4,8



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada texturního krému2 134,65 Kč/1l
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml363,93 Kč/1kg
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml307,93 Kč/1kg
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Matná pomáda na vlasy532,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Alcina #ALCINASTYLE Ganzstark 50 ml
7 920,00 Kč/1l
396,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Inebrya Up To You Liss vyhlazující krém 200 ml
1 855,00 Kč/1l
371,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Stylingový gel Syoss Gel (250 ml) 250 ml
725,48 Kč/1l
191,62 Kč
-10,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,37 Kč
Prodejce: Scentist

Sebastian Texturizer – zpevňující tekutý gel 145 ml
4 801,72 Kč/1l
696,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L3VEL3 Matující tmel, 150 ml
1 456,00 Kč/1l
230,10 Kč
-11,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
218,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Stylingový gel 125 ml
4 229,68 Kč/1l
528,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Goldwell StyleSign Curls Bundling Gel 150 ml
2 256,87 Kč/1l
338,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Stylesign Curls Defining Cream 75 ml
4 479,33 Kč/1l
335,95 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Alcina Perl-Gel 100 ml
4 730,00 Kč/1l
473,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Taft Texturovací pasta (100 ml)
6 811,40 Kč/1l
681,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

MARMARA BARBER Gel na vlasy No.33 500 ml
2 553,10 Kč/1l
1 351,10 Kč
-74,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alcina gelový vosk 60 ml
6,08 Kč/1l
365,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Vosk na vlasy Aliver - 75 g
4 205,47 Kč/1kg
315,41 Kč
Prodejce: Aliver

Aveda Confixor Liquid Gel
2 570,80 Kč/1l
642,70 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Stylesign Texture Roughman Texturising Paste 50 ml
6 719,00 Kč/1l
335,95 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis
Profesionální pěna na ochranu před teplem pro všechny typy vlasů se vyznačuje lehkým složením. Pěna zároveň dodává vlasům větší lesk, objem a texturu.
Výhody
Pružná pěna poskytuje větší objem a lesk. Pro profesionální účes - jako čerstvě z kadeřnického salonu.
Návod k použití
Naneste dostatečné množství na ruku a aplikujte na vlhké vlasy. Poté je upravte fénem, kulmou nebo podobným způsobem. Případně můžete nechat vlasy uschnout na vzduchu. Pro dosažení optimálních výsledků kombinujte s dalšími produkty Redken jako kompletní systém péče.
Redken Volume Collection
Profesionální kadeřnická péče pro domácí použití
Kolekce Volume Collection od společnosti Redken poskytuje výjimečný objem a umožňuje vykouzlit profesionální účesy z domova. Zatímco pružná pěna s tepelnou ochranou současně dodává lesk, objem a texturu, dlouhotrvající pěna pro objem vytváří přirozený vzhled a spolehlivě krotí krepaté vlasy. Řadu doplňuje inovativní sprej Finishing Spray, který poskytuje matný povrch a je ideální pro rozcuchané účesy.
Více vlasového stylingu Redken
Tepelná ochrana | ||
Pevnost a objem | Efekt | Hedvábně matný povrch |
Lze používat denně | ||
Ricinový olej | Složení | Vitamin E, glycerin |
Ochrana před teplem | ||
Pevnost a objem | Účinek | Proti krepatění vlasů |
Lze používat denně | ||
Ricinový olej | Složení | Bez aerosolu |
Ochrana před teplem | ||
Výdrž a objem | Efekt | Silná fixace |
Lze používat denně | ||
Ricinový olej | Složení | Vitamín C, vitamín E |
Ochrana před teplem | ||
Pevnost a objem | Účinek | Tepelná ochrana |
Lze používat denně | ||
Ricinový olej | Složení | Olejová a vodní fáze |
- Vosk ve spreji
- Lak na vlasy
- Lak na vlasy
- Stylingový sprej
Více od Redken
| Název Redken | Volume Collection | Kolekce Volume | Extreme | Anti-Snap | Strength Builder Plus | ABC | One United |
| Popis produktu | Dlouhotrvající objemová pěna | Dokončovací sprej | Vyživující šampon | Úprava ve spreji | Maska na vlasy | Ošetřující šampon | Kondicionér ve spreji |
| Ideální pro | Všechny typy vlasů | Všechny typy vlasů | Poškozené vlasy | Poškozené vlasy | Poškozené vlasy | Poškozené vlasy | Náročné vlasy |
| Efekt | Maximální objem | Matný povrch | Proti roztřepeným konečkům a lámání vlasů | Proti třepení konečků a lámání vlasů | Mimořádně výživná péče | Vyživuje a opravuje vlasy | Ochrana před UV zářením a teplem |
| Jak používat | Denně | Denně | Denně | Po umytí šamponem | 1-3x týdně | Denně | Po umytí šamponem |
Jaké jsou ideální hodnoty pro zdravé vlasy?
Obsahují 70-80 % proteinů a 10-15 % vlhkosti. Hodnota pH je 4,5 až 6, což znamená, že vlasy jsou naprosto stabilní. Mechanické a chemické zásahy způsobují, že ztrácí svou ideální hodnotu, čemuž je třeba se vyhnout.
Čím se výrobky Redken liší od výrobků jiných značek?
Naší filozofií je obnovit optimální hodnotu pH vlasů a ideální rovnováhu mezi proteiny a vlhkostí ve vlasech a na nich.
Hledáte okamžitý plný objem a hravou texturu? Texturizační objemová pěna Touchable Texture poskytuje tepelnou ochranu, dlouhotrvající lesk, objem a texturu pro vlasy v pohybu.
Objemová pěna
Pěna Redken Touchable Texture Mousse 200 ml je skvělou alternativou k přípravku 05 Touch Control. Tato pěna chránící před teplem nejenže vytváří krásný lesk, ale také dodává vlasům dlouhotrvající objem a texturu.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Tužidla na vlasy značky Redken z kolekce byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.
- Hmotnost
- 223 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- 1x Redken Touchable Texture Spray s obsahem 200 ml
- Kód EAN
- 3474637124281
- Číslo produktu
- 5387
- Hmotnost
- 223 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- 1x Redken Touchable Texture Spray s obsahem 200 ml
- Kód EAN
- 3474637124281
- Číslo produktu
- 5387
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml
307,93 Kč/1kg
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml
1 924,65 Kč/1l
384,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Liquid Steel gel na vlasy pro ženy 140 - Sebastian Professional
5 894,21 Kč/1l
825,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Oreal Studio Line Gel – Radical Hold 9, 150 ml.
4 703,40 Kč/1l
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

I.C.O.N. Mesh Hydratační stylingový krém 250ml
3 300,76 Kč/1l
825,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Depot No. 304 Hold Strong Gel gel na vlasy pro silnou fixaci a mokrý vzhled 200 ml
1 571,45 Kč/1l
314,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hegron Mega silný gel na vlasy 500 ml
586,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dusy Style Pearl Shaper XXL 150ml
2 213,33 Kč/1l
332,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Vláknitá lesklá strukturující guma Thrill 100 ml
2 700,00 Kč/1l
270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Selective Professional Cemani Back to Black stylingový gel 150 ml
1 032,20 Kč/1l
154,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Touch Be Matt Matt Effect Defining Wax vosk na vlasy pro matný efekt 100 ml
2 169,10 Kč/1l
216,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Brisk stylingový krém krémové konzistence perfektní styling 100 ml
858,40 Kč/1l
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Layrite Natural Matte Cream tvarující krém pro matný efekt 120 g
2 953,83 Kč/1kg
363,00 Kč
-8,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
354,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Syoss Paste Matt Finish (100 ml)
2 440,60 Kč/1l
244,06 Kč
Prodejce: Tersorte

Reuzel Extreme Hold Matte Pomade Pink 113g
2 697,26 Kč/1kg
447,31 Kč
-142,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
304,79 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Matrix Mocno utrwalający produkt do stylizacji włosów, 50ml
23 987 500,61 Kč/1kg
1 439,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Aveda 18084053843, Krém na vlasy, Ženy, 200 ml, Kudrnaté vlasy, Kudrnatící, Všechny barvy
3 868,10 Kč/1l
773,62 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Neutrea Sensitive Plus 5% Urea tekutý gel 100 ml
2 940,00 Kč/1l
294,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Charlemagne matná pomáda – kůže – silná fixace – balení po 2 kusech
726,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Fonex Gummy Hair Gel Maximum Hold & Extreme Look 500ml Red
2 274,30 Kč/1l
1 137,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Wella Gel Styling EIMI Texture Sculpt Force
1 228,92 Kč/1l
360,69 Kč
-53,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,23 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Joanna Guma stylizująca, brazowa, 100 g
577 230,77 Kč/1kg
75,04 Kč
Prodejce: Hanashop

Londa Professional Men Solidify It Extreme Hold Gel 100 ml
2 100,00 Kč/1l
210,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

American Crew Firm Hold Styling Gel, Gel na vlasy, Pánské, Všechny vlasy, 250 ml, Fixační, Tuba
677,76 Kč/1l
169,44 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

D:fi krém na vlasy D:Struct pro ženy 150 - Revlon Professional
2 911,45 Kč/1kg
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Revlon Uniq One All in One 10v1 2x 150ml
3 266,20 Kč/1l
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

NISHMAN Gel na vlasy 5+ 300 ml - Efekt zpevnění
359,85 Kč/1kg
118,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Tigi Bed Head Pasta modelująca do włosów, 57g
5 401,75 Kč/1l
307,90 Kč
Prodejce: Tersorte

6 tub lepidla Taft Super Glue (150 ml)
22 883,40 Kč/1l
1 144,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml
1 082,67 Kč/1l
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%13% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
13%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pěna
Skvělý produkt, dobře drží, rychlé dodání,
Ohodnoceno dne 3. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlé dodání
Skvělý produkt pro objem vlasů
Ohodnoceno dne 13. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Redken touch control
Jako vždy - vše je skvělé!
Ohodnoceno dne 9. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pěnový tužidlo Redken
Samotný produkt je v pořádku, ale rozprašovací tryska je volná a nedrží pevně. Škoda. Co s tím lze dělat?
Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnost - objem - rychleschnoucí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 581,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 757,70 Kč/1l

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rychleschnoucí - Objem a pružnost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
811,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 804,29 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 369,30 Kč/1l

L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 082,67 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,93 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada texturního krému



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 134,65 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
363,93 Kč/1kg

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
399,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 660,00 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 2x10g
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
22 746,50 Kč/1kg

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
384,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 924,65 Kč/1l

Hydratační krém pro vlnité vlasy Stylesign Curls & Waves (Moisturizing Curl Cream Curl Control 2) 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 426,20 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
307,93 Kč/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
279,93 Kč/1kg

American Crew Formovací krém 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3,29 Kč/1l

Matná pomáda na vlasy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Originální pomáda na vlasy
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Black 55 g
1 342,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders
24 413,45 Kč/1kg

Stylingový gel 125 ml
528,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 229,68 Kč/1l

Stylingová pasta 110ml
515,72 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 688,36 Kč/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
203,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,80 Kč/1l