5,0



Na základě 3 hodnocení
Objem:
250 ml- 250 ml
- 1000 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml5 039,65 Kč/1l
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml1 714,65 Kč/1l
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
OLORCHEE Intenzivní pečující kondicionér bez oplachování 500 ml2 336,52 Kč/1l
1 168,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Goldwell, Dualsenses Rich Repair, Hair Conditioner, For Regeneration, 200 ml1 364,65 Kč/1l
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Kevin Murphy Angel Masque 200 ml
5 291,70 Kč/1l
1 058,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy - Leave-in.Repair Nourishing Leave-in Treatment 200ml
5 196,85 Kč/1l
1 039,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Killer.Curls Rinse Nourishing Curl Conditioner 1000 ml
1 987,53 Kč/1l
1 987,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Hydratační péče pro blond vlasy Blonde.Angel.Treatment (Treatment for Blonde Hair), 250 ml
3 507,04 Kč/1l
876,76 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy, Angel Rinse, Hair Conditioner, Hydrate & Protect, 40 ml
5 227,00 Kč/1l
209,08 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse vyhlazující kondicionér 250 ml
3 507,04 Kč/1l
876,76 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Young Again Rinse 250 ml
7 757,40 Kč/1l
1 939,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kevin Murphy Staying.Alive Leave-In Conditioner 1000 ml
2 331,44 Kč/1l
2 331,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kevin Murphy Young Again Rinse 250 ml
4 125,96 Kč/1l
1 031,49 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Plumping Rinse Densifying Conditioner 40 ml
5 629,50 Kč/1l
225,18 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy - Blonde Angel Colour Enhancing Treatment ( blond a melírované vlasy ) - Ošetřující fialový kondicionér 40ml
7 533,00 Kč/1l
301,32 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
251,23 Kč/1kg
251,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kevin Murphy Repair-Me Rinse Reconstructing Strengthening Conditiner 1000 ml
1 950,41 Kč/1l
1 950,41 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy, Smooth Again Rinse, Hair Conditioner, For Smoothening, 40 ml
9 399,00 Kč/1l
375,96 Kč
Prodejce: NutraBestBG

We are Paradoxx, Repair, Hair Leave-In Conditioner, Nourishing & Softening, 250 ml
1 744,64 Kč/1l
436,16 Kč
Prodejce: NutraBestBG

PILEXIL CONDITIONER proti vypadávání vlasů 200ml
3 507,85 Kč/1l
701,57 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Angel Rinse je kondicionér pro barvené vlasy od Kevina Murphyho. Obsahuje přírodní výtažek z pampelišky a máslo ze semínek indického manga.
Jak používat: Naneste na čerstvě umyté vlasy, nechte 1-2 minuty působit a poté opláchněte.
Kondicionér pro jemné barvené vlasy
Regenerační kondicionér Kevin Murphy Angel Rinse je speciálně navržený pro poskytnutí intenzivní péče o vaše barvené nebo znehodnocené vlasy. S jemnou a efektivní formulí, tento kondicionér hydratuje a obnovuje vaše vlasy od kořínků až po konečky. S využitím přírodních a vysoce kvalitních ingrediencí, jako je aloe vera a mangové máslo, poskytuje tato regenerační péče vašim vlasům potřebnou výživu a ochranu. S každým použitím se vlasy stávají silnějšími, hebkými a plnými života. Přidejte Regenerační kondicionér Kevin Murphy Angel Rinse do své každodenní rutiny a dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči, kterou si zaslouží.
Kevin Murphy - Angel Rinse Conditioner 250ml Cosmetics. For women.
ANGEL.RINSE je kondicionér pro péči o jemné a barvené vlasy. Tento beztížný kondicionér vlasy nezatěžuje. Vlasy vypadají plnější, jsou hydratované a chráněné. Barva vlasů je zachována a vlasy jsou optimálně ošetřeny.
Kevin Murphy Angel Rinse kondicionér Colour-Safe, pro jemné vlasy KMU15367 SPANIEN Karton @ 1 Stueck x 250 ml
[b]Kevin Murphy Angel Rinse 250 ml Kondicionér [/b][br][br]- pro barvené vlasy[br]- kondicionér[br]- s mangovým a kakaovým máslem[br]- chrání barvu[br]- dodává vlasům lesk[br]- nezatěžuje je[br][br][b]Použití[/b][br][br]Naneste na čerstvě umyté vlasy a nechte 1-2 minuty působit, poté opláchněte.
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Voda, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil, Parfum (Fragrance), Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Amyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool.
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 9339341017073
- Číslo produktu
- KMAR250
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Voda, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil, Parfum (Fragrance), Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Amyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool.
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 9339341017073
- Číslo produktu
- KMAR250
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Kevin Murphy Angel Wash 250 ml
3 103,64 Kč/1l
775,91 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 250 ml
3 697,28 Kč/1l
924,32 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Hydrate-Me Moisturising and Smoothing Masque 200 ml
4 882,75 Kč/1l
976,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kevin Murphy Blonde Angel Wash šampon pro zvýraznění barvy 250 ml
3 094,48 Kč/1l
773,62 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Angel Masque 200 ml
5 291,70 Kč/1l
1 058,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Plumping Rinse Densifying Conditioner 1000 ml
1 996,74 Kč/1l
1 996,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy, Staying Alive, Hair Leave-In Conditioner, Restores, 150 ml
4 789,33 Kč/1l
718,40 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Detoxikační šampon Maxi.Wash (Detox Shampoo), 250 ml
3 160,96 Kč/1l
790,24 Kč
Prodejce: NutraBestBG

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilující maska pro velmi suché a poškozené vlasy 150 ml
16 249,67 Kč/1l
2 437,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kevin Murphy - Bedroom Hair Flexible Texturing Hairspray 250ml
4 091,88 Kč/1l
1 022,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy - Leave-in.Repair Nourishing Leave-in Treatment 200ml
5 196,85 Kč/1l
1 039,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kondicionér pro barvené vlasy Everlasting.Colour Rinse (Colour Protect Conditioner), 250 ml
4 437,04 Kč/1kg
1 109,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy - Session Spray Strong Hold Finishing Spray 400ml
2 062,30 Kč/1l
824,92 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml
4 329 370,54 Kč/1kg
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Kevin Murphy Re.Store Repairing Cleansing Treatment 200 ml
4 423,80 Kč/1l
884,76 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy - Full Again Thickening Lotion 150ml
5 619,53 Kč/1l
842,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kevin Murphy, Angel Rinse, Hair Conditioner, Hydrate & Protect, 40 ml
5 227,00 Kč/1l
209,08 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml
5 037,20 Kč/1l
1 007,44 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Kevin Murphy - Body.Builder Volumising Mousse 400ml
1 885,70 Kč/1l
754,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml
9 283,40 Kč/1l
928,34 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Kevin Murphy Killer.Curls Wash Nourishing Curl Shampoo 1000 ml
2 250,83 Kč/1l
2 250,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kevin Murphy Killer.Curls Rinse Nourishing Curl Conditioner 1000 ml
1 987,53 Kč/1l
1 987,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml
2 940,28 Kč/1l
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809782555508, Opalovací krém, Obličej a tělo, Tuba, Hydratující, Vyživující, Univerzální pleť, 50 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 1000 ml
1 914,87 Kč/1l
1 914,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hydratační péče pro blond vlasy Blonde.Angel.Treatment (Treatment for Blonde Hair), 250 ml
3 507,04 Kč/1l
876,76 Kč
Prodejce: PerfumTraders

La Roche-Posay, Anthelios, Fluid, Face, SPF 50+, 50 ml
1 000,00 Kč/1kg
500,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kevin Murphy, Angel Wash, Hair Shampoo, For Hydration, 40 ml
4 617,25 Kč/1l
184,69 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Aplikujte na mokré vlasy, poté lze dobře rozčesat.
Objem 0,25 l
Výrobek používám již několik let a jsem velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 19. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vůně
Objem 0,25 l
Skvělá vůně, skvělý produkt
Ohodnoceno dne 25. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg