LU Scholiertje mléčné sušenky 150g – křupavé sušenky s jemnou mléčnou náplní

191,39 Kč

1 275,93 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 14. – po 19. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro ŁAKOĆ WARSZAWSKI - Ovesné sušenky s čokoládou a vanilkou, bez lepku 150g
ŁAKOĆ WARSZAWSKI - Ovesné sušenky s čokoládou a vanilkou, bez lepku 150g
3 193,63 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
510,98 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Roshen Oplatky plněné vlašskými ořechy 216 G
Roshen Oplatky plněné vlašskými ořechy 216 G
1 623,18 Kč/1kg
357,10 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
457,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro LU Pim's Orange příchuť 150g – ovocná pomerančová náplň s čokoládou
LU Pim's Orange příchuť 150g – ovocná pomerančová náplň s čokoládou
1 133,80 Kč/1kg
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Bastogne Original Speculoos Cookies 260 g – Křupavé, pikantní máslové sušenky
Bastogne Original Speculoos Cookies 260 g – Křupavé, pikantní máslové sušenky
428,62 Kč/1kg
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro LU Cracotte Crunchy přírodní toastové krekry 250g – lehká a křupavá svačina
LU Cracotte Crunchy přírodní toastové krekry 250g – lehká a křupavá svačina
488,40 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
A logo for Schulte feingebäck, a German bakery brand, featuring a crown and text.
Sušenky Schulte Schokostern s jemnou mléčnou čokoládou 150g
483,53 Kč/1kg
72,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sendvičové sušenky kakaové s krémovou náplní 185g
Sendvičové sušenky kakaové s krémovou náplní 185g
306,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
56,72 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Mléčné sušenky Verkade Nobo Sprits 150 g – jemné, křupavé mléčné sušenky
Mléčné sušenky Verkade Nobo Sprits 150 g – jemné, křupavé mléčné sušenky
763,93 Kč/1kg
114,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Schulte ořechové sušenky s jemnou mléčnou čokoládou 200g
Schulte ořechové sušenky s jemnou mléčnou čokoládou 200g
501,90 Kč/1kg
100,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haeberlein jemné perníkové oplatky v čokoládě 200g
Haeberlein jemné perníkové oplatky v čokoládě 200g
593,50 Kč/1kg
118,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Manner Snack Minis mléčné čokoládové křupavé kakaové oplatky 5 x 25 g
Manner Snack Minis mléčné čokoládové křupavé kakaové oplatky 5 x 25 g
513,60 Kč/1kg
64,20 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Špaldové máslo speculoos s hořkou čokoládou 150g
Špaldové máslo speculoos s hořkou čokoládou 150g
1 041,13 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Oplatky - plnotučné mléko 125g
Oplatky - plnotučné mléko 125g
936,48 Kč/1kg
117,06 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Coppenrath Spritzgenuss hořká čokoláda s jemnou hořkou čokoládou 150g
Coppenrath Spritzgenuss hořká čokoláda s jemnou hořkou čokoládou 150g
386,33 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
57,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Manner Törtchen čokoládové oplatky s kakaovou náplní 400g
Manner Törtchen čokoládové oplatky s kakaovou náplní 400g
421,87 Kč/1kg
168,75 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Toffi bonbóny v mléčné čokoládě 36 g
Toffi bonbóny v mléčné čokoládě 36 g
426,75 Kč/1kg
17,07 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Leibniz Sušenky s mléčným krémem Kakaové sušenky s mléčnou krémovou náplní 190g
Leibniz Sušenky s mléčným krémem Kakaové sušenky s mléčnou krémovou náplní 190g
510,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hellma jemné sušenky 3 mix čokoláda karamel vanilka 1100g
Hellma jemné sušenky 3 mix čokoláda karamel vanilka 1100g
316,15 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
389,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

LU Scholiertje mléčné sušenky 150 g – Křupavé máslové sušenky s jemnou náplní z mléčné čokolády, perfektní jako lahodná svačina mezi tím. Každá sušenka se skládá z vysoce kvalitní máslové houby (52 %) a lahodné mléčné čokolády (48 %). Prakticky jednotlivě balené v sadách po 2 kusech, ideální pro přestávky na kávu a čaj. Obsahuje pšenici, mléko a může obsahovat stopy ořechů. Nutriční hodnoty na 100 g: 498 kcal, 23 g tuků (z toho 14 g nasycených mastných kyselin), 65 g sacharidů (39 g cukru), 6,2 g bílkovin, 0,64 g soli. Potěšení pro malé i velké!
Seznam přísad
Složení: MÁSLO 52%: PŠENIČNÁ MOUKA 68%, cukr, MLÉČNÝ TUK 14%, sušené odstředěné mléko, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné, difosforečnany), sůl, regulátor kyselosti (kyselina citronová). MLÉČNÁ ČOKOLÁDA 48%: cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka (z MLÉKA), MLÉČNÝ TUK, emulgátory (SOJOVÉ LECITHINY, E476), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT OŘECHY.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové informace na 100 g Energie: 2 085 kJ (498 kcal) Tuk: 23 g z toho nasycené mastné kyseliny: 14 g Sacharidy: 65 g Vláknina: 2,8 g z toho cukry: 39 g Bílkoviny: 6,2 g Sůl: 0,64 g
Hmotnost
150 g
Potravinářský podnik
Mondelez Nederland, Postbus 1146, 4801 BC Breda, NL
Prodejní název
LU Scholiertje melk
Výrobce
Lulu
Počet kusů
1
Kód EAN
5410041485202

Seznam přísad
Složení: MÁSLO 52%: PŠENIČNÁ MOUKA 68%, cukr, MLÉČNÝ TUK 14%, sušené odstředěné mléko, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné, difosforečnany), sůl, regulátor kyselosti (kyselina citronová). MLÉČNÁ ČOKOLÁDA 48%: cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka (z MLÉKA), MLÉČNÝ TUK, emulgátory (SOJOVÉ LECITHINY, E476), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT OŘECHY.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové informace na 100 g Energie: 2 085 kJ (498 kcal) Tuk: 23 g z toho nasycené mastné kyseliny: 14 g Sacharidy: 65 g Vláknina: 2,8 g z toho cukry: 39 g Bílkoviny: 6,2 g Sůl: 0,64 g
Hmotnost
150 g
Potravinářský podnik
Mondelez Nederland, Postbus 1146, 4801 BC Breda, NL
Prodejní název
LU Scholiertje melk
Výrobce
Lulu
Počet kusů
1
Kód EAN
5410041485202
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1216
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics
Obrázek produktu pro LU Pim's Orange příchuť 150g – ovocná pomerančová náplň s čokoládou
LU Pim's Orange příchuť 150g – ovocná pomerančová náplň s čokoládou
1 133,80 Kč/1kg
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Bastogne Original Speculoos Cookies 260 g – Křupavé, pikantní máslové sušenky
Bastogne Original Speculoos Cookies 260 g – Křupavé, pikantní máslové sušenky
428,62 Kč/1kg
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro LU Cracotte Crunchy přírodní toastové krekry 250g – lehká a křupavá svačina
LU Cracotte Crunchy přírodní toastové krekry 250g – lehká a křupavá svačina
488,40 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parní Mop - Plochý 173948
Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parní Mop - Plochý 173948
5 789,97 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 227
2 315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
615,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro hanuta 3519 minis 200,0 g
hanuta 3519 minis 200,0 g
1 285,40 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 379,10 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 8
275,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro LU Mikado Milk Chocolate Sticks 75g – Křupavé sušenkové tyčinky s mléčnou čokoládou
LU Mikado Milk Chocolate Sticks 75g – Křupavé sušenkové tyčinky s mléčnou čokoládou
1 556,93 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dubajská čokoláda ELIT - 90g
Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 26
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
796,19 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 39
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Adventní kalendář Toblerone 200g
Adventní kalendář Toblerone 200g
3 011,80 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
602,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
533,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 38
266,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 293
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Obrázek produktu pro Sušenkové krekry Original 100g/pg
Sušenkové krekry Original 100g/pg
2 088,30 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
208,83 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 50
798,61 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Jacobs Milka Cappuccino Choco Nut nápoj v prášku 500g
Jacobs Milka Cappuccino Choco Nut nápoj v prášku 500g
341,54 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
170,77 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Citronové tartaletky Bonne Maman – jednotlivé porce, ideální na cesty, 125 g
Citronové tartaletky Bonne Maman – jednotlivé porce, ideální na cesty, 125 g
1 190,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 60
965,46 Kč
Prodejce: kimport
Verpackungsbild Heinz Tomato Ketchup CUBE Sachet fruchtig würzig 100 x 17ml 1700ml
HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
287,28 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 25
488,37 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 009,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 009,12 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Liga Baby sušenky 175 g pro 6-12 měsíců - sušenky bohaté na živiny pro batolata
Liga Baby sušenky 175 g pro 6-12 měsíců - sušenky bohaté na živiny pro batolata
685,26 Kč/1kg
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,62 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
1 027,85 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
268,42 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 9
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro 20W napájecí adaptér Apple USB-C s nabíjecím kabelem Apple Lightning na USB-C (2 m)
20W napájecí adaptér Apple USB-C s nabíjecím kabelem Apple Lightning na USB-C (2 m)
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 67
651,00 Kč
Prodejce: NamdarStore
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Lonheo Vysokotlaká černá kuchyňská baterie Vodovodní kohoutek Kuchyňský výsuvný s 2 sprškami 360° otočná dřezová baterie se sprchovou hlavicí
Lonheo Vysokotlaká černá kuchyňská baterie Vodovodní kohoutek Kuchyňský výsuvný s 2 sprškami 360° otočná dřezová baterie se sprchovou hlavicí
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 252
25 381,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Granitan
Obrázek produktu pro kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
5 012,00 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
300,72 Kč
Prodejce: somnia24

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI
WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g
Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g
Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 Kč
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schulte jablečný crumble thaler 2500g
Schulte jablečný crumble thaler 2500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g
Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg