Knorr originální ústřicové ubrouskové knedlíky
19 593,30 Kč
plus 390,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 1011292 554,90 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Směs na pečení bez lepku 200 g - CELIKO2 433,15 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
citronová pasta 100 g s kousky citronu pro cukrářství4 871,00 Kč/1l
243,55 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delecta univerzální droždí 8 G
1 537,00 Kč/1kg
15,37 Kč
Prodejce: Katomix

Leimer cornflakes strouhanka
139,83 Kč/1kg
209,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delecta Kyselina citronová 80 G
649,50 Kč/1kg
51,96 Kč
Prodejce: Katomix

Bauck Mühle 414238, Chléb, 500 g, 348 kcal, 1473 kJ, 2,5 g, 0,4 g
195,16 Kč/1kg
97,58 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný kvásek sušený 30g
860,33 Kč/1kg
25,81 Kč
Prodejce: taleoo

Bauck Mühle 414738, Chléb, 475 g, 341 kcal, 1444 kJ, 6,3 g, 1,8 g
246,46 Kč/1kg
117,07 Kč
Prodejce: taleoo

Bauck Mühle 416838, Chléb, 550 g, 436 kcal, 1811 kJ, 25 g, 26 g
314,22 Kč/1kg
172,82 Kč
Prodejce: taleoo

Rolnik Żurek Domowy 340 g
128,94 Kč/1l
45,13 Kč
Prodejce: Katomix

Bagetky bez lepku 1 x 400 g
224,75 Kč/1kg
89,90 Kč
Prodejce: Labeta

BIOVEGAN Citronový koláč, 450 g
243,42 Kč/1kg
109,54 Kč
Prodejce: taleoo

Bauck Mühle 376737, Chléb, 500 g, 356 kcal, 1504 kJ, 12 g, 2,5 g
190,98 Kč/1kg
148,01 Kč
-52,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,49 Kč
Prodejce: taleoo

Delecta 5900983005151, 30 g, Papírová taška, 1 kusů
268,33 Kč/1kg
33,31 Kč
-75%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8,05 Kč
Prodejce: Katomix

Kypřicí prášek do perníku 1 x 20 g
325,50 Kč/1kg
6,51 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Směs na pečení - Moje skořicové rohlíčky 450g
1 412,47 Kč/1kg
635,61 Kč
Prodejce: Store-Germany

Gellwe Mieszanka do Ciasta Karpatka 340 g
168,72 Kč/1kg
60,74 Kč
Prodejce: Katomix

Sušené droždí, 9 g, balení po 8 kusech
2 407,50 Kč/1kg
173,34 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
UNILEVER PLC Knorrstraße 1, 74074 Heilbronn Skladujte na suchém místě mimo dosah tepla Příprava: 1. Knedlíky vložte do vlažné vody a ponořte. nechte je namočené 15 minut, několikrát je otočte. 2. Vložte do vroucí, mírně osolené vody a nechte 30 minut stát na mírném ohni nebo vařte v konvektomatu (na děrovaném plechu) přibližně 30 minut na parní stupeň. 2. Vložte knedlíky do vroucí, mírně osolené vody a nechte 30 minut stát na mírném ohni. 3. Knedlíky vařte v páře ve fólii po dobu 10 minut. 4. Rozřízněte jeden konec sáčku na vaření a stáhněte fólii dolů. Knedlíky krátce ponořte do vody a nakrájejte na porce. Tip: Ubrouskové knedlíky můžete udržovat teplé ve fólii v horké vodě na vaření, v bain-marie nebo v konvektomatu. Servítkové knedlíky v sáčku na vaření, balení po 1 ks
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě chráněném před teplem
- Seznam přísad
- 56% chlebové kostky (PŠENIČNÁ mouka, jedlá sůl, palmový tuk, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový), droždí, paprika), PŠENIČNÁ mouka, palmový tuk, CELOZRNNÝ SÝR, odstředěné MLÉKO, jodidovaná jedlá sůl, cibule, petržel, antioxidant¹ (rozmarýnový extrakt). Může obsahovat stopy celeru. v jídelním lístku není požadována deklarace přídatné látky, protože v připravovaném výrobku není žádný technologický efekt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 834 kj Energie kcal 198 kcal Tuky 8,8GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 4GRM Sacharidy 23GRM Sacharidy, z toho cukr 1,8GRM Bílkoviny 5,9GRM Sůl 1,3GRM
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHKnorrstraße 1, 74074 Heilbronn
- Prodejní název
- Ubrouskové knedlíky v sáčku na vaření
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Počet kusů
- 10
- Číslo produktu
- 36214
- Kód EAN
- 4007801305705
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě chráněném před teplem
- Seznam přísad
- 56% chlebové kostky (PŠENIČNÁ mouka, jedlá sůl, palmový tuk, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový), droždí, paprika), PŠENIČNÁ mouka, palmový tuk, CELOZRNNÝ SÝR, odstředěné MLÉKO, jodidovaná jedlá sůl, cibule, petržel, antioxidant¹ (rozmarýnový extrakt). Může obsahovat stopy celeru. v jídelním lístku není požadována deklarace přídatné látky, protože v připravovaném výrobku není žádný technologický efekt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 834 kj Energie kcal 198 kcal Tuky 8,8GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 4GRM Sacharidy 23GRM Sacharidy, z toho cukr 1,8GRM Bílkoviny 5,9GRM Sůl 1,3GRM
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHKnorrstraße 1, 74074 Heilbronn
- Prodejní název
- Ubrouskové knedlíky v sáčku na vaření
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Počet kusů
- 10
- Číslo produktu
- 36214
- Kód EAN
- 4007801305705
K tomu se hodí také

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl klasické 12 knedlíků 400g
163,26 Kč/1kg
130,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl 6 kusů v sáčku 200g
341,30 Kč/1kg
68,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Zipro One S Cvičební kolo pro domácnost Magnetické kolo do 110 kg Magnety Cvičební kolo Fitness kolo Fitness kolo Domácí trenažér Kardio kolo Počítač Fitness vybavení pro domácnost
2 429,00 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Samsung Galaxy A33 5G SM-A336B, 16,5 cm (6,5"), 6 GB, 128 GB, 48 MP, Android 12, černý
14 302,78 Kč
Prodejce: G-Electronics

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

12 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 4,8kg
354,17 Kč/1kg
1 700,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Zündapp Blue 5.0 26 inch Fully Mountainbike Full Suspension MTB Bike 26', barva:cern /cerven , velikost r mu:47 cm
12 944,00 Kč
-4 844,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IWOGROUP

Linder Exclusiv Zahradní slunečník 300 cm Béžový
1 122,00 Kč
Prodejce: Proki

LUMILED solární pohádková světla venkovní 30x LED 10,6 M solární pohádková světla venkovní světelná koule IP44 teplá bílá 3000K blikající velikonoční žárovky solární řetěz
2 145,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Měsíční lampa 3D tisk Magnetické plovoucí měsíční lampy
1 892,17 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: CJCmall

Volný výběh Wiltec pro králíky 180 x 75 x 75 cm, venkovní výběh a kotec pro malá zvířata pro králíky, zajíce, morčata, volný výběh jako králíkárna
1 038,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Kimchi Classic, jemná varianta, 300 g, značka Old Friends
175 409,99 Kč/1kg
175,41 Kč
Prodejce: Katomix

Dárkové balení Atlas Honey - 18 kusů italského medu, 630 g
2 165,00 Kč/1kg
1 363,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

7zónová ergonomická matrace 90 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 409,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

JW Multigrilovací sada "OSLO" 2341
5 969,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Caotina čokoládový krém s pravou švýcarskou čokoládou 300g
1 178,00 Kč/1kg
117,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pomerančová marmeláda, 340 g
398,38 Kč/1l
135,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Přijímač DVB-T2 HDMI HD Digitální přehrávač médií USB TV TV HEVC H.265 PVR Ready IPTV Timeshift Internet Ethernet SCART DVB-T MPEG 4 Retoo
728,99 Kč
Prodejce: Retoo

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
361,96 Kč/1kg
101,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WC pro hlodavce rohové kryté 14x8x11cm TR 1ks
138,44 Kč
Prodejce: VISO

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HOME DELUXE Venkovní sudová sauna LAHTI - M včetně 3,6 kW topidla a příslušenství, ideální pro 2 osoby, ze smrkového dřeva
69 111,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks














Doprava zdarma

RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
366,64 Kč
Prodejce: PolleoSport
733,28 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Dr. Oetker krtčí dort, balení po 4 kusech (4 x 435 g)
637,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka na špecle Aurora, 1 kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
67,72 Kč/1kg

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
292,93 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 464,65 Kč/1kg

Ruf směsi na pečení Eggnog dort



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,29 Kč/1kg