5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml342,93 Kč/1kg
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Matná pomáda na vlasy532,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Další informace o reklamě
Stylingový gel 125 ml4 261,28 Kč/1l
532,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Professional OSiS+ Curl Jam 300 ml1 020,00 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

EIMI Pearl Styler XXL 150 ml
8 697,67 Kč/1l
1 304,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sebastian Professional Gel Forte Strong Hold 200 ml
2 970,00 Kč/1l
594,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sebastian Liquid Steel extra silný gel na vlasy 140 ml
4 992,64 Kč/1l
698,97 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Got2b gel na vlasy Ultra Glued pro muže 150 - Schwarzkopf
3 027,20 Kč/1l
151,36 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kallos Perfection, Gel na vlasy, Ženy, 250 ml
576,00 Kč/1l
144,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

KJMN gel na vlasy Pearl Styler pro ženy 100 - Kallos Cosmetics
2 321,30 Kč/1l
232,13 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Eimi gel na vlasy Pearl Styler pro ženy 100 - Wella Professionals
6 478,40 Kč/1l
647,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Aveda Confixor Liquid Gel
2 600,60 Kč/1l
650,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

MARMARA BARBER Gel na vlasy No.33 500 ml
2 601,00 Kč/1l
1 300,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Styling Gel gel na vlasy Extra Strong pro ženy 275 - Kallos Cosmetics
378,91 Kč/1l
104,20 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Sebastian Texturizer – zpevňující tekutý gel 145 ml
4 820,48 Kč/1l
698,97 Kč
Prodejce: PerfumTraders

NISHMAN Gel na vlasy 5+ 300 ml - Arganový olej
526,67 Kč/1kg
173,80 Kč
Prodejce: GlossyShopDE

MEN krém na vlasy Shift It pro muže 75 - Londa Professional
2 009,20 Kč/1l
174,38 Kč
-23,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
150,69 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sebastian Professional Seb Man The Hero Re - gel na vlasy 75 ml
9 664,80 Kč/1l
724,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Gel 250 ml
992,00 Kč/1l
248,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Men Solidify It Extreme Hold Gel 100 ml
2 100,00 Kč/1l
210,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zažijte maximální kontrolu a neomezené možnosti stylingu s vysoce koncentrovaným stylingovým přípravkem Liquid Steel od Sebastian Professional. Super silný ocelový styler byl speciálně vyvinut pro zvládnutí i těch nejnáročnějších účesů.
Ať už se jedná o střihy ostré jako břitva, přesné kontury nebo odvážné styly - tento styler poskytuje profesionální výsledky. - Super silná fixace: Pro extrémně dlouhotrvající a spolehlivý styl - Bezkonkurenční metalický lesk: Dodá vašim vlasům jedinečný, lesklý vzhled - Maximální kontrola: Ideální pro kreativní a náročné styly s precizním zakončením [Použití] Naneste přípravek Liquid Steel na suché vlasy pro ultra silnou fixaci a kontrolu. Upozornění: Nepoužívejte tepelné stylingové nástroje, nefénujte. Naneste přípravek Sebastian Liquid Steel na vlhké vlasy pro zkrocení, tvarování a úpravu extrémních účesů.
Složení Voda/voda/voda, kopolymer Vp/va, propylenglykol, kopolymer akrylátů/ceteth-20 itakonátu, aminomethylpropanol, hydrogenovaný ricinový olej Peg-40, fenoxyethanol, Panthenol, Fragrance/parfum, Dmdm Hydantoin, Disodium Edta, Peg-25 Paba, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Alpha-isomethyl Ionone, Linalool, Citral, Ext. Fialová 2 (Ci 60730), Žlutá 5 (Ci 19140), Modrá 1 (Ci 42090)
Sebastian Form Liquid Steel 140ml
- Koncentrovaný styler.
- Vyrobeno pro těsné, ostré a přesné střihy.
- Udržuje vlasy přesně tam, kde mají být.
- S přípravkem Liquid Steel profesionálové z laboratoře Sebastian nově definují držení účesu.
- Řešení našli v bezkonkurenčně lesklém kovovém, ultrapevném styleru Liquid Steel.
- Nebezpečně silný ocelový styler poskytuje bezkonkurenční výsledky; ostatní stylery se mají na pozoru.
Použití: Vložte do vlasů, abyste si mohli upravit účes:
- Vtlačte do mokrých vlasů, abyste je zpevnili, vytvarovali, zkrotili nebo natočili pro odvážný finiš.
- Použijte na suché vlasy pro mimořádně silnou fixaci a kontrolu.
- Upozornění: Nepoužívejte s tepelnými stylingovými nástroji ani při fénování.
Vyrobeno pro fixaci silnou jako ocel!
Koncentrovaný styler. Nebezpečně silný styler pro bezkonkurenční kovový lesk a velmi silnou fixaci.
Profesionální stylingový přípravek se super silnou fixací Vysoce koncentrovaný stylingový přípravek pro maximální kontrolu a výrazný finiš Bezkonkurenční kovový lesk Velmi silná fixace Návod k použití Naneste přípravek Liquid Steel na suché vlasy pro mimořádně silnou fixaci a kontrolu. Upozornění: Nepoužívejte tepelné stylingové nástroje, nefénujte. Naneste přípravek Sebastian Liquid Steel na vlhké vlasy pro zkrocení, tvarování a úpravu extrémních účesů.
Sebastian Liquid Steel 150ml
- Hmotnost
- 190 g
- Objem
- 140 ml
- Složení
- Voda/voda/voda, kopolymer Vp/va, propylenglykol, kopolymer akrylátů/ceteth-20 itakonátu, aminomethylpropanol, hydrogenovaný ricinový olej Peg-40, fenoxyethanol, panthenol, parfém/parfum, hydantoin Dmdm, edta disodná, Peg-25 Paba, limonen, benzyl sal
- Výrobce
- PADU
- Kód EAN
- 4064666224947
- Číslo produktu
- 6833
- Hmotnost
- 190 g
- Objem
- 140 ml
- Složení
- Voda/voda/voda, kopolymer Vp/va, propylenglykol, kopolymer akrylátů/ceteth-20 itakonátu, aminomethylpropanol, hydrogenovaný ricinový olej Peg-40, fenoxyethanol, panthenol, parfém/parfum, hydantoin Dmdm, edta disodná, Peg-25 Paba, limonen, benzyl sal
- Výrobce
- PADU
- Kód EAN
- 4064666224947
- Číslo produktu
- 6833
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo vyživující šampon pro uhlazení a lesk vlasů 250 ml
9 230,20 Kč/1l
2 307,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 300 ml
4 610,33 Kč/1l
1 383,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sebastian Professional Trilliant Hair Spray 150 ml
3 408,53 Kč/1l
511,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sebastian Professional Mousse Forte Volume Boosting Mousse 200 ml
2 740,00 Kč/1l
548,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
749,46 Kč/1l
374,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Matující hlína na vlasy The Sculptor (Matte Clay) 75 ml
7 227,87 Kč/1l
542,09 Kč
Prodejce: PerfumTraders

GNCC GT1Pro Venkovní sledovací kamera - 2K IP kamery - Wi-Fi a aplikace - noční vidění - obousměrný zvuk - bílá barva
688,22 Kč
Prodejce: Connected-Living

Digitální diktafon s USB kabelem sluchátka Digitální diktafon Pen Hudební přehrávač【bez paměťové karty】
760,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
122,03 Kč/1kg
1 220,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
67 183,80 Kč/1l
6 718,38 Kč
Prodejce: ParfumerieMarjoAmsterdam

Sebastian Professional Twisted Mask 500 ml
1 732,00 Kč/1l
866,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sebastian Professional Potion 9 Wearable-Styling Treatment 150 ml
5 517,73 Kč/1l
827,66 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Magilano SKYJO, Karetní, Odhazování, 8 rok/roky, 30 min
728,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: collect-it-de

Sprej pro definici a tvar vlasů Shaper Zero Gravity, 50 ml
4 200,00 Kč/1l
210,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 140 × 200
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
10 236,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Home-Deluxe-GmbH

Apple MagSafe, Vnitřní, Bezdrátové nabíjení, Stříbrná, Bílá
652,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nali

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 332,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Merax čalouněná postel 180x200 cm s roštem a úložným prostorem, hydraulická postel s boxspringy, sametová postel s boxspringy, funkční postel ve tvaru ucha, šedá barva
9 275,99 Kč
-627,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 648,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Wella Color Fresh Mask, Šeříková, Lilac Frost, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Tuba
9 590,00 Kč/1l
1 438,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

EIMI Pearl Styler XXL 150 ml
8 697,67 Kč/1l
1 304,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
1 659,97 Kč/1l
497,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella EIMI Pearl Styler gel na vlasy 100 ml
4 214,20 Kč/1l
421,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Puluomis tříúrovňová stojací lampa stojací lampa stojací lampa, E27 interiérové osvětlení do ložnice obývacího pokoje dřevěná police černá 160cm
999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnost - objem - rychleschnoucí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 693,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 882,14 Kč/1l

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rychleschnoucí - Objem a pružnost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
874,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 944,29 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 579,30 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(13)Počet hodnocení: 13
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,93 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada texturního krému



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 204,65 Kč/1l

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 274,65 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
342,93 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 2x10g
454,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
21 346,50 Kč/1kg

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
390,95 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 606,33 Kč/1l

Hydratační krém pro vlnité vlasy Stylesign Curls & Waves (Moisturizing Curl Cream Curl Control 2) 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
363,93 Kč
-21,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 286,20 Kč/1l

American Crew Formovací krém 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3,29 Kč/1l

Matná pomáda na vlasy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Originální pomáda na vlasy
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Stylingový gel 125 ml
532,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 261,28 Kč/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Black 55 g
1 913,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 783,82 Kč/1kg

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,72 Kč/1l

Stylingová pasta 110ml
519,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 723,45 Kč/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
203,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,80 Kč/1l

Farmona Radical Trychologiczny szampon przyspieszający wzrost włosów, 200ml
399,19 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 995,95 Kč/1l

Hegron osvěžující pudr na vlasy 10 g
258,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
959,22 Kč/1kg