Resin-Pure bezpečně a účinně odstraňuje i ty nejjemnější zbytky křemičitanů, dusičnanů a mnoha dalších rozpuštěných organických a anorganických látek (TDS) a je ideální pro komerčně dostupné pryskyřicové filtry.
Resin-Pure se skládá z kationtové a aniontové pryskyřice (H+ a OH-) a umožňuje výrobu nejčistší vody s průměrnou hodnotou vodivosti 0,1 μS/cm.
Speciální pokyny: Pravidelně měřte vodivost vody. Jakmile se opět zvýší, je třeba pryskyřici vyměnit. Směsná pryskyřice by měla být vždy připojena za osmózní systém nebo být jeho posledním stupněm.
ÚČINNÁ A ŠETRNÁ: Odstraňuje z vody i ty nejjemnější zbytky křemičitanů, dusičnanů a mnoho dalších rozpuštěných organických a anorganických látek (TDS).
Skládá se z kationtů a aniontů (H+ a OH-) v poměru 40:60.
ČISTÁ VODA: Umožňuje výrobu nejčistší vody s průměrnou hodnotou vodivosti přibližně 0,1 μS/cm.
SNADNÉ POUŽITÍ: Ideální pro použití v komerčně dostupných pryskyřicových filtrech.
Demineralizační přípravek Microbe-Lift Resin-Pure 4000 ml
1 363,02 Kč
340,76 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
čt 1. – pá 2. října
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
EDEN 521 externí filtr
2 414,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vladeko
Další informace o reklamě
Zoolek Aquaclar Pond Plus Pond 5L pro průzračnost zakalené vody
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 095,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Další informace o reklamě
Akvarijní čerpadlo StreamMax Premium 2000
8 256,25 Kč/1m
1 321,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Další informace o reklamě
Akvarijní kompresor OxyMax 400
8 227,59 Kč/1m
1 193,00 Kč
Prodejce: Vladeko
biOrb Cleaner pump
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
380,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Microbe-Lift Coralscaper Coral Glue Superglue 2 x 3g
3 986,73 Kč/1m
390,70 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Microbe-Lift Artemiss mořský a sladkovodní imunostimulant 118 ml
14 711,16 Kč/1m
2 153,02 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-1 520,44 Kč
632,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Microbe-Lift Coralscaper superglue 50g lepidlo na korály
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
316,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Výstupy trysek FX2/4 (O)
9 267,11 Kč/1m
704,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
JBL BioClean A 250ml JBL
701,24 Kč/1l
175,31 Kč
Prodejce: Aquario_pl
Ventil Hagen Fluval Aqua-Stop pro FX5
951,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Microbe-Lift Reefscaper - lepidlo na útesy a korály 1000 g
8 012,52 Kč/1m
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Microbe-Lift Zeopure Powder Zeolith Pulver 50 mikronů 250 g
5 231,00 Kč/1m
627,72 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis
Resin-Pure bezpečně a účinně odstraňuje i ty nejjemnější zbytky křemičitanů, dusičnanů a mnoha dalších rozpuštěných organických a anorganických látek (TDS) a je ideální pro komerčně dostupné pryskyřicové filtry.
Resin-Pure se skládá z kationtové a aniontové pryskyřice (H+ a OH-) a umožňuje výrobu nejčistší vody s průměrnou hodnotou vodivosti 0,1 μS/cm.
Speciální pokyny: Pravidelně měřte vodivost vody. Jakmile se opět zvýší, je třeba pryskyřici vyměnit. Směsná pryskyřice by měla být vždy připojena za osmózní systém nebo být jeho posledním stupněm.
ÚČINNÁ A ŠETRNÁ: Odstraňuje z vody i ty nejjemnější zbytky křemičitanů, dusičnanů a mnoho dalších rozpuštěných organických a anorganických látek (TDS).
Skládá se z kationtů a aniontů (H+ a OH-) v poměru 40:60.
ČISTÁ VODA: Umožňuje výrobu nejčistší vody s průměrnou hodnotou vodivosti přibližně 0,1 μS/cm.
SNADNÉ POUŽITÍ: Ideální pro použití v komerčně dostupných pryskyřicových filtrech.
Hmotnost
3500 g
Objem
4000 ml
Počet kusů
1
Kód EAN
4260735740862
Číslo produktu
2522204
Výrobce
Arka
Hmotnost
3500 g
Objem
4000 ml
Počet kusů
1
Kód EAN
4260735740862
Číslo produktu
2522204
Výrobce
Arka
K tomu se hodí také
Demineralizační přípravek Microbe-Lift Resin-Pure 1000 ml
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(58)Počet hodnocení: 58
1 003,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland
12 x břečťan 75-100 cm (Hedera hibernica): kupte si 12 / zaplaťte 7,5 | 12 stálezelených popínavých rostlin pro 2 metry dlouhý 100% živý plot pro soukromí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 167,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClematisOnline
vidaXL Pavillon 3×3 m Anthrazit
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(73)Počet hodnocení: 73
Použité
6 261,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro
Automatický inkubátor Wiltec pro 24 vajec, inkubátor s plně automatickým systémem otáčení, inkubátor s regulací teploty a vlhkosti, inkubátor pro násadová vejce
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(108)Počet hodnocení: 108
70W, 20L, akvarijní topení a chlazení, elektronický polovodičový akvarijní chladič, akvarijní ohřívač, LCD displej, tichý digitální chladicí a topný systém pro akvária, malé chlazení, chladicí vodní stroj pro akvarijní akvária
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 403,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
29 595,56 Kč/1m
Akvarijní filtrační médiumCeramika, biologický keramický vložkový filtr, 25 kg, cca 32 l
2 152,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES
67,25 Kč/1l
72 W chladič vody pro akvária, akvárium, chladič, 3 l/min, 30-35 dB, tichý chladicí systém s konstantní teplotou
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 797,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ladenza
GROTHEN G328A Peristaltické čerpadlo, 100-240 V, 114-500 ml/min, nastavitelný, vysoký průtok, bezpečné pro potraviny, vulkanizovaná platinová silikonová trubice pro kutily, akvaristiku, laboratoře, chemické analýzy, dávkování přísad
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
2 269,99 Kč/1m
EDEN 521 externí filtr
2 414,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vladeko
Akvarijní UV lampa ClearTronic 7 W
2 363,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Vladeko
6 950,00 Kč/1m
biOrb Decor Set Winter Dream
2 160,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Vladeko
10X GROTHEN DC 24V peristaltická pumpa se silikonovou hadicí Vysokoprůtoková pumpa na vodní kapaliny Dávkovací vakuová pumpa Samonasávací Ochrana proti korozi Nastavitelný průtok pro kutily Akvarijní laboratoř Chemická analýza Dávkování přísad Plochá obrazovka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone
78 990,00 Kč/1m
SunSun CAP-100 kyslíkové čerpadlo 70 W, vzduchové čerpadlo pro 80 m³ akvárium a zahradní jezírko, provzdušňovač jezírka 100 l/min s 16 výstupy vzduchu
3 266,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Štěrk do akvária Zeolit mineralní, filtrační vložka 4-8 mm, chemická filtrace vody, 25 kg
1 334,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES
40,42 Kč/1l
Akvarijní sada generátoru CO2 pro domácí použití Systém generátoru CO2 s elektromagnetickým ventilem, počítadlem bublin a reaktorem na oxid uhličitý pro rostlinné akvárium
1 158,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
5 267,23 Kč/1m
SunSun HXS-03 Automatický čistič štěrku s čerpadlem
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
biOrb Service kit 3 plus water optimiser
1 066,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Vladeko
8 393,70 Kč/1m
Demineralizační přípravek Microbe-Lift Resin-Pure 4000 ml
1 363,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
340,76 Kč/1l
12V 35W vzduchové čerpadlo, kyslíkové čerpadlo pro rybník, akvakulturu a akvárium s rozdělovačem
2 410,30 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-292,00 Kč
2 118,30 Kč
Doprava zdarma6% od 2 ks
Prodejce: Ladenza
Zoolek Aquaclar Pond Plus Pond 5L pro průzračnost zakalené vody
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 095,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Posilovací čerpadlo Naturewater 300 GPD (1135 l), posilovací čerpadlo 68 W pro systém reverzní osmózy, vstupní tlak vody 2 bary až výstupní tlak 5 barů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 347,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Akvarijní UV lampa - ultrafialová lampa pro čištění akvárií a jezírek, 220V (zástrčka EU, 3W)
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
469,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Akvarijní hadice silikonová 4 6 mm, 100 m, pro CO2 a napovzdusnování, odolná proti mrazu