4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MASQUELIER's Anthogenol kapsle, 90 kapslí1 119 089,95 Kč/1l
1 119,09 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
MacuLux kapsle, 90 ks13 933,09 Kč/1l
1 499,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
imunLoges kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí18 834,91 Kč/1kg
2 147,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Sibosan kapsle, 60 kapslí19 521,14 Kč/1kg
1 366,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

CalciProtect®, 100 St KAP
7 408,85 Kč/1kg
644,57 Kč
Prodejce: apohealth

Q10 als Ubichinon, 60 St KAP
6 954,09 Kč/1kg
883,17 Kč
Prodejce: apohealth

Auranatura Brainfit Pro kapsle 30 kapslí
25 891,53 Kč/1kg
642,11 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Vivivit® Q10 kapsle, 90 kapslí
10 415,13 Kč/1kg
1 176,91 Kč
Prodejce: apohealth

MOENCHSPFEFFERCAPSULES, 60 kapslí
10 468,48 Kč/1kg
345,46 Kč
Prodejce: apohealth

Kijimea Mucosa Capsules 30 kapslí
64 412,50 Kč/1l
515,30 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Boswellia 400, 120 kapslí
5 874,89 Kč/1kg
804,86 Kč
Prodejce: apohealth

Lactisol Capsules N, 90 kapslí
7 592,30 Kč/1kg
759,23 Kč
Prodejce: apohealth

Molybdenum Capsules 60 kapslí
489,88 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

quickPEP Guarana, 100 St KAP
350,98 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Arthrosamin N, 270 St KAP
4 415,52 Kč/1kg
1 567,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Orthica L-Tyrosine 500 kapslí 30 kapslí
368 959,98 Kč/1l
368,96 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

ActivLab Pharma ProbiActiv, 20 kapslí
1 560,75 Kč/1kg
62,43 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Femarelle Recharge Capsules 56 St - Téma: Vitamíny, minerály, kombinace i s jinými látkami
- Seznam přísad
- Extrakt ze sójových bobů (Glycine max.), extrakt ze lněného semínka (Linum Usitatissimum), hovězí želatina (obal kapsle), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6). Alergeny: extrakt ze sójových bobů
- Hmotnost
- 49 g
- Potravinářský podnik
- Theramex Ireland Ltd.
- Prodejní název
- Femarelle Recharge kapsle regulují hormonální aktivitu, 56 kapslí
- Výrobce
- Se-cure EU GmbH
- Počet kusů
- 56
- Doporučená spotřeba
- Perorální kapsle
- Číslo produktu
- 18029205
- Kód EAN
- 729000691026407290006910264
- Seznam přísad
- Extrakt ze sójových bobů (Glycine max.), extrakt ze lněného semínka (Linum Usitatissimum), hovězí želatina (obal kapsle), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6). Alergeny: extrakt ze sójových bobů
- Hmotnost
- 49 g
- Potravinářský podnik
- Theramex Ireland Ltd.
- Prodejní název
- Femarelle Recharge kapsle regulují hormonální aktivitu, 56 kapslí
- Výrobce
- Se-cure EU GmbH
- Počet kusů
- 56
- Doporučená spotřeba
- Perorální kapsle
- Číslo produktu
- 18029205
- Kód EAN
- 729000691026407290006910264
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Femarelle Rejuvenate kapsle pro náladu, pleť a vlasy, 56 ks kapslí
21 254,37 Kč/1kg
1 020,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Femibion Menopause Plus tablety, 30 ks tablet
15 558,39 Kč/1l
639,45 Kč
Prodejce: apohealth

Doppelherz systém AUGEN PLUS SEHKRAFT + SCHUTZ, 120 kapslí
3 156,96 Kč/1kg
789,24 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Omega 3 1000 mg rybího oleje ve vysoké dávce - 90 kapslí
3 783,64 Kč/1kg
654,57 Kč
Prodejce: apohealth

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Knot Zzzquil Good Night 30 ks
3 654,11 Kč/1l
328,87 Kč
Prodejce: apohealth

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Folio 2 Basic DHA pro těhotenství a kojení s bioaktivní kyselinou listovou, 90 kapslí
8 006,45 Kč/1kg
744,60 Kč
Prodejce: apohealth

Doppelherz systém Kolagenové lahvičky na pití, 30 ks. Ampulky
1 318,09 Kč/1l
988,57 Kč
Prodejce: apohealth

Přenosný ruční nebulizátor Mesh Steam Inhaler pro děti a dospělé
717,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Indické slupky psyllia, 500 g
745,58 Kč/1l
372,79 Kč
Prodejce: apohealth

Pure Encapsulations Magnesium Magn.Glycinate Caps. 180 St
6 789,54 Kč/1l
1 466,54 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
576,40 Kč/1l
301,63 Kč
-13,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,20 Kč
Prodejce: Katomix

Vitamin A+E Hevert Vital, 60 kapslí
9 017,20 Kč/1kg
450,86 Kč
Prodejce: apohealth

Pure Encapsulations Essential Aminos kapsle, 180 kapslí. Kapsle
9 541,78 Kč/1l
1 555,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g
66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Panaceo Basic Detox prášek 400 g
4 847,73 Kč/1kg
2 389,93 Kč
Prodejce: taleoo

Vitamaze L-Arginine 4500, Kapsle, L-arginin, 360 kusů, L-arginin HCl 750 mg 4500 mg z toho L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, Ráno a večer užívejte 2 kapsle s dostatečným množstvím vody, nejlépe před jídlem. po 30 minutách..., Přípravek skladujte neotevřený, v chladu, suchu a mimo dosah dětí.
2 131,65 Kč/1l
673,60 Kč
Prodejce: apohealth

Taxof.Magn.400 Direct Granule 20ST
2 326,87 Kč/1kg
155,90 Kč
Prodejce: apohealth

VIGANTOLVIT Vitamin D3, K2 a vápník, 60 tablet
4 491,02 Kč/1l
440,12 Kč
Prodejce: apohealth

DUCRAY Anacaps Expert 90 tbl
1 621 399,92 Kč/1l
1 621,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tablet
1 982,14 Kč/1kg
509,41 Kč
Prodejce: apohealth

Pšeničné klíčky Vollgran Grand, 1000 g, značka KER
325,30 Kč/1kg
346,44 Kč
Prodejce: apohealth

Alacholové extrakty z tradičních rostlin
3 581,40 Kč/1l
179,07 Kč
Prodejce: apohealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pozitivní recenze
Hmotnost 0,049 kg
Vynikající vše
Ohodnoceno dne 30. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Žádné
Hmotnost 0,049 kg
Vše podle očekávání
Ohodnoceno dne 9. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,049 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg