Dr. Wolz Curabiom flora prášek na střevní sliznici, 14 sáčků
525,51 Kč
1 757,56 Kč / 1kg
plus 145,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
KIJIMEA Synpro 20 sáčků, 28 sáčků13 490,95 Kč/1l
1 133,24 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Kijimea Regularis Plus prášek, 225 g prášku690 439,97 Kč/1l
690,44 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Pure Encapsulations Vitamin C 1000 pufrovaný prášek, 227 g prášku3 240,24 Kč/1kg
955,87 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
GELENCIUM Enzymový komplex kapsle s bromelainem, 100 kapslí11 149,74 Kč/1kg
858,53 Kč
Prodejce: apohealth

Aleavedis Ashwagandha prášek 300 g prášek
940,85 Kč/1kg
300,13 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Acerola vitamin C + bioflavonoidy Dr. Wolz prášek, 90 g prášku
3 564,04 Kč/1kg
352,84 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Doppelherz Glukosamin 500 kapslí 120 kapslí
490,19 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Dr. Böhm Darm aktiv, 6 sáčků
3 607,29 Kč/1kg
252,51 Kč
Prodejce: apohealth

Auranatura Brainfit Pro kapsle 30 kapslí
25 891,53 Kč/1kg
642,11 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Symbiofem Intim – prášek pro vaginální a močovou sliznici, 28 sáčků
8 787,13 Kč/1kg
1 010,52 Kč
Prodejce: apohealth

Nattokináza kapsle 120 kapslí
498,25 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

aminoplus lysin kapsle, 60 kapslí
5 754,40 Kč/1kg
431,58 Kč
Prodejce: apohealth

Probiotický komplex, kapsle, 60 kapslí
6 956,10 Kč/1kg
285,20 Kč
Prodejce: apohealth

FEMALAC D-mannóza + laktobacily – prášek pro udržení zdravých sliznic, 10 sáčků
5 036,67 Kč/1kg
453,30 Kč
Prodejce: apohealth

D-Mannose Capsules 500mg, 60 kapslí
7 637,87 Kč/1kg
572,84 Kč
Prodejce: apohealth

Arthrosamin N, 270 St KAP
4 415,52 Kč/1kg
1 567,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Epa 1000 mg Dr.Wolz Capsules 60 kapslí
5 424,71 Kč/1kg
461,10 Kč
Prodejce: apohealth

Kvercetin s vitaminem C, 60 kapslí
4 034,39 Kč/1kg
330,82 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Curabiom flora powder sachet 14X16,2 g - Téma: Ostatní
- Seznam přísad
- Galaktooligosacharidy (z mléka), akáciová vláknina (arabská guma), inulin, xylooligosacharidy, 2'-O-fukosyllaktóza (2'FL) (obsahuje mléčné složky), hydrolyzovaný prášek z extraktu shiitake (Lentinula edodes) 0,01 %, směs extraktu bazalky královské a slunečnicových semen 0,01 %. Alergeny: mléko
- Deklarovaná nutriční hodnota
- žádné
- Hmotnost
- 299 g
- Potravinářský podnik
- Dr. Wolz Zell GmbH
- Prodejní název
- Dr. Wolz Curabiom flora prášek na střevní sliznici, 14 sáčků
- Výrobce
- Dr. Wolz Zell GmbH
- Počet kusů
- 14
- Doporučená spotřeba
- Prášek pro přípravu perorálního roztoku
- Číslo produktu
- 16654844
- Kód EAN
- 402190154844204021901548442
- Seznam přísad
- Galaktooligosacharidy (z mléka), akáciová vláknina (arabská guma), inulin, xylooligosacharidy, 2'-O-fukosyllaktóza (2'FL) (obsahuje mléčné složky), hydrolyzovaný prášek z extraktu shiitake (Lentinula edodes) 0,01 %, směs extraktu bazalky královské a slunečnicových semen 0,01 %. Alergeny: mléko
- Deklarovaná nutriční hodnota
- žádné
- Hmotnost
- 299 g
- Potravinářský podnik
- Dr. Wolz Zell GmbH
- Prodejní název
- Dr. Wolz Curabiom flora prášek na střevní sliznici, 14 sáčků
- Výrobce
- Dr. Wolz Zell GmbH
- Počet kusů
- 14
- Doporučená spotřeba
- Prášek pro přípravu perorálního roztoku
- Číslo produktu
- 16654844
- Kód EAN
- 402190154844204021901548442
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapslí - Dlouhodobá expirace!
35 960 000,91 Kč/1kg
899,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
3 602,15 Kč/1l
720,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4
19 989,90 Kč/1l
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Bach Original Bachovy květové esence č. 1–38 a RESCUE kapky v dekorativní kartonové krabičce, 40 lahviček
3 663,66 Kč/1kg
5 821,56 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke
![Obrázek produktu pro Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální
1 912,80 Kč/1kg
860,76 Kč
Prodejce: WR-Products

Prostalis Forte - 180 Kapseln (3 x 60 Kapseln) - 3er Pack
18 564,81 Kč/1kg
2 005,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

BAYER Priorin EXTRA doplněk na vlasy 60 kapslí
4 507,67 Kč/1kg
676,15 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Altrient C 1000mg gel - lipozomální doplněk stravy
1 629 999,92 Kč/1kg
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Altermedic

Concentrix, 180 kapslí
8 880,79 Kč/1kg
1 571,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

GLura Doplňky stravy, sada 3 balení po 60 kapslí
2 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

4X Prostoxalen - kapsle Sabal Palm pro prostatu
3 445 669,84 Kč/1l
3 445,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Femibion 1 rané těhotenství 28 tablet - Dlouhá doba použitelnosti!
12 061 555,37 Kč/1kg
542,77 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

VitroCap N kapsle vybrané mikroživiny pro oči, 90 kapslí
15 597,64 Kč/1kg
1 388,19 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: apohealth

Priorin kapsle pro nutriční potřeby vlasového kořínku, 120 kapslí
13 265,21 Kč/1l
1 246,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Pantovigar Vital, přípravek pro vlasy, 180 kapslí
14 587,81 Kč/1kg
2 261,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

VigorPeak
2 307,26 Kč/1l
975,97 Kč
Prodejce: Natucap

Prostalis - Komplex pro podporu zdraví prostaty (30 kapslí)
926,55 Kč/1kg
926,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatin monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatin monohydrát v prášku
1 390,62 Kč/1l
695,31 Kč
Prodejce: NutraBestBG

MANHOOD PLUS – Přírodní doplněk stravy a prostředek pro podporu mužského zdraví a pohody – 30 kapslí
61 674,00 Kč/1l
925,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PremiumHealth24

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energie & Zellgesundheit | 30 kapslí | Bestager | Vegan
94 222,23 Kč/1l
848,00 Kč
Prodejce: beLIVELY

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet
9 204,21 Kč/1kg
1 988,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Malát hořečnatý 1000 mg veganská vysoká dávka, 180 St TAB
2 437,12 Kč/1kg
694,58 Kč
Prodejce: apohealth

Sedamin 30 kapslí – uklidnění a podpora nervového systému
40 640,95 Kč/1kg
853,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

ALLNUTRITION ALLDEYNN Collarose 300 g malina-lesní jahoda / Kolagen / Hydrolyzovaný hovězí kolagen VERISOL® obohacený o kyselinu hyaluronovou, vitamin C a biotin
3 395,23 Kč/1l
1 018,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kapsle VOLT
33 000,00 Kč/1l
990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NoviluniumHerbalis

Biostile Kolagenová směs v prášku s kyselinou hyaluronovou - 30 sáčků s 8600 mg hydrolyzovaného kolagenu, kyselinou hyaluronovou, vitaminem C, kurkuminem a shilajitem pro kůži, klouby a kosti
4 386,63 Kč/1l
1 315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biostile

Vitabay Vitamin D3 Depot 20000 IU + Vitamin K2 200 mcg tablety, 180 tablet
13 050,00 Kč/1kg
691,65 Kč
Prodejce: apohealth
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg