5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml6 369,30 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml363,93 Kč/1kg
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml1 082,67 Kč/1l
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
Matná pomáda na vlasy532,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Liquid Steel gel na vlasy pro ženy 140 - Sebastian Professional
5 894,21 Kč/1l
825,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sebastian Liquid Steel extra silný gel na vlasy 140 ml
4 973,21 Kč/1l
696,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Got2b gel na vlasy Ultra Glued pro muže 150 - Schwarzkopf
3 027,20 Kč/1l
151,36 Kč
Prodejce: LAVONIO

MARMARA BARBER Gel na vlasy No.33 500 ml
2 621,80 Kč/1l
1 351,10 Kč
-40,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 310,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sebastian Texturizer – zpevňující tekutý gel 145 ml
4 801,72 Kč/1l
696,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kallos Perfection, Gel na vlasy, Ženy, 250 ml
576,00 Kč/1l
144,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Styling Gel gel na vlasy Extra Strong pro ženy 275 - Kallos Cosmetics
378,91 Kč/1l
104,20 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Londa Professional Men Solidify It Extreme Hold Gel 100 ml
2 100,00 Kč/1l
210,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Gel na vlasy Marion, 100 ml
2 930,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Aveda Confixor Liquid Gel
2 570,80 Kč/1l
642,70 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Sebastian Gel Forte gel na úpravu vlasů 200 ml
4 738,75 Kč/1l
947,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

KJMN gel na vlasy Pearl Styler pro ženy 100 - Kallos Cosmetics
2 321,30 Kč/1l
232,13 Kč
Prodejce: T3S_Shop

CHI 633911630648, Gel na vlasy, Ženy, 200 ml, Tvarovací
2 171,95 Kč/1l
434,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Schwarzkopf Professional - Osis+ Bounty Balm Rich Curl Cream 150ml
1 674,87 Kč/1l
251,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Gel 250 ml
992,00 Kč/1l
248,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Stylingový gel Syoss Gel (250 ml) 250 ml
725,48 Kč/1l
191,62 Kč
-10,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,37 Kč
Prodejce: Scentist
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sebastian Liquid Steel Extra silný gel na vlasy 140 ml
Sebastian Liquid Steel je velmi silný fixační gel na vlasy. Kosmetický přípravek je silný, intenzivní a dlouhotrvající - není divu, že jeho název odkazuje na tekutou ocel! Vytvořte se svými vlasy skutečné umělecké dílo. Žádné kompromisy, žádné krepatění, žádné nezkrotné prameny. stoprocentní kontrola, maximální zpevnění a kovový lesk - to nabízí gel Sebastian Liquid Steel. Upozornění: Nepoužívejte s přístroji vyzařujícími teplo, jako jsou fény, žehličky na vlasy nebo kulmy.obsah:140 ml
- Vymáčkněte část gelu a naneste na vlhké vlasy pro styling.
- Pro maximální zpevnění naneste na suché vlasy.
- Poznámka: Nepoužívejte ve spojení se spotřebiči vyzařujícími teplo, jako je fén, žehlička na vlasy nebo kulma.
Sebastian Liquid Steel je velmi silný fixační gel na vlasy. Kosmetický přípravek je silný, intenzivní a dlouhotrvající - není divu, že jeho název odkazuje na tekutou ocel! Vytvořte se svými vlasy skutečné umělecké dílo. Žádné kompromisy, žádné krepatění, žádné nezkrotné prameny. stoprocentní kontrola, maximální zpevnění a kovový lesk - to nabízí gel Sebastian Liquid Steel. Upozornění: Nepoužívejte s přístroji vyzařujícími teplo, jako jsou fény, žehličky na vlasy nebo kulmy.obsah:140 ml
- Vymáčkněte část gelu a naneste na vlhké vlasy pro styling.
- Pro maximální zpevnění naneste na suché vlasy.
- Poznámka: Nepoužívejte ve spojení se spotřebiči vyzařujícími teplo, jako je fén, žehlička na vlasy nebo kulma.
- Objem
- 140 ml
- Složení
- Wasser/Aqua/Eau, kopolymer Vp/Va, propylenglykol, kopolymer akrylát/ceteth-20 itakonát, aminomethyl
- Výrobce
- PADU
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 4064666043869
- Objem
- 140 ml
- Složení
- Wasser/Aqua/Eau, kopolymer Vp/Va, propylenglykol, kopolymer akrylát/ceteth-20 itakonát, aminomethyl
- Výrobce
- PADU
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 4064666043869
K tomu se hodí také

Liquid Steel gel na vlasy pro ženy 140 - Sebastian Professional
5 894,21 Kč/1l
825,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dark Oil maska na vlasy Lightweight Mask 150 - Sebastian Professional
10 844,73 Kč/1l
1 626,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sebastian Professional Gel Forte Strong Hold 200 ml
2 970,00 Kč/1l
594,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sebastian Professional Taming Elixir 140 ml
3 885,71 Kč/1l
544,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sebastian Professional Trilliant Hair Spray 150 ml
3 395,33 Kč/1l
509,30 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sebastian Professional Potion 9 Wearable-Styling Treatment 150 ml
5 517,73 Kč/1l
827,66 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Sebastian Professional Taming Elixir 140 ml
4 948,86 Kč/1l
692,84 Kč
Prodejce: Bugelo

Plynové a benzínové generátory Generátor energie 2800 LPG generátor E-Start 06290
12 603,81 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

Sebastian Professional Mousse Forte Volume Boosting Mousse 200 ml
2 548,20 Kč/1l
509,64 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
73 654,70 Kč/1l
7 365,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sebastian Professional Penetraitt Shampoo 250 ml
2 096,60 Kč/1l
524,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Matující hlína na vlasy The Sculptor (Matte Clay) 75 ml
7 199,73 Kč/1l
539,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Miniaturní dárková sada Lady Million parfémovaná voda 5ml + Olympea parfémovaná voda 6ml + Fame parfémovaná voda 4ml + Fame parfém 4ml
69 811,58 Kč/1l
1 326,42 Kč
Prodejce: MANADA

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml
4 386,20 Kč/1l
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Dark Oil kondicionér Lightweight Conditioner 1000 - Sebastian Professional
1 909,98 Kč/1l
1 909,98 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Sebastian Professional Trilliance Conditioner 250 ml
2 123,84 Kč/1l
530,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sebastian Professional Penetraitt Conditioner 250 ml
2 004,20 Kč/1l
501,05 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Boty On Cloud 5 98901
4 987,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Sebastian Professional Hydre Shampoo 250 ml
7 442,20 Kč/1l
1 860,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo vyživující šampon pro uhlazení a lesk vlasů 250 ml
9 005,40 Kč/1l
2 251,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella EIMI Pearl Styler gel na vlasy 100 ml
4 273,10 Kč/1l
427,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
8 497,25 Kč/1l
679,78 Kč
Prodejce: FragraDE

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 300 ml
4 730,50 Kč/1l
1 419,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnost - objem - rychleschnoucí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 581,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 757,70 Kč/1l

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rychleschnoucí - Objem a pružnost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
811,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 804,29 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 369,30 Kč/1l

L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 082,67 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
440,93 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada texturního krému



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 134,65 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
363,93 Kč/1kg

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
399,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 660,00 Kč/1l

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
384,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 924,65 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 2x10g
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
22 746,50 Kč/1kg

Hydratační krém pro vlnité vlasy Stylesign Curls & Waves (Moisturizing Curl Cream Curl Control 2) 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 426,20 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
307,93 Kč/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
279,93 Kč/1kg

American Crew Formovací krém 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3,29 Kč/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Black 55 g
1 342,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders
24 413,45 Kč/1kg

Matná pomáda na vlasy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Stylingový gel 125 ml
528,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 229,68 Kč/1l

Originální pomáda na vlasy
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Stylingová pasta 110ml
515,72 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 688,36 Kč/1l

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
166,11 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,44 Kč/1l