Hmotnost:
700 g- 400 g
- 700 g
Dr. Oetker 1538751004 Dr. Oetker Schokoladen Streusel 700,0 g, 1 St.
874,07 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
854,37 Kč-19,70Kč
1 220,53 Kč / 1kg
plus 37,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Saracino Modellierpaste Rot 1 kg566,76 Kč/1kg
566,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Mandeln gehackt, 5er Pack (5 x 100 g)517,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker 1204728004 Dr. Oetker Tortenguss Erdbeer 50,0 g135,80 Kč/1l
33,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker černé kakao na pečení intenzivní tmavé kakao 30g2 111,33 Kč/1kg
63,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mini Marshmallows Dr. Oetker
1 578,93 Kč/1kg
236,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Professional křehké oříškové sušenky na dezert 700g
787,14 Kč/1kg
551,00 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker 4880129000 Dr. Oetker Zuckerstreusel Dekor 130,0 g
92,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker dekorativní konfety, 100 g
924,40 Kč/1kg
92,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barevný cukrový posyp Pickerd na pečení a zdobení 1000g
251,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF čokoládový posyp ideální na zdobení dezertů 1000g
465,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rexim čokoládová drobenka 200 g
1 925,55 Kč/1kg
453,09 Kč
-67,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
385,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dr. Oetker couverture white vysoce kvalitní bílá čokoláda couverture 150g
1 126,80 Kč/1kg
169,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd oblíbené posypky So Blue 110g
3 613,09 Kč/1kg
397,44 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dr. Oetker 1498767002 Dr. Oetker Raspelschokolade Vollmilch 100,0 g, 1 St.
2 425,10 Kč/1kg
242,51 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker Cukier Wanilinowy 16 g
34,12 Kč/1kg
33,55 Kč
-74%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8,53 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker Posypka cukrowa dekoracyjna 80 g
422,22 Kč/1kg
71,23 Kč
-46%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
38,00 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Dr. Oetker Pistazien hacked, 25 g
3 763,20 Kč/1kg
94,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Barwnik Spożywczy Żółty 10 g
4 751,00 Kč/1kg
83,44 Kč
-43%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,51 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Dr. Oetker Dezertní omáčka Toffi 200 g
344,81 Kč/1kg
72,41 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dr. Oetker Professional Assortment Division Professional, Mörscher Str. 21, 76275 Ettlingen Skladujte na suchém místě a ne při vyšší než pokojové teplotě Čokoládový posyp s polevou 1 balení
Dr. Oetker 1538751004 Dr. Oetker Schokoladen Streusel 700,0 g, 1 St.
Dr. Oetker 1538751004 Dr. Oetker Schokoladen Streusel 700,0 g, 1 St.
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a ne při vyšší než pokojové teplotě
- Seznam přísad
- Cukr, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášek, emulgátor (SOJALECITHINE), glukózový sirup, vanilinové aroma, Při výrobě se zpracovávají také: (MLÉKO, LÍSKOVÉ OŘECHY), technologicky nevyhnutelné stopy proto nelze vyloučit
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1904 kj Energie kcal 453 kcal Tuky 16GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 10GRM Sacharidy 71GRM Sacharidy, z toho cukr 64GRM Bílkoviny 4,5GRM Sůl 0,18GRM
- Alergeny
- Obsahuje:|mléko|laktózu|sóju|ječmen|lískové ořechy. Může obsahovat jiné skořápkové plody
- Hmotnost
- 700 g
- Potravinářský podnik
- Dr. Oetker ProfessionalSortimentsbereich Professional, Mörscher Str. 21, 76275 Ettlingen
- Prodejní název
- Schokoladen streusel dragiert
- Výrobce
- Dr. Oetker
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 864101
- Kód EAN
- 4008241101674
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a ne při vyšší než pokojové teplotě
- Seznam přísad
- Cukr, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášek, emulgátor (SOJALECITHINE), glukózový sirup, vanilinové aroma, Při výrobě se zpracovávají také: (MLÉKO, LÍSKOVÉ OŘECHY), technologicky nevyhnutelné stopy proto nelze vyloučit
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1904 kj Energie kcal 453 kcal Tuky 16GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 10GRM Sacharidy 71GRM Sacharidy, z toho cukr 64GRM Bílkoviny 4,5GRM Sůl 0,18GRM
- Alergeny
- Obsahuje:|mléko|laktózu|sóju|ječmen|lískové ořechy. Může obsahovat jiné skořápkové plody
- Hmotnost
- 700 g
- Potravinářský podnik
- Dr. Oetker ProfessionalSortimentsbereich Professional, Mörscher Str. 21, 76275 Ettlingen
- Prodejní název
- Schokoladen streusel dragiert
- Výrobce
- Dr. Oetker
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 864101
- Kód EAN
- 4008241101674
K tomu se hodí také

Mini Marshmallows Dr. Oetker
1 578,93 Kč/1kg
236,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker dekorativní konfety, 100 g
924,40 Kč/1kg
92,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker křupavé perly
1 525,53 Kč/1kg
686,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 3472620008 Dr. Oetker Schoko Zebra Röllchen Dekor 400,0 g
1 883,07 Kč/1kg
753,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Professional křehké oříškové sušenky na dezert 700g
787,14 Kč/1kg
551,00 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker cukr na psaní, 4 barvy - modrá, žlutá, červená, zelená
712,90 Kč/1kg
71,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Dr. Oetker 4880129000 Dr. Oetker Zuckerstreusel Dekor 130,0 g
92,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd favourite sprinkles pop konfety 110g
3 294,55 Kč/1kg
362,40 Kč
Prodejce: Store-Germany

FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
346,67 Kč/1kg
156,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 315,00 Kč/1l
243,15 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Pickerd třpytky posyp růžové dekorace cukr růžový šumivý 34g
1 766,18 Kč/1kg
60,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Čokoládová drobenka Bezlepková drobenka z jemné hořké čokolády 200g
443,90 Kč/1kg
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Pickerd Crispy Donuts 65g
1 100,46 Kč/1kg
71,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker čokoládové ozdoby srdce z hořké a bílé čokolády 47g
8 049,57 Kč/1kg
378,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dr. Oetker Písmena Fun Colourful Mix Jedlá písmena 50g
1 319,20 Kč/1kg
65,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 136582005 Dr. Oetker Paradies Creme Zitrone 72,5 g
2 842,62 Kč/1kg
206,09 Kč
Prodejce: somnia24

Barevný cukrový posyp Pickerd na pečení a zdobení 1000g
251,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker decor stars 0,06 kg
1 050,83 Kč/1kg
63,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 1498767002 Dr. Oetker Raspelschokolade Vollmilch 100,0 g, 1 St.
2 425,10 Kč/1kg
242,51 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetkerdrobenka zábavná tři veganské druhy drobenky 85g
473,91 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dr. Oetker couverture white vysoce kvalitní bílá čokoláda couverture 150g
1 126,80 Kč/1kg
169,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker mini dekorativní květiny 40 kusů
953,00 Kč/1kg
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker čokoládový dekor v hořké čokoládě 60g
5 283,50 Kč/1kg
317,01 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dr. Oetker 130571007 Dr. Oetker Sahnesteif 5x 40,0 g, 5 St.
5 063,50 Kč/1kg
202,54 Kč
Prodejce: somnia24

Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,55 Kč/1kg
288,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Dr. Oetker - Čokoládové kapky na pečení - 75g
1 325,60 Kč/1kg
99,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd oblíbené posypky So Blue 110g
3 613,09 Kč/1kg
397,44 Kč
Prodejce: Store-Germany
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
1 718,64 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
34 372,80 Kč/1kg

Knorr Aromat universal
4 784,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
503,00 Kč
Prodejce: CANDeal
1 676,67 Kč/1kg

Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
437,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 379,40 Kč/1l

Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
849,08 Kč
Prodejce: Lemke
303,24 Kč/1kg

Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
388,49 Kč
Prodejce: Lemke
388,49 Kč/1kg

Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
60,36 Kč
Prodejce: Lemke
301,80 Kč/1kg

HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
425,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
245,52 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 910,40 Kč/1kg

Modelovací hmota tmavě zelená 250 g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
335,81 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1,34 Kč/1l

Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg

Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant

POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
184,14 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
3 682,80 Kč/1kg

CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l

RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
956,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
768,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
744,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,53 Kč/1l

Culinaria sladká karamelová omáčka na zmrzlinu a dezerty 800ml balení 2 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
603,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
377,37 Kč/1l