Hellmann's Babuni krémová majonéza 500 ml
178,65 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
137,52 Kč-41,13Kč
275,04 Kč / 1l
plus 364,38 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pzz mouka 1 kg399,20 Kč/1kg
399,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Zmrzlina Gulab Jamun358,42 Kč/1kg
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Pohanka128,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Směs na pečení vícezrnného chleba59,48 Kč/1kg
59,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tmavá sójová omáčka 625 ml
218,85 Kč/1l
136,78 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker Krémový pudink 43 g
346,20 Kč/1kg
17,31 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker Těsto a krém na Karpatku 380 g
208,09 Kč/1kg
89,48 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker Babeczki z Płatkami Czekolady 300 g
279,72 Kč/1kg
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Rolnik Żurek Domowy 340 g
128,86 Kč/1l
45,10 Kč
Prodejce: Katomix

Butter Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Leimer cornflakes strouhanka
139,83 Kč/1kg
209,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gellwe Śmietanex 12 G
1 243,00 Kč/1kg
12,43 Kč
Prodejce: Katomix

Delecta Ciasto Karpatka 375 g
183 409,09 Kč/1kg
84,17 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Emix Posypka Kakaowa 50 g
443,60 Kč/1kg
22,18 Kč
Prodejce: Katomix

Delicje Babeczki czekoladowe 280 g
247,29 Kč/1kg
69,24 Kč
Prodejce: Katomix

Delecta Kyselina citronová 80 G
649,13 Kč/1kg
51,93 Kč
Prodejce: Katomix

Gellwe Mieszanka do Ciasta Karpatka 340 g
168,64 Kč/1kg
60,71 Kč
Prodejce: Katomix

Bagetky bez lepku 1 x 400 g
224,75 Kč/1kg
89,90 Kč
Prodejce: Labeta

Kypřicí prášek do perníku 1 x 20 g
325,50 Kč/1kg
6,51 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Delecta Ciasto Brownie 550 g
151 403,22 Kč/1kg
98,20 Kč
-4,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,87 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ochutnejte tradici! Objednejte si ještě dnes majonézu Hellmann's Babuni a dodajte svým pokrmům jedinečnou chuť!
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Řepkový olej, voda, ocet, kuřecí žloutek (4,3 %), cukr, hořčice (voda, hořčičná semena, ocet, sůl, aromata, koření), sůl, modifikovaný škrob, aroma, antioxidant: EDTA-vápenato-disodná sůl; barvivo: karoteny. vejce z volného chovu. vhodné pro vegetariány.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- najdete v popisu
- Hmotnost
- 740 g
- Potravinářský podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Prodejní název
- Další
- Výrobce
- Kód EAN
- 8720182620170
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Řepkový olej, voda, ocet, kuřecí žloutek (4,3 %), cukr, hořčice (voda, hořčičná semena, ocet, sůl, aromata, koření), sůl, modifikovaný škrob, aroma, antioxidant: EDTA-vápenato-disodná sůl; barvivo: karoteny. vejce z volného chovu. vhodné pro vegetariány.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- najdete v popisu
- Hmotnost
- 740 g
- Potravinářský podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Prodejní název
- Další
- Výrobce
- Kód EAN
- 8720182620170
K tomu se hodí také

Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
344,21 Kč/1l
152,30 Kč
-35,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
117,03 Kč
Prodejce: Katomix

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Majonéza Hellmann's Original 340 ml
344,21 Kč/1l
131,43 Kč
-14,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
117,03 Kč
Prodejce: Katomix

Hellmann's Original Majonez 500 ml
275,04 Kč/1l
156,13 Kč
-18,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
137,52 Kč
Prodejce: Katomix

Majonéza Hellmann's Light 405 ml
306,37 Kč/1l
175,12 Kč
-51,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
124,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
270,70 Kč/1l
116,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Majonez Hellmann's Oryginalny 210 ml
469,05 Kč/1l
98,50 Kč
Prodejce: Katomix

Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
141,76 Kč/1l
70,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Majonéza Winiary 400 ml
240,15 Kč/1l
96,06 Kč
Prodejce: Katomix

neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
593,21 Kč/1l
255,08 Kč
Prodejce: somnia24

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop
![Obrázek produktu pro [casa.pro] Zahradní lavička 2-sedák Litina Bronz Park Lavička odolná proti povětrnostním vlivům Antique Iron Bench Bench Round](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/c6713cfe239d1f6142988843644250e2.webp)
[casa.pro] Zahradní lavička 2-sedák Litina Bronz Park Lavička odolná proti povětrnostním vlivům Antique Iron Bench Bench Round
3 301,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

Olympia Luna, Clamshell, Dual SIM, 6,1 cm (2.4"), Bluetooth, 600 mAh, Zlato
3 903,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mbosmart

Küchenmeister směs na pečení smíšeného žitného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
51,70 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Amazon Fire TV Stick 4K, 4K Ultra HD, Fire OS, MediaTek, 1,7 GHz, Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Amazon Prime Video, Netflix, Now TV, RaiPlay, Twitch, YouTube
3 385,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
524,32 Kč/1kg
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Zioła do zaparzania Morwa Biała 20 torebek
1 125,00 Kč/1kg
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kakaové máslo na pečení 150 g
324,76 Kč
Prodejce: apohealth

HD+ 22012, HD+, Stříbrná, 55 mm, 3 mm, 100 mm, 36 g
4 379,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mövenpick Schumli Arabica beans Swiss-style indulgence 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Hellmann's jemný kečup ze zralých rajčat 485 g
982,67 Kč/1kg
510,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

7 dní Mini croissanty s nádivkou a vínem Spumante 185 G
710 947,35 Kč/1kg
135,08 Kč
Prodejce: Katomix

Hellmanns žlutá hořčice středně horká uzavíratelná 250 ml
209,52 Kč/1l
52,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

vidaXL Lehátka 2 ks se stolem Ocel a textilen černá
3 112,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

7 Days Cream & Cookies Lískovooříškový croissant se sušenkami 60 G
361,67 Kč/1kg
21,70 Kč
Prodejce: Katomix

Ananas v plátcích Dole 227 g
274,56 Kč/1kg
74,13 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 250ml
309,68 Kč/1l
77,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Kardamom, Skořicová, Zázvor, 1 kusů
7 125,00 Kč/1l
712,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Serek waniliowy President 1 kg
139,33 Kč/1kg
146,30 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks















RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
364,93 Kč
Prodejce: PolleoSport
729,86 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
295,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 475,60 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka na špecle Aurora, 1 kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
67,72 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
364,27 Kč/1kg

Ruf Mini Americaner, 290g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
71,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
247,48 Kč/1kg