5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml664,93 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Conditioner posilující kondicionér pro velmi poškozené vlasy 1000 ml601,92 Kč/1l
601,92 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner 300 ml
1 310,00 Kč/1l
393,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix Kondicionér Matrix Total Results Insta Cure Repair Conditioner
1 336,35 Kč/1l
1 336,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hydratační kondicionér pro snazší rozčesávání suchých vlasů Food For Soft (Detangling Hydrating Conditioner) 300 ml
1 196,67 Kč/1l
359,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Matrix Total Results High Amplify, Ženy, Profesionální kondicionér, Řídké vlasy, Černá, Blonďatá, Hnědá, Červená, Hlasitost, 1000 ml
503,93 Kč/1l
503,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová péče pro křehké vlasy 200 ml
2 097,78 Kč/1kg
472,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
251,23 Kč/1kg
251,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Matrix A Curl Can Dream Moisturizing Cream bezoplachová péče pro kudrnaté vlasy 500 ml
1 636,16 Kč/1kg
932,61 Kč
Prodejce: somnia24

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Matrix So Silver kondicionér pro neutralizaci žlutých tónů, 300 ml
1 463,43 Kč/1kg
512,20 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix Total Results Keep Me Vivid Odżywka chroniąca kolor, 1000ml
641 066,64 Kč/1kg
769,28 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix Hydrasource, Unisex, Neprofesionální kondicionér, Suché vlasy, Rozplétání vlasů, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml, Tuba
2 756,45 Kč/1l
551,29 Kč
Prodejce: Katomix

Londa Professional Visible Repair Conditioner 1000 ml
349,00 Kč/1l
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Conditioner 750 ml
938,67 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydratační šampon pro suché vlasy Food For Soft (Hydrating Shampoo) 300 ml
2 229,20 Kč/1l
668,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Zjemňující šampon pro suché a křehké vlasy All Soft (Shampoo), 300 ml
4 196,50 Kč/1l
1 258,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Redken All Soft Shampoo vyživující šampon pro suché a nepoddajné vlasy Refill 500 ml
1 296,06 Kč/1l
648,03 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Matrix Food for Soft kondicionér 1000 ml
Rozčesávací, hydratační kondicionér pro všechny typy suchých vlasů
Matrix Food for Soft Conditioner je rozčesávací, hydratační kondicionér pro všechny typy suchých vlasů. Obsahuje avokádový olej a kyselinu hyaluronovou. Kyselina hyaluronová pomáhá absorbovat vlhkost jako houba, zatímco avokádový olej ji ve vlasech uzavírá. Kondicionér tak poskytuje intenzivní hydrataci a zajišťuje hebké a dobře upravené vlasy. Složení kondicionéru neobsahuje složky živočišného původu, a je proto veganské.
Vlastnosti: Složení je určeno pro všechny typy vlasů, které se nacházejí na povrchu:
- rozčesávací, hydratační kondicionér
- pro všechny typy suchých vlasů
- obsahuje avokádový olej a kyselinu hyaluronovou
- pomáhá vlasům absorbovat a udržovat vlhkost
- veganský
Použití:
Po umytí vlasů šamponem naneste kondicionér Matrix Food for Soft od délek ke konečkům a nechte působit 1-3 minuty. Poté důkladně opláchněte. Následně použijte olejové sérum.
Dlouhotrvající objem
- Složení bez silikonů s proteiny
- Posiluje strukturu
- Více informací naleznete na: vÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA: unsere-produkte/haarpflege/total-results/high-amplify/high-amplify-shampoo#sthash.qMH3s15Q.dpuf
-
Dlouhotrvající objem
- Složení bez silikonů s proteiny
- Posiluje strukturu
- Více informací naleznete na: vÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA: unsere-produkte/haarpflege/total-results/high-amplify/high-amplify-shampoo#sthash.qMH3s15Q.dpufDlouhotrvající objem
- Složení bez silikonů s proteiny
- Posiluje strukturu
- Více informací naleznete na: vÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA: unsere-produkte/haarpflege/total-results/high-amplify/high-amplify-shampoo#sthash.qMH3s15Q.dpufDlouhotrvající objem
- Složení bez silikonů s proteiny
- Posiluje strukturu
- Více informací naleznete na: vÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA: unsere-produkte/haarpflege/total-results/high-amplify/high-amplify-shampoo#sthash.qMH3s15Q.dpufAqua / Voda, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Parfum / Vůně, Amodimethicone, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Persea sima Oil / Avokádový olej, Kyselina mléčná, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Limonene, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract / Rosemary Leaf Extract.
Matrix Food For Soft Hydratační kondicionér
Matrix Food For Soft Hydrating Conditioner je intenzivně hydratační kondicionér pro suché a dehydratované vlasy. Díky své bohaté textuře vlasy hloubkově hydratuje a zanechává je hebké a poddajné. Tento kondicionér je ideální pro každodenní péči, usnadňuje rozčesávání vlasů a dodává jim zdravý a lesklý vzhled.
Klíčové složky:
Kyselina hyaluronová: Poskytuje intenzivní hydrataci a zajišťuje správnou hydrataci a zároveň zjemňuje vlasy.
Avokádový olej: Pomáhá předcházet ztrátě vlhkosti tím, že uzavírá strukturu vlasů a dodává jim hebkost.
Výhody používání Matrix Food For Soft Hydratačního kondicionéru:
Intenzivně hydratuje
Obnovuje správnou úroveň vlhkosti
Zanechává vlasy hebké a poddajné
Usnadňuje rozčesávání vlasů
Uhlazuje a vyživuje vlasy
Důležité složky:
Kyselina hyaluronová: hydratuje a zjemňuje vlasy.
Avokádový olej: Vyživuje vlasy a pomáhá udržet vlhkost.
Výhody používání hydratačního šamponu Matrix Food For Soft:
Šetrně čistí pokožku hlavy a vlasy
Intenzivně hydratuje
Zanechává vlasy hebké
Uhlazuje vlasy a chrání je před zamotáním
Intenzivně ošetřuje a vyživuje vlasy
Obsah: 1000 ml
Kondicionér [Matrix Food For Soft Conditioner] obsahuje avokádový olej a kyselinu hyaluronovou. Kyselina hyaluronová pomáhá absorbovat vlhkost jako houba, zatímco avokádový olej ji ve vlasech uzavírá. Kondicionér tak poskytuje intenzivní hydrataci a zajišťuje hebké a dobře upravené vlasy. Složení kondicionéru neobsahuje složky živočišného původu, a je proto veganské.
Složení
AQUA / VODA, CETEARYL ALKOHOL, DIMETIKON, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORID, PARFUM / VŮNĚ, AMODIMETHICONE, FENOXYETHANOL, CETRIMONIUM CHLORID, ISOPROPYL ALKOHOL, SODIUM LAURETH SULFATE, PERSEA SIMA OIL / AVOKÁDOVÝ OLEJ, KYSELINA MLÉČNÁ, LINALOOL, BENZYLSALICYLÁT, BENZYLALKOHOL, KUMARIN, HYALURONÁT SODNÝ, HYDROXID SODNÝ, LIMONEN, TOKOFEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / OLEJ ZE SLUNEČNICOVÝCH SEMEN, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT / EXTRAKT Z LISTŮ ROZMARÝNU (F.I.L. Z70020599/1).
Rozčesávací a hydratační péče pro všechny typy suchých vlasů.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce byly vytvořeny pro lámavé vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Objevte kvalitní produkty pro péči o vlasy, které zajistí zdravý, silný a upravený vzhled. Od každodenní péče a čištění až po intenzivní ošetření – naše pečlivě vybrané produkty poskytují vlasům a pokožce hlavy cenné složky, hydratují je a podporují jejich přirozenou vitalitu. Všechny typy vlasů a individuální potřeby – abyste si každý den mohli užívat hebké, lesklé a plné vlasy.
Kondicionér Food For Soft je obohacen o avokádový olej a kyselinu hyaluronovou. Obnovuje obsah vlhkosti v suchých a lámavých vlasech. Tato rozčesávací a hydratační péče je vhodná pro všechny typy suchých vlasů. Poskytuje až 7krát více vlhkosti po dobu až 72 hodin.
MTX Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner 1000ml Matri pro všechny vlasy
Matrix Food pro jemné oplachování Složení Akvamarín Bezpečnostní upozornění Pro správné použití vždy dodržujte bezpečnostní pokyny.
Matrix Food For Soft kondicionér 1000 ml
- Hmotnost
- 1 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474637141950
- Hmotnost
- 1 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474637141950
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Rich Hydrating Treatment Mask 500 ml
1 606,00 Kč/1l
803,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix Intenzivní Hydratační Olej pro Vlasy, 50 ml.
13 095,00 Kč/1l
654,75 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy
643,22 Kč/1l
643,22 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Keep Me Vivid Odżywka chroniąca kolor, 1000ml
641 066,64 Kč/1kg
769,28 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix Food For Soft Multi-Use Hair Oil Serum olejové sérum pro hydrataci vlasů 50 ml
3 250,00 Kč/1kg
442,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Matrix Kondicionér Matrix Total Results Insta Cure Repair Conditioner
1 336,35 Kč/1l
1 336,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Jemné vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy
715,65 Kč/1l
715,65 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix Total Results Vlasová Péče 190ml - Pro Vynikající Vlasy
1 910,53 Kč/1l
363,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo posilující šampon pro velmi suché a poškozené vlasy 1000 ml
601,92 Kč/1l
601,92 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Color Obsessed šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
472,47 Kč/1l
972,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
944,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pro ženy 100 ml
6 196,50 Kč/1l
619,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Matrix Total Results Keep Me Vivid Shampoo Szampon wydobywający kolor włosów farbowanych, 1000ml
770 739,96 Kč/1kg
770,74 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix A Curl Can Dream Shampoo šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 1000 ml
736,23 Kč/1l
736,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Conditioner posilující kondicionér pro velmi poškozené vlasy 1000 ml
601,92 Kč/1l
601,92 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
60,64 Kč/1l
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml
664,93 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner 300 ml
1 310,00 Kč/1l
393,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matice Vlhčující Šampon pro Hydrataci Vlasů, 300ml
1 047,77 Kč/1l
314,33 Kč
Prodejce: MANADA

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová péče pro křehké vlasy 200 ml
2 097,78 Kč/1kg
472,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
601,92 Kč/1l
601,92 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix High Amplify, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 250 ml, Zvětšující objem, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...
1 623,72 Kč/1l
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-in Treatment bezoplachová péče pro posílení vlasů 150 ml
3 874,29 Kč/1kg
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Matrix Total Results So Silver, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Obarvené vlasy, Blonďatá, Šedá
842,45 Kč/1l
842,45 Kč
Prodejce: somnia24

Obnovující balzám pro poškozené vlasy Instacure Build a Bond (Leave In Balm) 75 ml
4 343,43 Kč/1kg
430,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super!
Kondicionér, který opravdu dobře vyživuje mé jemné vlasy. Osobně je na mě až příliš silně parfémovaný, ale to je věc vkusu a i tak zanechává vlasy nádherně vyživené. Ráda bych vyzkoušela i masku!
Ohodnoceno dne 21. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg