5,0



Na základě 8 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Objem:
300 ml- 300 ml
- 960 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml650,93 Kč/1l
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Conditioner 1000 ml629,93 Kč/1l
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Philip Kingsley, Re-Moisturizing, Hair Conditioner, For Hydration, 1000 ml1 232,95 Kč/1l
1 232,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Eleven Australia Keep My Colour Treatment Blonde ochranná maska pro blond vlasy 960 ml
528,74 Kč/1l
759,81 Kč
-252,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
507,59 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Eleven Australia Keep My Colour Treatment Blonde ochranná maska pro blond vlasy 200 ml
2 470,40 Kč/1l
506,53 Kč
-12,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
494,08 Kč
Prodejce: somnia24

Eleven Australia Kondicionér Eleven Australia Repair My Hair Vyživující kondicionér
1 995,05 Kč/1l
399,01 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kondicionér proti krepatění vlasů Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz, 300ml
1 181,53 Kč/1l
354,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Eleven Australia Kondicionér Hydrate My Hair Moisture Conditioner
2 916,21 Kč/1l
2 799,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Color Extend Blondage Conditioner 300 ml
1 775,10 Kč/1l
532,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kativa Keep Curl Conditioner 250ml
1 312,88 Kč/1l
328,22 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell Dualsenses Colour Brilliance Conditioner 1000 ml
2 088,76 Kč/1l
2 088,76 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Echosline Discipline Leave-in Conditioner bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů 300 ml
530,00 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Conditioner 250 ml
1 560,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Professional Restart Curls Nourishing Conditioner and Leave-in vyživující kondicionér pro kudrnaté vlasy 750 ml
688,00 Kč/1l
516,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 1000 ml
628,58 Kč/1l
628,58 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Redken Acidic Bonding Curls Conditioner 300 ml
1 936,67 Kč/1l
581,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml
3 217,60 Kč/1l
804,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Eleven AustraliaKeep My Colour | Posilující kondicionér pro blondýnky 300 ml
Eleven Australia KeepMy Colour Treatment je posilující kondicionér pro blond vlasy se studeným barevným tónem. Hydratuje a dodává lesk a zároveň redukuje měděnou barvu. Úprava obsahuje olej z makadamových ořechů, tekutý vosk a amonnou sůl. Vlasy jsou hydratované a hebké.objem:300 ml
- Naneste přiměřené množství přípravku na čerstvě umyté, vlhké vlasy.
- nechte působit 3 až 5 minut.
- Poté důkladně opláchněte.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Eleven Australia z kolekce byly vytvořeny pro blond vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 300 ml.
Eleven Australia Keep My Colour Blonde Conditioner 300 mlVhodný pro přírodní blond vlasy a barvené blond vlasy. Neutralizuje nežádoucí žluté tóny ve vlasech a posiluje studenou blond barvu. Kondicionér vyživuje, hydratuje a pečuje o blond vlasy. Lze používat po každém mytí v kombinaci se šamponem. Další informace o produktu Eleven Australia Keep My Colour Blonde Conditioner 300 ml: Pro přírodní blond vlasy. Pro barvené blond vlasy. Neutralizuje nežádoucí žluté tóny. Zvýrazňuje studené blond tóny. Hydratuje vlasy. Vyživuje vlasy. Pečuje o vlasy. Používejte po každém mytí vlasů. Použití: Nejprve umyjte vlasy šamponem Eleven Australia Keep My Colour Blonde Shampoo 300 ml. Kondicionér rovnoměrně rozetřete po délkách a konečcích umytých vlasů. nechte působit 2 až 3 minuty a poté dobře opláchněte. Pro dosažení optimálních výsledků kombinujte přípravek s dalšími produkty Eleven Australia: Eleven Australia Keep My Colour Blonde Treatment 200 ml. Objednejte si Eleven Australia Keep My Colour Blonde kondicionér 300 ml z ProBeautyShop pro Eleven Australia Keep My Colour Blonde kondicionér 300 ml bezpečně, levně a rychle na ProBeauty. Máte nebo potřebujete poradit? Náš vám rád pomůže!
Eleven Keep My Colour Blonde Conditioner 300ml
Eleven Australia KeepMy Colour Treatment je posilující kondicionér pro blond vlasy se studeným barevným tónem. Hydratuje a dodává lesk a zároveň redukuje měděnou barvu. Úprava obsahuje olej z makadamových ořechů, tekutý vosk a amonnou sůl. Vlasy jsou hydratované a hebké.objem:300 ml
- Naneste přiměřené množství přípravku na čerstvě umyté, vlhké vlasy.
- nechte působit 3 až 5 minut.
- Poté důkladně opláchněte.
KEEP MY COLOUR BLONDE CONDITIONER je tonizující kondicionér pro barvené a přírodní blondýnky.
Tip na styling:
Dokonalý výsledek pro každou blondýnku s kondicionérem Keep My Colour.
Vůně: vodní meloun
Použití:
Naneste na čerstvě umyté vlasy. Nechte působit 2–3 minuty, poté opláchněte.
Pokud chcete získat seznam složek produktu, napište prosím krátkou zprávu našemu zákaznickému servisu. Vzhledem k tomu, že do receptur jsou pravidelně zapracovávány nové vědecké poznatky, mohou se složky v jednotlivých šaržích mírně lišit, což může mít za následek odpovídající změny ve složení. Rozhodující jsou proto složky uvedené na produktu nebo na obalu.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Eleven Australia z kolekce byly vytvořeny pro blond vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 300 ml.
Eleven Australia Keep My Colour Blonde Conditioner 300 mlVhodný pro přírodní blond vlasy a barvené blond vlasy. Neutralizuje nežádoucí žluté tóny ve vlasech a posiluje studenou blond barvu. Kondicionér vyživuje, hydratuje a pečuje o blond vlasy. Lze používat po každém mytí v kombinaci se šamponem. Další informace o produktu Eleven Australia Keep My Colour Blonde Conditioner 300 ml: Pro přírodní blond vlasy. Pro barvené blond vlasy. Neutralizuje nežádoucí žluté tóny. Zvýrazňuje studené blond tóny. Hydratuje vlasy. Vyživuje vlasy. Pečuje o vlasy. Používejte po každém mytí vlasů. Použití: Nejprve umyjte vlasy šamponem Eleven Australia Keep My Colour Blonde Shampoo 300 ml. Kondicionér rovnoměrně rozetřete po délkách a konečcích umytých vlasů. nechte působit 2 až 3 minuty a poté dobře opláchněte. Pro dosažení optimálních výsledků kombinujte přípravek s dalšími produkty Eleven Australia: Eleven Australia Keep My Colour Blonde Treatment 200 ml. Objednejte si Eleven Australia Keep My Colour Blonde kondicionér 300 ml z ProBeautyShop pro Eleven Australia Keep My Colour Blonde kondicionér 300 ml bezpečně, levně a rychle na ProBeauty. Máte nebo potřebujete poradit? Náš vám rád pomůže!
Eleven Keep My Colour Blonde Conditioner 300ml
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Aqua
- Výrobce
- Kód EAN
- 9346627002906
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Aqua
- Výrobce
- Kód EAN
- 9346627002906
K tomu se hodí také

Eleven Australia Keep My Colour Blonde Shampoo šampon pro blond vlasy 300 ml
1 398,77 Kč/1l
428,79 Kč
-9,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
419,63 Kč
Prodejce: Tersorte

Eleven Australia Miracle Spray Hair Treatment stylingový sprej pro hebkost a lesk vlasů 125 ml
11 092,24 Kč/1l
1 386,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Eleven Australia Keep My Colour Treatment Blonde ochranná maska pro blond vlasy 200 ml
2 470,40 Kč/1l
506,53 Kč
-12,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
494,08 Kč
Prodejce: somnia24

Eleven Australia Keep My Colour Treatment Blonde ochranná maska pro blond vlasy 960 ml
528,74 Kč/1l
759,81 Kč
-252,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
507,59 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sada filtrů Sillar pro vysavače Dyson V7/V8 – předfiltr a náhradní HEPA filtr, modely DY-965661-01 / DY-967478-01
359,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
3 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Eleven Australia Smooth & Shine Anti-Frizz Serum sérum proti krepatění vlasů 60 ml
6 175,50 Kč/1l
520,02 Kč
-149,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
370,53 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Merax Hydraulická postel Boxspring 140x200 cm se zásuvkou, výškově nastavitelným čelem a lamelovým roštem, čalouněná manželská postel s úložným prostorem v lněné barvě, šedá
8 234,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Eleven Australia Repair My Hair Nourishing Shampoo vyživující šampon pro velmi poškozené vlasy 300 ml
1 303,27 Kč/1l
545,51 Kč
-154,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,98 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aphro Celina sérum na řasy 3 ml přípravek na růst řas
369 616,66 Kč/1l
1 108,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Merax polyratanový lounge zahradní obývací set pro 3-4 osoby, 5dílná sedací souprava s pohovkou, stolem, taburetem a polštáři, balkonový nábytek, zahradní nábytek, šedý
8 286,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Merxx Ochrana soukromí se 2 květináči – akácie
5 399,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Eleven Australia Posilující kondicionér pro poškozené vlasy, 50 ml
832,50 Kč/1kg
120,34 Kč
-37,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,25 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

FitBit FB523BKBK Fitbit Versa 4 Black/Graphite
4 651,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

50cm LED osvětlení pod skříňku Světlo do skříňky s bezdotykovým senzorem Světelný pásek Kuchyňské světlo Osvětlení pod skříňku Led pásek pro skříňky, police, teplá bílá
394,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Licorne Bike Strong 2D Prémiové horské kolo ve velikostech 26, 27,5 a 29 palců - kolo pro chlapce, dívky, dámy a muže - přední a zadní kotoučové brzdy - 21 rychlostí Shimano -
7 300,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

CANDeal Délka 98 cm po porodu Podpora zotavení Girdle Korzet Shapewear Pás na zeštíhlení pasu Trainer Band
1 076,00 Kč/1l
538,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal

Gorenje GV663C60, Plně vestavěné, Plná velikost (60 cm), Černá, Dotyk, LED, Studený, Horký
17 347,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: HAI-END

Sony Interactive Entertainment Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
23 624,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Mucola privacy screen strips double picket fence 10x rigid PVC privacy screen fence film fence strips fence screen windbreak - antracitový
1 445,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

LCD e-bikes MTB 26 palců elektrické kolo, elektrické kolo, e-bike, 36 V/13 Ah, lithiová baterie, 250 W, dojezd 55-100 km černá
17 499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Prášek, Koncentrát syrovátkového proteinu, Izolát syrovátkového proteinu, Čokoláda, 20 g, 107 kcal, 359 kcal
1 230,37 Kč/1l
1 119,64 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Sprchová ty? Bremermann z nerezové oceli 71,5 cm v?etn? kuželového sprchového kluzáku
8 418,67 Kč/1m
631,40 Kč
Prodejce: eluno24

Ponožky Nike SX7664-100 pro Uni
526,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

KETER Linear Base Úložná Skříňka Černá/Světle Šedá 9725
1 329,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Firma_WIS

KESPER Chlebník "Landhaus" s prkénkem, bílý
1 176,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Objem 0,3 l
Výrobek je prostě skvělý, požadovaný účinek je viditelný při prvním ošetření!
Ohodnoceno dne 30. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Udržujte mou barvu blond kondicionér
Objem 0,96 l
S tímto produktem jsem velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 10. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tento produkt užívám už dlouho, proti zažloutnutí je to to nejlepší, co jsem kdy měl
Objem 0,96 l
Jsem velmi spokojený.
Ohodnoceno dne 19. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Ohodnoceno dne 27. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,96 l
Ohodnoceno dne 12. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Ohodnoceno dne 13. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Ohodnoceno dne 13. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg