5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ŁAKOĆ WARSZAWSKI - Ovesné sušenky s čokoládou a vanilkou, bez lepku 150g3 193,63 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Open Food 4006952008169, e503, e503ii, sojamehl, magermilchpulver, maisstärke, backtriebmittel (ammoniumhydrogencarbonat), zucker,..., 523 kcal, 5 g, 61 g, 31 g274,80 Kč/1kg
54,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti160,00 Kč/1kg
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Bob Snail Choco Ovocná pochoutka v čokoládě bez přidaného cukru - jablko, jahoda (30g), 101533
1 400,00 Kč/1kg
42,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Schär Pausa Ciok bezlepkový plněný piškotový řez (35g), 33081
372 609,98 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ovesné sušenky 175g
375,43 Kč/1kg
65,70 Kč
Prodejce: taleoo

Zázvorové sušenky 175g
579,54 Kč/1kg
101,42 Kč
Prodejce: taleoo

Citronové vafle, 15 g | MOGLI
1 199,33 Kč/1kg
17,99 Kč
Prodejce: taleoo

Roshen oplatky s kakaovou příchutí 216 G
1 872,09 Kč/1kg
411,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Leibniz máslové sušenky 50 g
409,60 Kč/1kg
20,48 Kč
Prodejce: Katomix

Croissant s rýží a vanilkou 125g
874,48 Kč/1kg
109,31 Kč
Prodejce: taleoo

Cookies Fourrés - Rote Früchte 175g | LE MOULIN DU PIVERT
666,34 Kč/1kg
116,61 Kč
Prodejce: taleoo

Karibix – Celozrnné ovocné sušenky z ovesné mouky, 125 g | BOHLSENER MÜHLE
486,00 Kč/1kg
60,75 Kč
Prodejce: taleoo

CITRONOVÉ SUŠENKY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 130 g - FLORBU
2 255,36 Kč/1kg
315,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Krakuski máslové sušenky 201 g
218,20 Kč/1kg
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Mandlové makronky 150g
867,33 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Křupky 150g
53 970,00 Kč/1kg
53,97 Kč
Prodejce: taleoo

Kringel - ovesný-citronový bezlepkový 125g
623,60 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nečekejte, dopřejte svému dítěti zdravou radost! Objednejte si Bob Snail Roll Jablko/Jahoda ještě dnes!
Šnek Bob - srolované ovocné plátky - zdravá pochoutka vyrobená z čistě přírodních surovin a 100% ovoce. Ovocná pochoutka je vhodná do školy, na svačinu, svačina, do práce, na cesty či výlety.
Čisté ovocné plátky vyrobené pouze z ovoce.
Balení obsahuje 3 srolované ovocné plátky.
Bez lepku.
Bez barviv a konzervačních látek.
Bez přidaného cukru, obsahuje pouze přírodní cukry z ovoce.
Složení: jablka 80%, jahody 20%.
Nutriční hodnoty ve 100g výrobku:
Energie: 900Kj / 212kcal
Tuky: 1,8g (z toho nasycené: 0,2g)
Sacharidy: 46,7g (z toho cukr: 40,0g)
Vláknina: 6,9g
Bílkoviny: 2,2g
Sůl: 0,0g
Referenční příjem průměrné dospělé osoby (8400kJ / 2000Kč)
Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření spotřebujte do nekolika dní.
Země původu: Ukrajina.
SLOŽENÍ Jablka 80 %, jahody 20 %. POPIS Bob Bob Snail snacks s jablky a jahodami. Bez přidaného cukru.
Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Balení obsahuje 3 svačinky. VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g Kalorická hodnota: 900 kJ/212 kcal Tuky: 1,8 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 47 g z toho cukr: 40 g Vláknina: 6,9 g Bílkoviny: 2,2 g Sůl: <0,01 g DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ Skladujte na suchém místě. Chraňte před teplem. Po otevření spotřebujte do několika dnů.
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě. Chraňte před teplem. Po otevření spotřebujte do několika dnů.
- Seznam přísad
- žádné informace
- Deklarovaná nutriční hodnota
- žádné informace
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- keine Angaben
- Prodejní název
- žádné informace
- Výrobce
- Bob Snail
- Obsah balení
- 3 svačiny
- Označení množství
- szt
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4820162520316
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě. Chraňte před teplem. Po otevření spotřebujte do několika dnů.
- Seznam přísad
- žádné informace
- Deklarovaná nutriční hodnota
- žádné informace
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- keine Angaben
- Prodejní název
- žádné informace
- Výrobce
- Bob Snail
- Obsah balení
- 3 svačiny
- Označení množství
- szt
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4820162520316
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

JABLEČNĚ-HRUŠKOVÉ ROLE BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SNAIL
975,00 Kč/1kg
30,55 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,25 Kč
Prodejce: Katomix

Bob Snail Przekąska owocowa Jabłko Malina 30 g
13 559,00 Kč/1kg
406,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Open Food 4820206080066, Fruit, Apple, Berries, Malaceous fruit, Blueberry, 186 kcal, 41 g, 36 g, 1,4 g, 1,7 g
10 891,00 Kč/1kg
326,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Jablečná přesnídávka - třešeň 60g BOB SCHNECKE
49 490,00 Kč/1kg
51,88 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,49 Kč
Prodejce: Katomix

Eco Snack Bob Snail Rolls Ovocné plátky jablko, třešeň (30g), 54654
975,00 Kč/1kg
30,55 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,25 Kč
Prodejce: Katomix

JABLKO - BLUEBER ROLLS SNACK BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 60 g - BOB SNAIL
902,17 Kč/1kg
56,73 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
54,13 Kč
Prodejce: Katomix

JABLEČNĚ-JAHODOVÁ SNÍDANKA BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 60 g - BOB SNAIL
902,17 Kč/1kg
56,73 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
54,13 Kč
Prodejce: Katomix

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
13 405,67 Kč/1kg
402,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

EAT & PLAY SNAIL APPEL - BIRNE MIT SPIELZEUG 20 g - BOB SNAIL
18 779,00 Kč/1kg
375,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

MANGO ROLL SNACK BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ GLUTENŮ 30 g - BOB SNAIL
1 280,00 Kč/1kg
38,40 Kč
Prodejce: LAVONIO

JABLKO - Slámové rohlíčky bez přidaného cukru, bez lepku 60 g - BOB SNAIL
824,83 Kč/1kg
51,88 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,49 Kč
Prodejce: Katomix

Bob Snail Choco Ovocná pochoutka v čokoládě bez přidaného cukru - jablko, jahoda (30g), 101533
1 400,00 Kč/1kg
42,00 Kč
Prodejce: CORWELL

STRIP SNACK JABLKO - HRUŠKA - HIDELBERRY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ GLUTENŮ 14 g - BOB SNAIL
1 166,43 Kč/1kg
16,33 Kč
Prodejce: Katomix

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

CCLIFE Dětská podložka na hraní, podložka na plazení 196x176x1cm, netoxická, skládací a protiskluzová, čísla a zvířata
1 044,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

98 g - BOB SNAIL BEZCUKROVÁ SADA KOUŘENÍ - bez lepku
4 611,43 Kč/1kg
451,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Jiubiaz Dětská koloběžka Fun Scooter Kick Scooter 3-kolová dětská koloběžka LED kola do 50 kg Nastavitelná výška černá
1 315,72 Kč
-504,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
811,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6 cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4 GB RAM, 128 GB
Použité
6 261,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Sendvičovač Lehmann 5 v 1 s různými formami, 1200 W, vaflovač, kontaktní gril, panini, sendvičovač, sladké pečivo, včetně 5 sad talířů
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Vaflovač Dvojitý vaflovač Žehlička na vafle Sendvičovač Vaflovač s nepřilnavým pečicím povrchem 750W Belgické Vafle 220V Retoo
477,99 Kč
Prodejce: Retoo

Lubluelu P7, akumulátorový vysavač, sací výkon 75000 Pa, kartáč proti zaplétání vlasů, zelené podsvícení, stojací model, vhodný pro koberce i tvrdé podlahy
1 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lubluelu-DE

Dřevěná zmrzlinárna pro děti - vozík na kolečkách s příslušenstvím
1 678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

Elektrický mlýnek na kávu, mlýnek na kávu s nárazovým nožem z nerezové oceli, keramický mlýnek na cestách s nastavitelnou hrubostí, nárazový nůž z nerezové oceli Retoo
215,69 Kč
Prodejce: Retoo

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

MONZANA, fusak do kočárku a pro kočíky
800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, LCD, 1440 min
666,99 Kč
Prodejce: FANEO

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
1 039,49 Kč/1kg
389,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bob Snail Przekąska Jabłko Malina 30 g
1 400,00 Kč/1kg
42,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Veganské brownies FRA 50 g
167,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 359,80 Kč/1kg