4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Caricol Gastro Sticks na gastritidu, 42 tyčinek1 166,08 Kč/1kg
1 132,26 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
LUTO Supplements D-mannóza v prášku 250 g1 746,52 Kč/1kg
436,63 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Další informace o reklamě
Kloubní výživa Orthoexpert, 30 ks. Sáček3 471,49 Kč/1kg
1 121,29 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Velag Pharma Glukosamin 500 mg + chondroitin 400 mg, tobolky, 90 ks4 275,86 Kč/1kg
568,69 Kč
Prodejce: apohealth

Bullrich solné žaludeční tablety proti pálení žáhy (balení 180 ks)
873,94 Kč/1kg
186,15 Kč
Prodejce: apohealth

Žvýkací tablety na pálení žáhy Tetesept Sodbrennen, 20 ks
679,87 Kč/1kg
203,96 Kč
Prodejce: apohealth

Tablety NeoBianacid s příchutí máty proti refluxu, pálení žáhy a bolestem žaludku, 70 tablet
2 098,34 Kč/1kg
530,88 Kč
Prodejce: apohealth

ALKALA N prášek přispívá k normálnímu acidobazickému metabolismu, 150 g prášku
1 688,27 Kč/1l
253,24 Kč
Prodejce: apohealth

Endima želatina na pití v prášku, 500 g prášku
908,65 Kč/1kg
550,64 Kč
Prodejce: apohealth

BetaGlukan+ imunitní MensSana®, 30 ks PUL
9 898,21 Kč/1kg
831,45 Kč
Prodejce: apohealth

L-Glutamin 500mg, 60 ks KAP
10 303,83 Kč/1kg
484,28 Kč
Prodejce: apohealth

Endima Calcium 750 žvýkacích tablet, 90 ks žvýkacích tablet
1 853,68 Kč/1kg
378,15 Kč
Prodejce: apohealth

Bion3 Energy tablety pro podporu střev a energie, 30 tablet
5 568,51 Kč/1kg
412,07 Kč
Prodejce: apohealth

CYSTUS pastilky, 132 ks pastilek
3 138,77 Kč/1kg
536,73 Kč
Prodejce: apohealth

Alkalické tyčinky Thohelur Z pro normální acidobazický metabolismus, 30 ks. Sáček
2 393,31 Kč/1kg
289,59 Kč
Prodejce: apohealth

Unizink pastilky, 30 ks
3 521,92 Kč/1kg
274,71 Kč
Prodejce: apohealth

Luvos hojivý jíl ultrajemný na pálení žáhy, 380 g prášku
647,25 Kč/1kg
268,61 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bullrich Žaludek a střeva 2v1 Akut prášek v sáčku 12 ks – Téma: Antacida, jiné kombinace
- Seznam přísad
- obsahuje simetikon
- Hmotnost
- 39 g
- Potravinářský podnik
- delta pronatura GmbH
- Prodejní název
- BULLRICH Žaludek a střeva 2v1 Akutní práškové tyčinky proti pálení žáhy a nadýmání, 12 ks tyčinek
- Výrobce
- delta pronatura Dr.Krauss &. Dr.Beckmann KG
- Počet kusů
- 12
- Doporučená spotřeba
- Granule k rozpuštění na jazyku
- Číslo produktu
- 18048527
- Kód EAN
- 400845508791704008455087917
- Seznam přísad
- obsahuje simetikon
- Hmotnost
- 39 g
- Potravinářský podnik
- delta pronatura GmbH
- Prodejní název
- BULLRICH Žaludek a střeva 2v1 Akutní práškové tyčinky proti pálení žáhy a nadýmání, 12 ks tyčinek
- Výrobce
- delta pronatura Dr.Krauss &. Dr.Beckmann KG
- Počet kusů
- 12
- Doporučená spotřeba
- Granule k rozpuštění na jazyku
- Číslo produktu
- 18048527
- Kód EAN
- 400845508791704008455087917
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Léčivý jíl Bullrich 500g
415,94 Kč/1kg
221,28 Kč
Prodejce: apohealth

Prášková sůl Bullrich ( 200 g)
520,26 Kč/1kg
121,74 Kč
Prodejce: apohealth

Bullrich solné žaludeční tablety proti pálení žáhy (balení 180 ks)
873,94 Kč/1kg
186,15 Kč
Prodejce: apohealth

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 685,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Elektrický, Stolní, Grid, Černá
3 217,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Apple iPhone 13 Pro Max, 17 cm (6.7"), 2778 x 1284 px, 512 GB, 12 MP, iOS 15, Grafit
Zrepasovaný
13 533,82 Kč
Prodejce: NESATEC

Sommertal BBQ231 Elektrický gril | Balkonový gril | 2200W | Kempinkový gril | Stolní gril 2v1 se stojanem | Plynulá regulace teploty | Odkládací police
2 157,99 Kč
-480,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 677,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

BRUBAKER 4 páry ponožek z alpaky s alpakovou vlnou - zimní sada ponožek pro muže a ženy, šedá, béžová a hnědá, 39-42
624,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Tefal XL Force C38508, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
1 345,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

MSV 144920, Modulární police, Volně stojící, Polypropylen (PP), Ocel, Bílá, Koupelna, 240 mm
700,79 Kč
Prodejce: bath_ambiente24

Philips S1151/00, Rotační holicí strojek, Černá, Modrá, Baterie, 40 min, 8 h, Nikl-metal hydridová (NiMH)
930,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Rám postele VASAGLE 140 x 190 cm, s čelem, kovová postel, rám postele
3 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Šatní skříň Bella 03 s posuvnými dveřmi, 183 cm, bílá/bílá, se zrcadlem
8 579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

SINGER M1005, Bílá, Poloautomatický šicí stroj, Šití, Páčka, Otočné, 4 mm, Elektrický
4 344,96 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Kondela Rohová univerzální kuchyňská linka Laft 300x220 - grafit / dub craft
37 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: nabbi

Sada kufrů ALIGHTUP, cestovní kufry, sada kufrů, sada kufrů s kolečky, 3 kusy, s 360° otočnými kolečky, materiál: ABS
2 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

UISEBRT 120cm umělý vánoční stromek Jedle zelená se sněhem a šiškami Vánoční stromek Umělý stromek pro vánoční výzdobu se stojanem
650,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Gorenje GS520E15W, Stojací, Kompaktní, Bílá, Černá, Knoflíky, Studený
7 844,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: velmontask

di volio Ankona krémový zahradní slunečník
990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Slunečník N23 2x3m polyester/hliník - bordová
2 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Design-shop

Herbamedicus Aloe Vera gel (250ml), 11523
257,96 Kč/1l
64,49 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Amazon Fire TV Stick 4K Select, 4K Ultra HD, Fire OS, MediaTek, 1,7 GHz, Amazon Prime Video, Netflix, RaiPlay, Wi-Fi 5 (802.11ac)
1 025,00 Kč
Prodejce: Alky

Merax Manželská postel 140 x 200 cm Postel z masivu s čelem a roštovým rámem, vysoce kvalitní klasická postel Dřevěná postel Borovicový rošt, bílá barva
3 559,99 Kč
-176,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 383,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Bomann BQ 1240 CB, 2000 W, Černá, 230 V, 50 Hz, 480 mm, 360 mm
3 296,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Dvojit srdce aluden gel proti plen hy + reflux 20X10 ml
1 007,60 Kč/1kg
201,52 Kč
Prodejce: apohealth

Původní Bullrich Salt Rychlá pomoc při žaludečních potížích vegaN
1 780,16 Kč/1kg
113,93 Kč
Prodejce: apohealth

ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
759,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

Umělá vánoční stromek ALIGHTUP, výška 150 cm, s 350 větvičkami z PVC, zelený, včetně stojanu
899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi dobré
Počet kusů 500Hmotnost 0,532 kg
Jsem s ním velmi spokojen
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg