5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml986,93 Kč/1kg
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml314,00 Kč/1l
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Alfaparf SDL Moisture Kondicionér pro suché vlasy 1000ml559,93 Kč/1kg
615,92 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydratační péče pro blond vlasy Blonde.Angel.Treatment (Treatment for Blonde Hair), 250 ml
3 162,40 Kč/1l
818,20 Kč
-27,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
790,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Fanola Nourishing Restructuring Leave-In Conditioner 300 ml
417,10 Kč/1l
144,39 Kč
-19,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
125,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Matrix Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner 300 ml
1 310,00 Kč/1l
393,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner kondicionér pro hydrataci vlasů 250 ml
2 665,77 Kč/1kg
799,73 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 50ml
21 572,20 Kč/1l
1 078,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

CURLY Leave-In Conditioner pro kudrnaté vlasy 200 ml
2 777,55 Kč/1l
555,51 Kč
Prodejce: somnia24

Redken Acidic Bonding Concentrate Balzám na vlasy 75 ml
10 413,33 Kč/1l
852,49 Kč
-71,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Výživný balzám pro kudrnaté vlasy Nutricurls (Curlixir Balm), 150 ml
3 707,80 Kč/1l
556,17 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Moroccanoil Curl Curl Enhancing Conditioner vyživující kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 1000 ml
1 333,52 Kč/1l
1 368,57 Kč
-35,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 333,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Morfose Hair Drops posilující péče s regeneračním účinkem Keratin 100 ml
1 932,90 Kč/1l
219,62 Kč
-26,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
193,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Echosline Discipline Leave-in Conditioner bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů 300 ml
530,00 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Fanola Nourishing Restructuring Conditioner 350 ml
385,37 Kč/1l
134,88 Kč
Prodejce: MANADA

Goldwell Dualsenses Bond Odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych, 200ml
1 574,65 Kč/1l
314,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Kondicionér proti krepatění vlasů No Frizz (Conditioner), 236 ml
3 504,96 Kč/1l
827,17 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Olaplex No. 5 Curl Bond Shaper – hydratační kondicionér pro kudrnaté vlasy, 250 ml
2 629,52 Kč/1l
712,88 Kč
-55,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
657,38 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Hask Curl Care Detangling COnditioner 355ml
1 043,77 Kč/1l
370,54 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
MatrixCurl Can Dream | Hydratační krém pro kudrnaté vlasy 500ml
Matrix Curl Can Dream Moisturising Cream je hydratační krém pro vlnité a kudrnaté vlasy, který byl vyvinut speciálně pro potřeby kudrnatých vlasů. Intenzivně hydratuje a vyživuje vlasy a pomáhá zvýraznit to nejlepší z kudrlin. Přípravek obsahuje výtažek z manukového medu a dodává kadeřím pružnost, vzpruhu a zdravý lesk.Výhody hydratačního krému Matrix Curl Can Dream:- intenzivně pečuje o jemnou strukturu kudrnatých vlasů, - hydratuje a vyživuje kadeře, - zachovává vlhkost vlasové kutikuly, - zvýrazňuje kadeře, - usnadňuje rozčesávání, - poskytuje ochranu před teplem. Matrix Curl Can Dream je řada, která pečuje o strukturu kudrnatých vlasů od začátku do konce - od péče až po styling. Byla vyvinuta společně s y a testována na různých typech kudrlin. Je proto ideální pro kudrnaté a vlnité vlasy. Řada obsahuje výtažek z manuka medu, který pomáhá udržovat dokonalou rovnováhu mezi hydratací a tvorbou kudrlin. Obsah500 ml Složení: Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Persea sima Oil / Avocado Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Tocopheryl Acetate, Camelina Sativa Seed Oil, Phenoxyethanol, Cetyl Esters, Parfum / Fragrance, Sodium Bicarbonate, Isopropyl Alcohol, Polyquaternium-4, Pektin, Sacharóza, Linalool, Citronellol, Mel Extract / Extrakt z medu, Geraniol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citral, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil / Olej ze slunečnicových semen, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract / Extrakt z listů rozmarýnu, Citric Acid (F.I.L. C255719/1)
- Aplikujte na vlhké vlasy po opláchnutí nebo maskování - Naneste rovnoměrnou vrstvu přípravku do délek a konečků - Uchopte prameny a uhněťte je do tvaru - Neoplachujte.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Bezoplachová péče značky Matrix z kolekce byly vytvořeny pro vlnité a kudrnaté vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.
Matrix Leave-in Matrix Total Results A Curl Can Dream Crème nyní v Beauty Plaza.
Matrix A Curl Can Dream Hydratační krém 500ml
Matrix Curl Can Dream Moisturising Cream je hydratační krém pro vlnité a kudrnaté vlasy, který byl vyvinut speciálně pro potřeby kudrnatých vlasů. Intenzivně hydratuje a vyživuje vlasy a pomáhá zvýraznit to nejlepší z kudrlin. Přípravek obsahuje výtažek z manukového medu a dodává kadeřím pružnost, vzpruhu a zdravý lesk.Výhody hydratačního krému Matrix Curl Can Dream:- intenzivně pečuje o jemnou strukturu kudrnatých vlasů, - hydratuje a vyživuje kadeře, - zachovává vlhkost vlasové kutikuly, - zvýrazňuje kadeře, - usnadňuje rozčesávání, - poskytuje ochranu před teplem. Matrix Curl Can Dream je řada, která pečuje o strukturu kudrnatých vlasů od začátku do konce - od péče až po styling. Byla vyvinuta společně s y a testována na různých typech kudrlin. Je proto ideální pro kudrnaté a vlnité vlasy. Řada obsahuje výtažek z manuka medu, který pomáhá udržovat dokonalou rovnováhu mezi hydratací a tvorbou kudrlin. Obsah500 ml Složení: Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Persea sima Oil / Avocado Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Tocopheryl Acetate, Camelina Sativa Seed Oil, Phenoxyethanol, Cetyl Esters, Parfum / Fragrance, Sodium Bicarbonate, Isopropyl Alcohol, Polyquaternium-4, Pektin, Sacharóza, Linalool, Citronellol, Mel Extract / Extrakt z medu, Geraniol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citral, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil / Olej ze slunečnicových semen, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract / Extrakt z listů rozmarýnu, Citric Acid (F.I.L. C255719/1)
- Aplikujte na vlhké vlasy po opláchnutí nebo maskování - Naneste rovnoměrnou vrstvu přípravku do délek a konečků - Uchopte prameny a uhněťte je do tvaru - Neoplachujte.
Tento bezoplachový krém poskytuje hydrataci a definici bez odlupování a drolení.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Bezoplachová péče značky Matrix z kolekce byly vytvořeny pro vlnité a kudrnaté vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.
Matrix Leave-in Matrix Total Results A Curl Can Dream Crème nyní v Beauty Plaza.
Matrix A Curl Can Dream Hydratační krém 500ml
- Rozměry
- 500 ml
- Hmotnost
- 570 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8844864626570884486462657
- Číslo produktu
- E4009501
- Rozměry
- 500 ml
- Hmotnost
- 570 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8844864626570884486462657
- Číslo produktu
- E4009501
K tomu se hodí také

Matrix A Curl Can Dream Shampoo šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 1000 ml
759,00 Kč/1l
759,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
601,93 Kč/1l
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Obnovující balzám pro poškozené vlasy Instacure Build a Bond (Leave In Balm) 75 ml
4 343,43 Kč/1kg
430,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Matrix A Curl Can Dream, Bogata maska do włosów kręconych i falowanych, 250ml
2 209 533,23 Kč/1kg
662,86 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix A Curl Can Dream Light Hold Gel 250 ml
1 912,00 Kč/1l
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix A Curl Can Dream Leave-In Spray 250 ml
2 404,04 Kč/1l
601,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Lehký olej pro kudrnaté a vlnité vlasy A Curl Can Dream (Hair & Scalp Oil) 150 ml
6 665,80 Kč/1l
873,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Matrix Food For Soft Conditioner kondicionér pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
591,00 Kč/1l
591,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Posilující olej na vlasy a pokožku hlavy Rosemary Mint (Scalp & Hair Strengthening Oil) 59 ml
7 794,75 Kč/1l
459,89 Kč
Prodejce: somnia24

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30 ml
22 389,33 Kč/1l
671,68 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix Total Results High Amplify, Ženy, Profesionální kondicionér, Řídké vlasy, Černá, Blonďatá, Hnědá, Červená, Hlasitost, 1000 ml
503,93 Kč/1l
503,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Dudu-Osun Black Soap from Africa - Černé mýdlo - mýdlo na obličej - 150g
393,27 Kč/1kg
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Skala Expert Babosa Aloe Vera kondicionér 1000g 2em1
268,00 Kč/1l
268,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Matrace 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace s jádrem H3/H4
5 099,99 Kč
Prodejce: hatservice

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
601,92 Kč/1l
601,92 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Szampon do włosów kręconych i falowanych, 300ml
1 219,93 Kč/1l
365,98 Kč
Prodejce: MANADA

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
283,39 Kč/1l
439,26 Kč
Prodejce: BIEN-COSMETICS

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Matrix Total Results So Silver, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Obarvené vlasy, Blonďatá, Šedá
844,97 Kč/1l
844,97 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix Biolage SmoothProof - Vyhlazující Šampon pro Lesklé Vlasy 250ml
2 007,36 Kč/1l
501,84 Kč
Prodejce: Katomix

Color & Blonde šampon Color Care Shampoo pro ženy 250 - ALCINA
1 716,00 Kč/1l
429,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Curl Expression šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel
1 074,27 Kč/1l
1 611,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alcina Volume Line Volume Shampoo posilující šampon pro objem vlasů 1250 ml
893,08 Kč/1kg
1 316,00 Kč
-155,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 161,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Insight Anti-Frizz Hydrating Shampoo uhlazující šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 400 ml
979,84 Kč/1kg
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Brass Off, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
1 047,77 Kč/1l
314,33 Kč
Prodejce: MANADA

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
425,83 Kč/1l
425,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Ultimate Repair Shampoo 1000 ml
1 150,19 Kč/1l
1 150,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Blonďatá
769,72 Kč/1l
769,72 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt!
Perfektní pro přírodní vlny/kudrny
Ohodnoceno dne 11. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 12. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
644,62 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 148,73 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Wygładzająca odżywka do włosów, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Kondicionér pro objem jemných vlasů Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Conditioner), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
629,93 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

Macadamia Nourishing Leave-In 300ml, Krém na vlasy, Ženy, Nepoddajné vlasy, 300 ml, Proti kudrnacení, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 037,92 Kč
Prodejce: VogueVista
3 459,73 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l