5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer10 899,52 Kč/1kg
54 497,61 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg2 117,83 Kč/1kg
52 945,74 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 5kg Beutel3 208,62 Kč/1kg
16 043,09 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg86,57 Kč/1kg
2 164,27 Kč
Prodejce: bauschnell

ATLAS GO! – 25 kg – bílá polymerová stěrková hmota pro dokonalé povrchy
24,45 Kč/1kg
611,37 Kč
Prodejce: MasterBau

Dewepro 104690
46,90 Kč/1kg
938,00 Kč
Prodejce: MasterBau

Sada polymerových tmelů připravená k použití SUPERFINISCH Q4 L+44 - 15 kg + plastový tmel LEVEL+
24,53 Kč/1kg
368,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sada pro vyrovnávání stěn a stropů Spárování desek G/K Hotová polymerní bílá spárovací hmota LEVEL+14 25KG + kbelík Level5.
33,22 Kč/1kg
847,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Bruguer tmel 5196383 bílý 1 kg
924,52 Kč/1kg
965,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

PUFAS Instantní tmel 0,400 KG, bílý, 400 g
1 089,42 Kč/1kg
435,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

KNAUF Goldband Fertigputzgips 30 kg
12,13 Kč/1kg
363,86 Kč
Prodejce: bauschnell

Modulan 350 Opravný tmel 1 kg
155,00 Kč/1kg
155,00 Kč
Prodejce: Hornbach

KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg
60,41 Kč/1kg
302,06 Kč
Prodejce: MasterBau

Hotový polymerový tmel Level5 Super Finish LEVEL+44 20KG + škrabka Level5
39,41 Kč/1kg
808,00 Kč
Prodejce: Izosklep

ARDEX A 828 Wandspachtel 5kg
87,37 Kč/1kg
436,86 Kč
Prodejce: bauschnell

Univerzální tmel Modulan 100 1,3 kg
226,92 Kč/1kg
295,00 Kč
Prodejce: Hornbach

ARDEX K 39 Microtec Bodenspachtelmasse 25kg
44,74 Kč/1kg
1 118,55 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX RF Kartuschenspachtel á 310ml
144,85 Kč
Prodejce: bauschnell

Modulan 351 Opravná a plošná stěrka 13 kg
76,85 Kč/1kg
999,00 Kč
Prodejce: Hornbach

SANDROPLAST Bitumen Spachtelmasse 1kg
363,78 Kč/1kg
363,78 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SADA L+14 FERTIGSPACHTEL Q4 POLYMERNÍ VYHLAZOVACÍ HMOTA A PLASTOVÝ PLOVÁK
Sada pro vyplňování stěn a stropů
SADA OBSAHUJE
- Level+14 Superhladký polymerový tmel připravený k použití 5 kg - 1 ks. - Hladký plastový tmel o šířce 225 mmFERTIGSPACHTEL POLYMEROVÝ TMEL Q4 L+14
Superhladký polymerový tmel připravený k použití.
VLASTNOSTI VÝROBKU
- NÍZKÁ PŘILNAVOST - TIKSOTROP - BEZ DELAMINACE - DOKONALE HLADKÝ Q4 - BEZVADNÁ BÍLÁ - SNADNO SE NANÁŠÍ - SNADNÉ BROUŠENÍ A ZPRACOVÁNÍ - VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K PAPÍRU - IDEÁLNÍ PRO STROJNÍ APLIKACIVLASTNOSTI VÝROBKU
FERTIGSPACHTEL Q4 L+14 je sněhově bílá vyrovnávací hmota nejvyšší kvality vyrobená na bázi akrylátové disperze a vysoce kvalitních jemnozrnných minerálních plniv. Vyznačuje se vynikající plasticitou a přilnavostí. Obsahuje polymerní pryskyřici, která podmiňuje vynikající přilnavost výrobku k podkladu a zlepšuje jeho trvanlivé parametry. Má mikroprotěsnicí vlastnosti. Po aplikaci vytváří prodyšný a paropropustný povlak. Po zaschnutí se snadno brousí při zachování velmi dobrých parametrů trvanlivosti. Stěny a stropy po aplikaci finálního nátěru získají sněhově bílý povrch, který se snadno maluje. Výrobek vytváří vynikající vrstvu pro malování všemi typy nátěrů. Zajišťuje vynikající přilnavost barev, laků, lepicích malt apod. Vytváří vynikající konečný výsledek: dokonale bílé a super hladké stěny a stropy. Ideální pro ruční i strojní nanášení. Výrobek neobsahuje koalescenty a rozpouštědla a nemá negativní vliv na životní prostředí.APLIKACE
Spárovací hmota je určena ke spárování sádrokartonových desek s použitím výztužné pásky a k dokončování těchto spojů, k lepení ocelových a papírových rohů a k maskování hlav šroubů používaných k montáži v systémech suché vnitřní výstavby. Výrobek je rovněž vhodný k vyrovnání a vyhlazení celých stěn a stropů určených k malování a tapetování a lze jej použít jako výplň velkých dutin. Pro použití na minerálních podkladech: vápenocementové omítky, sádrové omítky, betonové stěny, sádrokartonové desky, porézní podklady: cihly, tvárnice, přírodní kámen. Pro použití v interiéru.PŘÍPRAVA PODKLADU
Podklad by měl být stabilní, rovný, suchý, čistý, bez prachu, mastnoty, starých nátěrů a drobných prvků, které by mohly zhoršit přilnavost spárovací hmoty. Nečistoty a vrstvy se špatnou přilnavostí by měly být odstraněny a doplněny vhodným materiálem, kovové povrchy by měly být očištěny od rzi a chráněny proti korozi. Podklad by měl být opatřen základním hloubkovým penetračním nátěrem LF PROFI L+03, podklady s velmi nízkou nasákavostí lze opatřit základním nátěrem ACRYL TIEFENGRUND L+.02.PŘÍPRAVA VÝROBKU
Před aplikací je třeba výrobek v nádobě mechanicky promíchat pomaloběžným míchadlem.APLIKACE
Hmotu nanášejte ocelovým plovákem nebo stříkáním přímo na připravený podklad. Nanášejte vrstvy o tloušťce až 3 mm najednou. Nanesení příliš silné vrstvy najednou prodlužuje dobu tuhnutí a může způsobit smrštění nátěru, což může mít za následek vznik trhlin. V případě větších nerovností povrchu opakujte aplikaci po zaschnutí předchozí vrstvy. Při spojování a štukování sádrokartonových desek nezapomeňte použít výztužné pásky. Chraňte nanesenou vrstvu před příliš rychlým vysycháním. Nízká teplota, vysoká vlhkost vzduchu a nedostatečná cirkulace vzduchu prodlužují dobu schnutí. Suché povrchy vyhlaďte brusným papírem nebo síťkou, poté odstraňte prach a barvu. Konečná spotřeba výrobku a doba schnutí závisí na kvalitě (pórovitosti) podkladu a měla by být stanovena na základě individuálních zkoušek pro danou aplikaci na různé typy podkladů. Další stavební práce by měly být prováděny po zaschnutí všech nátěrů. Chraňte povrch před intenzivním slunečním zářením a mrazem.ČIŠTĚNÍ NÁŘADÍ
Nářadí a nežádoucí nečistoty během práce a bezprostředně po ní omyjte vodou. Po ukončení práce nářadí mechanicky očistěte.TECHNICKÉ ÚDAJE
-SMÍŠENÁ BARVA - Bílá -KONZISTENCE - Hustá pasta -OBSAH - 1,50 kg/m²/1 mm -Maximální tloušťka jedné vrstvy - 3 mm -TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE APLIKACE - od +5°C do +25°C -DOBA SUŠENÍ - cca 6 hodin/1 mm -DOBA TRVÁNÍ NÁTĚRŮ - minimálně 7 dní -ZPŮSOB NANÁŠENÍ - ocelová stěrka, špachtle, hladítko, nástřik -NORMA - EN 13963 -trvanlivost - 12 měsíců od data výroby -Datum použitelnosti výrobku je uvedeno na obalu.SKLADOVÁNÍ A PŘEPRAVA
Výrobek by měl být chráněn před přímým slunečním zářením. Výrobek je citlivý na teploty pod bodem mrazu. Přepravujte a skladujte v původním uzavřeném obalu, v suchu, při teplotách nad +5 °C.POZNÁMKY
Práce provádějte v souladu s technickými podmínkami, pokyny výrobce, normami a příslušnými předpisy o bezpečnosti práce. Technické údaje a informace o použití jsou uvedeny pro teplotu 25 °C ± 2 °C a relativní vlhkost 55-60 %. Za jiných podmínek se doba schnutí nebo tuhnutí může lišit. Chraňte výrobek před dětmi. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře. Výrobce neručí za škody vzniklé neodborným nebo nesprávným použitím výrobku. Před použitím si přečtěte podrobné podmínky použití výrobku. Kód odpadu: 101382 Odpad z výroby minerálních pojiv (včetně cementu, vápna, sádry) a výrobků z nich. Kód odpadu : 15 01 05 Obalový odpad - vícemateriálové obaly. V případě pochybností se obraťte na výrobce.HLADKÝ PLASTOVÝ TMEL
VLASTNOSTI VÝROBKU
- ŠÍŘKA - 225 mm Plastový tmel je vyroben z nejkvalitnějšího odolného a pružného plastu. Je určen k přesnému roztírání všech druhů tmelů, lepidel a stavebních malt vyráběných na sádrovém a cementovém základě. Je také ideální pro nanášení a roztírání pryskyřic. Vědro LEVEL5 5-210 selektor zobrazené na fotografii v galerii není součástí sady a je možné jej za na jiných aukcích.- Hmotnost
- 20 kg
- Model
- LEVEL+14 FERTIGSPACHTEL Q4
- Kód EAN
- 4251659222435
- Číslo produktu
- RM14_20_S
- Výrobce
- Hangato GmbH
- Hmotnost
- 20 kg
- Model
- LEVEL+14 FERTIGSPACHTEL Q4
- Kód EAN
- 4251659222435
- Číslo produktu
- RM14_20_S
- Výrobce
- Hangato GmbH
Žádné signální slovo
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Věty o nebezpečnosti
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

Polymerová omítka připravená k použití, bílá 25 kg vyhlazování stěn a stropů spárování desek G/K Level+14
28,29 Kč/1l
481,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Polymerová omítka připravená k použití, bílá 20 kg vyhlazování stěn a stropů spárování desek G/K Level+14
26,87 Kč/1l
403,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sada hotové vyhlazovací hmoty bílé L+14 - 5 kg + plastový vyhlazovací tmel LEVEL+
43,00 Kč/1kg
215,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Dewepro 104690
46,90 Kč/1kg
938,00 Kč
Prodejce: MasterBau

Polymerní omítka Sněhově bílá hotová 25 kg Koupelna Kuchyně Obývací pokoj Level+44
31,65 Kč/1l
538,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sada hotové vyhlazovací hmoty bílé L+14 - 25 kg + plastový vyhlazovací tmel LEVEL+
21,20 Kč/1kg
530,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Základní nátěr Univerzální základní nátěr 20L Bezrozpouštědlový základní nátěr Pod barvy Tapety Cementové malty Lepidla na obklady LEVEL+04
21,65 Kč/1l
433,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sada hotové vyhlazovací hmoty bílé L+14 - 15 kg + plastový vyhlazovací tmel LEVEL+
23,53 Kč/1kg
353,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Polymerová omítka připravená k použití, bílá 5 kg vyhlazování stěn a stropů spárování desek G/K Level+14
33,80 Kč/1kg
169,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
924,85 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Easy-Home

Decotric Decofill interiérová výplň na stěny a stropy 1000g
60,74 Kč/1kg
183,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rychlý opravný tmel WILCKENS Premium Schnell Spachtel / 0,4 kg
85,68 Kč/1kg
85,68 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

Polymerní omítka Sněhově bílá hotová 20 kg Koupelna Kuchyně Obývací pokoj Level+44
30,93 Kč/1l
433,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Quartz primer bílý 25 kg Základní nátěr pro roubování Level+07
58,22 Kč/1l
970,00 Kč
Prodejce: Izosklep

interiérová barva PROFHOME 300-31 bílá hluboce matná 12,5 l vydatnost 1 kbelíku cca 80 m2
52,78 Kč/1kg
1 055,56 Kč
Prodejce: Profhome

HAUSA vysokoteplotní silikon HS250 trvale pružné lepení do 305°C 300ml
5 156,67 Kč/1l
1 547,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, Pěna, HEPA
2 766,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

VIST Kit R5 5600GT 32GB RX VEGA7 SSD 1TB WIFI W11 24"
23 702,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vist

kOTARBAU® 6dílná malířská sada se zásobníkem na barvu pro renovační a malířské práce
435,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Laserová vodováha 3D profi Laserová vodováha 12 linií zelená 360º 30m se stativem
1 669,00 Kč
-470,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Estika Zatemňovací roleta Thermo bez vrtání - 30 x 150 cm - Světle žlutá - Termoroleta, snadná montáž pomocí úchytů
535,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Estika

Yato YT-52223, Nerezová ocel, Plast, Černá, Červená, 1 kusů, 80 cm
1 001,16 Kč
Prodejce: Katomix

Míchač Stavebních Směsí Grw 1400
1 549,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: trade-solution

Perforovaná fólie WENKO na ochranu proti slunci 56 x 200
490,18 Kč/1m²
569,00 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
549,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - růžové - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Jago Multifunkční stavební lešení, 46-102 cm
4 772,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Rohová rozkládací pohovka Mango s funkcí spaní a lůžkem v zoomu 3 MINK
7 299,90 Kč
Prodejce: PRMEBLE

Displej pro Samsung Galaxy S22 Ultra S908 LCD + rámeček burgundy GH82-27488B
7 475,00 Kč
Prodejce: MyCoolcase

Vyrovnávací sada s akrylovým základním nátěrem - Level+14 20 kg vyrovnávací hmoty + hloubkový penetrační nátěr 5l L+02
101,00 Kč/1l
505,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
54 497,61 Kč
Prodejce: bauschnell
10 899,52 Kč/1kg

ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg
52 945,74 Kč
Prodejce: bauschnell
2 117,83 Kč/1kg

ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 927,12 Kč
Prodejce: bauschnell
77,08 Kč/1kg

ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 5kg Beutel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
16 043,09 Kč
Prodejce: bauschnell
3 208,62 Kč/1kg

ARDEX F 11 Fassadenspachtel 5 kg
511,55 Kč
Prodejce: bauschnell
102,31 Kč/1kg

Systém rychlých sádrových profilových sponek 100 ks.
362,59 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
725,18 Kč/1kg

ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg
2 164,27 Kč
Prodejce: bauschnell
86,57 Kč/1kg

ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg
2 120,18 Kč
Prodejce: bauschnell
84,81 Kč/1kg

Knauf AQUAPANEL SkyLite tmel na spáry a vyrovnávací hmota 15 kg
2 440,66 Kč
Prodejce: MasterBau
162,71 Kč/1kg

ARDEX A 950 Flexspachtel grau 25kg - schnelltrocknend und einfach zu verarbeiten
1 556,49 Kč
Prodejce: bauschnell
62,26 Kč/1kg

ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 462,22 Kč
Prodejce: bauschnell
58,49 Kč/1kg

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
1 219,33 Kč
Prodejce: bauschnell
48,77 Kč/1kg

Silikonová omítka pro vnější fasády, šedá, 1,5 mm, Premium, 25 kg
2 142,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
79,33 Kč/1kg

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 240,47 Kč
Prodejce: bauschnell
49,62 Kč/1kg

ARDEX K 39 Microtec Bodenspachtelmasse 25kg
1 118,55 Kč
Prodejce: bauschnell
44,74 Kč/1kg

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 070,19 Kč
Prodejce: bauschnell
53,51 Kč/1kg

Silikonová omítka na fasády, světle béžová, 15 kg
1 655,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
97,36 Kč/1kg

Hnědá mozaiková omítka z umělé pryskyřice, třída 1, mrazuvzdorná, 12,5 kg
1 557,77 Kč
Prodejce: SuperMerchant
111,27 Kč/1kg

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
996,84 Kč
Prodejce: bauschnell
39,87 Kč/1kg

Schönox FPL Plus Bodenspachtelmasse 25kg
851,11 Kč
Prodejce: bauschnell
34,04 Kč/1kg