Strouhanka Golden Turtle Chef v japonském stylu 1000g
191,70 Kč
191,70 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pzz mouka 1 kg399,20 Kč/1kg
399,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wodzisław Cukr s vanilkou 4,3 % s přídavkem vanilky Bourbon 15 g19 389,00 Kč/1kg
387,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 1011292 554,90 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer cornflakes strouhanka
139,83 Kč/1kg
209,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vanillepudding Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 607,33 Kč/1l
482,20 Kč
Prodejce: Crownseller

Joghurt Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Schwarzer Sesam Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Rýžová tyčinka z karobu 50g
1 559,00 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Směs na lahodné wafle 2x250g
100,00 Kč/1kg
50,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Friesinger Mühle Küchenmeister směs na pečení slunečnicového chleba 1000g
51,70 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delecta univerzální droždí 8 G
1 536,00 Kč/1kg
15,36 Kč
Prodejce: Katomix

Biovegan Moje brownies směs na pečení375g
310,77 Kč/1kg
116,54 Kč
Prodejce: taleoo

Oetker Marble Brownies 0,456 kg
242,42 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení vícezrnného chleba
59,48 Kč/1kg
59,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na brownies 1kg
200,00 Kč/1kg
200,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Gellwe Mieszanka do Ciasta Karpatka 340 g
168,64 Kč/1kg
60,71 Kč
Prodejce: Katomix

Pohanka
128,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 414238, Chléb, 500 g, 348 kcal, 1473 kJ, 2,5 g, 0,4 g
194,18 Kč/1kg
97,09 Kč
Prodejce: taleoo

Hellmann's Babuni krémová majonéza 500 ml
275,04 Kč/1l
178,65 Kč
-41,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
137,52 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Golden Turtle Chef strouhanka panko japonského typu 1000g
Klasická japonská strouhanka panko
Výrobce / Distributor: Česká republikaHeuschen and Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 16374 AG Landgraaf- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, voda, droždí, sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1120 kj Energie kcal 270 kcal Tuky 0,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,05GRM Sacharidy 56GRM Sacharidy, z toho cukr 1GRM Bílkoviny 9,8GRM Sůl 0,2GRM
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 1, 6374 AG Landgraaf
- Prodejní název
- Strouhanka v japonském stylu
- Výrobce
- Heuschen & Schrouff
- Číslo produktu
- 700000254
- Kód EAN
- 8720301102396
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, voda, droždí, sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1120 kj Energie kcal 270 kcal Tuky 0,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,05GRM Sacharidy 56GRM Sacharidy, z toho cukr 1GRM Bílkoviny 9,8GRM Sůl 0,2GRM
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 1, 6374 AG Landgraaf
- Prodejní název
- Strouhanka v japonském stylu
- Výrobce
- Heuschen & Schrouff
- Číslo produktu
- 700000254
- Kód EAN
- 8720301102396
K tomu se hodí také

6 sklenic na koktejly, objem 480 ml, vhodné pro drinky typu "hurikán", koktejly a dlouhé nápoje
486,23 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
458,04 Kč
Prodejce: somnia24

Miska na salátu 27 cm HARENA černá LUMINARC
322,13 Kč
Prodejce: Dragtek-com

LEBENLANG Kuchyňské příslušenství – 7dílná sada nožů s škrabkou a kuchyňskými nůžkami – sada ostrých kuchyňských nožů – sada ostrých nožů a nůžek, kuchyňské příslušenství – černé ostré nože na krájení
1 586,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Samlip Panko Breadcrumbs křupavá strouhanka jako v Jižní Koreji 1000g
177,81 Kč/1kg
177,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Strouhanka Golden Turtle Chef v japonském stylu 200g
293,55 Kč/1kg
58,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Panko strouhanka 1 kg bez konzervantů a soli
157,63 Kč/1kg
231,66 Kč
-69,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,36 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Leimerova strouhanka 400g
73,35 Kč/1kg
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lobo Panko strouhanka pro japonskou tempuru 1000g
248,06 Kč/1kg
248,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIMER 3714995000 LEIMER Panko Paniermehl 1,0 kg, 1 St.
426,13 Kč/1kg
426,13 Kč
Prodejce: somnia24

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Nudle Ita-San Udon 200g
193,62 Kč/1kg
43,92 Kč
-7%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

oneConcept Kebap Master gril na kebab, gyros, se skleněnými dveřmi, vertikální
2 794,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Klarstein

Bazooka Přenosný reproduktor Bluetooth Boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 Odolný proti stříkající vodě/Radio/microSD/Aux-In/USB/Osvětlení/Port pro mikrofon
1 146,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
100,70 Kč/1l
109,33 Kč
-8,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Vakuový sáček 20x30 cm
361,76 Kč
Prodejce: egenta-shop

Sklenice Weck 12 kusů/1ks ve tvaru mini tulipánu 220 ml
792,02 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Bomann MA 451 CB, Elektrický, 1,5 cm, Stříbrná, Hliník, 19 cm, 150 W
1 783,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 524,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

sada 100 kelímků 230 ml Do 82 červené kostkované víčko včetně brožury receptů Diamantové želírovací kouzlo cukru
1 329,23 Kč
-47,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 281,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MamboCat
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Leimer strouhanka
85,36 Kč/1kg
85,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lehmann Mastic, planetární kuchyňský robot, mlýnek na maso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rychlostí, mísa 5 l, 7 kg, černá barva
2 600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Samsung EP-TA20, Vnitřní, USB, Bílá
320,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Relaxdays 10024092, 1 kusů
635,00 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks















RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
365,71 Kč
Prodejce: PolleoSport
731,42 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
295,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 475,60 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

Ruf směsi na pečení Eggnog dort



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,29 Kč/1kg

KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
364,27 Kč/1kg

RUF mramorový dort bez lepku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
100,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies