5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Miamor Sensible Snack Huhn Pur 30g57 749,75 Kč/1kg
2 309,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
JosiCat Masové tyčinky kuřecí a kachní 35g33 851,71 Kč/1kg
1 184,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
BULTI Venison – pamlsek pro kočky – 150 g696,47 Kč/1kg
104,47 Kč
Prodejce: Bult-Store
![Obrázek produktu pro Vitakraft Cat Crispy Crunch losos 60g [2428815]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/18f56dfe43bd2963c2a39d23bfa4b8df.webp)
Další informace o reklamě
Vitakraft Cat Crispy Crunch losos 60g [2428815]145,97 Kč/1l
364,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Churu Cat Kitten Chicken Recipe 4x14g
269,25 Kč
Prodejce: somnia24

Churu Cat Chicken with Crab Flavour Recipe 4x14g
5 538,86 Kč/1kg
387,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Churu Cat Tuna Recipe with Shrimp Flavor 4x14g
711,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

VITAKRAFT Cat Yums Huhn & Katzengras 40 g
2 816,75 Kč/1kg
112,67 Kč
Prodejce: VISO

INABA Churu Variety box Seafood - pochoutky pro kočky - 20 x 14 g
788,73 Kč/1kg
336,36 Kč
-44,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,83 Kč
Prodejce: VISO

VITAKRAFT Cat Yums sýr 40 g
1 725,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: STREFA

MIAMOR Cat Cream Poultry - pochoutky pro kočky - 6x15g
1 073,90 Kč/1kg
107,39 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Miamor Cat Cream Multivitamin - paštiky vitamíny 6x15g Miamor
1 011,11 Kč/1kg
91,00 Kč
Prodejce: STREFA

Katzensnack Crunch & Purr – sušenky s kuřecím masem a krevetami Mersjo 40 g
532,25 Kč/1kg
21,29 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Inaba Cat Churu Tidbits Tuna Recipe 3x12g kočičí pamlsky s tuňákem
273,73 Kč
Prodejce: M_plus_L

GimCat Sticks Geflügel - 4 Stück
2 285,71 Kč/1kg
64,00 Kč
Prodejce: STREFA

Konzerva Kitten kuřecí kousky s krevetami 95 g
600,00 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: STREFA

Ciao Churu Cat Hairball Tuna Recipe 4 × 14 g
269,25 Kč
Prodejce: somnia24

Cat pochoutka Crispy Crunch sladový 60g
3 266,83 Kč/1kg
196,01 Kč
Prodejce: M_plus_L

Churu Cat CIAO Dashi kuře se sýrem 70g
1 176,80 Kč/1kg
117,68 Kč
Prodejce: VISO

Felix Crispies pamlsek pro kočky losos pstruh 45 g
1 199,60 Kč/1kg
59,98 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Inaba Kočičí Churu Kuřecí s krevetami 4x14g (56g) Krémová pochoutka pro kočky
Paštika z kuřete a krevet
Neuvěřitelně chutné a zdravé pochoutky vyráběné z nejkvalitnějších
survin“human grade” tedy kvality pro lidi.
Nepostradatelné krémové pamlsky Churu pro kočky přímo z Japonska.
Churu jsou nízkokalorické, neobsahují obiloviny a konzervanty, jsou vyráběny z masa
pocházejícího z kuřat z volného chovu, přirozeně chovaných na
přísně kontrolovaných farmách a z tuňáka z volného moře loveného
utím udržitelným a certifikovaným a bezpečným pro delfíny.
Balení je navrženo speciálním způsobem, abyste mohli kočku krmit z
ruky, čímž se vaše pouto ještě více prohloubí.
- Maso z tuňáka nebo kuřete je vždy první složkou
- Neobsahují obiloviny, konzervanty a umělá barviva
- Krémová, vlhká textura milovaná všemi kočkami
- Churu je dodatečná porce vody pro málo pijící kočky
- Pamlsky Churu mají pouze 1/10 kalorií obsažených v suchých pochoutkách
Složení: Kuře 30 %, tapioka, přírodní extrakt z krevet, kolagen, extrakt ze zeleného čaje. Doplňkové látky na
kg: technologické doplňkové látky na kg: guarová guma 7,2 g, senzorické doplňkové látky 12,8 g, dietetické doplňkové látky: vitamin
E 310 m.j. /kg
Analytické složky: Hrubý protein (min.) 8,5 %, hrubý tuk (min.) 0,5 %, hrubá vláknina (max.) 0,1 %,
vlhkost (max.) 88 %, hrubý popel (max.) 1,3 %, vápník (min.) 0,003 %, hořčík (max.) 0,015 %, fosfor
(min) 0,20 %, draslík (min) 0,10 %, taurin (min.) 0,01 %, vitamin E (min.) 310 m.j.
Metabolická energie: 6,0 kcal/kus.
Churu masové pyré pro kočky s kuřecím z farmy a krevatami. Lahodný, přírodní pamlsek krémové konzistence bez obilovin.
Zdravé mlsání s nízkým obsahem kalorií, bez konzervantů, chemických aromat, bez barviv a umělých dochucovadel. Inovativní měkká konzistence pamlsku Churu vám umožní trávit společné chvíle s vaší kočičkou hravým a interaktivním způsobem. Díky možnosti podávat extra chutnou grain free masovou pochoutku na způsob kočičí kapsičky přímo "z ruky" objevíte nový způsob odměňování. Churu bude bavit vás i vaší kočku! Masové pyré můžete také podávat stejně jako jinou kočičí kapsičku přímo z misky nebo ho můžete přidat ke granulím pro vylepšení jejich chuti. Kočičí pamlsky Churu mají vysoký obsah vody a díky tomu jsou vhodným doplňkem k suchému krmivu nebo pro kočky, které málo pijí. Pamlsky Churu jsou 100% přírodní a zdravé mlsání pro kočičky všech věkových kategorií. Churu jsou ideální pro ukrytí tablety na odčervení či jiného léku, který je potřeba kočce nenásilně podat.
Složení
kuře (30,0%), tapioka, výtažek z krevet (0,6%), kolagen, výtažek ze zeleného čaje
Analytické složky
bílkovina 8.5%, obsah tuku 0.5%, surová vláknina 0.1%, surový popel 1.5%, vlhkost 88.0%
Kalorie 6.0 kcal/tube
Inaba Churu Kuřecí maso/krevety 4x14 gramů
Inaba Churu Chicken/Shrimp 4x14 gramů je krémový doplňkový snack pro kočky s vysokým obsahem vlhkosti a bez obilovin. Kočky mají často tendenci pít příliš málo, což může vést k dehydrataci. Dopřejte proto své kočce tento neodolatelný kočičí snack od Churu! Tento lahodný kočičí snack se skládá z krému, který je dodáván v dávkovacích kapsičkách a je bohatý na vlhkost. Kočky milují krémovou konzistenci! Lahodná receptura je bez obilovin a obsahuje vitamin E. Bez umělých konzervantů!
- Chutný snack pro kočky
- Krém v praktických dávkovacích sáčcích
- Bohatý na vlhkost, ideální pro správnou hydrataci
- S vitamínem E
- Bez obilovin
Obsah: 4x14 gramů
Složení: kuřecí maso (30,0 %), tapioka, extrakt z krevet (0,6 %), kolagen, extrakt ze zeleného čaje
Analytické složky: Obsah bílkovin 8,5 %, obsah tuku 0,5 %, hrubá vláknina 0,1 %, hrubé popeloviny 1,5 %, vlhkost 88,0 %, kalorický obsah 6,0 kcal/tobolku
Přídatné látky: Technologické přísady: Guarová guma 9,0 g. Senzorické přídatné látky: Aromata 14,0 g.
Výživové přísady: Chuťové látky: Vitamín E 310IU
- Hmotnost
- 56000 g
- Objem
- 0.056 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Prodejní název
- INABA
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- nepoužije se
- Počet kusů
- 30
- Kód EAN
- 8859387700742
- Číslo produktu
- IN0108N-UNIT
- Výrobce
- Inaba Foods
- Schvalovací číslo
- NA
- Hmotnost
- 56000 g
- Objem
- 0.056 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Prodejní název
- INABA
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- nepoužije se
- Počet kusů
- 30
- Kód EAN
- 8859387700742
- Číslo produktu
- IN0108N-UNIT
- Výrobce
- Inaba Foods
- Schvalovací číslo
- NA
K tomu se hodí také

DREAMIES Variety Snack Box – doplňkové krmivo pro kočky (s příchutí kuřete, sýra a lososa) - 720 g - 12x60
601,37 Kč/1kg
432,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Churu Cat Tuna 4x14g
99,31 Kč
-16,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,00 Kč
Prodejce: STREFA

Inaba Cat Churu 40x14g (560g) Krémová směs těstovin pro kočky s kuřecím masem
986,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Vitakraft 23520, Pamlsky, Kočka, Drůbež, Vepřové, Kachna, 90 g
2 400,42 Kč/1kg
288,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Dreamies Mega Box Pamlsek Pro Kočky Křupavé Paštiky S Náplní Kuře 350g
880,27 Kč/1kg
352,11 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Doka's lyofilizovaný snack pro kočky bez obilovin 15 g kachních srdíček
17 400,00 Kč/1kg
261,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

REAVET Maine Coon Complex, speciální doplňkové krmivo pro velká plemena koček - Main Coon food, krmivo pro mainské mývalí kočky, všestranná péče vhodná pro daný druh kočky
29 925,00 Kč/1kg
1 795,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ZOLUX Sweeties Krémový pamlsek s tuňákem a lososem 14g pro kočky 1ks, Z582163
6 455,00 Kč/1l
90,37 Kč
Prodejce: VISO

Inaba Cat Churu Bites 3x10g (30g) kočičí pamlsky sušenky plněné kuřetem a tuňákem
136,47 Kč
Prodejce: VISO

GimCat Extra, Kočka, Pasta, Péče o oči, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín..., Tuba, 50 g
1 900,00 Kč/1kg
133,00 Kč
Prodejce: STREFA

Dreamies 4008429037894, Pamlsky, Kočka, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 60 g
1 057 571,40 Kč/1kg
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreamies 5998749116500, Pamlsky, Kočka, Dospělý jedinec, Kachna, 60 g
615,57 Kč/1kg
90,16 Kč
-52%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,09 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 20Hmotnost 0,37 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bulti | Sušené tyčinky pro kočky – králík – 60 g – 82 % živočišných složek – 45 % bílkovin
38,71 Kč
Prodejce: Bult-Store
645,17 Kč/1kg

Bulti | Jerky tyčinky pro kočky – pro dobrý pocit – 60 g – 82 % živočišných složek – s vysokým obsahem bílkovin – hovězí pamlsky
38,71 Kč
Prodejce: Bult-Store
645,17 Kč/1kg

Bulti | Sušené tyčinky pro kočky – kachna – 60 g – 82 % živočišného obsahu – s vysokým obsahem bílkovin
38,71 Kč
Prodejce: Bult-Store
645,17 Kč/1kg

BULTI Venison – pamlsek pro kočky – 150 g
104,47 Kč
Prodejce: Bult-Store
696,47 Kč/1kg

Krmivo pro kočky s vepřovým masem – pamlsky pro kočky se salámem 150 g – mokré krmivo pro kočky – krmivo pro kočky s vepřovým masem – krmivo pro kočky v konzervě
104,47 Kč
Prodejce: Bult-Store
696,47 Kč/1kg

JosiCat Masové tyčinky kuřecí a kachní 35g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 184,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
33 851,71 Kč/1kg

Akinu MASÍČKA Jehněčí kousky pamlsek pro kočky 20 x 50 g
558,00 Kč
Prodejce: Akinu
507,27 Kč/1kg

Akinu MŇAMKA BOX Pamlskový balíček pro kočky
288,00 Kč
Prodejce: Akinu
587,76 Kč/1kg

Akinu MASÍČKA Jehněčí kousky pamlsek pro kočky 11 x 50 g
307,00 Kč
Prodejce: Akinu
503,28 Kč/1kg

Akinu SUPRIMO Kuřecí plátky pro kočky mramorované 50 g MTP 5 ks
225,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu SUPRIMO Kachní plátky pro kočky mramorované 50 g MTP 5 ks
225,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu SUPRIMO Losos s treskou mini proužky pamlsek pro kočky 50 g MTP 5 ks
225,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MASÍČKA BOX Pamlsek pro kočky
112,00 Kč
-16,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,20 Kč
Prodejce: Akinu
44,28 Kč/1kg

Dr. Seidel Hypoalergenní pamlsky pro kočky 50g
380,83 Kč
Prodejce: superbrandshop
3 808,30 Kč/1kg

Cat pochoutka Crispy Crunch sladový 60g
196,01 Kč
Prodejce: M_plus_L
3 266,83 Kč/1kg

Dreamies 4008429037948, Dospělý jedinec, Hovězí, 60 g
72,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 204,50 Kč/1kg

Dreamies 4008429037962, Pamlsky, Kočka, Dospělý jedinec, Losos, 60 g
74,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 236,50 Kč/1kg

Dreamies 4008429037894, Pamlsky, Kočka, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 60 g
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 057 571,40 Kč/1kg

Pamlsek pro kočky Lick & Purr – Soft Chicken Dream Mersjo 60 g
26,17 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
436,17 Kč/1kg

Pamlsek pro kočky – Crunch & Purr: Soft Chicken Biscuits Mersjo 40g
21,29 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
532,25 Kč/1kg