5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
elevit 1 Fertility & Pregnancy Tablets, 90 tablet8 547,04 Kč/1kg
1 299,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Heidelberg Chlorella Q10 jako UbiquinoL kapsle, 60 kapslí9 860,58 Kč/1kg
1 350,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Sedamin 30 kapslí – uklidnění a podpora nervového systému36 265,71 Kč/1kg
827,81 Kč
-66,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
761,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

Další informace o reklamě
Keltican forte kapsle na podporu regenerace nervů, 60 kapslí80 113,75 Kč/1l
1 281,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Orthoexpert Immune V kapsle s vitamíny A, D a C na podporu imunitního systému, 60 kapslí
12 685,00 Kč/1kg
710,36 Kč
Prodejce: apohealth

Immun-Intercell akut – kapsle pro cílenou podporu imunitního systému, 60 kapslí
10 703,53 Kč/1kg
909,80 Kč
Prodejce: apohealth

Walakardin kapky na podporu kardiovaskulárního systému, 50 ml roztoku
3 583,60 Kč/1l
179,18 Kč
Prodejce: apohealth

Vigantolvit Immun tablety na podporu imunitního systému, 60 tablet
14 261,50 Kč/1l
533,38 Kč
Prodejce: apohealth

Pro-Symbioflor Immun kapky na podporu imunitního systému, 50 ml roztoku
5 204,40 Kč/1l
520,44 Kč
Prodejce: apohealth

Sonnen Lemison Tekutý bylinný extrakt na podporu žlučníku a jater, 800 ml
930,06 Kč/1l
744,05 Kč
Prodejce: apohealth

NICApur L-lysinový komplex, kapsle pro podporu imunitního systému a sliznic, 60 kapslí
5 185,57 Kč/1kg
362,99 Kč
Prodejce: apohealth

Avitale Q10 koenzymový komplex kapsle, 120 kapslí
7 158,14 Kč/1kg
730,13 Kč
Prodejce: apohealth

Swedish Nutra® Probіotics - Dаrmflora - Podpora trávení - Trávicí problémy - Imunitní systém - Mаgen & Dаrm - 500 ml
1 516,72 Kč/1l
758,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Dekristolvit D3 2000 I.U. tablety na podporu imunitního systému, 60 tablet
6 228,11 Kč/1kg
230,44 Kč
Prodejce: apohealth

Kijimea kapsle na podporu zdravého trávení, 80 kapslí
10 693,17 Kč/1kg
876,84 Kč
Prodejce: apohealth

NICApur NutriCoach Imunitní kapsle pro obranyschopnost organismu, 30 kapslí
22 779,47 Kč/1kg
432,81 Kč
Prodejce: apohealth

Cefasafra kapsle pro psychiku, nervy a duševní výkonnost, 50 kapslí
16 632,00 Kč/1kg
498,96 Kč
Prodejce: apohealth

Magnesium-Diasporal Pro Depot tablety pro svaly a nervy, 30 tablet
9 423,75 Kč/1l
452,34 Kč
Prodejce: apohealth

Sloučenina korelovaná s aktivní hexózou AHCC 600 mg, 90 kapslí, podpora imunitního systému
1 575,00 Kč/1l
945,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Desmedona

MensSana Immuno akut, 30 kapslí
10 657,14 Kč/1kg
373,00 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- obsahuje vysoce kvalitní vitální látky
- k cílenému zásobování
- perorální roztok
- doplněk stravy z lékárny
- Výrobce: Výrobce: SONNEN Verwertungs- und Vertriebs GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 220612
Trink Sonnen 1 l - prezentace: tekutý - předmět: vitamíny, minerály, kombinace i s jinými látkami
- Objem
- 1000 ml
- Seznam přísad
- Voda, rašeliniště
- Hmotnost
- 1098 g
- Potravinářský podnik
- SONNENMOOR Verwertungs- und Vertriebs GmbH
- Prodejní název
- SonnenMoor pitný mok pro podporu acidobazické rovnováhy, imunitního systému a žaludku a střev, 1000 ml roztoku
- Výrobce
- SONNENMOOR Verwertungs- und Vertriebs GmbH
- Počet kusů
- 1000
- Doporučená spotřeba
- Perorální roztok
- Číslo produktu
- 00220612
- Kód EAN
- 900821000014909008210000149
- Objem
- 1000 ml
- Seznam přísad
- Voda, rašeliniště
- Hmotnost
- 1098 g
- Potravinářský podnik
- SONNENMOOR Verwertungs- und Vertriebs GmbH
- Prodejní název
- SonnenMoor pitný mok pro podporu acidobazické rovnováhy, imunitního systému a žaludku a střev, 1000 ml roztoku
- Výrobce
- SONNENMOOR Verwertungs- und Vertriebs GmbH
- Počet kusů
- 1000
- Doporučená spotřeba
- Perorální roztok
- Číslo produktu
- 00220612
- Kód EAN
- 900821000014909008210000149
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Sonnen pitná mořská voda, 250 ml roztok
1 401,20 Kč/1l
350,30 Kč
Prodejce: apohealth

Sonnen Drink roztok na podporu acidobazické rovnováhy, 500 ml roztok
1 147,80 Kč/1l
573,90 Kč
Prodejce: apohealth

INF Miniturbínová tryska pro Dyson V7, V8, V10, V11, V15
1 472,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Merax komoda s 2 dvířky z ratanového proutí a 2 zásuvkami, dřevěný příborník, 60x40x120cm, dub
3 570,99 Kč
-160,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 410,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
910,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: ZMH

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Parazytek - perorální tekutina 100 ml EKOTOT
8 274,50 Kč/1l
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

ZMH Stropní Světla LED Stropní Lampa Kulatá 28cm Stropní Lampa Stmívatelná S Dálkovým Ovládáním Tenká 30W Kuchyňská Lampa Pro Obývací Pokoj Ložnice
846,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: ZMH

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití
741,93 Kč/1kg
980,83 Kč
Prodejce: apohealth

LED stropní svítidlo Stropní svítidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W dálkově ovládané světlo nastavitelná barva/jas stmívatelné bílý lakovaný kovový rám svítidla
3 621,95 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Eurotondisplay

SinoPlaSan Nattokinase MONO 100 mg | 120 kapslí | 20 000 FU | bez vitaminu K1 a K2 | bez sóji | veganské produkty
6 568,12 Kč/1kg
630,54 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Maca 4:1 vysoká dávka + L-arginin kapsle, 240 kapslí
2 949,47 Kč/1l
607,59 Kč
Prodejce: apohealth

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

Femibion pro ni a pro něj Tablety na podporu početí, 56 tablet
15 265,00 Kč/1kg
915,90 Kč
Prodejce: apohealth

Reparační mléko po opalování After-Sun (Restorative Lotion), 200 ml
1 814,75 Kč/1l
383,12 Kč
-20,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
362,95 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Locobase Repair Creme 100 g
5 348,78 Kč/1kg
657,90 Kč
Prodejce: apohealth

Avène Eau Thermale Vitamin Activ Cg Radiance Intensive Cream redukuje vrásky, zvyšuje zářivost pleti a redukuje pigmentové skvrny náplň, 50 ml krém
16 633,60 Kč/1l
831,68 Kč
Prodejce: apohealth

Chytré stropní LED svítidlo 48W RGB Stmívatelné WiFi stropní svítidlo s dálkovým ovládáním, kompatibilní s Alexa Google Home
1 183,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: lapamax

CeraVe Krem-pianka do mycia nawilżający dla skóry normalnej i suchej, 473 ml
869,83 Kč/1l
411,43 Kč
Prodejce: apohealth

ACM - Vitix Regulating Gel - Gel for pigmentation control 50ml
21 380,00 Kč/1l
1 069,00 Kč
Prodejce: VISO

La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR Treatment Intensywna kuracja dla skóry naczynkowej, 40 ml
10 027 000,25 Kč/1kg
601,62 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche-Posay Cicaplast B5 Serum, 30 ml
15 671 800,40 Kč/1kg
783,59 Kč
Prodejce: apohealth

Flieks Komoda se 3 zásuvkami a 2 dveřmi s nastavitelnými policemi, ratanové skříně do obývacího pokoje z masivního dřeva 150*40*90 cm
6 224,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Minerální krémová směs V, 75 ml CRE
3 014,80 Kč/1kg
301,48 Kč
Prodejce: apohealth

OCUVITE Citicolin Softgel kapsle pro oči, 30 ks kapslí
16 504,45 Kč/1kg
594,16 Kč
Prodejce: apohealth

OYONO Nacht Intens Immun 3-fázové tablety, 20 tablet
10 942,25 Kč/1kg
437,69 Kč
Prodejce: apohealth

Roche-Posay Hyalu B5 Suractivated Cream 50 ml
830 219,96 Kč/1l
830,22 Kč
Prodejce: apohealth

RAUSCH 11125, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
1 758,80 Kč/1l
351,76 Kč
Prodejce: apohealth

Doppelherz systém Orthopro Immun Duo lahve a tablety na pití, balení 7 ks
1 076,72 Kč/1kg
338,09 Kč
Prodejce: apohealth

Kaiser jedlá soda tablety, 100 tablet
1 225,40 Kč/1l
122,54 Kč
Prodejce: apohealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychlé dodání
Počet kusů 500Hmotnost 0,566 kgObjem 0,5 l
Super rychlé dodání, zboží je velmi dobré.
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ideální doplněk zdravé výživy .nutrition
Počet kusů 1000Hmotnost 1,098 kgObjem 1 l
absolute
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1000Hmotnost 1,098 kgObjem 1 l
Ohodnoceno dne 22. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Počet kusů 500Hmotnost 0,566 kgObjem 0,5 l
Ohodnoceno dne 17. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 500Hmotnost 0,566 kgObjem 0,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
943,00 Kč
Prodejce: apohealth
8 572,73 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 195,16 Kč
Prodejce: apohealth
32 301,62 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 496,64 Kč
Prodejce: apohealth
7 409,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,78 Kč
Prodejce: apohealth
15 444,48 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 190,04 Kč
Prodejce: apohealth
14 512,68 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 482,97 Kč
Prodejce: apohealth
6 865,60 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,76 Kč
Prodejce: apohealth
16 396,00 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 572,80 Kč
Prodejce: apohealth
8 885,88 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 484,68 Kč
Prodejce: apohealth
7 423,40 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 012,20 Kč
Prodejce: apohealth
9 961,39 Kč/1kg

Viacutan plus vet, 40 kapslí
386,18 Kč
Prodejce: apohealth
7 426,54 Kč/1kg

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
838,27 Kč
Prodejce: apohealth
1 507,68 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,83 Kč
Prodejce: apohealth
741,93 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,66 Kč
Prodejce: apohealth
691,21 Kč/1kg

Dekristolvit D3 2000 I.U. tablety na podporu imunitního systému, 90 tablet



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
308,07 Kč
Prodejce: apohealth
5 812,64 Kč/1kg

Efalex perorální tekutý roztok pro špatnou koncentraci a poruchy učení, 150 ml roztoku
544,12 Kč
Prodejce: apohealth
3 627,47 Kč/1l