ml
2 898,67 Kč/1l
434,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

REF Weightless Volume Conditioner 1000 ml
1 225,65 Kč/1l
1 225,65 Kč
Prodejce: somnia24

Syoss Odżywka do włosów Repair do Włosów Zniszczonych 250 ml
896,36 Kč/1l
224,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Davines Kondicionér Essential Haircare OI Absolute Beautifying Conditioner
7 361,56 Kč/1l
1 840,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sassoon Kondicionér Sassoon Care Advanced Condition Kondicionér 250ml
668,75 Kč/1l
668,75 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Revlon Professional Restart Hydration Moisture Melting Conditioner 750 ml
696,00 Kč/1l
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Ultimate Repair Deep Conditioner 200 ml
3 357,40 Kč/1l
671,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Selective Professional OnCare Smooth Balm 1000 ml
443,32 Kč/1l
611,89 Kč
-168,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
443,32 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Ultimate Repair Deep Conditioner 200 ml
3 448,45 Kč/1l
689,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Davines Naturaltech Renewing Conditioning Treatment – kondicionér 12 ml
64 923,33 Kč/1l
779,08 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Elseve Odżywka do włosów Total Repair, 200 ml
536 565,21 Kč/1kg
123,41 Kč
Prodejce: Visage
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SchwarzkopfBC PRR Sealed Ends | Regenerační mléko na poškozené konečky 100ml
-
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Séra na vlasy značky Schwarzkopf Professional z kolekce BC Bonacure byly vytvořeny pro suché vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám Schwarzkopf Bonacure Zhušťovač vlasových vláken (100 ml) pomůže tohoto cíle dosáhnout! Využijte používání a výhody našich produktů Schwarzkopf i dalších kadeřnických potřeb od 100% originálních značek.objem: 100 mlSložení: L-ArgininTyp: Rekonstrukční vlasová kúra
Složení: aqua (voda, eau), alkohol denat.dikaprylkarbonát, dikapryléter, polyquaternium-37, distearoylethylhydroxyethylmonium methosulfát, máslo butyrospermum parkii (bambucké), arginin, hydroxypropylguar hydroxypropyltrimonium chlorid, sójové aminokyseliny, pšeničné aminokyseliny, serin, threonin, arginin Hcl, Parfum (vůně), cetearylalkohol, fenoxyethanol, quaternium-91, kyselina citronová, ethylhexylglycerin, cetrimonium methosulfát, linalool, limonen, isopropylalkohol, citronellol, benzylalkohol, geraniol, alfa-isomethylionone, kumarin, benzoan sodný, sorban draselný.
Nádherný,
Objevte sílu regenerace se Schwarzkopf Professional Bc Bonacure Repair Rescue Sealed Ends. Tento balzám je skutečným zachráncem poškozených a roztřepených konečků. Jeho speciální složení intenzivně obnovuje vlasy a navrací jim zdravý vzhled a pružnost.
Repair Rescue Sealed Ends je inovativní kombinací účinných látek, včetně peptidů a keratinu, které obnovují a posilují vlasy zevnitř. Přípravek zklidňuje a uhlazuje konečky a zabraňuje tak jejich dalšímu třepení. Díky své lehké textuře vlasy nezatěžuje a při pravidelném používání vede k viditelným výsledkům v podobě zdravých, silných a lesklých vlasů.
Výhody produktu: - Vhodný pro vlasy s dlouhými vlasy:
- Intenzivní regenerace konečků vlasů.
- Zabraňuje třepení konečků.
- Posiluje vlasy zevnitř.
- Lehká textura, nezatěžuje vlasy.
- Dodává vlasům lesk a pružnost.
Schwarzkopf Professional je značka, která je známá svými inovativními řešeními v péči o vlasy a nabízí výrobky nejvyšší kvality.
Objem:
100 ml
-
- Dávkujte malé množství přípravku
- rovnoměrně
- na suché nebo vlhké konečky vlasů
Schwarzkopf Bc Repair Rescue Sealed Ends 100 ml
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Séra na vlasy značky Schwarzkopf Professional z kolekce BC Bonacure byly vytvořeny pro suché vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám Schwarzkopf Bonacure Zhušťovač vlasových vláken (100 ml) pomůže tohoto cíle dosáhnout! Využijte používání a výhody našich produktů Schwarzkopf i dalších kadeřnických potřeb od 100% originálních značek.objem: 100 mlSložení: L-ArgininTyp: Rekonstrukční vlasová kúra
Složení: aqua (voda, eau), alkohol denat.dikaprylkarbonát, dikapryléter, polyquaternium-37, distearoylethylhydroxyethylmonium methosulfát, máslo butyrospermum parkii (bambucké), arginin, hydroxypropylguar hydroxypropyltrimonium chlorid, sójové aminokyseliny, pšeničné aminokyseliny, serin, threonin, arginin Hcl, Parfum (vůně), cetearylalkohol, fenoxyethanol, quaternium-91, kyselina citronová, ethylhexylglycerin, cetrimonium methosulfát, linalool, limonen, isopropylalkohol, citronellol, benzylalkohol, geraniol, alfa-isomethylionone, kumarin, benzoan sodný, sorban draselný.
Nádherný,
- Model
- BC Bonacure Repair Rescue
- Hmotnost
- 118 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 4045787723175
- Číslo produktu
- 2005385
- Model
- BC Bonacure Repair Rescue
- Hmotnost
- 118 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 4045787723175
- Číslo produktu
- 2005385
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Regenerační Sprej na Vlasy Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue 200ml
2 620,50 Kč/1l
524,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Schwarzkopf Bonacure Core, 1000 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Shampoo:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,...
454,93 Kč/1l
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schw. BC RR Kondicionér ve spreji 200ml Bonacure Repair Rescue
1 190,45 Kč/1l
238,09 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Revlon UniqOne Super10r 300ml, 300 ml, Ženy, Všechny vlasy, Oprava, Revitalizační, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, Posilující, Dávkovač, 1 kusů
1 373,93 Kč/1l
412,18 Kč
Prodejce: VISO

Obnovující kúra pro poškozené vlasy Repair Rescue (Treatment), 500 ml
820,00 Kč/1l
410,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Noční stolek VASAGLE, každý se 2 zásuvkami, borovicové nohy, 2 kusy
2 025,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Regenerační maska Schwarzkopf BC pro poškozené vlasy, 200ml
1 675,00 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 95 ml
13 110,53 Kč/1l
1 245,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Schwarzkopf BC Bonacure Intensywny krem-serum na końcówki włosów, 100ml
2 643,80 Kč/1l
300,56 Kč
-36,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
264,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick Shampoo, 1 l
560,90 Kč/1l
560,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Bezoplachové ošetření vlasů Ultimate Repair (Miracle Hair Rescue), 30 ml
23 757,00 Kč/1l
712,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér pro regeneraci vlasů Ultimate Repair (Conditioner), 500 ml
2 049,78 Kč/1l
1 024,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Schwarzkopf Bonacure, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Oprava, 1000 ml
564,31 Kč/1l
564,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Bonacure Core, 250 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Barevné vlasy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,...
773,16 Kč/1l
193,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska pro poškozené vlasy 400 ml
2 044,25 Kč/1l
817,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
597,29 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Normální vlasy, Fixační, Všechny barvy
440,64 Kč/1l
220,32 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Wella EIMI Extra-Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
535,10 Kč/1l
267,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochana
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Sérum/kondicionér splňuje to, co slibuje. Vlasy vypadají mnohem zdravěji a po umytí se velmi snadno rozčesávají. Navíc k dosažení požadovaného efektu stačí opravdu malé množství (o velikosti nehtu na palci). Již několikrát odbarvené vlasy se opět krásně lesknou.
Ohodnoceno dne 26. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře
Naprosto spokojen
Ohodnoceno dne 21. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Všechno super
Ohodnoceno dne 28. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vrchní kapalina
skvělý produkt
Ohodnoceno dne 30. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Felps Professional Rekonstruktor Rp Sada 2 X 500Ml Regenerace Rp Premium
2 800,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 800,99 Kč/1l

Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
5 018,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 037,86 Kč/1l

Olaplex Lotion Step No.2 Bond Perfector



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
9 309,59 Kč
Prodejce: VogueVista
4 654,80 Kč/1l

I.C.O.N. Hydration Inner 1000ml
2 876,65 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 876,65 Kč/1l

Nanoplastia Natureza Natural Therapy Sada
2 514,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 257,50 Kč/1l

Natureza cosmeticos Magic Brush kartáč maracuja keratin na vlasy 1l
2 340,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 340,99 Kč/1l

LOVE POTION HAIR PROFESSIONAL sada nanoplastyka 2x1000ml
2 688,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 344,50 Kč/1l

Love Potion 2x1000 ml Marshmallow - sada šampon + nanoplastie + maska
2 520,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,40 Kč/1l

Natureza Sada Cafe Verde Pro Keratinové Narovnání Vlasů 2X1000Ml
2 016,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,50 Kč/1l

Felps XBTX Okra Quiabo - 500gr
1 954,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 909,98 Kč/1l

QUARTA CAMADA - Finalizador Exo CromaTech 500ml
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
4 481,98 Kč/1l

Ybera Kerafive²² Enhancer Sealant keratin na vlasy - 1000ml
2 520,99 Kč
-280,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 240,99 Kč/1l

Love Potion Pistache sada keratin 2x1000 ml
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 120,50 Kč/1l

Maxwell Ultimate Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 847,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 695,98 Kč/1l

Maxwell Revolution Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 847,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 695,98 Kč/1l

Natureza Cafe Verde - keratin na vlasy v novém balení 1000ml
1 792,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 792,99 Kč/1l

Maxwell Total Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 688,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 377,98 Kč/1l

MAXWELL COLLAGEN keratin na vlasy - 500ml
1 680,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 361,98 Kč/1l

Maxwell Sky Blond Botox Na Vlasy - 500Ml
1 680,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 361,98 Kč/1l

Intensive Treatment sérum na vlasy Night Density Rescue pro ženy 70 - Nioxin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 245,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
17 799,00 Kč/1l