4,5



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Jahodová Proteinová Směs - 5000g210 431,65 Kč/1kg
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
SílaProtein Jahoda 700g -> Jahodový SílaProtein 700g494 189,20 Kč/1kg
365,70 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
ActivLab Vanilková Proteínová Směs 2000g230 077,63 Kč/1kg
1 793,20 Kč
-1 289,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

syrovátkový proteinový izolát - Joghurt-Himbeere
1 414,67 Kč/1l
848,80 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

nutri+ Vegan Natures Protein Powder | Chocolate | 500 g | bez cukru a sladidel | ze sóji, hrachu a rýže | veganský
3 346,80 Kč/1kg
1 731,40 Kč
-58,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 673,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

pro vás power protein s šejkrem
1 422,93 Kč/1l
1 067,20 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

Whey Protein 80 (908 g) - 908 g, jahoda
1 110,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

GymBeam - Anabolic Whey 1000 g jahoda
1 373,92 Kč/1l
1 373,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Polleo Instantized BCAA 2:1:1, 500 g
1 951,28 Kč/1kg
975,64 Kč
Prodejce: PolleoSport

Pentha Pro - 2250 g, skořice
1 824,67 Kč/1l
4 105,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Beef Protein - 1816 g, vanilka-skořice
1 467 279,93 Kč/1l
1 467,28 Kč
Prodejce: VISO

Mutant izolát 2270 g 17891
16 705,85 Kč/1kg
3 341,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Protein Classic750g čokoláda
1 865,33 Kč/1l
1 399,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Polleo Protein Woppers, 25 g
1 356,40 Kč/1kg
33,91 Kč
Prodejce: PolleoSport

100 % Whey Protein - 2000 g, jahoda
1 201,69 Kč/1l
2 403,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ostrovit 100% syrovátkový protein BI9169
3 646,90 Kč/1l
729,38 Kč
Prodejce: FIT1EU

PeptiBeef - 2000 g, čoko-oříšek
821,66 Kč/1l
1 643,31 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Naše proteinové sušenky "eiweiß power" s příchutí vanilky a krému jsou vysoce kvalitní proteinový koncentrát s multifunkčními vlastnostmi. Jsou to směs pečlivě vybraných, biologicky velmi kvalitních, různých zdrojů proteinů (mléko, sója, syrovátka a vejce).
Jejich výhody jsou:
- Snadno stravitelné
- Dobře chutnají
- Obsah proteinu 80 %
- Nízký obsah sacharidů
- 4 složky – pro vyváženou bilanci všech aminokyselin
Podpora pro proteinově bohatou a zdravou stravu
Každá složka má odlišné množství esenciálních aminokyselin. Díky optimální kombinaci různých proteinů se zvyšuje biologická hodnota. Chemický skóre je 156.
Protein "eiweiß power" je vysoce kvalitní a chutná směs proteinů, vhodná pro sportovce a lidi, kteří se chtějí stravovat proteinově a zdravě.
Naše proteinové sušenky "eiweiß power" se skládají z těchto čtyř vysoce kvalitních proteinových složek:
Mléčný protein
Mléčný protein je instantní, sušený stříkáním proteinový prášek, který se vyrábí z čerstvého, pasterizovaného odtučněného mléka. Během výrobního procesu se kasein vysráží kyselinou, poté se neutralizuje a suší stříkáním. Mléčný protein používaný v produktu "eiweiß power" je speciální mléčný protein, který díky smíchání s mlékem má zvláště krémovou konzistenci. Kvalita se snoubí s dobrou chutí a jedinečnou konzistencí. V produktu "eiweiß power" se kvalitní produkt stává zážitkem.
Sójový protein
Druhou složkou 4-proteinového prášku je pečlivě vybraný sójový proteinový izolát. Sójový protein je jedním z mála rostlinných proteinů, který má kompletní spektrum aminokyselin. Během výrobního procesu se sójové boby odmašťují a extrahují se sacharidy. Stříkáním se protein dispergovaný ve vodě přeměňuje na světlý, vysoce procentní rostlinný protein v práškové formě. Zvláštní výhodou sójového proteinového izolátu je, že se zpracovává pouze proteinová složka sóji, nikoli celá sójová bob. Tím vzniká kvalitnější protein.
Proces izolace proteinu umožňuje odstranit nežádoucí složky (antinutrienty) sóji, jako jsou například fytoestrogeny, lektiny, izoflavony, goitogeny, fytinovou kyselinu. Výsledkem je rostlinný protein.
Surovina je GMO-free v souladu s nařízení EU EC 1829/2003 a EC 1830/2003.
Koncentrát syrovátkového proteinu
Koncentrát syrovátkového proteinu v našem produktu "eiweiß power" je instantní koncentrát syrovátkového proteinu, který vzniká z čerstvé sladké syrovátky při výrobě sýrů. Syrovátkové proteiny podporují vysoké chemické skóre produktu "eiweiß power". Tento údaj lze dosáhnout pouze kombinací různých proteinů.
Koncentrát syrovátky je vyroben pomocí speciálního procesu cross-flow filtrace, který umožňuje vysokou koncentraci proteinů a současně odstraňuje tuk a sacharidy. Kapalná syrovátka je následně zpracována procesem sušení stříkáním, čímž se přeměňuje na prášek.
Pouze 1,1 g laktózy v 30 g prášku
Pokud rozmícháte proteinový prášek "for you" s vodou, obsah laktózy je pouze 1,1 g laktózy v 30 g prášku (např. příchuť vanilka). Tím je proteinový prášek s nízkým obsahem laktózy. U jiných příchutí se obsah laktózy mírně liší.
Vaječný proteinový prášek
Čtvrtou složkou proteinového prášku "for you" je vaječný proteinový prášek. Protein je oddělen od žloutku při šlehání vajec a následně zbaven cukru, fermentován, sušen stříkáním a tepelně zpracován.
Vaječný protein obsažený v proteinovém prášku dále zvyšuje kvalitu produktu. Důvodem je, že vaječný protein obsahuje specifické aminokyseliny, které jsou v ostatních třech složkách proteinového prášku obsaženy pouze v omezeném množství. Optimální vyváženost aminokyselin lze dosáhnout pouze správnou kombinací jednotlivých složek proteinového prášku a v přesně stanoveném poměru. Tím vzniká vysoký chemický skóre, které u proteinového prášku "for you" činí 156.
L-karnitin - 500 mg na porci, v kapslích
Karnitin - cenná surovina. Proteinový prášek "for you" obsahuje navíc velké množství vysoce kvalitního L-karnitinu. V jedné porci (30 g) je v proteinovém prášku obsaženo 500 mg karnitinu v kapslích. Díky kvalitnímu zpracování suroviny získává proteinový prášek své specifické vlastnosti. Mikroenkapsulační proces chrání L-karnitin a jeho vysokou kvalitu po celou dobu minimální trvanlivosti. I po uplynutí této doby zůstává kvalita suroviny zachována.
Z hlediska chuti se L-karnitin obzvláště dobře hodí k proteinovému prášku "for you". Typická chuť L-karnitinu je překryta komplexní recepturou, takže chuť proteinového nápoje není ovlivněna.
Důležité vitamíny a minerály
Proteinový prášek "for you" obsahuje také mnoho důležitých vitamínů a minerálů. Kromě vápníku a hořčíku je zinkem důležitá složka receptury. Zinek ovlivňuje kromě metabolismu mnoho dalších biochemických procesů v těle a je zásadní pro imunitní systém, pokožku a vlasy. Celkově se zinek podílí na mnoha stavebních a regeneračních procesech v těle a je nezbytný pro normální syntézu bílkovin.
Kvalitní a pečlivě vybraná směs vitamínů skupiny B, vitamínu C a vitamínu E doplňuje proteinový prášek "for you".
For You protein power jahodový prášek 750 g - Téma: Ostatní
- Výrobce
- For You eHealth GmbH
- Hmotnost
- 825 g
- Počet kusů
- 750
- Příchuť
- Jahoda
- Objem
- 750 ml
- Seznam přísad
- MLÉČNÝ BÍLEK, SÓJOVÝ BÍLKOVÝ IZOLÁT, SÓJOVÝ BÍLKOVÝ KONCENTRÁT (obsahuje emulgátor lecitin (slunečnice)), aroma, okyselující látka kyselina citronová, L-karnitin (1,7 %), proteinový prášek z KUŘECÍCH VEJC, uhličitan hořečnatý, barvivo sušená šťáva z červené řepy, sladidlo aspartam, vitamin C, citrát zinečnatý, vitamin E, niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, kyselina listová, vitamin B12.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty příchuť jahoda-rebarbora na 100 g prášku %NRV* na 100 g na porci (30 g prášku / 200 ml vody) % NRV* na porci (30 g prášku / 200 ml vody) ** Energie 1514 kJ / 357 kcal 454 kJ / 107 kcal Tuk 2,8 g 0,8 g - z toho nasycené mastné kyseliny 1,3 g 0,4 g Sacharidy 4,6 g 1,4 g - z toho cukr 3,9 g 1,2 g Bílkoviny 77 g 23 g Sůl 1,2 g 0,36 g Minerální látky Vápník 663 mg 83 199 mg 25 Hořčík 255 mg 68 77 mg 20 Zinek 11 mg 110 3,3 mg 33 Vitamíny Vitamin C 150 mg 188 45,1 mg 56 Vitamin E 38,1 mg 318 % 11,4 mg 95 Niacin 31,5 mg 197 9,5 mg 59 Kyselina pantotenová 12,0 mg 199 % 3,6 mg 60 Vitamin B6 5,0 mg 354 1,5 mg 106 Vitamin B2 3,0 mg 212 0,9 mg 64 Vitamin B1 2,2 mg 203 0,7 mg 61 Kyselina listová 457 µg 228 137 µg 68 Vitamin B12 4,9 µg 197 1,5 µg 59 * Procento referenčních hodnot živin.** U přípravků jiných než s vodou je třeba zohlednit změněné energetické a nutriční hodnoty. Rozložení aminokyselin na 100 g čistých bílkovin L-leucin* 10,4 g L-isoleucin* 5,5 g L-lysin* 8,4 g L-methionin* 2,3 g L-fenylalanin* 5,1 g L-threonin* 4,8 g L-tryptofan* 1,8 g L-valin* 6,1 g L-histidin** 3,0 g L-arginin** 5,4 g L-cystein** 1,6 g Glycin 3,0 g L-alanin 4,1 g L-serin 5,9 g L-prolin 8,6 g L-tyrosin** 4,6 g L-asparagin / kyselina L-asparagová 10,5 g L-glutamin / kyselina L-glutamová 22,2 g *=esenciální aminokyseliny **=poloesenciální aminokyseliny
- Doporučená spotřeba
- Pro každou porci nalijte 200 ml studené vody nebo mléka do nádoby mixéru, přidejte 30 g prášku (= 2 vrchovaté polévkové lžíce) a 20 sekund dobře protřepávejte. Přípravek lze také připravit pomocí elektrického mixéru. pijte jednu porci 1-2krát denně.
- Potravinářský podnik
- for you eHealth
- Prodejní název
- pro vás proteinovou sílu
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 426018044101704260180441017
- Číslo produktu
- 06147566
- Výrobce
- For You eHealth GmbH
- Hmotnost
- 825 g
- Počet kusů
- 750
- Příchuť
- Jahoda
- Objem
- 750 ml
- Seznam přísad
- MLÉČNÝ BÍLEK, SÓJOVÝ BÍLKOVÝ IZOLÁT, SÓJOVÝ BÍLKOVÝ KONCENTRÁT (obsahuje emulgátor lecitin (slunečnice)), aroma, okyselující látka kyselina citronová, L-karnitin (1,7 %), proteinový prášek z KUŘECÍCH VEJC, uhličitan hořečnatý, barvivo sušená šťáva z červené řepy, sladidlo aspartam, vitamin C, citrát zinečnatý, vitamin E, niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, kyselina listová, vitamin B12.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty příchuť jahoda-rebarbora na 100 g prášku %NRV* na 100 g na porci (30 g prášku / 200 ml vody) % NRV* na porci (30 g prášku / 200 ml vody) ** Energie 1514 kJ / 357 kcal 454 kJ / 107 kcal Tuk 2,8 g 0,8 g - z toho nasycené mastné kyseliny 1,3 g 0,4 g Sacharidy 4,6 g 1,4 g - z toho cukr 3,9 g 1,2 g Bílkoviny 77 g 23 g Sůl 1,2 g 0,36 g Minerální látky Vápník 663 mg 83 199 mg 25 Hořčík 255 mg 68 77 mg 20 Zinek 11 mg 110 3,3 mg 33 Vitamíny Vitamin C 150 mg 188 45,1 mg 56 Vitamin E 38,1 mg 318 % 11,4 mg 95 Niacin 31,5 mg 197 9,5 mg 59 Kyselina pantotenová 12,0 mg 199 % 3,6 mg 60 Vitamin B6 5,0 mg 354 1,5 mg 106 Vitamin B2 3,0 mg 212 0,9 mg 64 Vitamin B1 2,2 mg 203 0,7 mg 61 Kyselina listová 457 µg 228 137 µg 68 Vitamin B12 4,9 µg 197 1,5 µg 59 * Procento referenčních hodnot živin.** U přípravků jiných než s vodou je třeba zohlednit změněné energetické a nutriční hodnoty. Rozložení aminokyselin na 100 g čistých bílkovin L-leucin* 10,4 g L-isoleucin* 5,5 g L-lysin* 8,4 g L-methionin* 2,3 g L-fenylalanin* 5,1 g L-threonin* 4,8 g L-tryptofan* 1,8 g L-valin* 6,1 g L-histidin** 3,0 g L-arginin** 5,4 g L-cystein** 1,6 g Glycin 3,0 g L-alanin 4,1 g L-serin 5,9 g L-prolin 8,6 g L-tyrosin** 4,6 g L-asparagin / kyselina L-asparagová 10,5 g L-glutamin / kyselina L-glutamová 22,2 g *=esenciální aminokyseliny **=poloesenciální aminokyseliny
- Doporučená spotřeba
- Pro každou porci nalijte 200 ml studené vody nebo mléka do nádoby mixéru, přidejte 30 g prášku (= 2 vrchovaté polévkové lžíce) a 20 sekund dobře protřepávejte. Přípravek lze také připravit pomocí elektrického mixéru. pijte jednu porci 1-2krát denně.
- Potravinářský podnik
- for you eHealth
- Prodejní název
- pro vás proteinovou sílu
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 426018044101704260180441017
- Číslo produktu
- 06147566
K tomu se hodí také

pro vás protein power vanilka
1 925,32 Kč/1l
1 443,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

pro vás eiweiß power Chocolate Noir
1 422,93 Kč/1l
1 067,20 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

pro vás protein power latte
1 422,93 Kč/1l
1 067,20 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

syrovátkový proteinový izolát - Joghurt-Himbeere
1 414,67 Kč/1l
848,80 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

pro vás protein power pure
1 422,93 Kč/1l
1 067,20 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

pro vás eiweiß power Cookies & Cream
1 422,93 Kč/1l
1 067,20 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 729,75 Kč/1kg
745,95 Kč
Prodejce: VISO

Hliníkový slunečník 250 cm kloubový + klička - béžový - Tržní slunečník Slunečník s kličkou
962,27 Kč
Prodejce: Special-trends

nutri+ Vegan Natures Protein Powder | Chocolate | 500 g | bez cukru a sladidel | ze sóji, hrachu a rýže | veganský
3 346,80 Kč/1kg
1 731,40 Kč
-58,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 673,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: TBFurnitureGmbH

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

vitamaze Vitamin B12 1 000 ug tablety, 180 tablet
11 831,78 Kč/1l
532,43 Kč
Prodejce: apohealth

Gymform® Leg Action Foot Massager Vibrace + Shiatsu masáž Masážní přístroj na nohy Masáž nohou včetně masážního plánu
4 111,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

WPC syrovátkový protein vitamíny C B E banán-jahoda ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

nabbi Podstavec pod slunečník MPOR 10 l - antracit
220,41 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Dreame Hair Dryer Airstyle Pro Amber Gold, Více stylů, Airflow, Knoflíky, Jezdec, Válcový tvar, Dlouhý, Krátký, Střední, 60 °C
19 786,65 Kč/1kg
5 750,00 Kč
Prodejce: EVELATUS

Skleněná láhev Wessper se silikonovým obalem – 1 l – s časovými značkami – šedá
589,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

PRITOM L8 Tablet 8 '' Tablet PC Android 10 WiFi GPS Tablety 2GB 64GB Čtyřjádrový německý
1 427,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

EASYmaxx sada solárního generátoru 4500mAh
1 216,70 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

nutri+ 3K Protein Powder - Veganský proteinový prášek bez laktózy - Čokoládově hnědý
2 007,34 Kč/1l
2 007,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Alumaxx® 45170 Cestovní vozík Orbit - 40 x 55 x 20 cm, hliník, stříbrný matný
9 634,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

TABWEE T20 Android 16 tablet 10,1 palce, 24+256 GB s příslušenstvím tabletový počítač, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8MP + 5MP, GPS
2 699,58 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: BVODEShop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%13% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
13%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší protein
Nejlepší chuť, nejlepší rozpustnost, nejlepší hodnoty
Ohodnoceno dne 13. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Izolát syrovátkové bílkoviny Snickers
3 475,49 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 737,75 Kč/1l

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 458,94 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,29 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 045,58 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
2 135,30 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 067,65 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
2 135,30 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 067,65 Kč/1kg

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
731,67 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 611,61 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l