5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Piniové oříšky střední 1kg1 593,96 Kč/1kg
1 593,96 Kč
Prodejce: DryFruit

Další informace o reklamě
Hrozny (sultánky) v hořké čokoládě 1kg897,15 Kč/1kg
897,15 Kč
Prodejce: DryFruit

Další informace o reklamě
Slunečnicová semínka pražená, slazená medem 1kg566,16 Kč/1kg
566,16 Kč
Prodejce: DryFruit

Další informace o reklamě
Kokosové lupínky přírodní 500g865,20 Kč/1kg
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit

Arašídová jádra v mléčné čokoládě 1kg
1 158,45 Kč/1kg
1 158,45 Kč
Prodejce: DryFruit

Mouka - lískooříšková poloolejová 500g
468,78 Kč/1kg
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Kešu tvaroh 500g
632,48 Kč/1kg
316,24 Kč
Prodejce: taleoo

Mandle - blanšírované 100g
872,10 Kč/1kg
87,21 Kč
Prodejce: taleoo

Pomazánka - Arašídové máslo 250g
340,60 Kč/1kg
85,15 Kč
Prodejce: taleoo

Helcom Loupané mandle 300 g
570,87 Kč/1kg
247,76 Kč
-76,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,26 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Lyofilizované borůvky 35 g | MORGENLAND
4 166,57 Kč/1kg
145,83 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný křupavý preclík 125g
298,24 Kč/1kg
37,28 Kč
Prodejce: taleoo

Kešu oříšky Kluth Vanille
931,10 Kč/1kg
99,11 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kokoschips - geröstet 100g | BIOTROPIC
460,10 Kč/1kg
51,88 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,01 Kč
Prodejce: taleoo

PEGANOVÉ OŘECHY V MLÉČNÉ ČOKOLÁDĚ AKAKAO 100 g - TERRASANA
2 544,90 Kč/1kg
254,49 Kč
Prodejce: taleoo

Kešu ořechy 125g
1 000,77 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Kešu naturbelassen 285g
930,21 Kč/1kg
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

skořicové mandle - obalené kakaem, pražené a solené 150g
1 214,93 Kč/1kg
182,24 Kč
Prodejce: taleoo

Bakalland Orzechy pekan 75 g
1 859 125,05 Kč/1kg
155,29 Kč
-6,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,73 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jahody sušené mrazem v mléčné čokoládě
Všichni je milujeme - jahody! Sladké a lyofilizované jahody se setkávají s jemnou mléčnou čokoládou - sen pro všechny milovníky nočních koktejlů a čokolády! Lyofilizace bobulí téměř nezmění jejich složení ani intenzivní chuť. Sladkou chuť jahod podtrhuje jemný nádech kakaa. Dopřejte svým chuťovým buňkám úžasně aromatický a plný čokoládový zážitek!
Složení:
složení: 93 % mléčná čokoláda (cukr, sušené plnotučné mléko (laktóza), kakaová hmota, kakaové máslo, sušená syrovátka (laktóza, mléko), emulgátor: sójový lecitin; přírodní vanilkové aroma,
5 % lyofilizované jahody (jahody, slunečnicový olej), potahovací látka: glukózový sirup, šelak; emulgátor: Gummi arabicum / 93 % mléčná čokoláda (cukr, sušené plnotučné mléko
(laktóza), kakaová hmota, kakaové máslo, sušená syrovátka (laktóza, mléko), emulgátor: sójový lecitin;, přírodní vanilkové aroma), 5 % lyofilizované jahody (jahody, slunečnicový olej ), polevové látky: glukózový sirup, šelak; emulgátor:
gummi arabicum
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- 93 % mléčná čokoláda (cukr, sušené plnotučné mléko (laktóza), kakaová hmota, kakaové máslo, sušená syrovátka (laktóza, mléko), emulgátor: sójový lecitin; přírodní vanilkové aroma), 5 % lyofilizované jahody (jahody, slunečnicový olej), poleva: glukózový sirup, šelak; emulgátor: arabská guma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- [BALLASTSTOFFE, 3,4] [DAVON_GESÄTTIGTE_FETTSÄUREN, 15,3] [DAVON_ZUCKER, 56,8] [EIWEIß, 6,5] [ENERGIE_v_kcal, 500] [ENERGIE_v_kJ, 2094] [FETT, 25,6] [KOHLENHYDRATE, 58,8] [SALZ, 0,25]
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Dry-Fruit
- Prodejní název
- Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 1kg
- Výrobce
- dry-fruit
- Číslo produktu
- 1303230
- Kód EAN
- 4251923904555
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- 93 % mléčná čokoláda (cukr, sušené plnotučné mléko (laktóza), kakaová hmota, kakaové máslo, sušená syrovátka (laktóza, mléko), emulgátor: sójový lecitin; přírodní vanilkové aroma), 5 % lyofilizované jahody (jahody, slunečnicový olej), poleva: glukózový sirup, šelak; emulgátor: arabská guma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- [BALLASTSTOFFE, 3,4] [DAVON_GESÄTTIGTE_FETTSÄUREN, 15,3] [DAVON_ZUCKER, 56,8] [EIWEIß, 6,5] [ENERGIE_v_kcal, 500] [ENERGIE_v_kJ, 2094] [FETT, 25,6] [KOHLENHYDRATE, 58,8] [SALZ, 0,25]
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Dry-Fruit
- Prodejní název
- Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 1kg
- Výrobce
- dry-fruit
- Číslo produktu
- 1303230
- Kód EAN
- 4251923904555
K tomu se hodí také

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 500g
1 445,88 Kč/1kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit

Erdbeeren in Vollmilchschokolade 50g | LANDGARTEN
1 089,80 Kč/1kg
54,49 Kč
Prodejce: taleoo

Jahody sušené mrazem v mléčné čokoládě 250g
1 730,40 Kč/1kg
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit

Jahody sušené mrazem v bílé čokoládě 250g
1 393,60 Kč/1kg
348,40 Kč
Prodejce: DryFruit

Jahody lyofilizované v bílé čokoládě 1 kg
1 013,28 Kč/1kg
1 013,28 Kč
Prodejce: DryFruit

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Adventní kalendář RITUALS Classic 2025 – 24 kosmetických překvapení
3 456,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
![Obrázek produktu pro [ 150g ] BIN BIN Reiscracker original / Rýžové krekry Original Flavor / Snack](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f034aeca05ec75b7d9275bcd3026f340.webp)
[ 150g ] BIN BIN Reiscracker original / Rýžové krekry Original Flavor / Snack
3 666,60 Kč/1kg
549,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 2 kg
1 087,32 Kč/1kg
2 174,64 Kč
Prodejce: DryFruit

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
8 199,00 Kč/1l
819,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Jahody lyofilizované v bílé čokoládě 500g
1 445,88 Kč/1kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit

BOXILAND® ovocné želé adventní kalendář 2026, 24 druhů, sladké & kyselé
755,24 Kč/1kg
1 283,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Drážďanský závin s máslovými sultánkami, marcipánem a moučkovým cukrem 500g
840,34 Kč/1kg
420,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Frit Sticks maďarská paprika křupavá čerstvá 100g
592,80 Kč/1kg
59,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cheez-It Cheese and Chili Crispy Bread dünne Snacks Packung 120g
614,33 Kč/1kg
73,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Revolution Beauty 24 produkt adventnho kalende, drkov sada s leskem na rty, maskami na rty, ttci a gelem na obo, vegansk a bez krutosti
1 822,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

SONGMICS Regály pro vysoké zatížení, sada 2 kusů, sklepní regály, skladovací regály, 200 x 120 x 60 cm, bezšroubové regály, každý s nosností až 875 kg a 5 nastavitelnými policemi, zesílený ocelový rám, stříbrná GLR060E02
3 544,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

Dětská matrace COZY 80 x 160 cm s pratelným potahem - Matrace do dětské postele
2 638,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Fairy Original All-in-One tablety do myčky nádobí, 200 ks
336,98 Kč/1l
943,55 Kč
Prodejce: Di-Life

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
908,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Máslové preclíky 150g balení po 6 kusech
802,50 Kč/1kg
722,25 Kč
Prodejce: taleoo

Grand Noir - Zarte Bitter 70% 100g
980,30 Kč/1kg
98,03 Kč
Prodejce: taleoo

heimtexland ® zatemňovací závěs tepelný závěs zatemňovací závěs závěs s očky závěs dekorační závěs neprůhledný zatemňovací závěs ochrana proti chladu ochrana proti slunci typ139 stříbrno-šedý
436,20 Kč
Prodejce: Heimtexland

Pokemon - TCG Mega Evolution Booster Box 36 Pcs (German)
8 327,62 Kč
Prodejce: TCC-SHOP
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 013,28 Kč
Prodejce: DryFruit
1 013,28 Kč/1kg

Paranus jádra 1kg
1 303,62 Kč
Prodejce: DryFruit
1 303,62 Kč/1kg

Piniové oříšky střední 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg

Hrozny (sultánky) v hořké čokoládě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
1 155,54 Kč/1kg

Směs ořechů a ovoce 500g
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
1 155,54 Kč/1kg

Makadamové ořechy200 g -PLANETA
606,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 032,00 Kč/1kg

Kokosové lupínky přírodní 500g
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg

Ořechy sušené, bez slupky,1 kg -PLANETA
517,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
517,00 Kč/1kg

Slunečnicová semínka pražená, slazená medem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
391,95 Kč
Prodejce: DryFruit
783,90 Kč/1kg

Piniové oříšky 500g Brat.pl
574,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 103,85 Kč/1kg

mandlová mouka 400 g -PLANETA
389,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
974,97 Kč/1kg

Loupané pistácie 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
520,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
990,48 Kč/1kg

Půlky para ořechů 1kg Brat.pl
559,00 Kč
-33,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
526,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
514,68 Kč/1kg

Pražené nesolené pistácie 1 kg
499,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
0,49 Kč/1kg

Pražené pistácie 1kg Brat.pl
459,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
451,33 Kč/1kg

Vlašské ořechy 1kg



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
370,43 Kč/1kg

Blanšírované mandle 1kg Brat.pl
378,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
374,26 Kč/1kg

POLSKÉ vlašské ořechy 1kg Brat.pl
371,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
361,95 Kč/1kg

Makadamové ořechy 500g Brat.co.uk
404,00 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
364,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
700,00 Kč/1kg