5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Takis Blue Heat 113,4g2 604,78 Kč/1kg
294,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g421,21 Kč/1kg
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g418,42 Kč/1kg
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
funny čerstvé cibulové kroužky Kukuřičné kroužky s cibulovou příchutí 80g699,00 Kč/1kg
55,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
437,07 Kč/1kg
65,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
314,20 Kč/1kg
47,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
434,87 Kč/1kg
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio Chips Hot Pepperoni bezlepkové vegetariánské veganské extra pálivé 150g
434,87 Kč/1kg
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
433,27 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch Chipsfrisch bramborové lupínky maďarské 12er VPE (balení 12x40g)
2 653,31 Kč/1kg
1 273,59 Kč
Prodejce: Store-Germany

funny frisch Kettle Chips Salt and Ocet bezlepkové veganské 120g
589,92 Kč/1kg
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g
1 625,14 Kč/1kg
150,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

funny frisch Chipsfrisch Bramborové lupínky ve stylu kari 150g
435,87 Kč/1kg
65,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
672,27 Kč/1kg
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
432,27 Kč/1kg
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Crunchips WOW Paprika a zakysaná smetana 110g
672,64 Kč/1kg
73,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
Milujete intenzivní chuť pálivé papriky? Pak jsou Chio Red Paprika Chips přesně pro vás! Tyto křupavé chipsy si vás získají svou neodolatelnou chutí, která je jednoduše návyková - bez jakýchkoli umělých přísad.
Chio chipsy s červenou paprikou v detailu
S Chio Red Paprika Crisps si můžete vychutnat dokonalou kombinaci chuti a křupavosti. Jsou vyrobeny z nejlepších brambor a zušlechtěny jedinečnou směsí koření, což zaručuje autentický chuťový zážitek.
Výhody na první pohled:
Bezlepkové, vegetariánské a veganské - pro vědomé potěšení
Bez umělých zvýrazňovačů chuti, dochucovadel a barviv
Křupavá struktura a intenzivní papriková chuť
Baleno v modifikované atmosféře pro maximální čerstvost
Pro koho jsou Chio Red Paprika Crisps vhodné?
Ideální pro každého, kdo si potrpí na kvalitní občerstvení! Ať už jako svačinka na večírek, pro příjemný filmový večer nebo prostě jako chutná pochoutka mezi jídly - tyto křupky jsou ideální pro každou situaci.
Nejlepší způsoby použití
Ideální pro útulné večery s přáteli
Perfektní jako příloha k dipům a omáčkám
Perfektní svačina na cesty
Chio red pepper crisps nyní
Vyzkoušejte jedinečnou pikantně křupavou chuťchipsů Chio Red Paprika! Objednejte si nyní 150g sáček chipsů a vychutnejte si pravou paprikovou chuť bez umělých přísad. Vyzkoušejte je hned a zamilujte si je!
Upozornění: Jedná se o čerstvý výrobek, který má vzhledem ke své výrobě a složení velmi krátkou minimální trvanlivost. Při může mít toto zboží minimální trvanlivost pouze 2 týdny.
Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co KGErna-Scheffler-Straße 351103 Kolín nad Rýnem| Ingredience | |
|---|---|
| Brambory, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový v různém hmotnostním poměru), jedlá sůl, mletá paprika, cukr, přírodní aroma, cibulový prášek, kvasnicový extrakt, česnekový prášek, droždí, barvivo (paprikový extrakt), okyselující látka (kyselina citronová). | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota: | 530,00 kilokalorií (kcal) / 2 212,00 kilojoulů (kJ) |
| Sacharidy: | 50,00 g |
| Tuky, z toho mononenasycené mastné kyseliny: 00,00 g: | 0,00 g |
| Tuk, z toho vícenenasycené mastné kyseliny: 0,00 g: | 0,00 g |
| Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 g: | 3,00 g |
| Tuk: | 33,00 g |
| Vláknina: 33,00 g: | 4,40 g |
| Bílkoviny: 40,40 g: | 6,00 g |
| Sůl: | 1,50 g |
| Sacharidy, z toho cukr: 50 g: | 2,70 g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Brambory, slunečnicový olej, jedlá sůl, mletá paprika, cukr, přírodní aroma, cibulový prášek, kvasnicový extrakt, česnekový prášek, droždí, barvivo (paprikový extrakt), okyselující látka (kyselina citronová).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 668 kj Energie kcal 160 kcal Tuky 33GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 3GRM Sacharidy 50GRM Sacharidy, z toho cukr 2,7GRM Bílkoviny 6GRM Sůl 1,6GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln
- Prodejní název
- Bramborové lupínky s paprikovou příchutí
- Výrobce
- Intersnack Deutschland SE
- Číslo produktu
- 3853
- Kód EAN
- 4001242108536
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Brambory, slunečnicový olej, jedlá sůl, mletá paprika, cukr, přírodní aroma, cibulový prášek, kvasnicový extrakt, česnekový prášek, droždí, barvivo (paprikový extrakt), okyselující látka (kyselina citronová).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 668 kj Energie kcal 160 kcal Tuky 33GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 3GRM Sacharidy 50GRM Sacharidy, z toho cukr 2,7GRM Bílkoviny 6GRM Sůl 1,6GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln
- Prodejní název
- Bramborové lupínky s paprikovou příchutí
- Výrobce
- Intersnack Deutschland SE
- Číslo produktu
- 3853
- Kód EAN
- 4001242108536
K tomu se hodí také

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g
398,90 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
437,07 Kč/1kg
65,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
627,73 Kč/1kg
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Crunchips WOW Paprika a zakysaná smetana 110g
672,64 Kč/1kg
73,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
657,18 Kč/1kg
496,83 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,71 Kč/1kg
616,11 Kč
Prodejce: somnia24

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
672,27 Kč/1kg
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
421,21 Kč/1kg
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
713,93 Kč/1kg
321,27 Kč
Prodejce: somnia24

funny frisch Chipsfrisch Bramborové lupínky ve stylu kari 150g
435,87 Kč/1kg
65,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

funny fresh Chipsfrisch Chakalaka s pikantní příchutí 150g
433,27 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramů | tuba 1 kus
921,96 Kč/1kg
442,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Baumkuchen s mléčnou polevou 100g
1 220,50 Kč/1kg
122,05 Kč
Prodejce: taleoo

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
392,82 Kč/1kg
471,39 Kč
Prodejce: somnia24

KuchenMeister čokoládový piškotový dort s čokoládovými lupínky 400g
198,77 Kč/1kg
79,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
932,25 Kč/1kg
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
314,20 Kč/1kg
47,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pringles Sladká paprika - skládané chipsy se sladkou a pikantní příchutí 40g
2 019,75 Kč/1kg
80,79 Kč
Prodejce: VISO

Takis Fuego, Tortillové chipsy, 100 g, Chilli paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
720,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

funny čerstvé brambory Riffles s chilli a paprikou 150g
398,87 Kč/1kg
59,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Leeeeckeeeerrrr
Co na to říct , LECKKKA :D
Ohodnoceno dne 31. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Recenze potravin.
ChioChips jsou vynikající!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

Chipsy ziemniaczane W kotle Praż o smaku cebulki 125 g
447,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
451,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 470 538,45 Kč/1kg

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
429,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 575,33 Kč/1kg

Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
150,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 625,14 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

He Fong Custard Mochi Himbeer 168g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
521,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 107,08 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

Dr. Kargssýrové a cibulové krekry pikantní pikantní křupavé 85g
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
822,56 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

Palapa Cheese Chips křupavý kukuřičný snack s příchutí sýra 450g
130,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,17 Kč/1kg

Bramborové lupínky Koikeya s příchutí octa Umeboshi japonské 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
791,20 Kč/1kg

XOX Party Flips Peanut Style křupavý arašídový snack se sladkou kukuřicí 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
89,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,44 Kč/1kg

Crunchips Pálivá paprika 150g



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,07 Kč/1kg

Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,67 Kč/1kg

Pringles Salt Vinegar chipsy s příchutí soli a octa 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,00 Kč/1kg

Chio Tortillas Original Salted vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,09 Kč/1kg

Pringles – brambůrky se solí a octem, balení Stapelchips, 185 g
80,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,51 Kč/1kg

Pringles Sour Cream and Onion Příchuť zakysaná smetana a cibule 70g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
345,93 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
4 941,86 Kč/1kg

Pringles Hot Smokin BBQ Ribs Stacking Chips s příchutí barbecue 160g
80,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
501,63 Kč/1kg