4,9



Na základě 20 hodnocení
S-1127 hnědé těsnění okna gumové těsnění okenní dveře 40m
1 188,64 Kč
29,72 Kč / 1m
plus 130,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
2h 36m 51s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

S-1560 Šedé těsnění okna Gumové těsnění těsnění okenní dveře 20m
36,38 Kč/1m
727,64 Kč
Prodejce: CocosLTD
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Těsnění oken UPVC
Těsnění je velmi důležitým těsnicím prvkem oken a dveří. Je umístěna v místech, kde je potřeba vzájemně spojovat prvky tak, aby mezi těmito povrchy byla těsnost. Těsnění potřebujeme v mnoha aspektech života, mj. utěsněním kohoutku, umyvadla, motoru auta, garážových vrat, oken a dveří a mnoho dalšího. Dnes zaměříme na ty poslední, tedy těsnění oken a dveří.
Těsnění jsou vyrobena z ethylen-propylenového kaučuku (EPDM) a díky tomuto plastu získává těsnění vynikající vlastnosti a výhody jako:
- voděodolný,
- odolnost proti ohni,
- větruodolnost,
- potlačují zvuky přicházející zvenčí,
- díky vysoké pružnosti nedeformují a nedeformují,
- v zimě neztrácíme teplo z bytu,
- jsou velmi odolné proti mechanickým pohybům typu otevírání a zavírání,
- jejich vysoká pevnost zajišťuje, že těsnění nerozbijí ani neroztrhnou,
- jsou odolné vůči povětrnostním vlivům (vítr, voda, ozón a další),
- a neztrácejí své vlastnosti v teplotním rozmezí -40 ºC až + 100 ºC.
Ve chvíli, kdy si všimneme, že naše dosavadní těsnění opotřebovala, začneme přemýšlet o tom, jak je přizpůsobit a jak je vyměnit za nové. Abychom mohli dobře provádět výměnu těsnění v PVC oknech, měli bychom zjistit, jaká značka je okno a jaký profil byl použit. Těsnění oken jsou podobná vzhledu, ale liší především tvarem a rozměry. Bohužel neexistuje takové těsnění, které bychom mohli použít pro všechna okna a bylo by univerzální. Proto v době, kdy nevíme, jakou bychom měli , můžeme v takovém případě odříznout kus těsnění, vyfotit profil. Poté odešlete dotaz a my pokusíme pomoci s výběrem.
Těsnění pro okna a dveře dělí na:
zasklívací, v okně jsou dvě těsnění tohoto typu, jedno namontované z vnitřní strany okna, druhé z vnější strany, do této skupiny řadíme mimo jiné těsnění:
- S-171, S-185, S-229, S-233, S-256, S-332, S-396, S-834x, S-901, S-1124, S-1126, S-1182, S- 1189, S-1252, S-1387F, S-1560, S-1586.
Odporové jinak nazývané příchytky a zámkové, jsou namontovány na místě, kde vzájemně dotýkají v okamžiku uzavření křídla zárubní, jejich hlavním rysem je utěsnění tak, aby nám z domu neuniklo teplo, aby nedostal prach a vlhkost a také zvuky zvenčí. K tomuto druhu patří:
- S-232, S-618, S-835x, S-900, S-1110, S-1125, S-1127, S-1150, S-1172, S-1188, S-1251, S-1342x, S- 1388, S-1530, S-1559, S-1585, S-1693.
V nabídce máme těsnění pro okenní systémy PVC truhlářských výrobků, jako jsou:
- Aluplast (S-1172 černá, S-1182 černá, S-1559 černá nebo šedá, S1560 černá nebo šedá),
- Bruegmann (S-1342x černá),
- Deceuninck (S-1110 černá),
- Gealan (S-1188 černá, S-1189 černá),
- KBE (S-618 černá)
- Kommerling (S-1150 černá),
- LB (S-900 černá, S-901 černá),
- Panorama (S-232 černá, S-233 černá, S-1124 černá, S-1125 černá),
- Plastmo (S-1386 černá),
- Salamander (S-1251 černá, S-1252 černá),
- Veka (S-834x černá, S-835x černá, S-1126 černá, šedá nebo hnědá, S-1127 černá, šedá nebo hnědá, S-1693 černá a šedá, S-1900 černá),
- Wital (S-1585 černá, S-1586 černá),
- Ostatní PVC (S-171 černá, S-229 černá, S-185 černá, S-1387F černá a šedá, S-1388 černá a šedá, S-1530 černá).
V nabídce máme také těsnění pro okenní systémy hliníkového truhlářství:
- S-256 černá,
- S-332 černá,
- S-396 černá,
Výměna těsnění v oknech by pravděpodobně neměla být obtížná. Především v oknech, kde jsou těsnění zasunuty do k tomu určených drážek. Bez problémů pak můžeme vyjmout staré těsnění a namontovat nové. Pokud při upevňování nové pociťujeme lehký odpor, může být jemně nalita tekutinou na nádobí.
Ve chvíli, kdy máme novější typ oken a těsnění jsou tam tvarovány za tepla již ve výrobě spolu s oknem. Taková výměna bude mnohem obtížnější a je nejlepší nechat vyměnit takové těsnění společnostem, které specializují na takové služby.
Pokud by na webových stránkách nebyl profil, který potřebujete napsat, a my pokusíme vyřídit vaši objednávku.
- Délka
- 40 m
- Hmotnost
- 70 g
- Barva
- Hnědá
- Kód EAN
- 5905137011842
- Výrobce
- Cocos
- Délka
- 40 m
- Hmotnost
- 70 g
- Barva
- Hnědá
- Kód EAN
- 5905137011842
- Výrobce
- Cocos
K tomu se hodí také

S-1127 Šedé těsnění okna Gumové těsnění těsnění okenní dveře 50m
29,11 Kč/1m
1 455,53 Kč
Prodejce: CocosLTD

STRAIT-FLEX TUFF-TAPE rohová lišta pro sádrokartonové desky spojovací páska USA 30m
677,60 Kč
-127,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WallpaperTrader

Těsnění do oken z PVC Thyssen s186, tys-02 černé
27,47 Kč/1m
27,47 Kč
Prodejce: monters

AKURIT Universal Sockel Dicht UNI-SD 25kg - eine langlebige und einfache Abdichtungslösung
51,57 Kč/1kg
1 289,19 Kč
Prodejce: bauschnell

athmer těsnění dveří Schall-Ex L-15/30 WS 1-880 1-s.D.833mm Alu.silverf.HLT - 1-880-0835
2 009,23 Kč/1m
1 673,69 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Těsnění QLON QL3053 hnědé pro dřevěná okna 1m
39,00 Kč/1m
39,00 Kč
Prodejce: monters

TESA 05417-00200-03, 6 m, Okno
53,26 Kč/1m
319,55 Kč
Prodejce: VISO

Kompenzační těsnicí rohož, HQ PP1200 Orange Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa 30m LEVEL+
413,67 Kč/1kg
3 723,00 Kč
Prodejce: Izosklep

VEVOR těsnění garážových vrat 4,8 m, gumový těsnicí pásek ochrana proti vzduchu, vlhkosti a prachu, těsnicí páska na vrata černá, vhodná pro garážová vrata, rolety atd.
134,79 Kč/1m
646,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Těsnicí fólie Oddělovací rohož Těsnicí fólie Těsnicí rouno Polyetylová směs Oranžová 1x15 m role Vodotěsná ochrana Sprcha Koupelna Kuchyně
64,52 Kč/1m
967,73 Kč
Prodejce: Markt-Bau

HL Hutterer & Lechner, těsnění potrubí HL804H/110, DN110, bitumenová manžeta, pro vertikální instalaci, 500x500 mm, 1 kus.
2 018,33 Kč
Prodejce: muxx-io

Remmers BIT 1K Bitumendickbeschichtung 30l Bitumenabdichtung 1K
59,20 Kč/1l
1 775,97 Kč
Prodejce: bauschnell

Schlüter Kerdi Keba 100/125 Dichtband 30m
73,83 Kč/1m
2 214,86 Kč
Prodejce: bauschnell

Samolepicí okenní těsnění 20 m x 10 mm Těsnicí páska Těsnění
11,43 Kč/1m
228,59 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Těsnění dveří AEG Electrolux, čtyřstranné těsnění 4 háčky po celém obvodu pro troubu - č.: 4055352589, 405535258
582,88 Kč/1kg
374,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

EMOS opravná lepicí páska na sítě proti hmyzu, role 2 m, 5 cm x 1 mm, samolepicí, odolná proti UV záření, průhledná, F6210
74,50 Kč/1m
149,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS

Vodotěsná páska, Ochranná Silikonová páska, Samolepicí těsnicí páska pro koupelny kuchyně, vany, sprchy, Samolepicí těsnicí páska, Těsnění - FILLIN
77,81 Kč/1m
249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Těsnění dveří pro chladicí jednotku Bauknecht C00526612 v kombinaci chladnička-mraznička
1 108 536,08 Kč/1m
1 211,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

SucceBuy 16,5 FT těsnicí pás pro prahy garážových vrat, univerzální PVC ochrana proti povětrnostním vlivům, vylepšené lepidlo, DIY podlahové těsnění, černá barva
134,79 Kč/1m
842,99 Kč
-165,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
677,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

KOTARBAU® 2 ks pěnová těsnicí páska 5x9 mm x 3 m tenká PU1 okenní těsnicí páska samolepicí dveřní těsnicí páska samolepicí okenní těsnění samolepicí bílé okenní těsnění těsnicí pásky
21,66 Kč/1m
64,99 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Maskovací páska na švy, ochrana hran, rohová lišta na sádrokarton, sádrokartonové desky, páska na spáry, těsnicí páska, SIME Tapes Q, 25 m / 50 mm
9,86 Kč/1m
246,48 Kč
Prodejce: MasterBau

Silikonový těsnicí kroužek, bílý, 80 cm
486,53 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
![Obrázek produktu pro Samolepicí těsnění dveří a oken v roli – profil P – bílé – 100 metrů (2 × 50 m) – pro mezery 2–5,5 mm – EPDM kaučuk – izolační, odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření – pro dveře a okna [11597WH-100]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/9ab5d7d567655014572c0d25eb8f8b60.webp)
Samolepicí těsnění dveří a oken v roli – profil P – bílé – 100 metrů (2 × 50 m) – pro mezery 2–5,5 mm – EPDM kaučuk – izolační, odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření – pro dveře a okna [11597WH-100]
6,29 Kč/1m
629,00 Kč
Prodejce: Velizo

WENKO těsnicí páska na pracovní desku plastová šedá
1 537,50 Kč/1kg
369,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz
![Obrázek produktu pro GSW 811668 Systém Classic + těsnicí kroužek Biostar, 22 cm, silikon, šedá barva, rozměry: 25 x 34 x [zde chybí poslední rozměr]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/9b97762751d8975dc5a735aa3d753443.webp)
GSW 811668 Systém Classic + těsnicí kroužek Biostar, 22 cm, silikon, šedá barva, rozměry: 25 x 34 x [zde chybí poslední rozměr]
1 696,03 Kč/1m
508,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

EPDM těsnicí páska 5mm/10mm/5m
11,37 Kč/1m
56,86 Kč
Prodejce: Neopak

Butylová těsnicí páska pro střechy – 10 cm x 5 m – RV ROOF TAPE
961,18 Kč/1kg
480,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: One_Stop_Shop

Samolepicí okenní těsnění 5 m x 9 mm Těsnicí páska Těsnění
34,03 Kč/1m
170,16 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

SEB - Gumové těsnění QUICK COOKING POT 4, 5 l/6 l-INOX-průměr 220 mm-DELICIO - 980157
3 960,53 Kč/1kg
673,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Levná výměna okenního těsnění
Délka 50 mBarva Černá
Levná výměna okenního těsnění / předem pečlivě zkontrolujte rozměry falcu, existuje mnoho různých variant.
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skvělé
Délka 30 mBarva Hnědá
Těsnění přesně odpovídá požadavkům, rychlé dodání.
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Délka 40 mBarva Hnědá
Spokojenost s dodací lhůtou a kvalitou
Ohodnoceno dne 20. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše TIP TOP...
Délka 50 mBarva Černá
Zboží dorazilo rychle a v perfektním stavu. Vše proběhlo velmi dobře. Těsnění nainstalována. Špičkové...
Ohodnoceno dne 2. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Excelentní.
Délka 20 mBarva Černá
Působí velmi kvalitně!! Instalace přesná. Těsnění sedí přesně jak má!!
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Délka 5 mBarva Hnědá
Dokonalé těsnění
Ohodnoceno dne 27. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Těsnění oken
Délka 40 mBarva Šedá
Těsnění okna odpovídá obrázku. Perfektně sedí!
Ohodnoceno dne 30. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Okenní těsnění pro okna Veka
Délka 20 mBarva Černá
Pasuje na
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CERESIT CL152 Těsnicí páska Vodotěsná páska 50 m
4 591,35 Kč
Prodejce: MasterBau

Schlüter Kerdi Keba 100/125 Dichtband 30m



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 214,86 Kč
Prodejce: bauschnell
73,83 Kč/1m

Schlüter KERDI200 1x30m Verbundabdichtungsbahn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 249,63 Kč
Prodejce: bauschnell
924,96 Kč/1kg

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna D 9x7,5mm 100m Bílé těsnění dveří Těsnicí páska na okna Gumové těsnění Samolepicí izolace EPDM



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 425,37 Kč
Prodejce: KOTARBAU
14,25 Kč/1m

KOTARBAU® Kartáčové těsnění 1 m, dveřní těsnění 45 mm, samolepicí, ochrana proti průvanu pro dveře, PVC, černé, ochrana proti hmyzu, praktické a odolné



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(22)Počet hodnocení: 22
248,63 Kč
Prodejce: KOTARBAU
248,63 Kč/1m

SPAX® 4000009186419 SPAX® Terrassen-Tape Gewebeband schwarz 87,0 mm x 30,0 m 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 163,24 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
775,49 Kč/1kg

Šrouby Etanco pro sendvičové panely s EPDM těsněním, určené pro ocel do tloušťky 6 mm, barva RAL 7016 (antracitová šedá), rozměr 5,5 x 135 mm, balení 100 kusů.
1 280,80 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
582,18 Kč/1kg

Systém vyrovnávání dlaždic 150 ks + klíče



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
194,72 Kč
Prodejce: SLEVIR
166,43 Kč/1kg

Šrouby Etanco pro sendvičové panely s EPDM těsněním, určené pro ocelové desky do tloušťky 6 mm, pozinkované, rozměr 5,5 x 135 mm, balení 100 kusů.
1 159,86 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
527,21 Kč/1kg

Remmers BIT 1K Bitumendickbeschichtung 30l Bitumenabdichtung 1K



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 775,97 Kč
Prodejce: bauschnell
59,20 Kč/1l

Purenit HEAVY 15 cm/120 cm TERMO těsnění prahu garážových vrat
2 263,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna D 9 x 7,5 mm 30 m Bílé těsnění dveří Těsnicí páska pro okna Gumové těsnění Samolepicí izolace EPDM



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
504,76 Kč
Prodejce: KOTARBAU
16,83 Kč/1m

KOTARBAU® kartáčové těsnění k přišroubování, 1 m, těsnění dveří, 60 mm, ochrana proti průvanu, hliníková lišta s kartáčovým těsněním, ochrana proti hmyzu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
444,35 Kč
Prodejce: KOTARBAU
444,35 Kč/1m

Okenní lišty Gumové těsnění pro Toyota Land Cruiser Prado 120, rok výroby 2003–2009
1 417,20 Kč
Prodejce: maXpeedingrodsOfficialStore
1 816,92 Kč/1m

KOTARBAU® Těsnicí páska pro dveře okna E 9 x 4 mm 20 m Bílé těsnění dveří Weatherstrip Těsnění oken Gumové těsnění Samolepicí EPDM Izolace



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
388,78 Kč
Prodejce: KOTARBAU
19,44 Kč/1m

SucceBuy 16,5 FT těsnicí pás pro prahy garážových vrat, univerzální PVC ochrana proti povětrnostním vlivům, vylepšené lepidlo, DIY podlahové těsnění, černá barva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
842,99 Kč
-165,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
677,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
134,79 Kč/1m

Umyvadlová baterie RAK Ceramics Feeling, světle modrá, matná
Použité
2 748,00 Kč
Prodejce: ScorpionElektro
109,92 Kč/1m

Orion | Těsnění pro tlakové hrnce - 18 cm - silikonové - náhradní těsnění - těsnicí kroužek
126,00 Kč
Prodejce: Vilde
1 260,00 Kč/1kg

KOTARBAU® kartáčové těsnění k přišroubování, 1 m, těsnění dveří, 45 mm, ochrana proti průvanu, hliníková lišta s kartáčovým těsněním, ochrana proti hmyzu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
335,62 Kč
Prodejce: KOTARBAU
335,62 Kč/1m

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna E 9 x 4 mm 15m Bílé těsnění dveří Weatherstrip Těsnění oken Gumové těsnění Samolepicí EPDM Izolace



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,37 Kč
Prodejce: KOTARBAU
21,89 Kč/1m