4,7



Na základě 9 hodnocení
Just For Men Shampoo-in Haircolour barevný šampon pro muže H10 Sandy Blond 66 ml
289,98 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
242,71 Kč-47,27Kč
3 677,42 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml4 920,25 Kč/1l
984,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo šampon pro objem vlasů 947 ml2 460,30 Kč/1l
2 329,90 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo), 250 ml1 091,72 Kč/1l
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

CONTROL GX redukující šampon 118ml
6 816,36 Kč/1l
804,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Just For Men šampon na vlasy Light Brown 66ml
7 767,73 Kč/1l
512,67 Kč
Prodejce: somnia24

Noah Szampon do włosów blond i siwych, 250ml
1 071 833,28 Kč/1kg
321,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tmavě hnědý barvicí šampon Just For Men
16 202,00 Kč/1l
486,06 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon Schwarzkopf Gliss Aqua Revive 370 ml
258,59 Kč/1l
95,68 Kč
Prodejce: LAVONIO

Cameleo Men barvicí šampon pro muže 5.0 Light Brown, 15 ml
1 695,60 Kč/1kg
84,78 Kč
Prodejce: Inaris_International

REVITALIZAČNÍ ŠAMPON NA VLASY, NA BORDŽE PRO MUŽE 500 ml
1 156,98 Kč/1l
578,49 Kč
Prodejce: somnia24

Ronney Men Energy šampon na vlasy pro muže, 300 ml
494,26 Kč/1kg
172,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Goldwell Dualsenses Just Smooth Zkrocující šampon 1000 ml
595,42 Kč/1l
595,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders

BEVIRO Anti-Dandruff Shampoo 250 ml
1 589,72 Kč/1kg
794,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Plantur 39 Phyto-Coffein Color Brown 250ml - Šampon pro barevné ženy
2 266,00 Kč/1l
566,50 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon Gliss Kur Aqua Revive (250 ml)
13 622,80 Kč/1l
997,95 Kč
-316,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
681,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Goldwell Dualsenses Color Revive šampon Cool Brown 250 ml
1 096,48 Kč/1l
318,00 Kč
-43,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
274,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Phyto Phytocyane Men posilující šampon na vlasy, 100 ml
1 180,80 Kč/1l
118,08 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Noah Yoghurt Restructuring Conditioner 250ml
1 208,12 Kč/1l
302,03 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Šampon pro blond vlasy Blonde Plex 4 (Bond Plex Shampoo) 250 ml
1 471,20 Kč/1l
367,80 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Barvení značky Just For Men z kolekce byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro muže. Tento kadeřnický zázrak má objem 66 ml.
Just For Men Šampon na vlasy H10 Sand blond 66 ml
Just For Men Šampon na vlasy H10 Sand blond 66 ml
- Hmotnost
- 66 g
- Objem
- 66 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Just For Men
- Kód EAN
- 5010934003034
- Číslo produktu
- 140771
- Hmotnost
- 66 g
- Objem
- 66 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Just For Men
- Kód EAN
- 5010934003034
- Číslo produktu
- 140771
K tomu se hodí také

Just For Men Control GX 2in1 Shampoo šampon a kondicionér pro šedivé vlasy 118 ml
360 999,98 Kč/1kg
361,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Just For Men Shampoo-in Haircolour barevný šampon pro muže H60 Natural Jet Black 66 ml
2 703,64 Kč/1l
277,00 Kč
-98,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
178,44 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Just For Men Shampoo-in Haircolour barevný šampon pro muže H30 Light Medium Brown 66 ml
3 677,42 Kč/1l
275,63 Kč
-32,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
242,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Just For Men Shampoo-in Haircolour barevný šampon pro muže H25 Light Brown 66 ml
3 677,42 Kč/1l
275,63 Kč
-32,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
242,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Just For Men Shampoo-in Haircolour barevný šampon pro muže H40 Medium Dark Brown 66 ml
3 677,42 Kč/1l
275,63 Kč
-32,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
242,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

CONTROL GX redukující šampon 118ml
6 816,36 Kč/1l
804,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Just For Men Gel Color barva na vlasy pro muže H35 Medium Brown
4 515,15 Kč/1l
298,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Softto+Plus Šampon na hnědé vlasy, pokrývá bílé a šedé vlasy
1 796,77 Kč/1l
628,87 Kč
Prodejce: mk-tronic

Just For Men Shampoo-in Haircolour barevný šampon pro muže H35 Medium Brown 66 ml
3 677,42 Kč/1l
275,63 Kč
-32,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
242,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Chytré hodinky Smart Watch 45mm náramkové s dotykovým displejem Sportovní pásmo Fitness náramek Černé hodinky Dárkové volání Android iOS Retoo
570,99 Kč
-53,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
517,89 Kč
Prodejce: Retoo

Just For Men Shampoo-in Haircolour barevný šampon pro muže H55 Natural Real Black 66 ml
3 677,42 Kč/1l
242,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Just For Men šampon na vlasy Light Brown 66ml
7 767,73 Kč/1l
512,67 Kč
Prodejce: somnia24

CONTROL GX champú reductor de canas para barba 118ml
4 283,22 Kč/1l
505,42 Kč
Prodejce: somnia24

MEDION 100,3 cm (40 palců) Full HD televizor (trojitý tuner DVB-T2 DVB-C DVB-S2, 2 x HDMI, USB, časovač vypnutí, přehrávač médií, VESA, CI+, MD 840000)
7 299,90 Kč
-300,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 999,90 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Technowelt

Bioblas Black Garlic Shampoo 1000ml proti vypadávání vlasů pro M/F bez zápachu
351,05 Kč/1l
351,05 Kč
Prodejce: mk-tronic

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
6 440,80 Kč/1l
644,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Beautiful-Balance-Drogerie

Apple MacBook Pro , Intel® Core™ i5, 1,4 GHz, 33,8 cm (13.3"), 2560 x 1600 px, 8 GB, 256 GB
Použité
16 569,93 Kč
Prodejce: preiswertePC

Diagnostické zařízení OBD2 Diagnostické nástroje pro automobily Univerzální ruční diagnostický skener OBDII Skener kódu vozidla Čtečka chybových kódů Retoo
941,99 Kč
-79,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
862,79 Kč
Prodejce: Retoo

Pánské hodinky Jaguar Executive Diver
9 749,09 Kč
Prodejce: Fit4Style-IMPPAC-DE

Ortopedický polštář z paměťové pěny – profilovaný polštář – polštář s výřezem na krk – ergonomický polštář pro lepší spánek
660,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MediSleep

Tónovací gel Men Perfect Anti-Grey Level 2, 40 Natural Dark Blonde
1 972,55 Kč/1l
278,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Licorne Bike Life M-V-ATB Premium Treking Bike in 28 inch - Kolo pro muže, chlapce, ženy a muže - Shimano 21 rychlostí - Pánské městské kolo - Pánské kolo.
7 900,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Apple iPhone X, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 11, Šedá
Zrepasovaný
2 877,91 Kč
Prodejce: JANADO

Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
9 336,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro

Just For Men Středně hnědý šampon 30ml
17 089,00 Kč/1l
512,67 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
78% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
78%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%11% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
11%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Objem 0,066 l
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,118 l
Ohodnoceno dne 20. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Objem 0,066 l
Ohodnoceno dne 17. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,066 l
Ohodnoceno dne 8. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,066 l
Ohodnoceno dne 11. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,066 l
Ohodnoceno dne 22. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,066 l
Ohodnoceno dne 22. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,066 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
471,45 Kč
Prodejce: apohealth
2 357,25 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,58 Kč
Prodejce: apohealth
2 585,80 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
343,14 Kč
Prodejce: apohealth
1 715,70 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,18 Kč
Prodejce: apohealth
1 760,90 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l