Perlier Sandalwood ampon a sprchov gel pro mue 8,4 oz
329,44 Kč
1 317,76 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Šampon a kondicionér 2 v 1 L3VEL3, 1000 ml285,04 Kč/1kg
306,42 Kč
-21,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
285,04 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
Minerální šampon Ahava Deadsea Water2 320,85 Kč/1l
928,34 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
TIROLER STEINOEL HAARSHAMPOO, 500 ml Šampon653,10 Kč/1kg
366,39 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Bilka ampon proti seboreei975,00 Kč/1l
195,00 Kč
Prodejce: Inaris_International

Retterspitz šampon 200 ml
829,40 Kč/1l
165,88 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Šampon Palmolive svěží & vitální (350 ml)
1 806,86 Kč/1l
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

HISKIN Šampon pro muže 250 ml
1 849,16 Kč/1l
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Milva šampon síra 200 ml
475,00 Kč/1l
95,00 Kč
Prodejce: Milva

Šampon Zwitsal 700 ml
565,71 Kč/1l
396,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Bübchen 4065331000026, 200 ml, Dermatologicky testováno
610,00 Kč/1l
122,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Milva šampon kofein 200 ml
425,00 Kč/1l
85,00 Kč
Prodejce: Milva

WELEDA Šampon s rozmarýnem, revitalizační, 100 ml
939,50 Kč/1l
93,95 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Šampon Zwitsal (200 ml)
3 162,00 Kč/1l
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Sebamed Anti-Schuppen šampon 400 ml
750,42 Kč/1l
300,17 Kč
Prodejce: apohealth

Barwa, Šampon s extraktem Žihlavy, 250 ml
723,96 Kč/1l
180,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bulfresh - Šampon Rose 300 ml
399,27 Kč/1l
119,78 Kč
Prodejce: RosesOils

Urtekram Šampon Bez parfemace BIO 500 ml
798,00 Kč/1l
399,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Numèro Bambucký vyživující šampon 300ML
2 878,30 Kč/1l
287,83 Kč
Prodejce: Tersorte

Sebamed Dermatologický šampon 200ml
2 742,75 Kč/1l
548,55 Kč
Prodejce: somnia24

Isdin Nutradeica ampon na vlasy g.Schupp.u.fettiges 200 ml
2 935,40 Kč/1l
587,08 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sprchový šampon Perlier SandalwoodSprchový šampon "Sandalo" od společnosti Perlier kombinuje jemné čištění se smyslnou hřejivou vůní. Složení je navrženo tak, aby vyživovalo, oživovalo a intenzivně hydratovalo pokožku i vlasy. Zpevňující účinek a sametová textura zanechávají na pokožce pocit výživy, zatímco charakteristická vůně jemného santalového dřeva zahaluje tělo a působí na smysly. společnost Perlier je již po desetiletí synonymem vysoce kvalitních pečujících produktů založených na přírodních složkách a tradičních recepturách. S touto sprchovou péčí se každodenní rituál stává uklidňujícím okamžikem relaxace a obnovy. Kompozice vůně s hřejivými dřevitými tóny santalového dřeva dodává nejen příjemný pocit na těle, ale posiluje i celkovou pohodu. Bohatá pěna jemně myje, aniž by vysušovala pokožku, a zanechává jemnou, dlouhotrvající vůni. Použití - Naneste malé množství přípravku na vlhkou pokožku a vlasy, napěňte a poté důkladně opláchněte.Fakta a údaje - Obsah: 250 mlHlavní vlastnosti - Sametová textura - Bohatá pěna - Hydratace - Přírodní složky Sprchový šampon "Sandalwood" od značky Perlier máme v dambiro obzvlášť rádi, protože jemně čistí a hydratuje pokožku i vlasy a svou teplou dřevitou vůní vytváří uklidňující péči!
Med hraje důležitou roli ve složení italských výrobků, protože tato účinná látka je schopna zbavit se mnoha estetických vad a kožních problémů. Co je na koupelovém šamponu ze santalového dřeva jedinečného? Obsahuje celý komplex vitaminů a užitečných mikroprvků. Výrobek má kouzelnou vůni santalového dřeva, která má následující účinky: Čistí Tonizuje Obnovuje Zjemňuje Po použití je pokožka příjemná na dotek, vlasy jsou lesklé a poddajné. V jedné lahvičce máte hned dva produkty: šampon a sprchový gel, což je velmi pohodlné a ekonomické.
Med hraje důležitou roli ve složení italských výrobků, protože tato účinná látka je schopna zbavit se mnoha estetických vad a kožních problémů. Co je na koupelovém šamponu ze santalového dřeva jedinečného? Obsahuje celý komplex vitaminů a užitečných mikroprvků. Výrobek má kouzelnou vůni santalového dřeva, která má následující účinky: Čistí Tonizuje Obnovuje Zjemňuje Po použití je pokožka příjemná na dotek, vlasy jsou lesklé a poddajné. V jedné lahvičce máte hned dva produkty: šampon a sprchový gel, což je velmi pohodlné a ekonomické.
- Model
- Sandalo
- Hmotnost
- 330 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- NEPLATÍ
- Výrobce
- Perlier
- Kód EAN
- 8009740830580
- Číslo produktu
- RUWIMP9G33
- Model
- Sandalo
- Hmotnost
- 330 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- NEPLATÍ
- Výrobce
- Perlier
- Kód EAN
- 8009740830580
- Číslo produktu
- RUWIMP9G33
K tomu se hodí také

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Selsun šampon - péče o vlasy a pokožku hlavy, 120 ml
6 400,83 Kč/1l
768,10 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Stieprox intenzivní šampon 100 ml
3 795,00 Kč/1l
379,50 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Isdin Nutradeica ampon na vlasy g.Schupp.u.fettiges 200 ml
2 935,40 Kč/1l
587,08 Kč
Prodejce: somnia24

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
1 676,17 Kč/1l
1 676,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
671,20 Kč/1l
671,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Pečující šampon Aveda Shampure
859,73 Kč/1l
978,49 Kč
-118,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
859,73 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Bioxcin Forte, Šampon, Pánské, Všechny vlasy, Padání vlasů, Proti ztrátě vlasů, Výživa, Ochana, Posilující, Láhev, Karob, Heřmánek, Kopřiva
1 919,66 Kč/1kg
1 919,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
896,05 Kč/1l
340,50 Kč
Prodejce: somnia24

REF Intense Hydrate Shampoo 1000 ml
1 782,00 Kč/1l
1 782,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
727,93 Kč/1l
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Maria Nila True Soft Shampoo bezsulfátový šampon proti krepatění vlasů 1000 ml
1 392,51 Kč/1l
1 392,51 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Plantur 39, Barvicí šampon, blond, 250ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 188 925,97 Kč/1kg
321,01 Kč
Prodejce: apohealth

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Ducray Kelual DS intenzivní šampon proti lupence 100 ml
4 767,40 Kč/1l
476,74 Kč
Prodejce: NutraBestBG

PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo šampon pro objem vlasů 947 ml
2 450,74 Kč/1l
2 320,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Milk_Shake šampon Milk_Shake Color Care Šampon pro udržení barvy 1000ml
712,63 Kč/1l
1 015,25 Kč
-302,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
712,63 Kč
Prodejce: Tersorte

Apivita Dry Dandruff Shampoo posilující šampon proti lupům 500 ml
1 226,88 Kč/1kg
834,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 417,24 Kč/1l
1 104,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Garnier Botanic Szampon Zielona Herbata, 400 ml
246 395,36 Kč/1kg
105,95 Kč
Prodejce: MANADA

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, šampon, 300 ml
1 164,63 Kč/1l
349,39 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Šampon Babaria Zwiebel 600ml
344,71 Kč/1l
241,30 Kč
Prodejce: CoverKingz
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l