5,0



Na základě 1 hodnocení
Šampon pro oživení barvy vlasů Cool Blonde Dualsenses Color Revive (Color Giving Shampoo), 250 ml
317,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
274,12 Kč-42,88Kč
1 096,48 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml556,47 Kč/1l
1 112,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 1500 ml596,00 Kč/1l
894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro oživení barvy vlasů Cool Red Dualsenses Color Revive (Color Giving Shampoo), 250 ml
959,16 Kč/1l
269,46 Kč
-29,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,79 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color Revive šampon Cool Brown 250 ml
1 096,48 Kč/1l
318,00 Kč
-43,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
274,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Elumen Color Shampoo 250 ml
8 942,00 Kč/1kg
894,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Colour Brilliance šampon 250 ml
1 374,96 Kč/1l
343,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 250 ml
1 091,72 Kč/1l
286,93 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Redken Color Extend Blondage Shampoo 300 ml
1 880,00 Kč/1l
564,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell DualSenses Color šampon 250ml + kondicionér 200ml
2 729,65 Kč/1l
559,93 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
545,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Elumen Color Shampoo 250 ml
1 394,96 Kč/1l
348,74 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Lakme Teknia Color Stay Shampoo 300 ml
1 166,67 Kč/1l
350,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

PLANTUR 39 Color Blond Colour Conditioner
1 422,07 Kč/1l
213,31 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 250ml
1 007,72 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Shampoo 1000 ml
803,00 Kč/1l
803,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro blond a šedivé vlasy Dualsenses Silver (Silver Shampoo) 250 ml
1 728,68 Kč/1l
432,17 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Goldwell Dualsenses Silver Shampoo 250 ml
1 664,84 Kč/1l
416,21 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šampon Goldwell Dualsenses Color Revive je určen k oživení a zintenzivnění barvy vlasů. Neutralizuje nežádoucí podtóny včetně mosazných nebo žlutých podtónů. Šampon pro oživení barvy je vhodný pro barvené i přírodní vlasy a všechny typy vlasů.
Šampon pro oživení barvy vlasů Cool Blonde Dualsenses Color Revive (šampon pro oživení barvy) - objem: 250 ml
Goldwell Dualsenses je světoznámá značka profesionální vlasové péče, kterou používá více než 71 000 stylistů po celém světě. Unikátní technologie Dualsenses poskytuje okamžitou péči. Dualsenses je profesionální značka péče o vlasy od společnosti Goldwell a nabízí segmentované vlasové produkty: Šampony, kondicionéry, séra, kúry a oleje s nejlepšími výživnými látkami pro zdravé vlasy. Pánské a dámské produkty pro všechny typy vlasů se specifickým složením a technikami, které splňují potřeby každého typu vlasů. Goldwell Dualsenses Color Revive Šampon pro obnovu barvy ? Cool Blonde je šampon pro ty, kteří si chtějí udržet svěží barvu vlasů mezi jednotlivými salony. Tento šampon obsahuje komplex microPROtec v kombinaci s přímo působícími barvivy na vlasy, která osvěžují a zpevňují barvené vlasy. Blond tóny vypadají svěže. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout komplexní ochranu barvy a profesionální řešení, díky nimž jsou vlasy krásné během okamžiku.
Nejprodávanější produkty Dualsenses
Dualsenses Bestseller
S řadou Color Revive nabízí společnost Goldwell výběr barevných šamponů pro rychlé a snadné jemné stínování. Barevné pigmenty obsažené v šamponu působí během mytí a zanechávají jemnou vrstvu barvy v kutikule vlasů.
Chladný blond odstín obsahuje protižluté barvicí látky, díky nimž jsou blond nebo odbarvené vlasy ještě krásnější, zářivější a neutrálnější. Dalšími dostupnými odstíny jsou studená červená, měděná a studená hnědá.
- vhodné pro všechny typy vlasů
- s komplexem microPROtec a Luminescine
- Zintenzivňuje nebo osvěžuje barvu vlasů
- odstraňuje žlutý nádech
[Použití]
Naneste na vlhké vlasy, napěňte a nechte působit 2-5 minut. Poté důkladně opláchněte. Doporučujeme používat vhodné rukavice.
Složení
Voda/Aqua/Eau, Laureth sulfát sodný, Propylen, Glykol, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Chlorid sodný, PEG-160 Sorbitan Triisostearate, PEG-18 Glyceryl Oleate/Cocoate, Citric Acid, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Quaternium-80, Panthenol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Octyldodecyl PCA, Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate, Sodium, PCA, Hydrolyzed Verbascum Thapsus Flower, Glycoproteins, Salix, Nigra (Willow) Bark Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Fragrance/, Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Acid Blue 9, Acid Violet 43.
BARVENÍ ŠAMPON je vhodný pro všechny typy vlasů. S komplexem microPROtec a luminescinem. Zintenzivňuje nebo osvěžuje barvu vlasů. Šampon COOL BLOND má složení, které okamžitě oživuje studené blond vlasy a odstraňuje žlutý nádech.
Jak používat
Naneste na vlhké vlasy a napěňte, nechte působit 2-5 minut a důkladně opláchněte.
Doporučujeme používat vhodné rukavice.
Tip:
Přípravek se silným barvicím účinkem.
Zabraňte potřísnění pracovních materiálů, vybavení, podlahy.
V případě změny barvy okamžitě setřete.
V případě zabarvení pokožky okamžitě omyjte vodou a šamponem.
Výrobek není vhodný k zakrytí šedin.
Vyhněte se kontaktu s očima.
Složení
Voda/Aqua/Eau, Laureth-sulfát sodný, Propylenglykol, Coco-glukosid, Cocamidopropyl-betain, Chlorid sodný, PEG-160 sorbitan-triisostearát, PEG-18 glyceryl oleát/kokosát, kyselina citronová, PEG-60 hydrogenovaný ricinový olej, polyquaternium-10, quaternium-80, panthenol, ethylhexyl methoxycinnamát, Glycerin, Octyldodecyl PCA, Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate, Sodium PCA, Hydrolyzed Verbascum Thapsus Flower, Glycoproteins, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Fragrance/ Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Acid Blue 9, Acid Violet 43.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Goldwell z kolekce Dualsenses byly vytvořeny pro blond vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
Zažijte okamžité oživení vlasů díky šamponu, který je důkladně čistí, aniž by je vysušoval - vlasy jsou po prvním použití výrazně jemnější, lesklejší a lépe se rozčesávají. Je ideální pro každodenní péči, podporuje zdravou pokožku hlavy a posiluje přirozenou vitalitu a odolnost vašich vlasů. Vyvážené složení je vhodné pro všechny typy vlasů a učiní z vaší péče jednoduchý a spolehlivý krok k viditelně krásným a zdravým vlasům.
Cool Blonde Goldwell Dualsenses Color Revive Šampon pro oživení barvy
GW DS CR Šampon pro blondýnky 250ml Dualsenses Color Revive
Goldwell. Šampon Dualsenses Color Revive 250 ml
- Model
- Cool Blond
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Ammoniak
- Výrobce
- Kód EAN
- 4044897029917
- Číslo produktu
- 55721128460671
- Model
- Cool Blond
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Ammoniak
- Výrobce
- Kód EAN
- 4044897029917
- Číslo produktu
- 55721128460671
K tomu se hodí také

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Selsun šampon - péče o vlasy a pokožku hlavy, 120 ml
6 400,83 Kč/1l
768,10 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Stieprox intenzivní šampon 100 ml
3 795,00 Kč/1l
379,50 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Isdin Nutradeica ampon na vlasy g.Schupp.u.fettiges 200 ml
2 935,40 Kč/1l
587,08 Kč
Prodejce: somnia24

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
1 676,17 Kč/1l
1 676,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pečující šampon Aveda Shampure
859,73 Kč/1l
978,49 Kč
-118,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
859,73 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
671,20 Kč/1l
671,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon Redken Haircare Extreme
1 356,79 Kč/1l
1 356,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
896,05 Kč/1l
340,50 Kč
Prodejce: somnia24

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System čisticí šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 1500 ml
1 150,77 Kč/1l
1 726,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Garnier Botanic Szampon Zielona Herbata, 400 ml
246 395,36 Kč/1kg
105,95 Kč
Prodejce: MANADA

Bioxcin Forte, Šampon, Pánské, Všechny vlasy, Padání vlasů, Proti ztrátě vlasů, Výživa, Ochana, Posilující, Láhev, Karob, Heřmánek, Kopřiva
1 919,66 Kč/1kg
1 919,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
727,93 Kč/1l
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Sebastian Shampoo Sebastian Seb Man Care The Multi-Tasker - Mytí vlasů, vousů a těla
5 685,40 Kč/1l
284,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders

REF Intense Hydrate Shampoo 1000 ml
1 782,00 Kč/1l
1 782,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon Babaria Zwiebel 600ml
344,71 Kč/1l
241,30 Kč
Prodejce: CoverKingz

Maria Nila True Soft Shampoo bezsulfátový šampon proti krepatění vlasů 1000 ml
1 392,51 Kč/1l
1 392,51 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Plantur 39, Barvicí šampon, blond, 250ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 188 925,97 Kč/1kg
321,01 Kč
Prodejce: apohealth

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Ducray Kelual DS intenzivní šampon proti lupence 100 ml
4 767,40 Kč/1l
476,74 Kč
Prodejce: NutraBestBG

PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo šampon pro objem vlasů 947 ml
2 450,74 Kč/1l
2 320,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Milk_Shake šampon Milk_Shake Color Care Šampon pro udržení barvy 1000ml
712,63 Kč/1l
1 015,25 Kč
-302,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
712,63 Kč
Prodejce: Tersorte

Apivita Dry Dandruff Shampoo posilující šampon proti lupům 500 ml
1 226,88 Kč/1kg
834,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 417,24 Kč/1l
1 104,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý výrobek
Skvělé
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l