5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Dehner Natura Premium krmivo pro volně žijící ptáky, polovina / celé arašídy bez skořápky, celoroční krmivo s vysokým obsahem bílkovin / vysokým obsahem energie, vysoce kvalitní krmivo pro volně žijící ptáky, 3,4 kg
1 414,61 Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sušené larvy bráněnky pro plazy, hlodavce a ryby 1kg BSF238,00 Kč/1kg
238,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Krmivo pro zahradní ptáky – 10 kg - vysoce energetické, bez nepořádku, bez klíčení - Organifer
153,00 Kč/1l
1 529,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Krmivo pro kuřata Naturka drť 10 kg
167,00 Kč
Prodejce: Tanie-Karmy

Organické krmivo pro papoušky Mini granule pro kakadu 453G - přírodní, zdravé
684,42 Kč/1kg
507,99 Kč
-200,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Ornitalia Mineral Small 3 cm - pro všechny papoušky
122,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

CALVET Dolfos Vitamíny pro zvířata 2kg
32,00 Kč/1kg
75,98 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
64,00 Kč
Prodejce: Tanie-Karmy

Akinu Sépiová kost VOLNĚ (1kg) 15 - 20 cm
503,00 Kč/1kg
503,00 Kč
Prodejce: Akinu

Sušený moučný červ 1kg
250,00 Kč/1l
295,00 Kč
-45,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
250,00 Kč
Prodejce: Skrabadlaprokocky

Oropharma Ferti-Vit - 200 g
393,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Oropharma Omni-Vit - 25 g
183,99 Kč/1kg
352,99 Kč
-169,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Claus Keimfutter - Přírodní klíčky pro střední mopslíky 210ml
376,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Versele Laga Orlux Handmix 500G - Krmivo pro ruční odchov kuřat
288,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Oropharma Can-Tax - 500 g
1 295,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

VL Oropharma Opti-breed 500g
584,99 Kč
-215,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
369,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Vápenec s mušlemi - pro všechny papoušky 30g
859,80 Kč/1kg
42,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Lyofilizovaná zelená paprika - pro všechny papoušky 20g
296,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

NEKTON Tonic I 500g - Tonikum pro hmyz
2 103,98 Kč/1kg
1 051,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Akinu Sépiová kost s držákem doplňkové krmivo pro ptáky 1 ks
33,90 Kč
Prodejce: Akinu

Bogena Intenzivní červená 10 g
75 226,00 Kč/1kg
752,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dehner
Dehner Natura Premium krmivo pro volně žijící ptáky, poloviční / celé arašídy bez slupek, celoroční krmivo bohaté na bílkoviny / energeticky vydatné, vysoce kvalitní krmivo pro volně žijící ptáky, 3,4 kg Odesíláme z Německa · Osobní kontakt v případě dotazů
Jsme německý prodejce Kaufland a za naše služby ručíme svým jménem.
Hlavní přednosti produktu
|
| ||||
|
| ||||
|
Technické údaje
| Značka | Dehner |
| Výrobce | Dehner |
| Číslo modelu | 5252572 |
| Číslo dílu | 5252572 |
| EAN/GTIN | 4003572805321 |
| Hmotnost balíku | 3,58 kg |
| Obsah balení | 1 |
| Styl | Jednotlivý |
| Počet kusů | 3400 gramů |
Naše služby pro vás
Rychlé odeslání Zpracování do 1 pracovního dne · Odeslání balíkem DHL | ↩️ 14denní lhůta na vrácení Vrácení · Náklady na vrácení hradí prodejce | Originální zboží 100% nové a v originálním balení · Odesíláno z Německa |
Všechny názvy značek a ochranné známky jsou majetkem příslušných držitelů práv.
- Hmotnost
- 3400 g
- Obsah vlhkosti
- viz složení krmiva
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- viz složení krmiva
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 5 l
- Kód EAN
- 4003572805321
- Číslo produktu
- 5252572
- Výrobce
- Dehner
- Schvalovací číslo
- Dehner ist für den Verkauf von Bio-Produkten geprüft und zertifiziert durch: DE-ÖKO-006
- Hmotnost
- 3400 g
- Obsah vlhkosti
- viz složení krmiva
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- viz složení krmiva
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 5 l
- Kód EAN
- 4003572805321
- Číslo produktu
- 5252572
- Výrobce
- Dehner
- Schvalovací číslo
- Dehner ist für den Verkauf von Bio-Produkten geprüft und zertifiziert durch: DE-ÖKO-006
K tomu se hodí také

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Vitakraft Vita Garden Scatter Food Protein Mix - 1kg
143,88 Kč/1kg
143,88 Kč
Prodejce: VISO

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 193,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dehner Natura Premium krmivo pro volně žijící ptáky, sekané arašídy bez skořápky, celoroční krmivo s vysokým obsahem bílkovin / vysokým obsahem energie, vysoce kvalitní krmivo pro volně žijící ptáky, 10 kg
1 872,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

10 x černá síťka proti hmyzu síťka proti hmyzu okenní síťka proti hmyzu 130 x 150 cm
778,76 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Gardena 12010-20, Pákové nůžky, 2,9 cm, Hliník, Černá
2 567,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
458,04 Kč
Prodejce: somnia24

10 000 semen heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) – jemná léčivá rostlina a oblíbená rostlina včel | Aromatická bylinková semena do zahrady, na balkon a do přírodní zahrady
50 850,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Einhell 3405695, Cívka strunového vyžínače, Černá, Bílá, 1 kusů, 50 g, 48 mm, 70 mm
979,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ProfiCook VK 1015, Sáčky pro vakuové balení, 50 kusů, 220 mm, 300 mm, 220 mm, 160 mm
399,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

LED dárkové krabičky s časovačem sada 3 ks - ČERVENÉ - vánoční dekorace krabičky teplé bílé svítící na baterie s časovačem
779,97 Kč
Prodejce: Special-trends

Braun Series 3 300s, Planžetový holicí strojek, Černá, 2 SensoFoil, LED, Baterie, Nikl-metal hydridová (NiMH)
1 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
55,68 Kč/1kg
1 002,16 Kč
Prodejce: boni-shop

Mucola ochranný obal na zahradní nábytek krycí plachta na gauč pohovku stůl odolný proti povětrnostním vlivům černá - plážový koš 160x160x90
310,70 Kč/1m²
820,40 Kč
-25,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Premium protiskluzové rukavice do trouby (1 pár) do 240 °C - silikonové rukavice odolné proti extrémním teplotám - rukavice do trouby, na vaření
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal

Dehner Natura Premium krmivo pro volně žijící ptáky, slunečnicová semínka, celoroční krmivo s vysokým obsahem bílkovin / vysokým obsahem energie, vysoce kvalitní krmivo pro volně žijící ptáky, 20 kg
1 872,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

sinnlein® Elektrická deka s automatickým vypínáním 160x120cm antracit | Elektrická vyhřívaná deka s 9 stupni teploty | Plyšová deka pratelná na postel, pohovku | Elektrická deka s časovačem s digitálním displejem
1 095,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

SodaStream 1100065490, Sytící láhev + náplň, Vícebarevný, Sklo, Plast, Nerezová ocel, 60 l, 1 kusů, CE, FCC
2 061,77 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

wildtier liebe Edel Mehlwürmer sušené 800g I Sušené moučné červy pro ptáky a ježky I Sušené moučné červy, krmivo pro ptáky - hmyzí krmivo pro zahradní ptáky
1 975,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

LED GRAVE LIGHT SERENE / 10 cm / Časovač / Senzor / Baterie
455,99 Kč
Prodejce: Netsilla

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
2 307,40 Kč/1l
1 153,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

PEDEA FAIR, Aktovka, 43,9 cm (17.3"), Pásek přes rameno
873,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

KRÜGER FAMILY Eiskaffee 10027830 Schoko 500g
577,22 Kč/1kg
288,61 Kč
Prodejce: somnia24

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

chytrý 12 x zalévací koule červená žlutá
609,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalitní ptačí krmivo
Dorazilo bezpečně zabalené a ptáci ho milují.